Skocz do zawartości
Dyferencjal

Czy jesteście za karą śmierci w Polsce?

Czy kara smierci powinna obowiazywac?  

3 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy kara smierci powinna obowiazywac?

    • Tak
      144
    • Nie
      36


Rekomendowane odpowiedzi

TAAAAAK

 

OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB - najskuteczniejsze prawo

Naprawde tak uważasz, i takim mottem się kierujesz w życiu, no to spoko a gdzie miejsce na przebaczenie cooooooo.

Gdyby wszyscy kierowli się taką zasada, to ten swiat dawno by poszedł w pizdu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze niektóre wypowiedzi zalatują mi średniowieczem bez kitu, jestem absolutnie przeciwko karze śmierci.

Dlaczego? - spytacie

Ano dlatego ze tak naprawdę nic ona niezałatwi, nieodstraszy tych skur..... od popełniania takich zbrodni, nie tędy droga.

najlepszym perzykładm jest to co powiedział niedawno jeden z bandytów którego schwytali antyterroryści, a mianowicie "gdybym miał broń w ręku tobyście mnie żywcem niewzieli" - oni nie tylko mają za nic życie innych ale także swoje.

 

Ja jestem jak znaczna część wypowiadających się tu za tym zeby ci 'ludzie" odpracowali swoje zbrodnie /w baaaaardzo cięzkich warunkach/, i spędzli w celach pozbawionych wszystkich udogodnień, itp.. Bo teraz to faktycznie jest cyrk, hotele im porobili, zarcie takie jakiego duza część z nas na codzień nie je.  

 

Kary powinny byś zajebi.. surowe, ale bez znęcania i tego typu podobnych zachowań, a pomysł zeby to jeszcze w TV sobie leciało, to już absurd nad absurdem. Po 5/10/20 latach mielibysmy fajne społeczeństwo, naprawdę fajne.

 

Inny aspekt jest taki ze ci bandyci wywodzą się często gęsto z patologicznych/biednych rodzin, ich psychika była od dziecka wypaczana, i potem postepowali jak postępowali, nie bronie ich absolutnie ale faktem jest ze to są chorzy ludzie, których trzeba leczyć. Powiecie marnowanie kasy, moze i trochę tak, fakt są ważniejsze rzeczy na które by można przeznaczyć je.

 

Argument ze dopuki papież to polak, chłopie pokaż jeden kraj europejski gdzie jest teraz kara śmierci, więc co ci tak naprawde chodziło coooooooooooo.

a powiedz mi niby dlaczego bez znecania sie??? moim zdaniem tamci ktorzy wyrzucili ta dziewczyne z pociagu powinni za kare byc takze wyrzuceni z pociagu....jesli morderca przetrzymuje kogos np. w piwnicy, zneca sie, gwalci, potem np odcina glowe i cialo topi to dlaczegoby sie nad nim tak samo nie znecic sie???? imho powinno to byc standowe....moja kolezanke z klasy(moze pamietacie - 1998rok bydgoszcz) zabil sasiad!! kilkadziesiat razy pchnal ja nozem i wrzucil do rzeki(przedtem nota bene 2 lata temu zabil swojego kuzyna ale policja sie nie "skapnela" kto to zrobil)...sam w checia powbijalbym mu noz jako kare za to....

 

wiec ja jestem ZA KARA SMIERCI- TAK

 

gdyby jednego, z drugim powiesili w centrum miasta i torturowali to zobaczylibyscie...niejednemu odechcialo by sie krasc i zabijac i gwalcic....moe i sredniowiecze...nie wazne...wazne ze bylyby efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAAAAAK

 

OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB - najskuteczniejsze prawo

Naprawde tak uważasz, i takim mottem się kierujesz w życiu, no to spoko a gdzie miejsce na przebaczenie cooooooo.

