Skocz do zawartości
marco

Koszulki

O koszulkach  

229 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kolor koszulki

    • biały
      18
    • czarny (droższa o około 5 złotych)
      190
    • inny (droższa o około 5 złotych)
      21
  2. 2. Rozmiar

    • S
      8
    • M
      30
    • L
      61
    • XL
      87
    • XXL
      43
  3. 3. Rodzaj koszulki

    • Promostars 140 gr/m^2
      5
    • Promostars 155 gr/m^2 (+1 PLN)
      2
    • Promostars Premium 190 gr/m^2 (+2,5 PLN)
      29
    • Fruit of the loom 135 gr/m^2
      5
    • Fruit of the loom 165 gr/m^2 (+1,5 PLN)
      40
    • Fruit of the loom Premium 205 gr/m^2 (+6 PLN)
      94
    • B&C Target 135 gr/m^2
      1
    • B&C Exact150 145 gr/m^2 (+1 PLN)
      1
    • B&C Fit 250 gr/m^2 (+12 PLN)
      44
    • .net 160 gr/m^2 (+9 PLN)
      8
  4. 4. Technika wykonania

    • Folia (ładniejsze kolory i wzorek)
      114
    • Sitodruk (mniej ładne, ale jest 100% bawełny)
      113
  5. 5. Czy kupisz koszulkę?

    • Tak i więcej niż 1 szt.
      39
    • Tak, jedną
      125
    • Nie jestem pewien/pewna
      57
    • Zapomnij
      6
  6. 6. Poza koszulką najbardziej chcę:

    • Kubek
      80
    • Smycz
      69
    • Parasol
      8
    • Podkładkę pod mysz
      37
    • Kalendarz
      12
    • Nic. Tylko koszulka
      22


Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie, że mogłabym. Tylko wiecie - cyferki nie posiadam, mąż co prawda dysponuje telefonem z jakimś tam cykadełkiem, ale wrzucać to potem na forum? Takie z telefonu? Nie uważacie, że to obciachowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że mogłabym. Tylko wiecie - cyferki nie posiadam, mąż co prawda dysponuje telefonem z jakimś tam cykadełkiem, ale wrzucać to potem na forum? Takie z telefonu? Nie uważacie, że to obciachowe?

Eee, okazywanie nowej fryzury wyszło, to i koszulka wyjdzie. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co innego!

 

Halo, a jak z prasowaniem? Można po prawej?

Można bez problemu, tylko nie przesadzaj z temperaturą bo usmażysz i koszulkę i nadruk.

Cieszę się, że nieraz nas odwiedzasz. Nadal mega mod na innym forum? Bez zmian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można bez problemu, tylko nie przesadzaj z temperaturą bo usmażysz i koszulkę i nadruk.

Cieszę się, że nieraz nas odwiedzasz. Nadal mega mod na innym forum? Bez zmian?

Czyżbyś drogi romku, sądował naszą Agnes pod kątem werbunku ? :D

Myslisz, że piękna i roztropna Agnes mogłaby wiele dobrego wnieść w gronie naszych łokrutników mordulatorów?

I nie zadzierałaby nosa posiadając koszulkę "redaction edition"?

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można bez problemu, tylko nie przesadzaj z temperaturą bo usmażysz i koszulkę i nadruk.

Cieszę się, że nieraz nas odwiedzasz. Nadal mega mod na innym forum? Bez zmian?

Dziękuję, bo właśnie uprana i czeka na prasowanie.

U mnie bez zmian, nadal mega (hłe hłe) mod(ka). A odwiedzać was odwiedzam, oczywiście, dział 'kultura' lubię podczytywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulki? Jakie koszulki, gdzie co? :wink:

Przeciez w grudniu latały koszulki chwilami zamiast reklam. No ale jak ktos blokuje...

A właśnie! :D

ostatnio z innego kompa (w fabryce) wlazłem na pure to zdziwiłem się ze tam na górze są jakieś reklamy w ogóle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś łokrutny. Spadaj na rower. :wink:

"Uderz w stół, a nożyce się odezwą" jak mówi stare przysłowie ludowe :D

Choć, ja tam zasadniczo nie narzekam, staram się pod płetwę nie podkładać. :)

 

Co do spadania na rower, to spadnę na niego niezwłocznie jak tylko wiosna przyjdzie, obecnie choć widuję sporo bicyklistów, to są to "jeźdźcy z konieczności" i "bajkerzy ektremalni", a ja się do żadnej z tych grup nie zaliczam. :)

 

W kwestii zaś koszulek, czy stoi coś na przeszkodzie, żeby reklamę z nimi na jakiś czas znowu wrzucić ?

