Skocz do zawartości
SKRYTOBOJCA

Rydzyk, Jankowski i reszta obludnikow...

Rekomendowane odpowiedzi

kiedys Watykan przekazal matce Teresie z Kalkuty limunzyne.  

I co siostra z nia zrobila? Otoz oglosila loterie w ktorej glowna wygrana byl wlasnie ten samochod. Dochod uzyskany z loterii przekazala na biednych.

Reszta to n/c.

Ale Maybacha kupuje sie "dopasowanego" do konkretnej osoby wiec nikt nie kupi go z aukcji bo moze mu cos nie pasowac. Za 1,62 mln pln jest podstawowa wersja ktora ma wiele rzeczy opcjonalnych bez dopłaty i kazdy klijet moze sobie wybierac co chce a czego nie.

 

Najbardziej wypasiona wersja Maybacha kosztuje .... 4,5 mln pln i ma np. diamentowe lub z innych kamieni szlachetnych przyciski sterujace szybami. Ciekawe jaka wersja jezdzi tadek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyh, niektórzy chyba za bardzo wzieli sobie to info do serca :> mnie tam wali czym on jezdzi, jak mnie bedzie kiedys stać to może też sobie takiego kupie :) i będę lał ze śmiechu na widok min tych wszystkich zazdrośników :twisted:

dajcie na luz bo widze że z niektórych powyłaziły zazdrosne "onetowe" smarkacze 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyh, niektórzy chyba za bardzo wzieli sobie to info do serca :> mnie tam wali czym on jezdzi, jak mnie bedzie kiedys stać to może też sobie takiego kupie :) i będę lał ze śmiechu na widok min tych wszystkich zazdrośników   :twisted:

dajcie na luz bo widze że z niektórych powyłaziły zazdrosne "onetowe" smarkacze 8O

Chyba właśnie Ty przypominasz...

 

Ten temat nie ma na celu ukazania, jak mu zazdrościmy (Jeśli ktoś zazdrości) ... Tylko jego chamstwa i bezczelności... :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konta Bankowe Radia Maryja dla słuchaczy w Polsce:PKO BP SA II O. ToruńNR 10205011-16577-270-1Nowy numer: 69 1020 5011 0000 9602 0012 9130z dopiskiem: "Dar na serwisowanie Maybacha" , prześlij dalej, nie bądźobojętny!

I nastepny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie. Tylko co Wam to przeszkadza ze jezdzi sobie Mayem. Ukradl Wam? Ludzie mu wplacaja, ale to jest ich interes, nie Wasz. Kazdy inaczej pieniadze zbiera :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, fajnie. Tylko co Wam to przeszkadza ze jezdzi sobie Mayem. Ukradl Wam? Ludzie mu wplacaja, ale to jest ich interes, nie Wasz. Kazdy inaczej pieniadze zbiera :]

przeczytaj sobie mojego poprzedniego posta to sie dowiesz co mi przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Adolf za słabo starał się...

 

A tak na poważnie - kto spłodził tego chwasta ?!

Ile akcji dla biednych można byłoby zorganizować itp. !!

Nie ma co zrobimy organizacje ala SS i bijemy do tego ojczulka :-[

 

Dołączona grafika

 

WON Z RYDZYKIEM!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maros, Sid co napisali bo daleko mam do kiosku?

Powiem Ci że na 99% był to cytat któregoś z tych niusów co można w necie przeczytać... Czyli o wyzywaniu niektórych redaktorów gazety pomorskiej od świń itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie Ty przypominasz...

 

Ten temat nie ma na celu ukazania, jak mu zazdrościmy (Jeśli ktoś zazdrości) ... Tylko jego chamstwa i bezczelności... :!:

a wpłacałeś mu cokolwiek?

jak nie to czego jęczysz? w koncu nie wydaje twojej kasy :> EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i wspomniał w faktach tefałen o autku ojca dyrektora. Nagadali się strasznie, już widzę jak uwaga o tym będzie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ to paskudne. Najdroższe brzydactwo świata. Długie, niezgrabne, w środku nawalone więcej drewna niż w tartaku (nie podobywa mi się drewno w samochodzie. Bo nie.) i nie ma tylnej kanapy (buuu!). I jeszcze pewnie trzeba czekać, aż to wyrychtują, bo na zamówienie, pirdu lirdu.

