Skocz do zawartości
Gość

Metal, rock, gotyk i pochodne

Rekomendowane odpowiedzi

Nowa plyta MUSE - "Black Holes And Revelations"

 

Dołączona grafika

 

singiel: 3. Supermassive Black Hole

 

Imo niezla, ma swietne recenzje. Dalsze eksperymenty ze stylem, wybijaja sie ponad radiohead powoli :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

aerial wg mnie tlyko ten singiel, który ty podałeś jest wart usłyszenia, a reszta tak troche nie bardzo mi podchodzi

p.s

słyszeliscie disturbed land od confusion, udała im sie ta przeróbka, naprawde polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Land of confusion nieźle im wyszedł, to fakt. Disturbed słucham dopiero miesiąc, grają od 2000 r aż dziw ze wczesniej o nich nie słyszałem ;s. Niektóre ich kawałki miażdżą, np Down With The Sickness z krążka The Sickness, wokal Davida bardzo ciekawy, no i to wakakau na poczatku wielu kawalkow, heh uwielbiam to.

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać Reamonn oraz Oasis, które było dla mnie małym odkryciem - wcześniej jakoś sceptycznie do tej kapeli byłem nastawiony, ale po usłyszeniu w filmie kawałka "Don't Go Away" wpadli mi w ucho.

 

Dobre kawałki serwują też w filmach - np. Spiderman czy inni herosi. Chociażby: Chad Kroeger - Hero, Ana - We Are i jeszcze jeden, o którym zapomniałem.

 

Zapomniałem także o KidRocku, który ma dość ciekawy styl.

Polecam także posłuchać kawałka Soil - "Redefine" (szczególnie początku) na mocnym sprzęcie z dobrym (głośnym) basem. Efekt jest niesamowity.

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do kawałka Soil - Redefine to muszę stwierdzić, że całkiem całkiem :-) Spodobał mi się.

Co do Disturbed -> jedne kawałki lepsze, drugie gorsze, ale można słuchać.

Choć ostatnio słucham w kółko całego dorobku Rise Against.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam, że tegoroczny Hunter Fest to totalna porażka jeśli chodzi o organizację.

 

Na początku okazało się, że nie przyjedzie Opeth potem, że Children Of Bodom i jeszcze ktoś.

Spora część osób wybierających się na fest jechała specjalnie dla tych zespołów, moim skromnym zdaniem zostali oszukani.

 

Miało być tak pięknie...

Kasę za bilety chyba oddawali tym co chcieli, ale za podróż czy swoiste straty moralne :lol:? Nie podoba mi się to, na forum huntera oczywiście pełna cenzura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ;] co sadzicie o 36 Crazyfist ? jakos niepotrafie sie od tego oderwac :mur: wokal po prostu ...no niepotrafie tego opiasac. Po 3h sluchania na mp3 mam tyle energi ze niewiem co z nia robic i slucham kolejne godziny i tak juz od 2 tygodni !!

zespol jest zajebisty - choc 1sza plyta (Bitternes the star") była zdecydowanie najlepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchaliście nową płytę Stone Sour - Come what(ever) may (2006) ? :) Kurde rozczarowałem się... pierwsza syciła ( ahh ten wokal SlipKnot'a :] ) i słynna ballada Bother...

 

Chociaż niektóre piosenki sycą... np. ta:

 

http://www.youtube.com/watch?v=Y-r1KicZkAE

 

Ryczy przecudnie ;] piękny wokal.

 

"shiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiit" :twisted: :gitarzysta2:

 

Zobaczcie na koszulkę gitarzysty ;] 'Tallica, Ride the l... ;]

 

Jednak po kilkukrotnym przesłuchaniu płyta nabiera rumieńców :) chyba za bardzo oczekiwałem, mocnego brzmienia jak w starej płycie czy Slipknot.... [; Także polecam.