Bo (sic!) cóś mi się zdaje, że nie jest marzeniem marco, napawanie się widokiem stosu naszych forumowych koszulek. :)

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koszulka do mnie dotarla dzis. A szkoda bo swietna i chetnie bym w niej poimprezowal :) Naprawde naleza sie brawa.

Matko, to poczta w Twoim przypadku pobiła jakiś rekord prędkości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się chociaż do tego nie przyznawaj.

czemu? Nie lubię reklam.. wróć.. lubię reklamy ale nie lubię spamu... :)

 

Matko, to poczta w Twoim przypadku pobiła jakiś rekord prędkości ;)

pocztostrada tp :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu? Nie lubię reklam.. wróć.. lubię reklamy ale nie lubię spamu... :)

A teraz przeczytasz punkt I.7 regulaminu i za kare napiszesz na tablicy 100 razy "Nie będę blokował reklam" :blurp:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładna koszulka i biblioteczka a i modelka tez niczego sobie ;)

Tia i za chwile będzie milion postów typu XYZ :mrgreen:

 

A co do modelki to tak jak kolega @Niemiec napisał.

 

 

Żeby mnie miało szczyścić to zamawiam koszulkę B-) Dzisiaj za dnia się wymierzę i pieniądze wpłacę w pon. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D

Cierpliwość została wynagrodzona!

Stanowicie zgrany duet - Piękna (Agnes) i Bestia (koszulka PPC).

Także drodzy Panowie, uczyć swe rostomiłe overclocking'u, a następnie zamawiać dla nich te twarzowe koszulki.

Niezależnie od tego jak Wasze lube są wiotkie, nie zapomnijcie dodać, że czarny kolor wyszczupla!

W drodze wyjątku możecie zmienić kolejność, tzn. najpierwej zakupić i ubrać swe ukochane w koszulki PurePC.

W takim stroju szkolenie z overclockingu to już tylko formalność.

 

@Agnes

Cieszę się, że podoba Ci się moje pisanie, choć z pewnym zażenowaniem zauważyłem, że jestes odosobniona w swej opinii. :)

Edytowane przez wheelerfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia i za chwile będzie milion postów typu XYZ :mrgreen:

i beda %%% :D

 

A co do modelki to tak jak kolega @Niemiec napisał.

bo ja mam zawsze racje :D

 

Żeby mnie miało szczyścić to zamawiam koszulkę B-) Dzisiaj za dnia się wymierzę i pieniądze wpłacę w pon. :P

ja tam ponegocjuje gratisowa za duzy wklad w rozwoj forum :D ;) :lol:

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, bo właśnie uprana i czeka na prasowanie.

U mnie bez zmian, nadal mega (hłe hłe) mod(ka). A odwiedzać was odwiedzam, oczywiście, dział 'kultura' lubię podczytywać.

No właśnie zauważyłem, że naklepałaś ciut już u nas postów i to mnie trochę zdziwiło;) Czułem przez pewien czas niechęć do drugiego "wiadomo jakiego" forum. Oczywiście już sobie wszystko wyjaśniliśmy, Marco i Paranoik nawet rozpijali chłopaków na szkoleniu w Zakopanem. Nie wadzimy sobie i współpracujemy więc same dobroci. Co tu dużo mówić, zapraszam częściej, jak widzisz warto :)

 

BTW. Musiała się zdradzić z wyglądem? Tak nikt, no dobra prawie nikt nie wiedział jak wyglądasz i chłopaki mieli zagadkę pokroju rozkodowania Enigmy a tu pokazujesz zdjęcie i wszystko poległo. Jak widzę nasza koszulka dobrze leży więc nie stracisz nam głowy, przynajmniej to dobre.

