Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy się odblokowuje cała mapa, tak żeby można było sobie całą wyspę oglądać na mapie? Bo jestem na początku i jest zablokowana, tylko raz się pojawiła przy wybieraniu pierwszego samochodu (salon)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się odblokowuje cała mapa, tak żeby można było sobie całą wyspę oglądać na mapie? Bo jestem na początku i jest zablokowana, tylko raz się pojawiła przy wybieraniu pierwszego samochodu (salon)?

łot? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ktoś się orientuje czy będzie można pograć dalej w bete (single) w momencie wypuszczenia FULL? (no bo na multi na pewno się już nie będzie dało)

2. Ciekawe czy savy z bety będą działać na full?!

3. Nikt chyba nie wspomniał ale w grze jest salon LEXUSa, niestety jest "unavaible", nawet jak koło niego się przejedzie to nie ma żadnego zielonego neonu i się nie zaznacza na mapie... czy to też chodzi o fakt że to beta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy się odblokowuje cała mapa, tak żeby można było sobie całą wyspę oglądać na mapie? Bo jestem na początku i jest zablokowana, tylko raz się pojawiła przy wybieraniu pierwszego samochodu (salon)?

Chodzi ci o poglad mapy pod klawiszem "M" ?

 

 

 

Kurcze zasiedzialem sie 2h testujac samochody, nie wiem jaki kupic :>

Cos z przyjemnym warkotem silnika polecicie?

Edytowane przez SKRYTOBOJCA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kierownicy nie mam, driving aid nie używam bo jest zbyt lamerski (NFS trudniejszy jest). I tak udało mi się parę wyścigów saleenem wygrać na off, ale ręcę bardzo bolą od klawiatury, mimo że to strasznie stara BTC rocznik 94 (Ma niezły timing :) ). Chrysler ME robi bączki nawet na prostej na północy wyspy :wink: . A w klubie PPC nie jestem bo kucyk nie dał mi zaproszenia nadal, ani nie odpowiedział na mój list w newsach. Już myślałem o założeniu własnego klubu. Zresztą patrząc na 3 dni do wygaśnięcia to i tak się nie nacieszymy za bardzo. Widocznie nie chcą stracić 25000 potencjalnych klientów i smaka nam robią :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Ludwiczek

Te 3 dni tyczą się tylko do MP :)

W singla będzie można dalej pykać ale bez MP to już nie ta sama gierca :(

... to już sobie nie pogram kompa będe miał dopiero za tydzień w tej grze powinna być normalna opcja grania po Lanie to byśmy przez hamachi mogli pośmigać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... to już sobie nie pogram kompa będe miał dopiero za tydzień w tej grze powinna być normalna opcja grania po Lanie to byśmy przez hamachi mogli pośmigać :D

ciekawe jak licza, czy ogolnie danego dnia utna dostep do MP, czy liczy sie od dnia zarejestrowania klucza...

 

 

dzisiaj po poludniu moze ktos chetny poganiac sie? bede jechal do tunera kawy, a pozniej na polnoc zapewne :)

 

pogralem na 68gs i powiem ze nie ma tragedii, przy konfigu #2 gierka smiga calkiem milo przy 1024x768 / med / aa off.

 

najwiekszy miod smigac na kierownicy, duzo lepiej gania mi sie niz na klawierce, tylko latwiej w poslizg wpadam przy szybkim przemykaniu miedzy autami (audi tt).

 

A jak odlicza czas od momentu instalacji czy jest jakas konkretna data ze gra nie uruchomi sie?

