Jump to content
Sign in to follow this  
lspider

Polityka i politycy

Recommended Posts

Akurat z braku czerwonych cieszę się niezmiernie, miejsce komuchów powinno być na wysypisku śmieci albo najlepiej na szubienicy. Z braku Krula cieszę się już dużo mniej, ale jeśli miałby być i Krul, i komuniści, to chyba wolę tak jak jest.

Postkomuniści we stolicy twierdzą, że jeszcze się odkują. Nie wiem jak, nie wiem czy, ale są tego pewni (ich zdaniem).

Postkomuniści we stolicy twierdzą, że jeszcze się odkują. Nie wiem jak, nie wiem czy, ale są tego pewni (ich zdaniem).

Komuchy w POlszy zawsze spadają na cztery łapy.

• Upvote 2

Czerwona zaraza to bardzo żywotna cholera niestety, więc nie zdziwiłbym się jakby wypełzło to znów za pewien czas z jakiejś plugawej nory.
  • Upvote 1

12366215_924330964309608_161760869360953

Muslim najpierw nawoływał do zaufania i przytulania na ulicy, teraz może iść siedzieć za groźby

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3349803/Muslim-convert-faces-jail-threatening-bomb-MP-s-house.html

http://techcrunch.com/2015/12/09/a-social-network-for-everyone/

Wrocław: koncert przeciwko rasizmowi i ksenofobii ze słabą frekwencją

Edited by deserted
  • Upvote 1

http://www.fakt.pl/polska/niemcy-chca-bronic-polskiej-demokracji-w-szczecinie,artykuly,596968.html

Wyborcza przechodzi sama siebie i mimo walki swin o koryto i calej szopki z Tk Pis zyskuje w sondazach...

42 proc. badanych, którzy zadeklarowali chęć udziału w wyborach parlamentarnych, chce głosować na PiS, 17 proc. na PO, 12 proc. na formację Kukiz'15, a 10 proc. na Nowoczesną - wynika z sondażu TNS Polska.

PO, PSL, PETru i TK, niedługo będą w konflikcie co nie zrobią to będzie źle. Wystarczy kilka ustaw typu obniżenie wieku emerytalnego, jak zagłosują przeciwko to stracą sporo poparcia jak zagłosują za wtedy sami sobie zaprzeczą. Najbardziej mnie zastanawia co zrobi TK wtedy uznali o podniesieniu wieku emerytalnego za "zgodne" z konstytucją co zrobią teraz ???? :) Zgodnie z logiką powinni teraz wyrazić sprzeciw, jak zakwestionują to narażą się na sprzeciw społeczny i otworzy się droga do likwidacji TK. Jak stwierdzą że jest zgodna z konstytucją to sami sobie zaprzeczą. Wydaje mi się że to będzie szach i mat.

Z tym TK to zes pojechal po bandzie, niby czemu mieliby sobie w kolana strzelic jakby orzekli, ze zgodne z konstytucja lub nie? Oni nie dzialaja na zasadzie, jak zwiekszanie ok, to obnizenie juz nie.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Komuchy w POlszy zawsze spadają na cztery łapy.

Niestety po zmianie ustrojowej nie mieliśmy lustracji totalnej. Teraz każdy osobnik, które był chociażby zarejestrowany (świadomie lub nie) jako osobowe źródło informacji przez służby PRL, a obecnie pełni funkcje publiczne, jest potencjalnym celem manipulacji, czy to politycznych, medialnych czy (co najgorsze) ze strony służb obcego wywiadu. Tamto pokolenie musi po prostu wymrzeć, żeby sytuacja się znormalizowała. Mamy dopiero 25 lat po zmianie ustrojowej, więc jeszcze ich trochę zostało.

• Upvote 1

Resortowe dzieci właśnie płaczą (m.in. w niemieckiej telewizji), że cosięstałosię, verfluchtes polnisches Schweinen chcą odzyskać media dla siebie, goje pieprzone.

• Downvote 1

Najlepsze jest to, że oficjalnie głoszą, że 50000 a na zdjęciach widać max 2000. Totalna bezczelność. OK, to zdjęcie z max 2000 faktycznie jakieś 1500 to nie jest całość demonstracji KODu. Realnie można przyjąć, że było 7-10 tys na podstawie ich własnych wyznań.

Edited by maxymili

Maxymill- jak na moje nie było wiecej niż 5-7 tysięcy- zagęścili tłum stosunkowo wąskim kątem obiektywu. Na juwenaliach gdzie idzie 15-20tysięcy sznurek ludzi ma około kilometra z hakiem i całego nie zmieści się w jednym ujęciu z 20-30 metrów.

A 50 tysięcy to naprawdę potężna masa ludzi. Tak jakby zebrać małe miasto, pomnożyć razy dwa i przepędzić. Nie ma szans, zeby to było "spontaniczne"- zwłaszcza w przypadku obrony czerwonego tworu, ktory De facto- autorytarnie prowadzi rządy, interpretując Konstytucję tak jak im się żywnie podoba.

W internetach natknąłem się na jedną ciekawą opinię- PiS już wygrał. I teraz mogą pocałować się w pompkę i pajacować. Ale to dobrze- im głośniej krzyczą, to znaczy że coś się chyba faktycznie może zmienić.

• Upvote 1

Owe 50 tysięcy ludzi podawane przez onet.

CWB8aW1WcAEjaU1.jpg

Pytam się czy to oszustwo dziennikarskie jest karalne ?

Oj tam, oj tam. Może zapomnieli dodać że na trasie przemarszu tej parady mieszka tyle osob- a juz na bank koszerna się troszkę machnęła, pisząc że było 200 000 ludu.

Najlepsze jest że te wszystkie krzyki, ataki medialne nic nie zmienią i na nic się zdadzą, z niemcami czy bez nich. Te pieski mogą sobie tylko poszczekać a karawana i tak pojedzie dalej.

Wiecie jak zakończy się ten gambit ? Jak głosowana zostanie ustawa przywracająca prawdziwy wiek emerytalny. Tego nic nie zagłuszy ani nie wytłumaczy i nie wybroni, żadne media, żaden zachód, choćby ze skóry wyszli.

Wydaje mi się że wtedy medialna manipulacja osiągnie masę krytyczną.

Polar a ty dalej swoje z tym wiekiem emerytalnym. Jesli w konstytucji nie ma zapisu, ze nie mozna zwiekszac lub zmniejszac wiwku emerytalnego, to twoj tok rozumowania jest bledny. Watpie aby tam byly taki zapisy.

W anglii podobno sa juz grupki co pala meczety, niby 6 juz splonelo, ale media nie chca tego opublikowac.

Jeszcze gdzies mi sie o uszy obilo, ze sluzby wylowily laptopy wprostu z Wisly i z odczytanych danych udalo sie odtworzyc kolejne nagrania, gdzie podobno Sikorski mowil, ze cale PO to stworzone i finansowane bylo przez Niemcy. Ale to zaslyszane informacje, ktorych w necie nie potwierdzilem :/

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Ale co tu do zasłyszania i potwierdzania, przecież wystarczy mieszkać między Odrą a Bugiem i obserwować, w czyim interesie działa ten lub inny rząd. Starożytna zasada qui bono nadal obowiązuje, wyławianie sprzętu elektronicznego z rzek nie ma tu wiele do rzeczy.

• Downvote 1