 

BTW. http://www.youtube.com/watch?v=-crxUFvZWso to niby nowa piosnka metallici, na nowej płycie takie ploty chodzą. Słaba jakość więc podchodźcie z dystansem, ale... moje odczucia, osoby która się wychowała na metallice, od młodości, może nie powinienem tego mówić ze względu na ich histoię, to co stworzyli, ilu ludziom otworzyli oczy na prawdziwą muzę metalową :), dzięki nim niektórzy zaczęli słuchać później sepultury etc... ale do rzeczy:

 

Dla mnie ta piosenka to dramat, nie mogę tego oglądać i słuchać, to co oni robią ze sobą, niszczą swój przepiękny dorobek. Na basistę nie mam słów jak on się ubiera Panowie nóż mi się w kieszeni otwiera.. Jak on sie na scenie zachowuje... DRAMAT btw. nawet miejsca nie umie sobie na niej znaleźć, biega jak małpa i gitare przy ziemi trzyma, jak z NU-METALOWEGO zespołu ehh. Newsted budował klimat niesamowity, tworzyli JEDNOŚĆ, ryczał do mikrofonu, pugował :) (jak miał długie włosy) hehe. Hammet w końcu solówkę gra po dramatycznej płycie St. Anger... ale rify wołają o pomstę do nieba!!!! Normalnie jak Kombi... zgubili chyba przestery... James śpiewa jakby chciał a nie mógł... (stracił kompletnie swój niepowtarzalny głos) żal mi się robi ich... :( Zamknę tym, że najciekawsze iż takie 'coś' grają od momentu w którym Newsted odszedł a Hetfield chlał jak szalony, później na odwyk.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś na HUNTERFEST? Słyszałem, że odwołali Chidren of Bodom, Opeth, a w dodatku zwracac mozna było tylko bilety jedno dniowe, karnetow na 3 dni nie. ...Nie ma to jak festiwale w Polsce <_<

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś na HUNTERFEST? Słyszałem, że odwołali Chidren of Bodom, Opeth, a w dodatku zwracac mozna było tylko bilety jedno dniowe, karnetow na 3 dni nie. ...Nie ma to jak festiwale w Polsce <_<

Black Metal Festival zaplanowany na 13 sierpnia też odwołali z powodu braku miejsca na organizację chyba :blink:

Mayhem, Marduk... Cała Polska, kaczory działają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku okazało się, że nie przyjedzie Opeth potem, że Children Of Bodom i jeszcze ktoś.

Spora część osób wybierających się na fest jechała specjalnie dla tych zespołów, moim skromnym zdaniem zostali oszukani.

Ehehehe - sam chcialem jechac na Opeth i CoB. Jak dowiedzialem sie, ze nie bedzie Opeth to sobie odpuscilem, jednak bylo mi troche zal CoB. Potem CoB tez odwolali :lol: . A prawie bym 300 zł stracil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

A słuchacie POD - testify-(album); The Rasmus? Albo coć z Rock-Pop np. Depech Mode - Violiator i Playing Angle-(albumy)?

A co to ma wspolnego z metalem i mutacjami??

To jakis zart czy co???

Zadna z tych grup nie potrafi grac...wala to samo na kazdej plycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to ma wspolnego z metalem i mutacjami??

To jakis zart czy co???

Zadna z tych grup nie potrafi grac...wala to samo na kazdej plycie.

P.O.D wcale nie jest takie tragiczne...bynajmniej na starszych płytach, bo nowa to faktycznie, z metalem nie ma za wiele wspólnego. The rasmus - n/c, to jest tragedia, a depeche mode...niektorym sie podoba ;] ja wole cos ostrzejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ostatnio lece kawalek po kawalku utwory Vadera

Miodzioooooooooo

 

Predator - genialny kawalek

True Names

The Sea Came In At Last

 

Moich 3 faworytow :D

Słyszałeś moze "warlords" z najnowszej cd :> ? Jak nie, to polecam się zapoznać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak mogłem być takim idiota :mur: i nie przesłuchac płyty Disturbed

"Ten Thousand Fists" gdzie leci piosenka Land of Confusion wiem że to starsza płyta le jest wyrąbana w kosmos. Przez przypadek usłyszałem na MTV rockzone :wink:

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cala nowa plyta mi sie podoba.

Ironow slyszalem tylko singlowy kawalek.

Jak dla mnie to oni ciut za lagodnie graja, moze do podusi....

Faktycznie grają troche łagodniej, ale posłuchać można. Ciekawe czy będzie koncert w polsce w tym roku...:?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...