Skocz do zawartości
LCC

S.t.a.l.k.e.r. - Shadow Of Chernobyl

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie!!! Wielkie dzięki.

Dobrze że siadłem do tej gierki bo niedługo ma wyjśc następna cześ a ja bym ominął taki wielki tytuł.

Z każdą chwilą wciąga coraz bardziej swoim klimatem no i wyszła w platynowej kolekcji za 59zł.

 

Edit

 

Czy u was też pojawiał się taki problem że robicie sobie sav`a oczywiście w momencie dośc bezpiecznym a po w graniu stoi obok was koles i ładuje w was serie?

No załamuje mnie to. Zapisuje zadowolony a tu nagle zdziwienie.

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazł ktoś jakieś pewne lekarstwo na arty w deszczu? czysty stalker i path 1.04.

Tzn zaczyna padac deszcz i siecze artami jakby pamięci szły już do elektronicznego raju.... ale to soft nie hard- skręciłem ostro grafę(9600gt), dalej to samo, atiitool twierdzi że grafa ok aż do 730/1030..., karta przy standardowym taktowaniu nie przekracza 50 stopni... stery 174.74, przeinstalowałem z jakichś 169.xx na obu to samo... hrr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem,co jakis czas mam w stalkerze freeza,czyli po porstu gra się zatrzymuje,moge zminimalziwoac wtedy i wylaczyc ją w proecsach,patch 1.05 werja oryginalna ,nawet "odkrecalem" procka,i grafe,przeczysiclem kompa z kurzu,i nadal kurde coś jest nie tak.

Mial ktoś ten problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też sie to czasami (bardzo rzadko ale jednak) zdarza. Tylko wyłączenie i włączenie gry pomaga :).

U mnie na kartach 7600 i 7900 czasem.Nic im nie dolegało -były i są sprawne tylko już nie u mnie.Coś w kodzie gry zapewne....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem,co jakis czas mam w stalkerze freeza,czyli po porstu gra się zatrzymuje,moge zminimalziwoac wtedy i wylaczyc ją w proecsach,patch 1.05 werja oryginalna ,nawet "odkrecalem" procka,i grafe,przeczysiclem kompa z kurzu,i nadal kurde coś jest nie tak.

Mial ktoś ten problem?

Masz jakieś mody ? Instalowałeś wszystkie patche w dobre sekwencji ? Może grzebałeś coś w CFG.

Ja proponuje reinstal i granie ma patch 1.4 :).

 

miron72

Bug gry z tym deszczem zapewne bo też go miałem na 7900 :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka jest miodna ;) Dla mnie najlepsza gra 2oo7 roku ;] Niedawno dokończyłem bo miałem buga że jak wczytywałem a miałem 100% Life'a to ginąłem. Monolit fajnie spełnia życzenia ;)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Kupiłem sobie Platynową Kolekcję i zamierzam się ostro za niego w końcu brać. Jakie patche wgrać? czy te najnowsze pomagają czy psują coś w rozgrywce Singelplayer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przeszlem juz gre kiedy i mnie zasypalo monetami teraz wgralem znowu i moze by tu przejsc z innym zakonczeniem moze ktos kliknac co mniejwiecej musze dzialac zeby miec inne zakonczenie bo pierwszym razem nie znalazlem tego strickera czy jag go tam zwia a gre ukonczylem jako bogaty martwy czlowiek/????za odp z gory dzieki :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Znalazłem Gitare i Hand Radio co ciekawe gram w PL wersję a nazwy są po angielsku. Co można z nimi zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A teraz coś innego wróciłem dopiero z X18 poszedłem do pierwszego Handlarza opkazałem dokumenty wychodząc zamiast wilka był fanatyk. Pomogłem obronić obóz. Poszedłem do Baru. Na drodze do bazy powinności szedł jakiś Najemnik który był moim wrogiem więc go zabiłem. Poszedłem do Baru a tam też napotykam wrogów a jak się z nimi strzelam to Powinność mnie atakuje o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada na to ze niechcacym, a moze chcacy :P opowiedziales sie po ktorejs ze stron. i teraz ci drudzy beda walic do ciebie. musiales cos wczesniej namieszac. bo w tym rejonie ludziki powinny byc wobec ciebie neutralne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

wyglada na to ze niechcacym, a moze chcacy :P opowiedziales sie po ktorejs ze stron. i teraz ci drudzy beda walic do ciebie. musiales cos wczesniej namieszac. bo w tym rejonie ludziki powinny byc wobec ciebie neutralne.

Nie nie przyłączałem się do nikogo. Ale o dziwo właśnie nie wszyscy są wrogo do mnie nastawieni. Duty jest na żółto i większość stalkerów tylko chodzi chyba takich 2 czy 3 co są na czerwono i do mnie walą a jak ja im odpowiem to Duty mnie atakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nie wiem czemu ale nagle wszyscy Duty zostali moimi przyjaciółmi. Nie robiłem misji dla Voronina oprócz tych typu "zniszcz legowisko" które się same nasuwają. Będzie to miało jakiś wpływ na fabułę albo zakończenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale nagle wszyscy Duty zostali moimi przyjaciółmi. Nie robiłem misji dla Voronina oprócz tych typu "zniszcz legowisko" które się same nasuwają. Będzie to miało jakiś wpływ na fabułę albo zakończenie?

Questy frakcji nie są związane z głównym wątkiem ;). Z tego co mi sie zdaje to może być tylko inne zakończenie (inny filmik) bo przecież jest ich kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A teraz dylemat. Poszedłem do Red Forest ale nie wiedziałem, że jest tam tak ciężko i póki co nie mam tam szans więc wracam do Magazynów Wojskowych i automatycznie wyskakuje mi zadanie "Obrona obozu". Mam obronić obóz przed potworami. Od razu przede mną wyskakują 2 dziki. Zabijam je. Ale zadanie nie jest wykonane a dookoła nie ma więcej potworów co robić?

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz dylemat. Poszedłem do Red Forest ale nie wiedziałem, że jest tam tak ciężko i póki co nie mam tam szans więc wracam do Magazynów Wojskowych i automatycznie wyskakuje mi zadanie "Obrona obozu". Mam obronić obóz przed potworami. Od razu przede mną wyskakują 2 dziki. Zabijam je. Ale zadanie nie jest wykonane a dookoła nie ma więcej potworów co robić?

Nic , s.t.a.l.k.e.r. tak ma, takie zadania wykonują się same za drugim, trzecim, czwartym......razem.

 

Edit

 

Jeśli wykonałeś to zadanie to możne on się powtórzyć jak wracasz do danej lokacji. Nie ma możliwości przejścia tej gry bez niewykonanego zadania.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Nic , s.t.a.l.k.e.r. tak ma, takie zadania wykonują się same za drugim, trzecim, czwartym......razem.

To będę miał niewykonane zadanie a nie chce mieć bo póki co nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy.

 

 

Mam problem z wgraniem spolszczenia do S.T.A.L.K.E.R.'a D:<

Gdy podmieniam ten plik 'gamedata.db9' i włączam grę, pojawia się ten 'obrazek' ze stalkerem i nazwą gry (XD) i robi się czarny ekran po czym wywala do windowsa.

 

Pomóżcie mi proszę D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...