Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba się nauczyłem używać wresczie T-34... kilka bitew z rzędu i wygrane z expem 600-900 za bitwę. 2-3 kille, wykrycia i uszkodzenia innych. Całkiem nieźle jak na mnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja cofam swoją opinię na temat KV-3.. wydawał mi się dużo gorszy od KV, no ale już go ogarnąłem, ze 122mm sieje spustoszenie z częstym blow-up'em, fajnie się nim jednak gra.. niestety trafia na bitwy z wysokimi tierami gdzie nie powalczy :( no ale z win ratio 20% zrobiłem 70%.. to o czymś świadczy ;) promocyjny IS też już kupiony, lecimy z ruskimi na pełnej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja cofam swoją opinię na temat KV-3.. wydawał mi się dużo gorszy od KV, no ale już go ogarnąłem, ze 122mm sieje spustoszenie z częstym blow-up'em, fajnie się nim jednak gra.. niestety trafia na bitwy z wysokimi tierami gdzie nie powalczy :( no ale z win ratio 20% zrobiłem 70%.. to o czymś świadczy ;) promocyjny IS też już kupiony, lecimy z ruskimi na pełnej ;)

 

KV trafia nawet na 9 tier lub na losowania gdzie połowa czołgów jest z 8 tieru, wiec chyba gorzej nie bedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rekord świata na mokradłach :D , początek walki - wynik 1:1 i drużyna przeciwna zdobywa bazę, pomino że moja ekipa praktyczne nie ruszyła się z punktu startowego :D

 

Po tym fakcie już dziś nie zagram... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dbq

"zrobiłem 70%.. to o czymś świadczy"

 

To o niczym nie świadczy, masz szczęścia i trafiasz na w miarę ograne teamy i tyle. Równie dobrze grając idealnie możesz mieć ratio 20%... na losówkach tak jest i tyle.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do dziala na KV-3 to jednak nie zgadzam sie, ze 122 jest najlepsze:

 

rof kolo 4,22 ? i dmg na pocisku 390 daje nam ok. 1600 dpm na minute przy celnosci 0,4 i penetracji 175

 

107 ma rof 7 i dmg 300 co daje nam 2100 dpm przy 0,39 i 167 wiec daje o wiele lepsze rezultaty przy walce z nizszymi tierami do tego pociski sa prawie 4 razy tansze

 

100mm ma rof 8 i dmg 230 co daje nam 1840 przy 0,37 i 175 i do tego ma aiming time 2,5 a nie 3.

 

 

Po wyprobowaniu wszystkich 3 chyba zostane przy 100mm a 122 dopiero zaloze wersje 5 strzalowa z ISa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle tylko, że 122 na niższe tiery zwykle nie potrzebuje drugiego strzału, a równorzędne/wyższe często po pierwszym trafieniu uciekają na z góry upatrzone pozycje leczyć rany. Jak jeszcze miałem 107 w KW-3, spotkałem raz czy dwa w przeciwnym teamie 122mm. Kończyło się to tak, że ja byłem gotowy po dwóch/trzech strzałach, a jemu zawsze zostawało dość hp, żeby po zniszczeniu mnie zjechać jeszcze kogoś.

 

A do is3 czy 4 tez fajnie się strzela? bo mi nie za ciekawie.

 

IS-4 różnie - bok loteria, bo albo idzie ding od blachy, albo wszystko leci na gąsienice. Z przodem raczej problemów nie mam.

IS-3 - jak widać. Chłopina ogarniał czołg, tylko chyba nie ogarniał, że ja też ogarniam :lol:

 

Zna ktoś jakiś hosting plików na replaye? Mediafire zrobiło rejestrację i przestało mi się podobać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dbq

"zrobiłem 70%.. to o czymś świadczy"

 

To o niczym nie świadczy, masz szczęścia i trafiasz na w miarę ograne teamy i tyle. Równie dobrze grając idealnie możesz mieć ratio 20%... na losówkach tak jest i tyle.

 

Dokładnie... win-ratio to parametr mało odzwierciedlający "jakość" czołgu.

Już dużo lepsze jest dzielenie liczby fragów przez liczbę bitew.

Ja najlepsze mam dla PzKpfw 38H735 - 1.97 i IS-4 - 1.47... Potem mój ulubiony KV z wynikiem 1,36.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co też nie jest do końca miarodajne, bo np. ja mam koszmarnego pecha i bardzo często (tak z 60% przypadków :| ) zostawiam kolesiowi 30-kilka albo mniej HP, które oczywiście kończy ktoś inny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh moj prawie 7 letni syn ma 732 :)

btw wczoraj mnie zaskoczył jak na global czacie(graliśmy w plutku razem ze Sky) zapytał, czemu ciągle o t28 piszę...(tata a czemuy ciagle o t28 muwisz?) opad kopary(żony też)

 

a dwa tygodnie wcześniej założył na pocztę żony konto w jakimś mmo też o czołgach(gra w przeglądarce), szczena mi opadła :), bedzie sie w szkole nudził coś czuję...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opłaca się konwertować free exp? da się z free exp. kupić czołg?

wczraj tak patrzę że uzbierało się tego z 60tys... akurat starczy na IS-3, ale potrzeba z 2500golda na konwersje.

 

p.s.

mój 3letni Johny jak na razie opanował jazdę do przodu, przez co psuje mi lekko statystyki :D - "tata jedziemy cołgiem?" i przeżywa jak rozjedziemy drzewko czy domek :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej się nie opłaca. Bardziej opłacalny jest zakup premium, co daje więcej expa za ten sam gold niż konwersja, ale z tą trudnością, że trzeba jednak pograć. Można też zakupić premium i premium ammo co jeszcze poprawia wynik na bitwę i przyspiesza grindowanie czołgu.

 

Konwersja jest dla osób, które na prawdę nie chcą grać w tą grę a czołgi mieć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie za 2,5k mam premium na miesiąc co jest bardziej kuszące.

 

z drugiej strony po zakupie czołgu by go można szybciej wyposażyć... ale ten gold znowu ;)

Edytowane przez pr1est

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są trzy rodzaje kłamstw: kłamstwa, bezczelne kłamstwa i statystyki.

 

 

Czyż nie?

 

tom:

Efficiency rating

963.05 ;)

 

 

No włąśnie do tego zmierzam :D

 

Którymś czołgiem mam nawet 100%, ale chyba 2 bitwy :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...