Gdyby wszyscy kierowli się taką zasada, to ten swiat dawno by poszedł w pizdu.

naprawde tak uwazam, i takim mottem sie kieruje w życiu, a co do przebaczenia, to wytłumacz mi jak można przebaczać świadomym mordercom czy pedofilom ? Jakim prawem oni decydują o ludzkim życiu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował coś innego. Mianowicie przywrócić karę pręgierza. Przykuć takiego bandziora do słupa na środku rynku obok napisać tabliczke z napisem co zrobił ze szczegółami i postawić kosz z kamieniami. Ciekawe ilu by przeżyło taki zabieg. Ci co zabili tą laseczkę w pociągu napewno nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiec mozna zone / meza ktora w akcie desperacji (bo dowiedzieli sie o zdradzie partnera) pchnela go nozem a ten nie przezyl. Czy ze przyjaciel stuknol zone i teraz my sie mscimy.

 

Ale jesli ktos tak jak powiedzieli wyzej: gwalci w piwnicy, potem obcina glowe itd. idzie potem do pierdla i nikt o tym nie wie (z wspolwiezniow) to no przepraszam... (samosad wiezienny- SYMETRIA) Takich ludzi powinno sie karac TAK PRZYKLADNIE ze to sie we lbie nie miesci... W takich wypadkach nabicie na pal powinno byc najlzejsza kara. Powinno sie ich zabijac powoli, najlepiej jak to ktos powiedzial publicznie (a przynajmniej podkreslic ilosc cierpienia czy wymienic kary w telewizji zeby ktos sie 10x zastanowil).

Ktos wczesniej mowil o eksperymentach medycznych itd na ludziach- DOSKONALY POMYSL, przynajmniej sie przydadza spoleczenstwu.

Pedofile, gwalciciele... tak, jesli po kastracji kontynuuja swoja dzialanosc - jak mowilem - KS. W wyjatkowo brutalnych przypadkach - KS. odrazu.

 

Wiezienia powinny wygladac tak: klitka 1.5x2m, kibel, umywalka, koja. Nic wiecej. I jak powiedzial reed: 18h pracy. Niech jedza pozadnie - wkoncu musza miec sily do kamieniolomow przyslowiowych. Nie chca pracowac ? No dobrze, no to do karceli az sie rozmysli.

Po ~15h pracy nie mowiliby "chce do pakernii" (miales 15h kopania - jeszcze ci pakernia w glowie?), "chce poczytac ksiazke", odrazu szli by lulu majac swiadomosc ze nastepnego dnia, przez nastepne kilka lat czeka ich ciezka robota.

 

Mowisz o przebaczeniu ... A czy taki s<span style="color:red;">[ciach!]</span>iel mordujacy dla zabawy mial LITOSC ? Zaraz mi powiesz ze my teraz ludzmi nie jestesmy- NIE, eliminujamy element degenerujacy spoleczenstwo.

 

Zlodzieje i inni: powinni byc karani jak w indiach starozytnych: obcinanie nosa/ wypalony znak po bydlecemu na czole, do konca zycia pietnujacy ich. Obcinanie reki to zla kara, tak przydadza sie jeszcze.

 

Przestepcy gospodarczy: czemu rodziny. A wiec dlatego ze rodziny napewno wiedza co sie dzieje. Taki s<span style="color:red;">[ciach!]</span>iel napszytka 1mld zlotych i odda rodzinie majac swiadomosc "ja pojde do paki na 10 lat ale moje dzieci beda mialy dobra przyszlosc" - tak zabieramy im taka mozliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej panowie, niezrozumcie mnie źle, ja tych skur...... absolutnie niebronię,

jak by mi teraz baseballa do reki dali i do ich celi wpuścili, to po prostu ręka noga muzg na ścianie.

Biłbym, biłbym, biłbym, biłbym, biłbym, biłbym, biłbym, biłbym, biłbym, biłbym, biłbym, biłbym aż by z nich miazga została, a potem bym na nich jeszcze nal....ał i ...s....ał.

Ale to sa emocje, a PRAWO niemoże sie kierować emocjami, niestety musi być suche, zimne.

 

Jest taka zasada w prawie, ze lepiej zeby 10 bandytów chodziło na wolności niż jeden niewinny był karany - i ja się z tym zgadzam.

A kara smierci jest kara absolutna i od niej juz niema odwrotu.

