Skocz do zawartości
marco

Planowane prace modernizacyjne

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, rzeczywiście jest. Co prawda ciężko się domyślić, że taka funkcjonalność jest akurat tam. Powinna być też na dole strony, bo tak właśnie czytamy wątki, z góry na dół i bardzo często po przeczytaniu wątku, chcemy skoczyć w inne miejsce na forum.

W poprzedniej wersji forum był po prostu select na dole i dobrze by było, gdyby wrócił.

Edytowane przez thuGG
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marco:

Czy mozna liczyc rowniez na przywrocenie skorki Surface?

W dobie panoramicznych monitorow, ta skora sprawdzala sie bardzo dobrze ze swoim dwukolumnowym ukladem dzialow.

I jezeli dobrze pamietam, to chyba nawet byla domyslna skorka przed aktualizacja forum.

 

Na domyślnym SoC2 widać 100 razy mniej. Ogólnie design fajny, ale w tej chwili zajmuje to dużo więcej miejsca oraz dokucza brak podręcznych zakładek, które były na starej skórce.

np. przejście do obserwowanych tematów jest dość nieporęczne, wcześniej było pod ręką.

 

Ja błagam o poprawienie skórki Surface. Wygląda to jak podróbka starego stylu przed zmianą forum. Czcionki dziwnie pogrubione, chaos w zakładkach.

Edytowane przez Popiół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Na dole strony klikasz odnośnik > PurePC.pl - Forum Dyskusyjne (bądź na górze strony > Forum)

2. Klikasz odnośnik do Oślej..

 

Są dwa kliknięcia.

 

Nie ma, bo pomiędzy jednym a drugim jest mnóstwo przewijania, więc fail, a nie złota rada :>

 

Ostatni post thuGG'a podsumowuję ładnie sytuację :> pzdr

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy pokazuję nową zawartość, czasem na pierwszej stronie pokazuje 3 strony nowej zawartości, a na drugiej już tylko dwie. Ale tak było też na starej wersji forum.

 

Nie ma wyróżnienia dla tematów, w których odpowiedziałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę - jak by ktoś odnotował taki fakt (tj. na dole ekranu w informacjach debugujących pojawiło się > 2 sekundy) to poprosiłbym o zanotowanie w miarę dokładnej godziny i URLa.

 

URL: http://forum.purepc.pl/forum/9-gry/Aktualny czas: lip 04 2012 14:34 Ostatnia wizyta: wczoraj, 23:49 Czas wykonania: 8,4201 Obciążenie: -- Zapytania: 9 zapytań Gzip: GZIP włączone

Przez nastepna minute czy dwie kolejne, inne strony forum otwieraly sie rownie dlugo.

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc.pl/topic/346416-planowane-prace-modernizacyjne/page__st__120Aktualny czas: lip 04 2012 14:56 Ostatnia wizyta: dziś, 10:24 Czas wykonania: 3,4307 Obciążenie: -- Zapytania: 14 zapytań Gzip: GZIP włączone

http://forum.purepc.pl/topic/346494-test-nowego-forum-o/page__st__60#entry3733268Aktualny czas: lip 04 2012 15:00 Ostatnia wizyta: dziś, 10:24 Czas wykonania: 26,7518 Obciążenie: -- Zapytania: 12 zapytań Gzip: GZIP włączone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, bo pomiędzy jednym a drugim jest mnóstwo przewijania, więc fail, a nie złota rada :>

Jeśli nie masz scrolla w myszcze, to już nie moja wina. 2 kliknięcia są i inaczej nie będzie - przynajmniej na chwilę obecną, więc musisz się przyzwyczaić.

 

Gdy pokazuję nową zawartość, czasem na pierwszej stronie pokazuje 3 strony nowej zawartości, a na drugiej już tylko dwie. Ale tak było też na starej wersji forum.

 

Nie ma wyróżnienia dla tematów, w których odpowiedziałem?

 

Ad 1. Być może na pierwszej stronie otworzyłeś już jakieś tematy (np. na zakładkach w tle) i te z ostatniej strony wskoczyły na przedostatnią.

