Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Tak o tej porze Forum często muliło, a teraz jest znaczna poprawa. Strona się ładuje bardzo szybko nawet przy częstym zmienianiu tematu czy też szybkiej edycji posta. :)

No niestety, u mnie zaczęło strasznie mulić :( Myślałem że to wina dostawcy, przepiąłem się na lapka i iPlusa - efekt taki sam. Pojawia się górna belka forum, po czym czekam tak z 2-3 minuty zanim pojawi się całość. To samo dotyczy strony głównej :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, u mnie zaczęło strasznie mulić :( Myślałem że to wina dostawcy, przepiąłem się na lapka i iPlusa - efekt taki sam. Pojawia się górna belka forum, po czym czekam tak z 2-3 minuty zanim pojawi się całość. To samo dotyczy strony głównej :(

A na pasku stanu oczekiwanie na ad.purepc.pl...

Nie wiem ile minęło, zanim pokazało się okno Odpowiadanie na Coś Nie Tak Z Forum, ale po dwóch minutach dałem sobie spokój i zacząłem przeglądać wykop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj ponownie, Twoja ostatnia wizyta miała miejsce: Wczoraj, 18:23, ·Zobacz nowe posty· nie daje żadnych wyników. Tylko u mnie czy jeszcze ktoś tak ma?

Chyba tylko u Ciebie, u mnie jest wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kazdy temat widze w formie drzewa, a nie normalnego standartowego widoku.

Masakra jakas - czy ktos mi pomoze - jak ten widok przelaczyc? Szukalem w panelu i w ustawieniach forum i nie znalazlem :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem tak się robi, też tak miałem jak szukałem na necie czegoś i znalazłem odpowiedź na nurtujące mnie pytanie na jakimś forum. Po opuszczeniu forum, i po wejściu tu samo mi się przestawiło na "drzewo"

Edytowane przez stolara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z forum. Wczoraj przeglądając jak zwykle forum nagle firefox się zawiesił i musiałem go zakończyć z menadżera zadań.

Mówię ok zdarza się więc uruchamiam ponownie i to samo . Strona się ładuje i następuje zwis. Przeinstalowałem Firefoxa nie pomogło, zainstalowałem IE8.0 to samo. Dodam ,że problem występuje tylko na lapku na stacjonarce chodzi bez problemu. Nawet próbowałem przywrócić system do daty zanim miałem ten dziwny zwis - dalej nic:( Skan antyvirem + spybot - problem dalej istnieje.

Wszelka pomoc mile widziana.

 

Dodam ,że wszystkie inne stronki,fora ładują się normalnie.

Edytowane przez nalewator

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Określ który banner zasłania i przy jakiej rozdzielczości. Sprawdziłem wszystkie możliwości i ani jeden nie zasłaniał.

Przeglądarka, rozdziałka, skórka, który banner - wielkosc 750x100 czy ten podwojny 750x200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najnowszy Firefox, skórka darkness, rozdzielczość 1280x1024.

Podwójny baner zasłania okienko szybkiej szukajki. Jeżeli potrzeba screena, to wrzucę go jutro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze zobacz jeszcze trzecią "reklamę". Przeciez wyraznie napisał "Baner konkursowy".

Mowa była o reklamie ICON7 i ASUSA bo tylko te dwie są 750x200. Przecież wyraźnie to napisałem.

 

@Niemiec - sprawa załatwiona. To jednak nie był błąd bannera tylko wysypały się ustawienia całej kampanii. Poprawione all.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dziwny problem z forum. Wczoraj przeglądając jak zwykle forum nagle firefox się zawiesił i musiałem go zakończyć z menadżera zadań.

Mówię ok zdarza się więc uruchamiam ponownie i to samo . Strona się ładuje i następuje zwis. Przeinstalowałem Firefoxa nie pomogło, zainstalowałem IE8.0 to samo. Dodam ,że problem występuje tylko na lapku na stacjonarce chodzi bez problemu. Nawet próbowałem przywrócić system do daty zanim miałem ten dziwny zwis - dalej nic:( Skan antyvirem + spybot - problem dalej istnieje.

Wszelka pomoc mile widziana.

 

Dodam ,że wszystkie inne stronki,fora ładują się normalnie.

 

Mam to samo, z tym że jak chwile poczekam to forum jednak chce zadziałać i działa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowa była o reklamie ICON7 i ASUSA bo tylko te dwie są 750x200. Przecież wyraźnie to napisałem.