Mówicie ze za najcięższe zbrodnie kara smieci, ale powiedzcie mi jak to rozgraniczyć, gdzie jest ta granica od której należy się kara smierci, to nie jest takie proste.

 

W tm przypadku, ok sprawcy są znani, w zasadzie niepotrzebna jest rozprawa, ale to jest powiedzmy "wyjątek"/chociaz ostatnio to taki pewny nie jestem/.

Ale niemożna prawa przyginać do wyjątków, a co by sie stało gdyby został skazany niewinny człowiek, który został dajmy na to wrobiony -głupie ale możliwe, zostanie stracony a po kilku latach okaże się ze byłó niewinny- spoko co.

 

Staram sie mysleć racjonalnie, bez emocji, ale może się myle.

 

 

 

PS.

Dajcie mi bejsbola!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrozumiec mozna zone / meza ktora w akcie desperacji (bo dowiedzieli sie o zdradzie partnera) pchnela go nozem a ten nie przezyl. Czy ze przyjaciel stuknol zone i teraz my sie mscimy.  

 

Ale jesli ktos tak jak powiedzieli wyzej: gwalci w piwnicy, potem obcina glowe itd. idzie potem do pierdla i nikt o tym nie wie (z wspolwiezniow) to no przepraszam... (samosad wiezienny- SYMETRIA) Takich ludzi powinno sie karac TAK PRZYKLADNIE ze to sie we lbie nie miesci... W takich wypadkach nabicie na pal powinno byc najlzejsza kara. Powinno sie ich zabijac powoli, najlepiej jak to ktos powiedzial publicznie (a przynajmniej podkreslic ilosc cierpienia czy wymienic kary w telewizji zeby ktos sie 10x zastanowil).

Ktos wczesniej mowil o eksperymentach medycznych itd na ludziach- DOSKONALY POMYSL, przynajmniej sie przydadza spoleczenstwu.  

Pedofile, gwalciciele... tak, jesli po kastracji kontynuuja swoja dzialanosc - jak mowilem - KS. W wyjatkowo brutalnych przypadkach - KS. odrazu.  

 

Wiezienia powinny wygladac tak: klitka 1.5x2m, kibel, umywalka, koja. Nic wiecej. I jak powiedzial reed: 18h pracy. Niech jedza pozadnie - wkoncu musza miec sily do kamieniolomow przyslowiowych. Nie chca pracowac ? No dobrze, no to do karceli az sie rozmysli.  

Po ~15h pracy nie mowiliby "chce do pakernii" (miales 15h kopania - jeszcze ci pakernia w glowie?), "chce poczytac ksiazke", odrazu szli by lulu majac swiadomosc ze nastepnego dnia, przez nastepne kilka lat czeka ich ciezka robota.

 

Mowisz o przebaczeniu ... A czy taki <font color="#FF0000">[ciach!]</font> mordujacy dla zabawy mial LITOSC ? Zaraz mi powiesz ze my teraz ludzmi nie jestesmy- NIE, eliminujamy element degenerujacy spoleczenstwo.

 

Zlodzieje i inni: powinni byc karani jak w indiach starozytnych: obcinanie nosa/ wypalony znak po bydlecemu na czole, do konca zycia pietnujacy ich. Obcinanie reki to zla kara, tak przydadza sie jeszcze.

 

Przestepcy gospodarczy: czemu rodziny. A wiec dlatego ze rodziny napewno wiedza co sie dzieje. Taki <font color="#FF0000">[ciach!]</font> napszytka 1mld zlotych i odda rodzinie majac swiadomosc "ja pojde do paki na 10 lat ale moje dzieci beda mialy dobra przyszlosc" - tak zabieramy im taka mozliwosc.

Zgadzam się w 99,9%- ale bez kary smierci.

 

 

A co do kradziezy to co powinni wypalać/odcinać korzystjącym z nielegalnego oprogramowania.

 

Bo mam lekkie obawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Za najcięższe zbrodnie powinna być ona egzekfowana, ale jesteśmy w Unii a jeden z punktów czegośtam zabraniał używania kary śmierci...

