Skocz do zawartości
marco

Planowane prace modernizacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Która skórka? Powinien być na samym dole, po prawej.

Stock IP.Board.

 

Edit: O, jednak jest. Taki niewidoczny ten link, że dopiero po dłuższej chwili go wypatrzyłem. IMO powinna być zrobiona zakładka zaraz obok 'Użytkownicy' na topie strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra robota szefie. Po przeprowadzonych testach:

Chrome 22: Chrupało i już się miałem żalić, ale wyczyściłem cache i już nie chrupie.

Opera 12: Nie chrupie

IE 9: Chrupie. I dobrze, userzy IE powinni być upokarzani na każdym kroku. Dołączona grafika

 

Dzięki! Dołączona grafika

 

 

PS. Jak pisałem tego posta to zorientowałem się, że w trybie szybkiej edycji dodawanie emot jest zwalone.

Nie, żeby to mi za bardzo przeszkadzało akurat, no ale jak zgłaszać błędy to tu, nie?

Dołączona grafika

PS2. Adblock już zdjęty z purepc.

PS3. Pięciotysięczny post. Idę otwierać szampana. Dołączona grafika

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Firefox 13.0.1 - chrupie lekko przy włączonym Używaj płynnego przewijania (aczkolwiek bardziej jest to kwestia kiepskiej wydajności tej opcji). Opera 12 - problemów nie stwierdzono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk po raz kolejny - niektóre tematy, zwłaszcza pierwsze na danym subforum, nieprzyklejone, ładują się tak:

 

Dołączona grafika

 

iOS 5.0.1, Tapatalk 1.13.6 (najnowszy, ale na poprzedniej wersji było tak samo)

 

@Tapatalk

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie wiadomo kiedy prace modernizacyjne dobiegną końca? Na razie trwa ciągła dłubanina bez widocznych efektów.

Skupcie się na jednej skórce (najlepiej stockowej) walnijcie jakieś purepcowe kolorki i usprawniajcie ten styl.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapatalk po raz kolejny - niektóre tematy, zwłaszcza pierwsze na danym subforum, nieprzyklejone, ładują się tak:

 

Dołączona grafika

 

iOS 5.0.1, Tapatalk 1.13.6 (najnowszy, ale na poprzedniej wersji było tak samo)

 

@Tapatalk

 

To jest problem po stronie tapatalka - nie mam na to żadnego wpływu. Ten plugin to taka trochę czarna skrzynka - wrzuca się i tyle, nie da się niczego po jego stronie skonfigurować. Sypie się raczej w samej aplikacji bo mam podobne objawy przeglądając inne fora, w tym te bazujące na vBulletinie więc zupełnie innym oprogramowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że przed aktualizacją wszystko było ok, a teraz jest loteria - niektóre tematy działają normalnie, a czasami jest "Loading" w nieskończoność. Android, ta sama wersja Tapatalk cały czas.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wciąż jestem nie zadowolony z systemu powiadomień moje pytanie do marco czy możesz przywrócić "powiadomienia opóźnione" z poprzedniej wersji forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wciąż jestem nie zadowolony z systemu powiadomień moje pytanie do marco czy możesz przywrócić "powiadomienia opóźnione" z poprzedniej wersji forum?

 

Próbowałeś tego co zostało przetłumaczone w obecnej wersji jak powiadomienia "offline"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na dłuższy czas zdechł adserver, na krótszy obrazki, kilka razy sama strona zrobiła timeout. Chciałem napisać posta, ale nie dało rady wbić.

 

Btw, czas wykonania mam w losowej porze dnia, na dowolnej stronie oscylujący od 5 do 15s.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualny czas: lip 29 2012 08:07 Ostatnia wizyta: wczoraj, 21:24 Czas wykonania: 3,2655 Obciążenie: -- Zapytania: 13 zapytań Gzip: GZIP włączone

Ivy Bridge 22nm

 

Aktualny czas: lip 29 2012 08:07 Ostatnia wizyta: wczoraj, 21:24 Czas wykonania: 22,2039 Obciążenie: -- Zapytania: 13 zapytań Gzip: GZIP włączone

World of Tanks

 

Aktualny czas: lip 29 2012 08:07 Ostatnia wizyta: wczoraj, 21:24 Czas wykonania: 22,1729 Obciążenie: -- Zapytania: 13 zapytań Gzip: GZIP włączone

Battlefield 3

 

Aktualny czas: lip 29 2012 08:07 Ostatnia wizyta: wczoraj, 21:24 Czas wykonania: 25,3127 Obciążenie: -- Zapytania: 15 zapytań Gzip: GZIP włączone

Raspberry Pi

 

Do wszystkich tematów wchodziłem przez "zobacz nowe posty"

Edytowane przez tymej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat, nędza i zgrzytanie zębów:

 

 

Aktualny czas: lip 30 2012 10:39 Ostatnia wizyta: wczoraj, 23:47 Czas wykonania: 56,4065 Obciążenie: -- Zapytania: 13 zapytań Gzip: GZIP włączone

Edytowane przez radiergummi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualny czas: lip 30 2012 12:48 Ostatnia wizyta: dziś, 10:56 Czas wykonania: 6,4334 Obciążenie: -- Zapytania: 15 zapytań Gzip: GZIP włączone

Planowane prace modernizacyjne

 

Aktualny czas: lip 30 2012 12:48 Ostatnia wizyta: dziś, 10:56 Czas wykonania: 2,3008 Obciążenie: -- Zapytania: 8 zapytań Gzip: GZIP włączone

co kupić - notebooki,laptopy i inne

 

Aktualny czas: lip 30 2012 12:48 Ostatnia wizyta: dziś, 10:56 Czas wykonania: 7,8649 Obciążenie: -- Zapytania: 13 zapytań Gzip: GZIP włączone

forum testowe

Edytowane przez orlontko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...