Skocz do zawartości
marco

Migracja Invision Board Do Nowej Wersji

Rekomendowane odpowiedzi

Zamykanie jest zbędne

Tak? To teraz idz na testowe i zobacz, jak sie fajnie forum rozjezdza, po ospoilerowaniu duzego obrazka...

 

BTW. nie ma juz tego rozwijanego menu po kliknieciu na nicka i dobrze - ale moznaby prosic ikonke wysylania PM w jakims bardziej dostepnym miejscu, a nie tylko w profilu? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykanie jest zbędne ;)

A w życiu, w wielu tematach (płyty główne, gry...) autorzy wrzucają do spoilera kupę tekstu, jak się to otworzy (np. z ciekawości) to potem zostaje na widoku taki tasiemiec.

 

BTW. nie ma juz tego rozwijanego menu po kliknieciu na nicka i dobrze - ale moznaby prosic ikonke wysylania PM w jakims bardziej dostepnym miejscu, a nie tylko w profilu? ;)

Ikonka PW w poprzednim miejscu - jak najbardziej popieram.

 

Co do rozwijanego menu, to u mnie na Pro widać nadal...

 

Przy odpowiadaniu / pisaniu posta przyciski "Dodaj odpowiedź" / "Podgląd posta" nie mogłyby być wyżej, jak poprzednio? Np. pod wpisywanym tekstem? Pola "Edytor załączników" i "Opcje postu" zajmują od groma miejsca, niewygodnie się z tego korzysta.

 

Opcja "Przełącz między zwykłym i rozbudowanym edytorem" różni się właściwie tylko możliwością włączenia źródła HTML - może ją po prostu wywalić? A skróty (Center, Post Link, Spoiler itp.) są dostępne z rozwijanej listy obok czcionek, więc może usunąć listę po lewej i zamiast niej zwiększyć okno z emotkami?

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni spoiler jest najlepszy: opis fajna rzecz, otwiera i zamyka się po kliknięciu na tekst - zostawić w takiej postaci.

 

EDYTA: jest tylko jeden drobny problem - w obecnej formie tekstu w spoilerze nie da się zaznaczyć, co np. przy tematach o płytach głównych może przeszkadzać (linki do biosów czy recenzji dawane w spoilerze). Gdyby zamykał się po kliknięciu na to zielone pole, to by była bajka. A w kolor nie wnikam ;)

 

Spoiler! Kliknij w poniższy kontener by otworzyć.

"WOOHOO! Jaki wypas!"

...tylko link nie przenosi na koniec tematu, a do pierwszego posta. Wiem, było ;)

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...tylko link nie przenosi na koniec tematu, a do pierwszego posta. Wiem, było

A mi sie udalo :P Choc fakt, jedno nieuwazne klikniecie i trzeba zaznaczac od poczatku. Przychylam sie do prosby o zamykanie spoilera kliknieciem w zielone pole (a jak sie zmieni wyglad tego pola jeszcze, to dostaniemy z powrotem stary spoiler :ploom: )

 

BTW. da sie pozbyc tego tekstu o kontenerze? Jakies to takie... sztuczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni spoiler jest najlepszy: opis fajna rzecz, otwiera i zamyka się po kliknięciu na tekst - zostawić w takiej postaci.

 

EDYTA: jest tylko jeden drobny problem - w obecnej formie tekstu w spoilerze nie da się zaznaczyć, co np. przy tematach o płytach głównych może przeszkadzać (linki do biosów czy recenzji dawane w spoilerze). Gdyby zamykał się po kliknięciu na to zielone pole, to by była bajka. A w kolor nie wnikam ;)

Jak się nie da jak się da. Normalnie się zaznacza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie baudzo. marco zrobił spoiler w TYM poście - czasami się da, czasami nie, zwłaszcza w dolnej części tekstu...

Z mojego doświadczenia wynika że da się jak się zaznaczając tekst przeciągnie myszkę na zielony pasek,, wtedy się nie zamyka, ale kłopotliwe przy długich spoilerach :P

 

Zamykanie trza tak jak było proponowane zrobić, klikając na zielony pasek.

 

edit:

ee, jednak nie, już tak nie działa. ale wcześniej kilkanaście razy pod rząd w ramach testu tak mi działało.

Edytowane przez hary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Costi, nie było.

No nie mogę się przyzwyczaić do tego twojego nowego avatara i już...

 

Jeszcze pytanko zadam przy okazji. Po co komu są tagi? Jaki jest ich sens?

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Costi, nie było.

No nie mogę się przyzwyczaić do tego twojego nowego avatara i już...

 

Jeszcze pytanko zadam przy okazji. Po co komu są tagi? Jaki jest ich sens?

Taki sens jak tagowanie wpisów na portalu. Szukajac tematów o pewnej tematyce (np IPB http://forum.purepc.pl/?automodule=minerva...st&tag=ipb) można szybko posortować potrzebne tematy. Myśle że w tym czasie wyglada to malo ciekawie, ale przy rozwoju forum stanie sie chyba nieodzownym elementem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...