Ekraniki, stoliki, pizdryki. Nigdy nie lubiłem limuzyn i wątpliwe, że gdybym został obrzydliwie bogaty, kupiłbym sobie jakąś. Najpewniej nakupiłbym części za pincet miliardów i po setkach nieudanych prób sam sobie zbudował samochód, jak berkut :>

Dobrze gada gg, wódki mu dać. Mię zastanawia takie marnotrawstwo pesos, ale denerwuje mnie już nie jakiś tam kuknięty sekciarz (bo przykładnym chrześcijaninem, względnie katolikiem, zwać go nie lza - za dużo nienawiści sieje), tylko kwitek z wypłatą. 1/3 to składki na emeryturę, ubezpieczenie i tak dalej. Siur, na tym rzecz polega, ale w widziaju niedawno było kolejne obwieszczenie o powstaniu siedemnastego wcielenia Chorej Kasy Niezdrowego Funduszu, któreż to wcielenie następna Nowa Piękna I Mądra Ekipa zlikwiduje jako błąd poprzedniej. Co oczywiście pociągnie za sobą horrendalne koszty, ale rozumiecie, obywatelu, chcemy dla was jak najlepiej, poza tym musimy zacisnąć pasa dla naszych dzieci.

Żeby tylko dzieci nie pomarły od tego zaciskania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i nie ma tylnej kanapy (buuu!). I jeszcze pewnie trzeba czekać, aż to wyrychtują, bo na zamówienie, pirdu lirdu.

I jak tu w takim ustrojstwie, za przeproszeniem za wyrażenie, panienki posuwać? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty jak zwykle musiałeś po chamsku zetrzeć puch niewinności tutejszym gołowąsom i uświadomić ich z finezją godną Masywu Tybetańskiego, że tylna kanapa nie służy tylko do wożenia komputera :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to cale Radio Maryja to jakas sekta, a Rydzyk guru który mydli oczy swoim owieczkom. Proponowalbym akcje tak jak z Lepperem, ale na przyklad zamiast slowa "kretyn" uzyc "sekta" i pod tym haslem wypromowac strone RM na wysokiej pozycji w google. Bo juz mnie ten cwaniak Rydzyk dobija. Niech to bedzie taki maly protest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty jak zwykle musiałeś po chamsku zetrzeć puch niewinności tutejszym gołowąsom i uświadomić ich z finezją godną Masywu Tybetańskiego, że tylna kanapa nie służy tylko do wożenia komputera :>

Dołączona grafika

 

Wybacz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że mu sie te autko nie należy, ale pomyślcie ile ten człowiek musiał na otumaniać ludzie przecież to też męczy, to coś robił a za robotę płacą i ma. I jaki z tego wniosek trzeba otumaniać ludzi żeby do czegoś dojść. Nie jest to pozytywne ale to jest życie. Więc podnośmy takie tematy częściej żeby ludzie na oczy przejżeli. Przecież nie tylko na takie głópoty ludzie wpłacają pieniądze ale i na inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN TVNem, a ja własnie napisałem do redakcji "NIE"  :twisted:

To wlasciwy adres!! :] Jak ekipa Urbana sie za niego wezmie to az wiory poleca. Z drugiej strony naklad NIE jest macupki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TVN TVNem, a ja własnie napisałem do redakcji "NIE"  :twisted:

To wlasciwy adres!! :] Jak ekipa Urbana sie za niego wezmie to az wiory poleca. Z drugiej strony naklad NIE jest macupki.

 

Dostałem odpowiedź. Wspomną o tym tylko w "Haj Lajfie", bo wszyscy o tym piszą. Jestem niepocieszony :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...