Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Chemik, nie działa wiele funkcji. To, że jest aż tyle błędów wskazuje na to, że admini nad czymś praują. Wyluzuj się.

 

/popraw double posta

Edytowane przez Rikki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie przerw już być nie powinno.

Zmieniliśmy w znaczący sposób metodę generowania URLi co powinno rozwiązać problem występujący z przechodzeniem do konkretnych postów/stron w niszowych przeglądarkach.

 

Zmiany są bardzo głębokie i mogły wygenerować nowe błędy za zgłoszenia których będę wdzięczny.

 

Dodatkowo testowo na skórce Ip.Board Pro pojawiło się testowo wyświetlanie podobnych tematów do obecnie przeglądanego.

 

Również testowo uruchomiłem integracje sesji invision boarda z portalem - teoretycznie będąc zalogowanym na forum powinniście na portalu widzieć swój login i komentarze mieć automatycznie podpisane swoim loginem. Więcej możliwości z tym związanych mam nadzieje niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O 9.52 + xp sp3 i odziwo goto lastunread zaczelo dzialac :)

 

thanks almigthy ;)

No mówiłem, że niszowe przeglądarki ;)

 

Aktualnie pracuje nad przekierowywaniem pomiędzy starymi a nowymi adresami, żeby nikt nie uświadczył 404 po wejściu z google / bookmarków (sorry, moja praktyczna umiejętność pisania regexpów jest taka sobie więc może to chwilkę zająć)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masz calkowita racje :P

 

 

BTW. widze ficzers pt. brak szybkiej edycji posta.

 

Dziwne, u mnie dziala :P

costi

Poprawiłem około 1 rano. Strasznie dziwne, ip.board generował linki do javascriptów bez / na początku, ale tylko do niektórych. Podmiana ustawień i template.xml nie pomagało, pomogła metoda znana jako "większy młotek"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiany są bardzo głębokie i mogły wygenerować nowe błędy za zgłoszenia których będę wdzięczny.

Nie moge teraz odtworzyc sytuacji ale rano wywalilo mnie z raportow razem z przegladarka... Chociaz watpie ale lepiej dmuchac na zimne, prawada? ;[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam problemy z wchodzeniem do różnych tematów z przycisku "Zobacz nowe posty" - stare tematy/ kilku stronowe otwierają się bez problemu, ale nowe założone niedawno, otwierają się - ale są całe puste (nie widać żadnego postu), trzeba wyjść do podfolderu wyżej i wejść jeszcze raz - wtedy jest dobrze.

 

Edit: XPSP3, Avant Browser 11.6 build 20

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam problemy z wchodzeniem do różnych tematów z przycisku "Zobacz nowe posty" - stare tematy/ kilku stronowe otwierają się bez problemu, ale nowe założone niedawno, otwierają się - ale są całe puste (nie widać żadnego postu), trzeba wyjść do podfolderu wyżej i wejść jeszcze raz - wtedy jest dobrze.

 

Edit: XPSP3, Avant Browser 11.6 build 20

Szczerze mówiąć nie rozumiem opisu - możesz go proszę podejrzeć linkami, screenshotami czy screencastami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi chyba o to, że po wejściu do tematu Thomas widzi tylko belkę z tytułem tematu (ta na której jest menu Opcji tematu) i nie ma widocznych żadnych postów. Ja tak miałem raz, podczas tych wczorajszych intensywnych prac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w "Zobacz w nowe posty" i wybieram któryś z tematów (te z więcej niż jedną storną otwierają się ładnie)

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

i widzę coś takiego (odświeżanie nic nie daje); więc wchodze wyżej do całego podkatalogu/kategorii

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

i wchodze ponownie do tego tematu:

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

i wszystko jest cacy (widze wszystkie 13 postów w tym przypadku)

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

(może tylko ja tak mam, nie wiem, musialbym sprawdzić swoje konto na innych komputerach)

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę w "Zobacz w nowe posty" i wybieram któryś z tematów (te z więcej niż jedną storną otwierają się ładnie)

(...)

Screenshot 1 i 2 są identyczne. Szczerze mówiąc nadal nie łapie do końca...

 

Standardowo nagrałem screencasta:

http://screencast.com/t/weJ8GcQUj

Czy tego typu operacje próbowałeś przeprowadzić i w którym miejscu się różnią?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmieniliśmy w znaczący sposób metodę generowania URLi co powinno rozwiązać problem występujący z przechodzeniem do konkretnych postów/stron w niszowych przeglądarkach.

Zmiany są bardzo głębokie i mogły wygenerować nowe błędy za zgłoszenia których będę wdzięczny.

No to 2 błędy, które zaobserwowałem dziś (wcześniej ich nie widziałem).

1. Bardzo często, gdy wejdę w Zobacz nowe posty, wyświetlają się normalnie tematy, a gdy chcę przejść na drugą stronę ładuję mi się tj drugi raz pierwsza strona. Dopiero za drugim razem udaje się wejść na drugą stronę.

