Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Opera jest niedorobina. Przechodzi na strone ale nie skacze do posta.

Byc moze. FF301 dziala z rzucaniem postow. Ale o tym bylo wczesniej juz mowione chyba...

Niestety - przed zmiana silnika wszystko chodzilo na Operze cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Sorry, panowie, cos nagrzebaliscie w kodzie i teraz odwracacie kota ogonem twierdzac, ze wszystko jest OK, tylko caly swiat za wami nie nadaza. To jest po prostu niepowazne.

 

Jak sie robi serwis, to powinien on dzialac na kazdej przegladarce (a przynajmniej na zdecydowanej wiekszosci), a nie na jednej wersji i to, jak widac, tylko w specyficznej konfiguracji, bo wystarczy doinstalowac rozszerzenie i juz sie sypie.

 

Dam przyklad z mojej branzy (TVP): emitujemy sobie program X i ustawiamy enkoder tak, ze 3/4 odbiornikow dostepnych na rynku bedzie gubic ramke i rwac obrazem (tak, jest to wykonalne, kwestia paru flag w opcjach enkodera). Po czym radosnie oznajmiamy telewidzom - u nas na odbiorniku AAA dziala, a wy sie goncie, albo kupcie sobie odpowiedni odbiornik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może warto dodać nowe pod fora do działu procesory i płyty główne, mam tutaj na myśli np. "socket 1160 i 1336", bo raczej nie ma gdzie tego zakwalifikować do istniejących, zupełnie nowa platforma. :)

Do zrobienia ? Bo pojawiają się tematy w dziale "Socket 423/478/775/479" zupełnie z nim nie związane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, panowie, cos nagrzebaliscie w kodzie i teraz odwracacie kota ogonem twierdzac, ze wszystko jest OK, tylko caly swiat za wami nie nadaza. To jest po prostu niepowazne.

Muszę się pod powyższym i ja podpisać.

Szkoda, że im większa popularność serwisu tym odpowiedzialność za jego poprawne działanie się tutaj zmniejsza zamiast zwiększać. Nie twierdzę, że wykorzystywana przeze mnie Opera to przeglądarka bez wad, bo bywają z nią problemy niewątpliwie. Niestety wszystkie fora internetowe oparte o skrypt IPB działają pod nią poprawnie... za wyjątkiem tego. Trudno zatem przyjąć do wiadomości, że coś jest nie tak z przeglądarką, a nie z tutejszym forum.

 

Jeśli sami nie możecie sobie z tym poradzić to może zwróćcie się do IPS. W Operze nadal nie przeskakuje do pierwszego nieprzeczytanego posta.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dośc popularna ostatnio reklama wyświetlana przez Google AdSense. Pojawiła się już w wielu dość mocno odwiedzanych miejscach internetu. Jakoś nikt nie może wytłumaczyć w jaki sposób dobierane są słowa kluczowe :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcę skoczyć do danej strony w temacie nie będąc w nim (używając ikony stron, np. w "View new posts") to przerzuca mnie na główną.

Ta sama funkcja działa bardzo dobrze jeżeli jest się w temacie.

 

Opera 9.60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu, niektore losowe tematy powoduja ze forum ma szerokosc reklam adsense. Na roznych komputerach. Tylko ja tak mam?

Nie, nie tylko Ty... "Odswiez" tez nie pomaga, dopiero zamkniecie i ponowne odpalenie przegladarki...

Pomijam juz permanentne olanie tematu "go to last unread" - ile razy mozna to samo powtarzac...

IMO - moze jednak warto by cos zrobic, skoro u Redakcji tez nie dziala (oczywiscie u tej z niedorobiona przegladarka - no offense costi...) ??

Edytowane przez Yamnick

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu, niektore losowe tematy powoduja ze forum ma szerokosc reklam adsense. Na roznych komputerach. Tylko ja tak mam?

Skin Pure-Red czy inny? Rzeczywiście potwierdzam problem na -red i sprawdzam występowanie w innych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skin Pure-Red czy inny? Rzeczywiście potwierdzam problem na -red i sprawdzam występowanie w innych miejscach.

Na red napewno - na blue tez chyba zauwazylem, ale nie dam sobie nic obciac :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat na Pure Niebieski nie zauwazyłem takich bugów.