Ale w sumie możnaby zrobić tak jak Berkut w swoim pierwszym poście na poprzedniej stronie+ uczenie pływać w czystym ługu też by im niezaszkodziło, nie trzeba by było nawet nic robić ze zwłokami, wszystko pięknie by się rozłożyło na pierwiastki... Czyli jestem za TAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oka a jak na przyklad pedofil robil to palcem ?  czy czyms tam jeszcze ? ( nie mowie o zadnym genitaliu) to co zrobisz utniesz mu wszystkie palce ?

No sory ale jak go wykastrujesz to on w rzyciu nie spojzy na zadna kobiete a nawet jak bedzie mu wymachiwac tylkiem przed nosem to sie do niego nawet nie przytujli. :evil:

Wiesz ze istnieje cos takiego jak hormony i one za takie pedofilskie zachowanie odpowiadaja?? Jak sie ich pozbedziesz to nie bedzie juz pedofila/meszczyzny/pedala* tylko bedzie kastrat!!!

 

* - niepotrzebne skreslic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NEI

 

Nie uważacie, że kara śmierci jest w obecnych czasach zbyt humanitarna? Wstrzykają jakieś oranżady i śmieć zasypia. Oni powini odpracować to zło w taki sposób, że bokiem by im to wyszło. W takich warunkach, że zdychali by sami po jakimś czasie. Poza tym nikt nie dał nam prawa do decydowania kto ma żyć a kto nie. Wiem, oni zdecydowali, że ktoś ma umrzeć. Więc niech teraz zdychają odpracowująć swój dług wobec społeczeństwa. Ostatecznie po orzeczeniu winy stawiałbym ich pod ścianą i dawał wybór bliskim ofiar co chcą zrobić... Ja osobiście dla mordercy kogoś z moich bliskich wybrałbym karnister z benzyną i zapalniczkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że NIE. Kara śmierci jest niczym innym jak tylko zabójstwem w majestacie prawa. Poza tym badania kryminalistyczne dowiodły, że kara śmierci wcale nie wpływa dodatnio na zmniejszenie najcięższej przestępczości. Na zmniejszenie przestępczości wpływa świadomość nieuchronności, szybkość wymierzenia kary. Jest to funkcja afirmacyjno - motywacyjna prawa karnego. Argumentem przeciw karze śmierci jest niemożność naprawienia ewentualnej pomyłki. Oczywiście odkąd pojawiły się badania genetyczne w wykrywaniu sprawców szansa na błąd uległa zmniejszeniu, ale wciąż istnieje takie zagrożenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE

Jestem katolikiem i jestem przeciwny. Uważam jednak, że zakłady powinny zarabiać na siebie, niech sk***ysyny nie będą ciężarem i uczą się pracy - to najlepsza resocjalizacja, bo potem taki koleś wychodzi z paki i ma dwie rączki lewe. jest w Polsce tyle dróg do wybudowania, tyle terenów do oczyszczenia, że na kilka ładnych latek wystarczy pracy... A jak się komuś nie chce, niech zdycha z głodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE

Jestem katolikiem i jestem przeciwny. Uważam jednak, że zakłady powinny zarabiać na siebie, niech sk***ysyny nie będą ciężarem i uczą się pracy - to najlepsza resocjalizacja, bo potem taki koleś wychodzi z paki i ma dwie rączki lewe. jest w Polsce tyle dróg do wybudowania, tyle terenów do oczyszczenia, że na kilka ładnych latek wystarczy pracy... A jak się komuś nie chce, niech zdycha z głodu.

ostatecznie mogli by przesunac giewont i wykopać drugie morskie oko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzicie - jak mowilem smierc musi byc odpowiednio straszna, najlepiej pokazywac ich cierpienia wspolwiezniom.