2. Przy otwieraniu niektórych tematów "generator URL" dodaje na końcu

&st=25
Nie byłoby w tym nic dziwnego, jakby nie dodawał tego do tematów mających po 1, 3, 5, czy 12 postów. Ale jednak dodaje to &st=25 i ładuje się coś takiego:

Dołączona grafika

Teraz dopisałem sam, bo dodaje to tylko do niektórych linków. Loteria.

 

 

Firefox3.0.2

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szybkiej odpowiedzi wciśnięcie przycisków do Linków i Obrazków nie robi nic...

 

Opera 9.6 (b. 10439), XP SP3

IP: 83.21.25.125

Czas: teraz

Temat: każdy

Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecej info

 

klikam Zobacz nowe posty

pojawia sie taki url:

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Search&nav=lv&CODE=show&searchid=aee17815540b78b15a49b58040252bb4&search_in=topics&result_type=topics&lastdate=0
otwiera sie pierwsza strona

klikam dwojke, zeby przejsc na druga strone

dwojka ma taki link:

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Search&nav=lv&CODE=show&searchid=aee17815540b78b15a49b58040252bb4&search_in=topics&result_type=topics&hl=&st=25
po zaladowaniu strony na pasku adresu wyswietla sie:

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Search&nav=lv&CODE=show&searchid=aee17815540b78b15a49b58040252bb4&search_in=topics&result_type=topics&hl=%26st%3D25
a ja wciaz jestem na pierwszej stronie

 

teraz dwojka ma taki url:

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Search&nav=lv&CODE=show&searchid=aee17815540b78b15a49b58040252bb4&search_in=topics&result_type=topics&hl=&st=25&st=25
klikam i na pasku adresu pojawia sie:

http://forum.purepc.pl/index.php?act=Search&nav=lv&CODE=show&searchid=aee17815540b78b15a49b58040252bb4&search_in=topics&result_type=topics&hl=%26amp%3Bst%3D25&st=25
i teraz jestem na drugiej stronie

moze troszke zagmatwane ale da sie zrozumiec o co (mi) chodzi ;)

 

drugi problem (&st=25)

teraz mam screena jako dowod:

Dołączona grafika

kursor (znika przy printscrn) na linku zaznaczonym efektem sepia

odpowiedzi 3, a forum usilnie chce ladowac posty zaczynajac od 25-go co skutkuje tym co samym co na screenie w poprzednim moim poscie

firefox po aktualizacji [3.0.3]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W szybkiej odpowiedzi wciśnięcie przycisków do Linków i Obrazków nie robi nic...

Jaki skin? Poprawiałem to wczoraj w nocy i *wydaje* mi się, że rozwiązanie powinno działać w każdej skórce. Jeśli tak nie jest to jestem wysoce rozczarowany ;)

 

 

wiecej info

Dzięki za szczegółowy opis. Nie udało mi się tego problemu niestety zreplikować (tj. na każdym odnośniku jaki sprawdzałem nie dodawało tego nieszczęsnego 25). Czy ktoś może potwierdzić występowanie tego problemu na innej skórce niż Pure-Red / Pure-Blue?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki skin? Poprawiałem to wczoraj w nocy i *wydaje* mi się, że rozwiązanie powinno działać w każdej skórce. Jeśli tak nie jest to jestem wysoce rozczarowany ;)

Na rooq nie działa.

 

Dziala wam lista uzytkownikow? :|

404 Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki skin? Poprawiałem to wczoraj w nocy i *wydaje* mi się, że rozwiązanie powinno działać w każdej skórce. Jeśli tak nie jest to jestem wysoce rozczarowany ;)

 

 

 

 

Dzięki za szczegółowy opis. Nie udało mi się tego problemu niestety zreplikować (tj. na każdym odnośniku jaki sprawdzałem nie dodawało tego nieszczęsnego 25). Czy ktoś może potwierdzić występowanie tego problemu na innej skórce niż Pure-Red / Pure-Blue?

Na defaultowej to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szczegółowy opis. Nie udało mi się tego problemu niestety zreplikować (tj. na każdym odnośniku jaki sprawdzałem nie dodawało tego nieszczęsnego 25). Czy ktoś może potwierdzić występowanie tego problemu na innej skórce niż Pure-Red / Pure-Blue?

 

darkness

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może potwierdzić występowanie tego problemu na innej skórce niż Pure-Red / Pure-Blue?

Tak. Darkness.

Chyba zmniejszacz obrazkow sie popsul - post kwasiora sie rozlazi. FF3.0.3

Potwierdzam, O9.60

Dziala wam lista uzytkownikow? :|

404 Not Found

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Witam. I ja cos dorzuce od siebie , od paru dni mam taka akcje

http://forum.purepc.pl/kupic-f59/Gainward-....html&st=25

Wbijam po komendzie nowe posty i...zamiast tematu mam

Dołączona grafika

Tak samo jest w innych przegladarkach , wczoraj szukalem tematu po google , znalazlem , wszedlem i to samo co wyzej. Zauwazcie , ze temat zgadza sie z tym co jest w adresie www , ale obraz juz nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...