Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

Co tu dużo mówić, powtarzałem już kilka razy Dexter najlepszy serial wszechczasów ;]

 

I bardzo dobrze, że się już kończy, bo za każdym razem mamy piękny sezon składający się z 12 odcinków, każdy odcinek nie jest na siłę (zapchaj dziurę), każdy z nich jest potrzebny, wszystkie razem tworzą świetny scenariusz każdego sezonu. To jest piękne w Dexterze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dexter rządzi w tym sezonie, przebił House'a imo.

Nie zią. Dexter rządzi. KROPKA. ;-)

Na serio jak przeczytałem opis i zacząłem pierwszą serię to byłem sceptyczny, ale innego tak genialnego, porywająco-wkręcającego serialu z tak spójną, genialnie zrobioną fabułą poprostu nie ma. Poza tym już 4 serie a każda wchodzi gładziej niż kieliszek dobrej zmrożonej czystej. Pokłony dla showtime!

 

Yeamik sezon się kończy, nie serial.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jeszcze caly 4 sezon mam przed soba, mialem zaleglosci i ostatnie dni ogladalem 3 sezon, wczoraj o 3 w nocy (albo raczej dzis) skonczylem na 1 odcinku 4 sezonu i ogladal bym dalej gdyby nie swiadomosc ze za 4h trzeba isc do pracy :D teraz cierpie z tego powodu... innymi slowy Dexter wciaga i z tego co widze po komentarzach sezon mnie nie rozczaruje :)

 

Co jeszcze polecacie jako czasoumilacze? z Heroes/SP jestem na bierzaco. Przydalo by sie cos czego jest wiecej niz kilka odcinkow zeby potem nie musial, sliniac sie na mysl o kolejnym odcinku, czekac tygodnia...

 

Ktos wie kiedy bedzie nowy sezon Weeds?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po trzecim, słabym sezonie Dextera nie miałem ochoty się meczyć z kolejnymi, nadal jej nie mam.

 

Z kolei powiem nieco o Paradox'ie. Zacząłem oglądać na skutek czyjegoś postu w tym temcie. Nie jest to nic wybitnego ale ogląda się w miarę przyjemie. Gra aktorska nie powala, choć naukowiec jest całkiem całkiem. Brytyjski akcent jest na plus, dość miła odmiana po stałym kontakcie z amerykańskim. Ogółem polecam znudzonym ale nie radzę oczekiwać rewelacji, ot tak leniwie zabić trochę czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeszcze polecacie jako czasoumilacze? z Heroes/SP jestem na bierzaco. Przydalo by sie cos czego jest wiecej niz kilka odcinkow zeby potem nie musial, sliniac sie na mysl o kolejnym odcinku, czekac tygodnia...

 

Ktos wie kiedy bedzie nowy sezon Weeds?

Ogladałeś The Sopranos, The Shield, The Wire, Oz? Jeżeli nie to zachęcam do obejrzenia. Z seriali które są obecnie emitowane mogę ci polecić The Mentalist, Breaking Bad, Californication lub Desperate Housewives :)

 

Weeds wraca w połowie czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A South Park to co?! 13 sezonów dobrego humoru :]

South Park ogladam na bierzaco od 3 sezonu wiec juz wiele lat!:)

 

Dzieki za propozycje, bede musial zrobic drobna selekcje bo nie starczy mi zycia do obejrzenia wszystkiego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SGU - z tego moze cos jeszcze bedzie.

No wreszcie wydarzyło się coś ciekawego i może z tego wątku wyrosnąć coś jeszcze lepszego. Szkoda że teraz dłuższa przerwa.

Ale miejmy nadzieje że scenarzyści zastanowią się nad komentarzami widzów i uratują serial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt ostatni odcinek SGU nie upłyną o dziwo pod znakiem TITS or GTFO i nagle, uwaga podobał mi się był naprawdę dobry. W tym odcinku chyba odsłania nam się super villain którego brakowało czyli Rush w spaceshipe a jeśli tak będzie, to może być naprawdę nieźle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się to średnio podoba, bo wszystko leci znów tym samym schematem.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "klyk"
No i najciekawsza postać będzie się teraz pojawiać znacznie rzadziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy Dex przez wiekszosc czasu calkiem spokojnie, bez dynamicznych zwrotow akcji ale koncowka miazdzy... Swietny odcinek imo, a juz za tydzien zwienczenie czwartego sezonu :)

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

s4e11 Dexter - po prostu miazga - żeby tylko nie zniszczyli ostatnim odcinkiem tego sezonu :)

 

Cali - hmm po dobrym początku kolejny mało proawdopodobny odcinek (niczym poranne spotkanie u Hanka) - still funny though

 

Lie to me - 2 sezon cały czas trzymie poziom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś był wieczór seriali łatwych, prostych i przyjemnych :D

 

gossip girl 3x12 - podobnie jak cały sezon zrobił się bałagan. Ciekawa jest skokowa metamorfoza scenariusza - 1 sezon z 2-gim były śmiechowe i typowo "młodzieżowe" obecny to przeskok na "sypianie z kim popadnie" i raczej cięższy ciężar gatunkowy. Niestety wychodzi to na minus dla show.

 

90210 - 2x12 - odnosząc się do całego sezonu napiszę to co zdaję się napisałem kiedyś: "california & hot chicks" i nic więcej od serialu nie wymagam ;) Ogląda się bardzo lekko, zdecydowanie luzowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90210 - obejrzalem pierwsze 6 odcinkow 1 sezonu i stwierdzilem ze jest za nudny , zbyt przeiwdnywalny i te miny tej glupiej glownej bohatermi mnie doprowadzaly do szalenstwa. Dla mnie strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...