 

2 sposob to praca jak mowicie. Ale to musialaby byc praca z batami i obrozami by zasowali bo porobia zwiazki zawodowe wiezniow, strajk i tyle bedzie. Dajemy wybor: zdychacie albo pracujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE

Stopień cywilizacyjny społeczeństwa ocenia się m.in. przez stosunek do więźniów. Ludzie mamy XXI w. jesteśmy częścią cywilizowanego Świata więc nie możemy wracać do "dzikich" metod ciemnego średniowiecza. Wiem, że teraz wszyscy są zbulwersowani zabójstwem tej dziewczyny, ja też, ale kara śmierci nic nie pomoże, nie sprawi, że nagle jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki na ulicach zrobi się bezpiecznie. Ktoś dobrze napisał, tacy dranie mają gdzieś czyjeś życie ale swoje też - on nie ma nic do stracenia, a kara śmierci tylko pomoże takim wypisać się z tego padołu, a tak niech się jeszcze pomęczy i chociaż spróbuje zrozumieć co zrobił i odpokutuje swoje czyny.

(...)

Kary powinny byś zajebi.. surowe, ale bez znęcania i tego typu podobnych zachowań(..)

a powiedz mi niby dlaczego bez znecania sie??? moim zdaniem tamci ktorzy wyrzucili ta dziewczyne z pociagu powinni za kare byc takze wyrzuceni z pociagu....jesli morderca przetrzymuje kogos np. w piwnicy, zneca sie, gwalci, potem np odcina glowe i cialo topi to dlaczegoby sie nad nim tak samo nie znecic sie???? imho powinno to byc standowe....moja kolezanke z klasy(moze pamietacie - 1998rok bydgoszcz) zabil sasiad!! kilkadziesiat razy pchnal ja nozem i wrzucil do rzeki(przedtem nota bene 2 lata temu zabil swojego kuzyna ale policja sie nie "skapnela" kto to zrobil)...sam w checia powbijalbym mu noz jako kare za to....

 

wiec ja jestem ZA KARA SMIERCI- TAK

 

gdyby jednego, z drugim powiesili w centrum miasta i torturowali to zobaczylibyscie...niejednemu odechcialo by sie krasc i zabijac i gwalcic....moe i sredniowiecze...nie wazne...wazne ze bylyby efekty

Oko za oko - tak? Tym samym stałbyś się TAKI SAM jak ten skur..., chciałbyś być taki jak on?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś nie jestem. Mimo, że jeszcze całkiem niedawno byłem za. Popierał bym raczej karę polegającą na torturach połaczoną z pracą "na siebie" tak żeby państwo ich nie utrzymywało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jesetm zdecydowanie na NIE.

 

Kara śmierci nie prowadzi praktycznie do niczego poza zabiciem zkazańca. Za ciężkimi pracami jestem jak najbardziej ale nie za karą śmierci.

To że ktoś zabił w bardzo brutalny sposóbo to nie oznacza że my musimy być tacy sami.

Pamiętam jak kiedyś w USA był przypadek seryjnego mordercy w sali sądowej rodziny zabitch ze łzami w oczach wyzywali go pastwili się nad nim itp. (co było normalną reakcją) ten seryjny morderca siedział nie wzruszony i słuchał tego przez pare godzin. Lecz gdy usłyszał że ojciec zabitej przez niego córki (pastor) WYBACZA MU to morderca dotąd nie wzruszony poprostu poryczał się jak małe dziecko.

Więc nie jest sztuką kogoś nabić na pal czy coś w tym stylu dla mnie prawdziwą sztuką jest wybaczyć temu komuś, niestety ja i wielu innych niepotrafło by tego zrobić (co w sumie jest normalne) ale wielcy są ludzie ci którzy potrafią to zrobić.

 

Więc jestem przeciwny każe śmierci bo śmierć rodzi śmierć,

a życie jest życiem i nikt niema prawa nikomu go odebrać nawet jeżeli ktoś komuś odebrał życie to nie upoważnia cię to do tego abyś ty mu odebrał życie, a jeżeli to zrobiłeś to stałeś się taki sam jak on.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego ze powiedzialem na TAK i sie tego bede trzymac i mniej wiecej tak samo mysle jak Berkut to zamiast przywracac kare smierci powinni powybijac wszystkich prokuratorow!!!