Mowa była o bannerze konkursowym, reklamy wymysliłes sobie ty. Zresztą jak nawet nie wiesz jakie masz tu banery to szkoda klawiszy...

 

Zresztą co ja będę pisał, przeciez i tak zaraz ten post zniknie tak jak znikają komentarze niewygodne dla naczelnego z "portalu".

Edytowane przez SGJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SGJ To udowodniłeś teraz, że z tobą ostatnio coraz gorzej się dzieje i z lekka mówiąc stajesz się do wszystkich arogancki. Zmień ton nie tylko do mnie lecz do wszystkich użytkowników tego forum bo przesadzasz.

 

Na resztę prywaty zapraszam jak zawsze na PW. Ten temat nie jest odpowiednim do tego miejscem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak nie zmienie to co? Redakcyjne tresowane małpki poraz kolejny przylecą mi spamowac na którejs z moich stron? Czy moze jednak po prostu dpostane bana zebyscie się mnie pozbyli? W koncu nie będzie to nic niezwykłego po tym jak bez słowa kilkukrotnie zmienialiscie mi ustawienia i uprawnienia konta.

 

Kolejny raz próbujesz udowodnic ze masz racje kiedy jej nie masz. Pytanie tylko czy znowu po cichu wylecą niewygodne dla ciebie wpisy.

Edytowane przez SGJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesienna deprecha zaczyna zbierać swoje okrutne żniwo...

 

PS: Spam się usuwa, zaś depresje można wyleczyć przy dobrym nastawieniu pacjenta. Zresztą, zapraszam do tematu: http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...60&start=60

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry że miedzy masełko a szynke się pakuje ale... z tego co da się zauważyć forum i portal nie działają wszystkim zupełnie bezbłędnie więc OT w tym momencie jest całkowicie nieracjonalny lepiej zająć się na spokojnie sprawdzeniem co jest nie tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się z Tobą zgadzam, właśnie po to powstał powyższy temat żeby alarmować o zaistniałych problemach, ale w tym konkretnym przypadku wszystko wskazuje na silny ładunek emocjonalny - coś jest między wierszami - jakieś wibracje, które rzutują na podejście do pewnych spraw. Uczucie to jest znane ludzkości od zarania dziejów, niezawodnie towarzysząc wszystkim z Nas, tylko że jedni potrafią sobie z nim poradzić, inni natomiast niekoniecznie. Oczywiście mogę się mylić, wszak to moje osobiste przypuszczenia. Zresztą nieważne - sprawa chyba została już załatwiona i o to chodziło :>

 

Tak jak na jednej z Twoich stron? :lol:

Musiałeś dodać kropkę nad "i"? :lol: Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie się z Tobą zgadzam, właśnie po to powstał powyższy temat żeby alarmować o zaistniałych problemach, ale w tym konkretnym przypadku wszystko wskazuje na silny ładunek emocjonalny - coś jest między wierszami - jakieś wibracje, które rzutują na podejście do pewnych spraw. Uczucie to jest znane ludzkości od zarania dziejów, niezawodnie towarzysząc wszystkim z Nas, tylko że jedni potrafią sobie z nim poradzić, inni natomiast niekoniecznie. Oczywiście mogę się mylić, wszak to moje osobiste przypuszczenia. Zresztą nieważne - sprawa chyba została już załatwiona i o to chodziło :>

ja to odebralem jednak inaczej niz "poeta", bo Grobel wyraznie napisal ocb wskazujac na baner asusa a Rafal nie wiem czy przez niedospanie czy cos innego doczytal sobie o reklamch, ktore akurat w tym konkretnym przypadku nie byly niczemu winne. a SGJ po prostu w dosc sarkastyczny sposob staral sie nakierowac jasnie naczelnego na wlasciwy trop ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niemiec mówiłem pls bez offtopa. Dobra ale w gwoli wyjaśnienia:

Są tylko dwa bannery wyświetlane na forum o rozdzielczości 750x200, tj Icon7 oraz reklama ASUSa. Chodziło mi o te oba bannery a nie o rozgraniczenie bannera reklamowego od bannera konkursowego bo czegoś takiego nie ma. Oba sprawdzałem i wszystko było ok. Jak jednak sprawdziłem co się dzieje w kampaniach, okazało się, że poleciały ustawienia tła transparentnego co też poprawiłem i wprowadziłem nowe ustawienia by temu zapobiec w przyszłości. Ok sprawa załatwiona, proszę ostatni raz o zakończenie tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...