Skocz do zawartości
Jin*

Seriale

Rekomendowane odpowiedzi

tak, trzeba powiedzieć że sama podstawa Stargate z Kurtem Russellem była fajnym pomysłem, a serial miał swój urok, myślę że gdyby przeznaczyć większy budżet to mogło być jeszcze lepiej, tym bardziej, że było to ładnych kilka lat temu to nie było źle, popatrzmy na obecne "przegadane" seriale ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś w ogóle inaczej robiono seriale z racji że oglądało się je głównie w tv każdy odc musiał indywidualnie zainteresować widza, stąd ówczesne seriale w większości były proceduralne i miały inną dynamikę. W dzisiejszych serialach jak nie obejrzy się jednego epizodu to można wiele stracić.

SG-1 w sumie fajnie zamknęli, na zakończenie choćby filmem równie dobrego Atlantis nie ma szans, a przydałoby się.
Stargate Universe-tu nie tracę jeszcze nadziei, mimo że serial imo start miał fatalny(próbowano zrobić drugie Battlestar) to pod koniec działo się sporo.
Rekwizyty serialu niestety sprzedano i kontynuacja wymagała by odwagi ze strony stacji...może jak w końcu dolecą do następnej galaktyki.

Edytowane przez Ancient

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Blacklist

The Black Sails

The Supernatural

The Elementary

The Forever

The Person of Interest

The Constantine

The Game of Thrones

The Homeland

The Mentalist

The Dracula

The Originals

The Big Bang Theory

The Arrow

The Flash

The Agent Carter

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D

Da Vinci's Demons

The Penny Dreadful

The Breaking Bad

The 12.Monkeys

The Suits

i wiele innych jak serie Stargate, Farscape, X-Files...

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stargate Universe-tu nie tracę jeszcze nadziei, mimo że serial imo start miał fatalny(próbowano zrobić drugie Battlestar) to pod koniec działo się sporo.

Rekwizyty serialu niestety sprzedano i kontynuacja wymagała by odwagi ze strony stacji...może jak w końcu dolecą do następnej galaktyki.

Wyrywam sobie włosy do dziś dzień :) Taki potencjał, ogromne możliwości. W drugim sezonie było pare niezłych odcinków, szczególnie pod koniec. Ale serie spieprzyli na maksa. Zamiast jakiejś akcji na ekranie były godzinne dyskusje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vikingowie dalej trzymaja poziom. Podczas bitwy mozna zauwazyc w swicie wroga gostka co tylko patrzy na swego wladce. Brak reakcji na wroga :)

 

@NostradamuSek niestety ale Arrow i Flash sa dosc przecietne. I nie mowie tu o efektach ale caloksztalcie. Mnie zaczynaja juz nuzyc i ogladam je dalej tylko i wylacznie z ciekawosci albo moze po prostu przyzwyczajenia - to samo walking dead... A jesli chodzi o czolowke seriali to BB, GoT i Vikingowie (x-files obejrzalem kilka odcinkow, musze nadrobic, wiec nie bede ocenial).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@NostradamuSek niestety ale Arrow i Flash sa dosc przecietne. I nie mowie tu o efektach ale caloksztalcie. Mnie zaczynaja juz nuzyc i ogladam je dalej tylko i wylacznie z ciekawosci albo moze po prostu przyzwyczajenia - to samo walking dead... 

 

Generalnie lecę ze światem Marvela, wybitne seriale to to nie są, ale lubię sf, fantasy i to taka odskocznia od bardziej ambitnych produkcji jak chociażby Marco Polo, House of Cards.

