Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Jak podaje Wot-news - Efficiency rating calculator (dla globalnego rating):

 

As mentioned earlier, the efficiency rating is a qualitative characteristic which determines the efficiency of the player in combat. But not all fully understand the significance of these numbers

 

Table of efficiency rating values

less than 600 Bad players (~ 6%)

600 - 900 Players below average (-25%)

900-1200 Average players (~ 43%)

1200-1500 Good players (~ 22%)

1500-1800 Great players (~ 3%)

more 1800 Unicums (~ 0,5%)

 

In brackets approximate percentage of players with this rating

 

Pamietac nalezy ze zazwyczaj czolgi nizszych tierow maja nizszy rating ze wzgledu na zdecydowanie mniejsza ilosc zadawanego damage.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nooo, tak narzekam na is7 a tu prosze, 1 miejsce z 2k ponad, a nastepny amx 50 120, co za zaskoczenie...no ale mam na nim 60% win ratio mimo 100mm dziala tylko...

a ze sredniej...to jestem taki average joe :D

LOL BDR na 12 miejscu, 2 miejsca przed t30...wynik 1500...

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robię specjalizację - Niemieckie :lol:

 

Tank                  Shots   Hits    Hit ratio    Efficiency ratingPanther II            901     769     85%          1767.1E-75                  2383    2001    84%          1694.4PzKpfw VI Tiger (P)   2921    2396    82%          1632.6PzKpfw VIB Tiger II   5287    4460    84%          1558.3
Hit ratio - level aimbot :lol: Wczoraj znowu mnie wyzywali od premium noobów <_<

Między nimi jest jeszcze T34 i... T1

A średnie ratio mam... średnie - 1233.56 Wszystko przez żabojady (200-300) i inne niskie tiery :s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spieszcie się zdobywać kredki, bo zbliża się zapaść finansowa

 

 

Test ends on 27th.RU patch should get it the day later, around 28th-29th.PAtch has been promised to come to the 1st Quarter of 2012. If there are no translating delays, it should come on this friday, the last day of 1st Quarter, March 30.
http://forum.worldoftanks.com/index.php?/topic/107853-how-soon-to-72/ Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, podjeżdżam Su-100 front_to_front do Grille...strzelam celnie i ...[gluteus maximus]. Zajeżdżam od boku strzelam i wciąż go nie wykańczam. Jak to jest? Przecież pancerz i HP arty są...cóż, nikłe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak nie jest ze mną aż tak źle ;)

 

Tank	   Shots    Hits   Hit ratio    Efficiency rating  BattlesTotal      32686   21332    65%	         1169.9             3999IS-3	    1521    1223    80%	         1678.6              207T32	    2254    1793    80%	         1619.2              247T34	    4111    3335    81%          1528.6              450Tiger(P)     720     513    71%	         1444.3               74Valentine     58      55    95%	         7844.8                1

Oczywiście Valentine nie należy traktować poważnie ;)

 

 

Dossier #822481 - World of Tanks Dossier Tool

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale muszę.. nie chciałem jeszcze wczoraj pytać, no ale głowię się i głowię i jednak muszę.. jak sprawdzić to efficiency na poszczególnych tankach? T_T

 

normalnie wpisujecie swój ingame nick i wyskakują te dane wraz z ogólnym efficiency.. szukałem gdzies jakiegoś suwaka, tudzież jakiegoś buttona na rozwinięcie tabelki na poszczególne czołgi czy coś takiego, ale nie podołałem zadaniu. w każdym razie jak daje "calculate efficiency", to wyskakuje tylko ogólny.

 

uraczcie mnie solucją, jak to zrobić :) jeśli można ofc. "thank you from the mountains" :D

Edytowane przez dbq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi dopiero zaczyna wskaźnik rosnąć. W T-34 i Su-85 jako tako dawałem radę, ale T34-85 i Su-100 po paru bitwach wydają się ciekawe. Zobaczymy co będzie dalej. M41 wciąż denerwuje kiepską celnością, może po patchu się coś poprawi. Albo będę miał nadzieję zdobyć 100k expa jak najszybciej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To podstawa w CW i plutonach lub kompaniach. Malo tyego w wiekszosci powaznych klanow to wrecz wymog. Nie masz mikrofonu - jestes na uboczu.

Wbudowany w gre voice com jest nedzny.

 

Rozumiem , gdyby ktoś miał ochotę na kanał TS3 do tej gry ,to chętnie udostępnimy tyle slotów ile będzie potrzeba .

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...