 

co zrobić ,aby było widać wszystkie posty i ich tresc , a nie tylko poczatek posta i Posty w tym temacie ??

co zrobic zeby bylo po staremu?

w pierwszym poscie lub na belce z tematem jest przycisk Opcje -> Klik -> Przełącz na Standardowy ;) Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skin Pure-Red czy inny? Rzeczywiście potwierdzam problem na -red i sprawdzam występowanie w innych miejscach.

Na darknessie też to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Po tylu miesiącach dalej nie ma poziomego paska przewijania, co jest niezwykle ciekawe jak ktoś wklei gigantyczny obrazek który czasem wczytuje się pół godziny, a skrypt zmniejszania obrazków działa dopiero po ich wczytaniu. Wtedy widzę 1 item remaining i wszystkie posty są ucięte i nie mam jak przeczytać co jest po ich prawej stronie. Znaczy mam, bardzo wygodnym sposobem kliknięcia lewym klawiszem gdzieś w obszarze forum i przeciąganiem kursora na prawo, i tak przy każdym poście lewo prawi, lewo prawo. Niezwykle wygodne.

Jak wam się nie chcę tego naprawić to wyłączcie wklejanie obrazków, może wtedy ludziom się zechce używać imageshacków itp, albo po prostu będa wklejać linki.

 

Nienawidzę zmian wersji forum, nienawidzę zmian layoutu serwisów. Nigdy nie przynosi to zupełnie nic użytkownikom (poza nerwami), no ale admini śpią spokojnie bo pozatykali sobie dziurki i resztę mają gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tylu miesiącach dalej nie ma poziomego paska przewijania, co jest niezwykle ciekawe jak ktoś wklei gigantyczny obrazek który czasem wczytuje się pół godziny, a skrypt zmniejszania obrazków działa dopiero po ich wczytaniu. Wtedy widzę 1 item remaining i wszystkie posty są ucięte i nie mam jak przeczytać co jest po ich prawej stronie. Znaczy mam, bardzo wygodnym sposobem kliknięcia lewym klawiszem gdzieś w obszarze forum i przeciąganiem kursora na prawo, i tak przy każdym poście lewo prawi, lewo prawo. Niezwykle wygodne.

Jak wam się nie chcę tego naprawić to wyłączcie wklejanie obrazków, może wtedy ludziom się zechce używać imageshacków itp, albo po prostu będa wklejać linki.

 

Nienawidzę zmian wersji forum, nienawidzę zmian layoutu serwisów. Nigdy nie przynosi to zupełnie nic użytkownikom (poza nerwami), no ale admini śpią spokojnie bo pozatykali sobie dziurki i resztę mają gdzieś.

1) Mechanizm pomniejszania obrazków NIGDY nie będzie działał zanim obrazek zostanie do końca załadowany. Ograniczenia JavaScriptu i to w KAŻDEJ przeglądarce

2) Tak samo było przed zmianą forum

3) Pasek przewijania się pojawia jeśli strona jest zbyt szeroka. Jeśli u Ciebie się nie pojawia to masz jakąś nietypową konfigurację i poproszę o większą ilość informacji na jej temat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nietypową jak nietypową, IE7 i IE7 Pro. Przed zmianą forum wszystko działało jak należy na tym samym konfigu.

 

Ciekawie jest na ostatniej stronie topicu o STALKER Clear Sky w PC, ktoś tak wkleił obrazki że rozciąga forum do chyba nawet kilkunastu tysięcy pikseli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nietypową jak nietypową, IE7 i IE7 Pro. Przed zmianą forum wszystko działało jak należy na tym samym konfigu.

 

Ciekawie jest na ostatniej stronie topicu o STALKER Clear Sky w PC, ktoś tak wkleił obrazki że rozciąga forum do chyba nawet kilkunastu tysięcy pikseli.

http://screencast.com/t/SchXNkyqTU

 

Specjalnie wygrzebałem tą przeglądarkę z odmętów systemu. Czy mówimy o tej samej stronie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Filmik z Jing za dużo zajmuje, więc cały dzień by się uploadował. Może to styknie żeby pokazać o co biega.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądarka: Opera 9.60 cośam cośtam.

Data: 18.09.2008 17:17-18

Problem: Przeskakiwanie między stronami wiadomości prywatnych nie działa! A potrzebuję coś sprawdzić...

To samo z FF 3.0.1

Żadna próba zmiany strony nie daje rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...