 

Tak, tak dobrze przeczytaliscie. Jak jakis bandyta za morderstwo dostaje nawet te 20lat a nie dozywocie to mnie cos trawia a prokurator nawet nie zlozy apelacji bo przeciez wyrok jest. :evil:

Jednak jak niewinny czlowiek ktory przykopal bandytowi ktory wlamal mu sie do mieszkania i on takim oto niefortunnym upadkiem wybiegajac z domu poslizgnal sie na schodach i skrecil kark to prokurator zrobi wszystko zeby wlasciciel dostal wyrok nawet 2 lata. No przeciez on musi sie wykazac i miec cos na koncie do awansu. :evil: :evil:

 

System wiezienny tez powinien sie zmienic bo oni tam maja lepiej niz przecietny kowalski. Nic nie robi, dostaje koryto, oglada sobie TV i inne jeszcze rozrywki maja.

Kazdy sie rzuca ze wiezienia sa przepelnione ze oni tam siedza po kilkunastu w celach. No i dobrze im tak!!! Powinni te cele jeszcze zmniejszyc i umieszczac ich pojedynczo. Spacerek codzienni po 2h i tyle, reszte czasu niech siedza w celach i wykanczaja sie psychicznie. :twisted:

 

Ktos zrobil fajny film (dosc stary) o tym jak wiezniowi siedza w barakach gdzies w kaliforni albo innym cieplym stanie i calymi dniami karczuja przydrozne rowy a jeden z nich usilnie probuje uciec.

Cos takiego powinno bys w polsce i wtedy by cos moze przemowilo do tych pustoglowych imbecylow.

Najlepszym wyjscie byly by kopalnie wegla. Jak by ich tam wpakowac to bysmy byli potego pod wzgledem wydobycia wegla i panstwo nie mialo by dziury budzetowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kopalniami to niegłupie - zrzucić do szybu wszystkich godnych tego zaszczytu i zasypać w cholerę, i tak nierentowne :>

Jak najbardziej TAK - ktoś wspominał, że cywilizacja, XXI wiek i tak dalej. Siur, zwłaszcza wyrzucanie ludzi z pociągów, gwałcenie dzieci, kiszenie w beczkach noworodków, katowanie staruszek dla pięciu złotych i mordowanie wszystkiego co nie pofrunie i nie zwieje na drzewo , rzecz jasna mordowanie podyktowane ciężkim dzieciństwem - tak, to jest niewątpliwie cywilizowane i godne homo quasisapiens Nowej Wspaniałej Ery.

Jeśli złapią mańka, któremu nawet ślepie kaprawe nie drgnęło, kiedy szlachtował przedszkolaka albo dokonywał wiwisekcji na przypadkowym przechodniu, ów maniek się przyznał, dowodów więcej niż pcheł na jeżu - to o co chodzi? Naruchać zgrabną pętelkę, solidny konar i kopnąć taboret. Taniej i pewniej niż w CPC.

Dymiących odorem krwi publicznych jatek bym raczej nie polecał - wyjdźcie z dzieckiem na spacer i wyjaśnijcie, że ta czerwona maź przy słupie była kiedyś takim panem w telewizji. Wystarczy popatrzeć na wyprzedaże, promocje albo inne masowe spędy, żeby przekonać się, jak groźnym żywiołem jest rozochocony tłum i jak niskimi pobudkami się kieruje. Ponadto szybko zrobiliby z tego idiotele albo inny tam big murder, a tego bym nie chciał doczekać w tym wcieleniu.

A jeśli ktoś miał świetną zabawę, mordując mi rodzinę - czemuż ach czemuż teraz ja nie miałbym się zabawić daleko świetniej, za łaskawym przyzwoleniem Wysokiego Sądu, rzecz jasna? Życia nikomu to nie przywróci, ale przynajmniej nie będzie dławiącego poczucia bezsilności, kiedy ów ktoś wyjdzie po pięciu latach za dobre sprawowanie.

