Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

trzeba czekac az sie ktos wypowie, ktos z adminow.

 

wogole to dziwne bo ja od rana to mam i nie moge wejsc a inni nawet tam posty dodaja ;)

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mySQL query error: SELECT p.*,				m.id,m.name,m.mgroup,m.email,m.joined,m.posts, m.last_visit, m.last_activity,m.login_anonymous,m.title,m.hide_email, m.warn_level, m.warn_lastwarn,				me.msnname,me.aim_name,me.icq_number,me.signature, me.website,me.yahoo,me.location, me.avatar_location, me.avatar_type, me.avatar_size, m.members_display_name,				pc.*				FROM ibf_posts p				  LEFT JOIN ibf_members m ON (p.author_id=m.id)				  LEFT JOIN ibf_member_extra me ON (me.id=m.id)				  LEFT JOIN ibf_pfields_content pc ON (pc.member_id=p.author_id)				WHERE p.pid IN(2931327,2931375,2931550,2931552,2931559,2931604,2931612,2931621,2931676,2931722,2931734,2931741,2931751,2931760,2931772,2931848,2931888,2931899,2932212,2932251,2932318,2932338) ORDER BY pid ascSQL error: Got error 134 from storage engineSQL error code: Date: Wednesday 05th 2008f March 2008 02:15:25 PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po problemach z bazą wywaliło wszystkie avatarki i podpisy... wtf!? :(

Próbujemy właśnie dojść do tego co się stało. Wcześniej padła tabelka z postami (mySQL - zdarza się ;)) ale z podpisami i awatarami jest coś innego.

 

1-2-3 próba mikrofonu.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropka kolo tytulu watku - go to last unread - teraz przerzuca na gore ostatniej strony, na ktorej jest pierwszy nieprzeczytany post. Wczesniej kierowalo od razu do pierwszego nieprzeczytanego posta, poza tym opis powinien byc chyba 'go to first unread', a nie 'last unread'.

To taki tylko drobiazg. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropka kolo tytulu watku - go to last unread - teraz przerzuca na gore ostatniej strony, na ktorej jest pierwszy nieprzeczytany post. Wczesniej kierowalo od razu do pierwszego nieprzeczytanego posta, poza tym opis powinien byc chyba 'go to first unread', a nie 'last unread'.

To taki tylko drobiazg. :)

Jaki skin / przeglądarka?

FireFox/IPB.Pro działa poprawnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala przycisk kolo nazwy tematu "goto last unread" tzn. otwiera na ostatnio czytanej stronie, ale nie przenosi do ostatnio czytanego postu.

Da sie cos z tym zrobic?

Moja przegladarka to opera.

Edytowane przez kurniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziala przycisk kolo nazwy tematu "goto last unread" tzn. otwiera na ostatnio czytanej stronie, ale nie przenosi do ostatnio czytanego postu.

Da sie cos z tym zrobic?

Moja przegladarka to opera.

Znany blad, u wszystkich wystepuje:

 

http://forum.purepc.pl/temat/O-serwisie-i-...-Wersji/262038/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo u mnie - dzieje się tak od jakiegoś czasu (od niedawna).

Trochę to przeszkadza w funkcjonowaniu na forum. :]

Ale zauważyłem, ze ta funkcja nie działa w wybranych tematach, bo np. w Topic Śmiechu przeniosło mnie normalnie do nieprzeczytanych postów.. <_< :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kliknieciu w temat jest na pierwszej stronie. Do przejscia do nieprzeczytanych słuzy ikonka z lewej strony tytułu.

Dokładnie... "idź do ostatniego nieprzeczytanego" ale... ostatnio zginęły mi te ikony. Przeglądarka to firefox. Na IE są one na swym miejscu. Czy może mnie ktoś nakierować dlaczego na firefox'ie ich już nie mam?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...