Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

Kiepska sprawa, ja wczoraj zasadziłem pięścią w klawkę no i spacja wgieła się z prawej strony :( Działa, ale śmiesznie się pisze... W sumie to dziwne, bo czemu z prawej , skoro uderzyłem z lewej lol.

No co, nie szło mi :)

Edit: musiałem poprawić spacje, jednak nie do końca działa :)

Edit2:Naprawiłem.

Strasznie nerwowy jestem podczas grania na multi, gdzie liczy się wynik. Czasem już po wyjściu z gry jeszcze nie potrafię się uspokoić ;)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My wlasnie probujemy zaczac w koncu grac jakies CW :)Na razie Griszman i Niko nie maja netu i pewnie dzisiaj nam wylacza serwer.

 

@Iwo moglbyc wyliczyc ile potrzeba kasy na 11 slototy serwer i trzeba zaczac zbiorke.Im szybciej tym lepiej :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ivo właśnie do szkoły poleciał ;) Ja mam w tym miesiącu nawet dość wolnego, możnaby coś zorganizować...

Powiedzcie mi, dlaczego mając xywę Tweak # KZI wszyscy mówią do mnie Tweak zamiast KZI cholerka, przecież gra masa ludzi z tagami klanów i chyba jest jasne, że wpierw jest klan, później xywa ? Co za ludki......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do 20.30 czas - później po żonkę jadę i mnie nie ma, jak wrócę to i tak będzie opowiadać z całego dnia więc pograłem ;)

Edit: Wszedłem zobaczyć www Kuźni. Wszedłem na forum, przypadkowe kilka postów otwarłem. Proponuje zobaczyć poziom elokwencji admina:

http://kuznia.sprinter.eu.org/phpBB2/viewtopic.php?t=1081

Nie przeklejam, bo jeszcze banana dostanę :)

Edytowane przez KZI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: Wszedłem zobaczyć www Kuźni. Wszedłem na forum, przypadkowe kilka postów otwarłem. Proponuje zobaczyć poziom elokwencji admina:

1646383[/snapback]

Ale kolo... bueheh a ja spadlem z 3 miejsca i co ja teraz zrobie.... :wink:

Jak chce se zrestartowac staty to niech kupi nowe konto pr0ste nie :> B)

i niech pokazuje jaki jest uber pr0 ...

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yyy... czy ja dobrze rozumiem, dzis nam wygasa umowa na serwer? Ups... Niby nie gram za duzo, ale moglibysmy sie zebrac jakos. Mniej slotow, wyliczyc ile potrzeba kasy przy obecnym skladzie (w koncu sie pomniejszyl) i wplacic szybko pieniazki.

Co do wieczornej gry... Ja moge dopiero po 21, wiec jak cos to dajcie znac gdzie sobie gracie. Granie CW w moim przypadku, to nie koniecznie dobry pomysl, bo malo gram ostatnio i mi to nie najlepiej wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym pograł, ale nigdy Was nigdzie nie można znaleźć wrrr ;p ostatnio to !exec znalazłem na ATM, ale w formie nie byłem ;). Tak mało popularnych serwerów CSS polskich jest, a nigdzie nie można Was zobaczyć ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko na full ffa i rzeźnia ;] :

 

serwer sOe : 85.10.193.4:27085

(fajne zabawki tam są poinstalowane)

netarena d2 :62.233.196.123:27019

deadly bullets deathmatch: 83.149.125.95:27015 imo przednia zabawa ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźniaaaa :) 156.17.53.33:27020

Zwykły serwer, cudów nie ma, lamki też grają, ludzi z masakra skilem nie ma (prócz mnie), mormalnie się gra...

Jak tylko gram, tam siedze - sprawdzajcie, dołączajcie się :)

 

Mam nowe hasło :

Jestem reprezentantem SKILL'a, a ty się lepiej nie wychylylaj. LOL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też bym pograł, ale nigdy Was nigdzie nie można znaleźć wrrr ;p ostatnio to !exec znalazłem na ATM, ale w formie nie byłem ;).

1646768[/snapback]

no nie przesadzaj pozniej juz wymiatales prawie tak jak ja :P

 

Tak mało popularnych serwerów CSS polskich jest, a nigdzie nie można Was zobaczyć ;p

mozna tylko wszyscy graja pod fejkami i nawet nie wiesz ze z nimi grasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam serdecznie na serwer CS:Source 83.149.89.3:62000 pass: zenfist.pl może służyć dla Tweakowców podczas gdy oficjalny jest "zajęty" ;] Zainstalowany jest ManiAdmin. Map będzie wiele do wyboru.

 

Liczba slotów: 14

mapcycle:

cs_italy

de_dust

de_aztec

de_cbble

cs_office

de_chateau

de_dust2

de_piranesi

de_prodigy

cs_compound

de_train

de_tides

de_port

de_inferno

cs_assault

fy_iceworld_tc

glassfloor_kdr

scoutzknivez

knife_arena1

Edytowane przez Zenfist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze podasz jeszcze wiecej info nt. serwera? ;]

Liczba slotow, dostepne komendy, map cycle, itp itd ;]

Zreszta kolo 4pm pewnie tam sie pojawie :twisted2:

 

Moze podacie na pw serwery ktore tu sie przewinely a ja wyedytuje 1 post kucyka? Oczywiscie za jego zgoda :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...