Kolega z pracy (Amsterdam pozdrawia halę P-6, jazda wiksa tablety. Czy coś takiego :>) wykoncypował pewnego leniwego popołudnia, iżby miejscem kaźni uczynić jamy w ziemi. Dżast jamy, do których wrzucano by wszystkich ze stosownym paragrafem. I tyle, może jeszcze zakryć wygłuszającą ryki i pojękiwania plandeką i niech tak dokonują żywota. Przyjaciele Moskale korzystali z tego pomysłu z lekkimi modyfikacjami - najtańszym rodzajem więzienia w GUŁagach było pole z wykopanym mnóstwem dziur w ziemi. W dziurach siedzieli więźniowie, na polu stał jeden (słownie: 1) krasnoarmiejec z pepeszą - kto wychynął, obrywał w potyliczkę. Raz dziennie wrzucano każdemu ćwiartkę chleba. Albo i nie. Dokładniej rzecz opisał Sołżenicyn, do któregoż odsyłam, choćby po to, żeby nie zapędzić się w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonas qrde ty ze wszystkiego mozesz zrobic tekst z ktorego mozna sie posmiac.

Wypowiadaj sie czsciej na forum!!!! :lol: :lol:

 

Z tymi moskalami to byl niezly pomysl, nawet dzieciaka ze snajperka mozna by bylo postawic o cale 100m dalej i zaden po 1 strzale by lba nie wychylil. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dużo grasz w Counter Strike czy co tam. Dzieciak nie nadaje się dlatego bo ponieważ albowiem:

- po kilku odważniejszych więźniach pasowałby ze swoją psychiką w sam raz do tych, których ma pilnować

- snajperka tylko w grach działa na lewoklik myszką i tylko w grach można z niej trafić Szwaba jedną ręką, drugą sącząc piwo albo ciskając w kolegę pustą puszką

- wychyliłby, zapewniam. Czasem chęć życia jest silniejsza niż ostrożność.

I jeszcze do twego poprzedniego posta - niedawnom w widziaju admirował reportaż o pierdlu. Godzina spaceru dziennie to jest tam luksus. Tylko w amerykańskich filmach o więzieniach rośli Murzyni grają całymi dniami w koszykówkę i gwałcą się pod prysznicami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAAAAAK

 

OKO ZA OKO, ZĄB ZA ZĄB - najskuteczniejsze prawo

To "prawo" ma swoje wady, powiedźmy przejedziesz kogoś przypadkiem, to mósiałbyś zginąć, co nie ??

 

a co do swojego poprzedniego zdaia to zmieniam je, za morderstwo to pare godzin cieżkich tortur by wystarczyło (wyrywanie paznokci, łamanie palców,łamanie mniej ważnych kości, bicie, rozgrzany metal, może wyrywanie zębów)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardzie ZA w mojim odczuciu kara smierci za umyslne zabujstwo jesli jest 100% pewnosci winy za przestepstwa seksualne specjalne kary gdyby taki (brak mi slow) dopuscil sie tak okropnej zeczy wobec mojego dziecka zabil bym i zrobil to tak ze zdychal by w najwiekszych meczarniach ze blagal by o zebym szybciej skonczyl za zniszczenie psychiki dziecku na cale zycie za to powinna byc naj surowsza kara(publiczna smierc w meczarnich)rownie bolesna kara smierci powinna przyslugiwac rowniez za zabojstwo Policjanta nabrali by szacunku dla tych ludzi

 

wiezienia powinny wygladac tak cela 1 osobowa 2m^2 ewnetualnie 10 osobowa 10m^2 bez okien tylko krata 20x20 cm izolatka kwadracik 1m i zapalane ostre swiatlo co godziene z pytaniem o nazwisko jesli zle odpowie pradem go robota 18h na dobe w kamieniolomach bez narzedzi mechanicznych niech tna i poleruja marmury na plytki recznie niech kopia za weglem szkoda ze w polsce niema czegos jak syberia, kiedys widzialem program jakie fajne wiezienia sa w rosji w 10 osobowych celach maja 30 wiezniow i wdupie maja ze tam sa epidemie cholery gruzilcy i innych takich

 

jeszcze glupia zecz jest dlaczego jak zastrzelisz kolesia ktory okrada ci dom pojdziesz siedziec to ma byc sprawiedliwosc do cholery??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...