 

Co do reklamowania koszulek naszych to osoby z adblock nie dziwne, że ich nie widzą, wiszą ponownie od piątku na portalu i na forum. Co się dzieje z osobami, które blokują reklamy? O tym już przypomniał SGJ. Regulamin mówi jednoznacznie więc proszę nie przeginać bo dzięki właśnie takim osobą nie ma kolejnych edycji gadżetów z logiem serwisu i nie stać nas na zainwestowanie w nowe serwery. Pogratulować tylko trzeba tym osobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do reklamowania koszulek naszych to osoby z adblock nie dziwne, że ich nie widzą, wiszą ponownie od piątku na portalu i na forum. Co się dzieje z osobami, które blokują reklamy? O tym już przypomniał SGJ. Regulamin mówi jednoznacznie więc proszę nie przeginać bo dzięki właśnie takim osobą nie ma kolejnych edycji gadżetów z logiem serwisu i nie stać nas na zainwestowanie w nowe serwery. Pogratulować tylko trzeba tym osobą...

Inna sprawa że te reklamy to zaledwie jeden banner na forum, a na stronie głównej jeden banner + reklama google. Takie reklamy nie przeszkadzają, nie są to jakieś pop-upy czy inne syfy na cała stronę. Ot, jeden banner.

PurePC to nie tweak czy frazpc gdzie jest mnóstwo wkurzających i przeszkadzających reklam. Tu tych reklam prawie nie widać (i w tym przypadku prawie nie robi róznicy :P), za co chłopakom serdecznie dziękuję.

 

PS. Czyżby piła już nie blokował linków do innych stron? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do reklamowania koszulek naszych to osoby z adblock nie dziwne, że ich nie widzą, wiszą ponownie od piątku na portalu i na forum. Co się dzieje z osobami, które blokują reklamy? O tym już przypomniał SGJ. Regulamin mówi jednoznacznie więc proszę nie przeginać bo dzięki właśnie takim osobą nie ma kolejnych edycji gadżetów z logiem serwisu i nie stać nas na zainwestowanie w nowe serwery. Pogratulować tylko trzeba tym osobą...

Wiesz co, to nawet nie jest kwestia jakiegoś celowego blokowania reklam. Też ich nigdy nie widziałem i aż z ciekawości ustawiłem przed chwilą w Operze dopuszczenie wszelkich wyskakujących okien (domyślnie jest blokowanie niechcianych) i wszystkich skryptów, jakie ten świat widział i... ciągle nic. Ani na portalu, ani na forum żadnych reklam nie widzę. Może akurat te reklamy tylko pod IE oraz odblokowanym FF chodzą? Żadnego dodatkowego softu do ich zwalczania nie używam.

 

I jeszcze z innej beczki. Rozumiem, że serwis/forum utrzymuje się z reklam itd. i bynajmniej nie mam nic przeciwko, żeby jakieś widniały, od czasu do czasu klikam w googlowe na górze (a co mi szkodzi - dla dobra forum). Ale obecnej treści punktu "Niedopuszczalne jest także blokowanie w jakikolwiek sposób reklam w serwisie..." po prostu nie sposób przestrzegać. No bo niby jak? Przed każdym wejściem na forum preferencje -> włączyć dopuszczanie okienek i skryptów, przed wyjściem ponownie to wyłączać i tak za każdym razem? Ej, no bądźmy realistami, to nie zadziała...

 

Pozdr.

 

 

EDIT:

A, poprawka, faktycznie jest banner na portalu. Nie zwróciłem na niego uwagi - spodziewałem się raczej jakiego pop-upa albo czegoś skryptowego.

Edytowane przez LordFury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze z innej beczki. Rozumiem, że serwis/forum utrzymuje się z reklam itd. i bynajmniej nie mam nic przeciwko, żeby jakieś widniały, od czasu do czasu klikam w googlowe na górze (a co mi szkodzi - dla dobra forum). Ale obecnej treści punktu "Niedopuszczalne jest także blokowanie w jakikolwiek sposób reklam w serwisie..." po prostu nie sposób przestrzegać. No bo niby jak? Przed każdym wejściem na forum preferencje -> włączyć dopuszczanie okienek i skryptów, przed wyjściem ponownie to wyłączać i tak za każdym razem? Ej, no bądźmy realistami, to nie zadziała...

O czym Ty piszesz?

W Operze są odzielne preferencje dla kazdej strony. W Firefoxie i IE na blokade okienek mozna dac wyjątki. Tak samo z blokowaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...