Ad 2. W skorce Executive 2 na liście Nowej zawartości obok nazwy tematu jest gwiazdka, w których nie odpowiadałeś - kółko.

 

 

PS. Nowy system oceny posta do niczego nie pasuje.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już od jakiegoś czasu na DustBlue jedyna reklama występuje na środku, za to na górze jest pusta przestrzeń. Przy przeglądaniu tematów czasem nie ma w ogóle reklam, mimo wyłączonych wtyczek blokujących reklamy - Ghostery i ABP.

 

Podczas tego pisania tego posta, pasek z przyciskami wygląda tak: http://screenshooter...2426145/dmmvllg

 

A tak wygląda kod: http://screenshooter...2426145/wjtgbsn - gdyby zamienić czarny na szary/biały, byłoby o wiele lepiej (tak też było na poprzedniej wersji forum, na Deflection)

 

Aurora 15.0a2 (2012-07-03)

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z polem "Szukaj". Wpisywany w nim tekst jest koloru czarnego (prawie nie widać tego co się wpisuje), zamiast szarego jak to jest np. podczas pisania posta. Przeglądarki: IE9 i FF11.

 

post-1790-0-88055100-1341423540_thumb.png

 

Jakbyście mogli rzucić okiem na to w wolnej chwili :)

Edytowane przez Grimlock

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz scrolla w myszcze, to już nie moja wina. 2 kliknięcia są i inaczej nie będzie - przynajmniej na chwilę obecną, więc musisz się przyzwyczaić.

 

 

Ad 1. Być może na pierwszej stronie otworzyłeś już jakieś tematy (np. na zakładkach w tle) i te z ostatniej strony wskoczyły na przedostatnią.

Ad 2. W skorce Executive 2 na liście Nowej zawartości obok nazwy tematu jest gwiazdka, w których nie odpowiadałeś - kółko.

 

 

PS. Nowy system oceny posta do niczego nie pasuje.

 

Racja, myślałem że gwiazdka to popularny. W takim razie: nie ma wyróżnienia popularnych tematów! :)

Ad 1. Przeczytane tematy bledną, nie znikają.

 

Ad PS. Jeżeli chodzi o kolorki, to się zgadzam, do takiego executive pasuje jak wół do karety, ładne byłyby jakieś stonowane ikonki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.purepc....l/#entry3722077

 

Cytuję:

"Co prawda polecane w tym segmencie cenowym karty graficzne nie odznaczają się znacznie wyższą wydajnością niż tańsza HD4850 DDR5, pobierają one jednak zauważalnie mniej prądu, mają wsparcie dla DirectX 11 oraz ce[ciach!]ą się lepszą kulturą pracy."

 

Made my day hahah ;D

Edytowane przez Aurora001
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz scrolla w myszcze, to już nie moja wina. 2 kliknięcia są i inaczej nie będzie - przynajmniej na chwilę obecną, więc musisz się przyzwyczaić.

 

Nie wiem czy zauważyłeś, ale pomiędzy tymi dwoma kliknięciami jest jeszcze załadowanie strony, czego raczej chciałbym uniknąć. Nie wiem czemu idziesz w zaparte, select był prosty i szybki. Jak sobie lubisz tak klikać, to klikaj, ja wolałbym wygodniejsze rozwiązanie (które było w poprzedniej wersji).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że zadałeś pytanie ogólne o przejście do Oślej w dwóch kliknięciach, a po każdej odpowiedzi dochodził jeszcze jakiś warunek. Skoro przeszkadzają Ci 2-3 dodatkowe sekundy na załadowanie się strony, to znaczy, że nie ja mam z tym problem, a Tobie pozostaje zaprzyjaźnić się z przyciskiem Szybkiej nawigacji, który został Ci już pokazany, albo oczekiwanie na jakieś aktualizacje silnika bądź jego rozszerzenia.

 

Bez odbioru (i urazy), bo się Offtop robi.

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak odzyskać dawne powiadomienia mailem? Ja korzystałem głównie z tego.

Dziś dostałem jakiś "zbiór postów z dzisiejszego dnia" - jakiś badziew to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...