Jestem w trakcie zasysania chcialem wiedziec ile mam czasu zeby pocieszyc sie ta beta?

hehe, w czasie gdy pisalem posta o to samo spytales :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Doszedlem do wniosku, ze beta przydala sie i to bardzo, jak dla mnie oczywiscie :razz: . Jestem w pelni przekonany, ze multiplayer w fullu bedzie porzadnie poprawiony... Mysle, ze warto miec org dla grania online :D. Ciagle granie na SP szybko sie znudzi... Co prawda duzo nie wyciagam detali na mojej grafie, ale to sie niedlugo zmeni :rolleyes:

 

Dzis rano wstaje i jak codzien wlaczam TDU, a moje oczy widza:

 

Dołączona grafika

 

... No coz... szkoda ;)

 

Te 3 dni tyczą się tylko do MP :)

W singla będzie można dalej pykać ale bez MP to już nie ta sama gierca :(

LCC wybacz ze bede taki natretny i zapytam, skad to wiesz :P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw ilu z nas zadeklaruje chęć grania po sieci już po premierze. Poprawiona gra będzie dawała dużo przyjemności z wspólnej jazdy.

kolejny prorok? skad wiesz ze poprawią i jak bedzie wygladala gra w internecie? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza

Ile wyciagnales kucykow z tej MV? Tuningowales w ogole ja? [;

 

BTW Bubli - mialem 9 furek i brakowalo mi jednego medalu. Kupilem fordzine i wyskoczylo co nastepuje:

-newsy poszly od poczatku.

-zniknela mi szafa!!! zostalem w jednych ciuchach ^_^ moje skory, moje hawany, moje cowboyskie buty ^_^

-albo mi sie zdaje albo znow moge odwozic furki i paczki. Czyli przyplyw gotowki jak znalazl [;

To wszystko na trybie SP bo limit mnie dobijal. ~45% gry i taki zonk :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolejny prorok? skad wiesz ze poprawią i jak bedzie wygladala gra w internecie? :]

Tak, prorok. Myślę, że po to została wypuszczona beta by ludzie zgłaszali problemy i zauważone błędy a nie dla samej przyjemności. Mam nadzieję, że starają się je naprawić a moje stwierdzenie odnosiło się właśnie do takiej sytuacji. Więc nie wiem po co takie głupie stwierdzenie i pytanie.

 

Orgiusz około 210mil(może poszła by ciut więcej ale fiknąłem z niej więc nie zdążyłem się przekonać do końca) :D na godzinę bez tuningu. Muszę przyznać, że ciężko mi przy dużej prędkości precyzyjnie kontrolować motocykl klawiaturą. Może to kwestia ustawień czułości sterowania albo większej wprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie :wink: Kawa przy 300 w ruchu ulicznym to juz wielkie wyzwanie [; Bubli ciag dalszy - procz wyzej wspomnianych nie mam dostepu do salonow dla dawcow, polowa tras zniknela z mapy... Eh do premiery naprawde zostalo nie wiele i procz zamowienia pre-ordera poczekam na pierwsza powazna latke. Bo nie chce za ktoryms razem stracic profili :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tych 3 dni to gra nie ma w sobie wpisanej tej daty. Ona to pobiera z netu i jak te 3 dni upłyną wyłączy dostęp do gry w MP (chodzi o zawieszenie serwerów). Ale jak ktoś odłączy się od neta to gra nie będzie wiedziała, że ma się wyłączyć i będzie można grać :)

 

No inaczej mówiąc... chciałbym aby tak było :)

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie z troche innej beczki co wasza aktualna dyskusja...

 

jak wlaczyc te mp3 ktore wgralem do radia? bo wrzucilem pare tytulow do nowo utworzonego folderu jak i do folderu jednego z podstawowych radyjek w grze... no i nic :| zadna mp3 wrzucona nie chciala leciec, moze jest gdzies jakis spis gdzie trzeba dodac tytuly ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos w tym temacie wspomnial o wyscigu, w ktorym mozna cofnac sie do tylu, odrazu dojezdzajac do mety i zgarnac w ten spob latwa kase. Nigdzie nie moge sie doszukac tego posta. Jesli znacie jakies latwe sposoby na kase napiszcie.

 

Jak wlaczyc radio? Naciskam r i nic.

Edytowane przez wyrko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...