Skocz do zawartości
marco

Niespodzianka Nr 1

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. że w Firefoxie i IE by nie działało?

To znaczy że opera ma możliwość zdefiniowania css praktycznie dla każdej strony :]

Przy odrobinie wprawy i chwili czasu można sobie zrobić własny custom skin nawet dla googla :D

 

A przy samym forum- heh...Np. nowa OGROOOMNA tabelka z css dla każdego usera, do tego jakiś katalog z buttonami... też by się dało, tylko pewnie by co niektórzy zaczęli narzekać że forum wolno chodzi ;)

Ewentualnie w profilu pole do wpisania linku do własnego katalogu ze skinem (na własnym kompie albo WWW).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak nieco ochłonąłem i tak:

 

-czerwny ble

- te paski po bokach sa niepraktyczne

- reszta nawet fajna i pasuje do ciebie..

 

-poprosze o wersje dark i to nie za pół roku...

 

 

to byłem ja marudny kocur B)

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie każdemu się podoba, ale dlatego jest kilka innych do wyboru. Ale chcieliśmy coś nowego na domyślną skórkę, żeby forum wyglądało na pierwszy rzut oka inaczej niż tysiące-innych-na-invision ;)

Generalnie trudno jest o dobre skórki do invision więc wybieraliśmy długo a ta była najfajniejsza więc była szybka decyzja o jej zakupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Estetycznie jest bardzo ładnie, to trzeba pochwalić. Jest miłe dla oka, no ale kurka jest za jasne i po prostu będą boleć oczy po jakimś czasie. Tak czy siak IMO opłacalny zakup.

Aaa jeszcze jedno: Nie da się tego poszerzyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko chciaz czerwien bym zamienil na niebieski :*

Właściwie możemy jakieś wariacje na temat tej skórki zrobić. Zmiana koloru to pare miejsc w css i 7 gifów* więc może i będzie jakaś wersja różniąca się tylko np niebieskim czy zielonym zamiast czerwonego. Zobaczymy :)

 

* zmienione - źle popatrzyłem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi się przed chwilą załadowała stronka, to przez chwilę pomyślałem "Co jest? To chyba nie ta strona, co chciałem..."

Potem jednak widzę napis "PurePC" i pierwsze słowa, jakie mi przyszły do głowy to "Jejku, jakie to śliczne". Nie cierpię czerwonych samochodów, ale biało czerwone strony powalają. Cuuudo! Dzieki!

 

Jedyny minus, to trzeba trochę jasność monitora zjechać w dół, bo przy zgaszonym świetle w pokoju daje trochę po oczach.

 

Edit:

Wariacje na temat kolorów skórki? Popieram! Mile widziane kolorki: niebieski, szary, czarny. Tylko który wtedy wybiorę?? :|

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO:

1) Logo ok, tylko tą czcionkę bym zwiększył - mam zablokowane flashe itp, więc widzę tylko napis "PurePC", który zajmuje bardzo małą część tego tła.

 

2) Co do szerokości strony, to rzeczywiście można by trochę zwiększyć, bo jakoś tak ciasno się zrobiło. Obcięcie marginesów o połowę powinno załatwić sprawę.

 

Edit:

3) Te krateczki przy ostrzeżeniach zmieniają się na czerwony jak ma się więcej niż 0? Jeśli nie, to prosiłbym o ich zmianę na lekki czerwony - będą bardziej pasować.

 

4) No i właśnie zauważyłem, iż okno szybkiej edycji jest niebieskie. Już miałem poprosić o zmianę, gdy sobie uświadomiłem, jak męczący będzie czerwony tekst na jasnoróżowym tle.. :|

Edytowane przez ULLISSES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skin bardzo estetyczny.

Ale 2 rzeczy mi przeszkadzaja.

1. Kontrast, tlo-tekst jest zbyt slaby i szybko meczy oczy. (IMO)

2. Jak juz inni wspomnieli inny kolor zamiast czerwonego (najlepiej niebieski :wink:)

To by bylo na tyle.

Ale ogolem skorka bardzo mi sie podoba, tylko w/w problemy narazie zniechecaja. A szczegolnie nr. 1.

 

Edit. Ikonki posta z invision sa o wiele ladniejsze. (taki drobiaszczek)

Edytowane przez S0n1c

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawie idealna... jak na mnie za duzo czerwieni... nie wiem co sadzic o paskach po bokach o ktorych ktos wspomnial

 

2. troche nierowno czerwona belka z ciemnym szarym tlem na stronie glownej przy dzialach (opera 8.5costam) --> w sensie ze czerwony wezszy niz szary prostokat ;)

 

ale sie czepiam... generalnie stary byl jak dla mnie przyjemniejszy dla oka(tutaj jestem 2minuty i juz dostaje oczoplasu) ale ten jest ladniejszy :]

Edytowane przez psla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skórka fajna tylko j/w było pisane, za jasne, mnie już oczy bolą :/ I imo fajnie by wyglądała w niebieskim kolorze ;] Ale i tak przy niej zostaje. Invision mi sie już znudził ^^

Pozdro i dzięki za skórkę [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok ciesze się, że generalny odbiór jest pozytywny.

Oczywiście starych skórek nikt nie odbierze - zadużo czasu mnie kosztowało doprowadzenie ich do używalności przez ostatnie x miesięcy zwłaszcza deserta który się ślicznie sypał w invision 2.1 ;)

Obiecuje jakieś kosmetyczne poprawki do aktualnego pure i prawie napewno w przeciągu 1-2 tygodnii wariacje kolorystyczne pure'a. Jak ktoś chce pomóc to kwestia podmiany gifów które widać w kodzie z czerwonych na mniej czerwone :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...