 

Raczej wypisałem listę tego co obecnie oglądam. Zacząłem też The Strain, Scorpion, Sleepy Hollow, State of Affairs, Gotham  i inne Trzeba szukać co wejdzie pod gust :P

 

Niedawno zrobiłem sobie maraton z http://www.filmweb.pl/serial/Tae+Wang+Sa+Shin+Gi-2007-406817  :smoke: tak, że staram się ogarniać różne kwiatki.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio 5h/dzień wychodzi na sen w tygodniu. Oglądam zazwyczaj 2-3 odcinki przed snem, ale fakt mam braki. Hahaha. Najgorzej, że będę musiał wygospodarować 1-2 h na siłownię, bo ta robota przy kompie daje w kość, a typowe prace wokół domu to za mało, za lekkie. Będzie trzeba odświeżyć znajomość z martwym ciągiem i siadami.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie wkrece to pewnie szybko dobije, ale na kompie mam jeszcze kampanie braci (jakos po 4 odcinku mnie odrzucila, chociaz z poczatku mocno zassala), rzym , soprano (utknalem w polowie 3 sezonu, jakos nudno i az dziw bierze ze bylo baaardzo popularne), x-files, fale zbrodni.

 

A jeszcze mam z kreskowek johnego bravo, sumarai jack i swiat wg. ludwiczka (tak wiem, stary chlop a bajki oglada, ale wlasnie w tych starych sie teraz dostrzega pewne przemycone przez grafika rzeczy, ktore tylko starszy dojrzy, a i mimo wieku dalej przyciagaja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak napisałeś Rzym to od razu mi się seria Spartacus przypomniała, haha.

 

Bajki jak najbardziej, może nie seriale, ale pełnometrażówki z polskim dubbingiem są perfect.

 

Jedynie co ostatnio oglądam z serii animowanych to.. Star Wars Rebels :P

 

Co do kreskówek, haha... Strusia nic nie przegoni, ale fakt te ponad 30 lat temu mieliśmy inne animacje i Plastusiowy pamiętnik, Pomysłowy Dobromir, Reksio, Krecik, Rumcajs, Pszółka Maja ... no tak, to jeszcze miało wychowywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem House of cards. Pierwszy odcinek dosc chaotyczny + nietypowy sposob ukazywania mysli gl. bohatera troche utrudniaja poczatkowy odbior. Ale jestem juz po 3 odc. i daje rade, nawet zaczyna powoli zasysac ;) Jak tylko go nadgonie to zaczne Better Call Saul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się kapnąłem przy pierwszym odcinki HoC że czegoś nie pamiętam z drugiego sezonu... i wyszło na to że nie pamiętam 2 ostatnich ep, bo ich nie obejrzałem w ogóle.. :D
Nadrabiam od dziś, mam nadzieję, że będzie znośny, gdzieś pisali, że 3 sezon jakiś kiepściawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lubicie klimaty House of cards (a kto nie lubi) to polecam tez - http://www.filmweb.pl/serial/Boss-2011-616572

Boss byl wydany 2 lata przed HoC i ja na szczescie widzialem go jako 1 i bardzo mi sie podobal.

Nie wiem jak bedzie w druga strone bo seriale podobne, a Boss starszy i z mniejszym budzetem - co abosulutnie nie znaczy, ze slaby, wrecz przeciwnie ja go doceniam conajmniej na rowni z HoC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie czas i chęci to seriale policyjne polecam:

The Wire,

The Shield

 

Tylko one muszą spowodować załapanie bakcyla i wejść w gust i wasze kllimaty.

 

Swego czasu podchodziłem do Losta jak pies do jeża.. ale w końcu załapałem bakcyla, haha. Teraz mam tak z Boardwalk Empire, bo mnie te lata nie pasują.

Edytowane przez NostradamuSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak macie czas i chęci to seriale policyjne polecam:

The Wire,

The Shield

 

 

The wire nie musisz polecać, wszyscy chyba znają. Dobra okazja to łyknąć ten nowy release w hd, jak ktoś nie widział.

The shield też świetny serial, mogę polecić. Za jego powstanie odpowiadał między innymi Kurt Sutter, ten sam co za sons of anarchy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominion - próbowałem, ale mnie w ogóle nie wciągnął. 

Sleepy Hollow - Początek ok, ale potem nuuda.

Badam teraz Constantine, na razie może być. Polecam też Originals, Dracula, Strain, Black Sails, Blacklist. Penny Dreadful

Podszedł mi też Da Vinci Demons i Forever.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...