Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego nie wlicza się premii za DD zdaje się.

 

To by dużo tłumaczyło, bo 3/4 xp wbijałem właśnie na podwójnym xp. ;>

 

3002db, pierwsza walka, zabity t29, druga typ59, ale jak już MM mnie wrzuci z IX to pozamiatane, chociaż is-8 od przodu kąsałem do póki mnie nie urwał. ;>

Brakuje lepszego działa, w sumie taka dziwna hybryda, nie będę się zbytnio przyzwyczajał, bo tylko gwiazdki będą zdejmowane i posłuży do odblokowania pantery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... u mnie wczorajsza instalacja pewnej gry z dużymi robotami (oficjalnie nie mogę o niej mówić :lol: ) wysypała coś w instalce .net i wywala mi od tego momentu launchera xvm.

Ale mniejsza, może na weekendzie naprawię, bo na razie mi się nie chce :twisted2:

 

Kolejne święto! E-50 w pierwszej bitwie wygrana!!!!11jeden :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie mam E50 ale jak gram swoim T44 i gram przeciwko temu czołgowi to z topowego 100mm wchodzi praktycznie wszystko z której strony bym nie strzelał, dla przykładu przeciwko T54 już tak różowo nie jest. :P

 

Ale z 2 strony E50 ma chyba niezłe działo?

 

Tapnięte z Desire.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie wydaje mi sie ze strasznie znerfili E-50...

Na poczatku naprawde duzo od niego rykoszetowalo, predkosc wtedy byla jedo atutem.

Teraz jak nim zagralem po 3-4 miesiacach nie uzywania tego czolgu zlapal mnie lekki zonk... Lyka praktycznie wszystko i z kazdej strony ;/

Dzialo ma duzo mniejsza celnosc niz mialo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co na początek zainwestować w T20, gęsi czy drugi silnik ? Jest odczuwalna różnica w tych 40KM ? Czy robić go na samym końcu już po dojściu do topowego działa ?

Ja szedłem tak:

1/ M1A2 i Radio

2/ Gąsienice

3/ Wieża

4/ M3

5/ Silnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przechodził ktoś ścieżkę z S-51 do Obiektu 212? W sumie to takie same SPG nawet Obi. ma mniej blachy na sobie Dołączona grafika A jakieś odczuwalne różnice w grze były?

 

odblokowalem 212 ale z braku kredek jeszcze nie kupilem. wiec na ostatnim tescie sobie nim pogralem. przede wszystkim laduje zdecydowanie szybciej niz s51, szybciej skupia celownik, ma wiekszy kąt wychylenia dziala. nie pamietam co ma wiekszą predkosc maksymalną, ale s51 mialo lepsze przyspieszenie i szybciej obraca sie w miejscu. lubilem s51.zobaczymy czy tak samo przypadnie mi ob 212 po takiej liczbie bitew.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odblokowalem 212 ale z braku kredek jeszcze nie kupilem. wiec na ostatnim tescie sobie nim pogralem. przede wszystkim laduje zdecydowanie szybciej niz s51, szybciej skupia celownik, ma wiekszy kąt wychylenia dziala. nie pamietam co ma wiekszą predkosc maksymalną, ale s51 mialo lepsze przyspieszenie i szybciej obraca sie w miejscu. lubilem s51.zobaczymy czy tak samo przypadnie mi ob 212 po takiej liczbie bitew.

 

Ładuje szybciej? Przecież to to samo działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te same działa na różnych pojazdach mogą łądować szybciej/wolniej. Zazwyczaj wyższy tier oznacza szybciej. W takim przypadku RPM jest podawany w granicach od do.

 

Oby tak było bo 37 sekund na S-51 to lekkie przegięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm. jak uzyskales 37s? o ile dobrze pamietam to mialem zaloge na 100 i rammer, wentylacja odpada bo to otwarty pojazd. mimo to nie zszedlem ponizej 40s o_O

 

37 z ułamkiem, załoga na 100% , ramer, szybsze celowanie. 40sek to było na początku jak go kupiłem. Szkoda bo go sprzedałem bym zrobił screena, a na powtórce czasu ładowania nie pokazuje niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stockowym dziale nie mial az 40s rldu. niemozliwe Dołączona grafika tez sie juz pozbylem s51 a kredki sie rozplynely. chetnie kiedys odkupie.

obejrzalem powtorke z testu na ob212 i mylilem sie piszac, ze kat wychylenia lufy jest wiekszy niz na s51. jest rownie zalosny :)

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stockowym dziale nie mial az 40s rldu. niemozliwe Dołączona grafika tez sie juz pozbylem s51 a kredki sie rozplynely. chetnie kiedys odkupie.

obejrzalem powtorke z testu na ob212 i mylilem sie piszac, ze kat wychylenia lufy jest wiekszy niz na s51. jest rownie zalosny Dołączona grafika

 

Z załogą na 50% miał niestety.

Kupiłem Ob.212. Załoga na 90% (jeden nowy na 75). Czas ładowania na razie 32,47 z dosyłaczem, wiec sporo lepiej niż S-51. Przy 100% może zejdzie do 29 z hakiem. Szybkość obrotu raczej marna, już z lepszymi gąskami.

 

Po zapodaniu dodatkowych racji żywnościowych (10% do umiejętności) szybkość ładowania schodzi do 31,15.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwycięstwo!

Bitwa: Lotnisko 6 września 2012 16:47:23

Czołg: E-50

Doświadczenia: 4 434 (x2 za pierwsze zwycięstwo każdego dnia)

Kredytów: 80 536

Osiągnięcia w walce: Medal Bioltera, Specjalista

 

Czasem się da...pomoglo to ze miałem na 9 trafien 5 rykoszetow od wrogiego t54 i t34 i team byl ogarnięty w miarę...

7kili, 5667dmg :) co prawda na 19 celnych strzałów to ciut mało...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer testowy online. Wystarczy odpalić launchera z testu fizyki i dociąga 3,6GB. Dla tych co nie wiedzą to na serwerze testowym dostajemy 100 mln free expa i kredek i podobno każda załoga ma mieć expa na 3 perki.

 

Oficjalny link.

http://dl.wargaming.net/wot/ct/files/WoT_internet_install_ct.exe

Edytowane przez demon92
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...