Skocz do zawartości
Szymoon

Galeria Zdjęć Użytkowników PurePC

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie po innych topikach zorientowalem sie, ze troche takowych tu jest, proponuje wiec, przedstawic w tym temacie swoje prace. Bardzo prosze nie zamieszczac tutaj zdjec, a jedynie linki do nich - bo byloby tego napewno za duzo.

Na dobry poczatek odsylam do mojego portfolio na plfoto(gdzie aktualnie znajduja sie wszystkie prace, ktore chce publicznie przedstawic)

http://www.plfoto.com/uzytkownik.php?autho...rname=Szymon456

Zapraszam do komentowania tam -jesli ktos ma konto na plfoto, lub tu jesli takowego nie posiada.

 

Moze jeszcze napisze "ja i aparat"

Fotografuje od kilku miesiecy, dokladniej to od trzech, aparatem Panasonic DMC FZ-2, wczesniej jedynie automatami i bylo to takie pstrykanko, tzn. nie wychodzily ciekawe zdjecia, ale bardoz lubilem je robic :) Teraz mysle ze jest troche lepiej, ale nadal sie ucze oczywiscie. Najchetniej fotografuje przyrode i krajobrazy, ale planuje sie ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> za robienie "czegos z niczego" czyli fotogrfowac zwykle obiekty, bedize to taki nastepny krok. Latwo jest uzyskac dobre opinie na temat zdjecia, ktore przedstawia zadziwiajacy krajobraz, ktorego u nas nie spotykamy. Trudniej jest zyskac uznanie za zdjecie zwyklego przedmiotu, w zwyczajnym miejscu.

A wiec jeszcze raz, zachecam do podawania linkow i opisania krotko swojej przygody z aparatem. Moze jesli topic zyska uznanie, to nam go przykleja.

 

Ja mam po wcisnięciu linku pustą stronę :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, "znawco"

Ej, ej...

 

Na poczatku tez bylem taki ciety na krytyke... Spokojnie przyzwyczaisz sie, ja tam teraz sie ciesze jak ktos krytykuje moja prace, przynajmniej wiem, ze nadal jest ona nie doskonala, i cos trzeba ulepszyc, nauczyc sie nowego, lub odwrocic kierunek strategi i przejsc na defensywe ;)...

 

Czyli pogodzic sie ze zdaniem innych, ale i tak robic dalej co i jak sie lubi ;), czyli w tym wypadku zdjecia w Twoim klimacie...

 

 

A oto moje dzielo, chyba brakuje zakrwawionego noza :).

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyciemnione niebo oraz jego ton troche nie pasują do wesołej i jasnej zieleni trawy - mozna by troche popracować nad tym rawem - ale i tak pewnie zaraz zostane za to zjechany;P

 

Oczywiście, ze nie. Krytyka jest dobra wtedy gdy jest konstruktywna. W zasadzie chodziło o pokazanie żywych kolorów na etapie robienia zdjęcia a nie używania śmiesznych programików typu photomatix. Nie napisałem tego stąd niedomówienie. Inny zestaw: polar + szara polówka hitech 0,9.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Piet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby te galazki byly teraz z lewej to by stanowilo fajne zrownowazenie kadru

teraz wiekszoc ciezaru spoczywa na prawej stronie - takie galezie fajnie zamykaja kadr, no i po prawej w polowie wysokosci wytnij tego habazia;] ogolnie juz lepiej

a programty typu photomatix nadaja sie jedynie do zabawy w przedszkolu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...