Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście że erotyka czy to w grach czy w innej formie powinna być dozwolona od pełnoletności, ale to całkowicie błędne porównanie - bo to wynika z obyczajowości i przepisów prawa.

Dobra a jak idziesz do sklepu i chcesz coś kupić a sporzedawca: nie nie ten towar nie jest dla pana, on jest tylko dla ludzi w garniturach ze złotymi mankietami. Co nie wściekł byś się? bo ja tak.

Co to za myślenie i wogóle jakieś traktowanie.

Wiadomo, że pisząc grę, autor nie dogodzi każdemu, ale takie grupy jak single, multi oraz gracze mniej i bardziej wymagający - są do przewidzenia. Zresztą i tak gra nie wyjdzie szybko bo cudaki z Blizzardu będą kombinowąc i dumać nie wiadomo nad czym rok albo cholera wie jak długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwarantuję, że jest w stanie ;) Kolejki do pogrania w d3 były tragiczne na Gamescom, ja na szczęście miałem przepustkę dla przedstawiciela firmy, a takie osoby mogły wejść na teren targów już we wtorek. Wtedy czekało się tylko 20 minut :D Niestety ze względu na obowiązki dane mi było zagrać tylko raz (grało się 25 minut), zaczynało się postacią na 9 lvl z rozdanymi skillami i podstawowymi itemami. W ekwipunku znajdowało się kilka run, które można było umieszczać w skillach. Oprócz tego runy dosyć często wypadały z mobów (w 25 minut wypadły 2 albo 3), ciekawe, czy to na potrzeby dema, czy faktycznie drop run będzie tak wysoki. Frajda z tłuczenia mobów jest dużo większa, niż w dwójce. Oczywiście po 25 minutach gry ciężko ocenić całokształt, ale to wystarczyło, żebym zamówił preorder (chociaż pewnie i tak bym zamówił).

 

 

Zazdroszczę :wink: może pochwal się co to za firma?:P jak jeździcie na takie konwenty to chętnie złoże CV :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że pisząc grę, autor nie dogodzi każdemu

 

Dokładnie, a w tym wypadku najwyraźniej nie dogodzi tobie. Proste. Pogodz się z tym i już.

 

Swoją drogą to lamentujesz jak baba: i tutaj i w temacie o DNF po prostu żale i jęki, a patrząc po dacie rejestracji na forum aż boje się pomyśleć co będzie potem ;)

 

edit. To chyba nie jakieś nowe konto, bo stare zostało zbanowane?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą i tak gra nie wyjdzie szybko bo cudaki z Blizzardu będą kombinowąc i dumać nie wiadomo nad czym rok albo cholera wie jak długo.

 

Tak tak, szczególnie gdy beta startuje w przyszłym miesiącu...

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LARP gdzie odgrywamy w realnym swiecie postacie z gier np. Stalker, War Hammer, czy Fallout - gdzi emam pełny realizm i prawdziwy pot spływa ze skroni.

Roleplayowiec który nie potrafi poprawnie napisać tytułu jednego z najbardziej znanych uniwersów? Taaa, jasne

A od gier komputerowych oczekuję prostych rozwiązań jak w D1. Nie oznacza to, że nie kupię, nie zagram w DIII. Zagram bo seria to dla mnie kultowa i najgorszy nawet wypust pod szyldem Diablo, bije na głowe wszelkie tego typu gry jakie zostały wadane - jak słusznie zauważył kolega w którymś poście wyżej.

 

A my od użytkowników oczekujemy choćby minimum poprawności językowej - miej choć odrobinę szacunku dla wszystkich ludzi czytających Twoje brednie.
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co znacyz "uniewersów". Jak mówisz to mów do mnie po polsku.

 

STALKER - Zona Nysa III, Nysa, 01-03.10.2010 / WMASG.pl - Polski Portal Airsoftowy

 

popatrz sobie pierwsze zdjęcie pod mapą Polski w artykule, Maska i pancerz to ja, wszytko zrobione własnoręcznie.

 

Masz tu jeszcze z galeri storny mojego teamu:

http://www.fartgrodkow.fora.pl/viewimage.php?i=412

 

http://www.fartgrodkow.fora.pl/viewimage.php?i=940

 

Postać: Mutant

 

Kostium też zrobiony własnoręcznie. Wszystko na temat.

 

Przepraszam za OfTopa ale nie cierpię jak ktoś zarzuca mi kłamstwo.

Edytowane przez kukuryku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci kłamstwa nie zarzuca. Ale z drugiej strony deklarujesz się jako fan LARP, a popełniasz dwa błedy w nazwie Warhammer (pisane razem i bez dużego H).

 

Poza tym czepiasz się słowa "uniwersów" (nie wiem jak jest z poprawnością, ale mnóstwo ludzi używa tego zwrotu do określenia realiów w których osadzona jest dana gra czy system RP czy jeszcze coś innego) i nalegasz na używanie języka polskiego, a na koniec walisz "niepolskim" OfTopem (który zresztą też jest błędnie napisany, bo powinno być Off).

 

Generalnie: więcej dystansu i mniej ciśnieniowania, bo odnoszę wrażenie, że każdą uwagę w stosunku do swojej osoby traktujesz jakby ktoś Ci matkę obraził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam szczegóły - kto wie o co hcodzi to wie. Błędy robie owszem i zawsze na na każdym forum jestem dość trudnym urzytkownikiem - co zeobić taki typ.

 

A żeby nie był Off Top totalny zaś to zapytam/poproszę o linak do siorbięcia dema DIII albo bety. Tyko nie seiciówki. Lub inne możlwości popróbowania na singlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie był Off Top totalny zaś to zapytam/poproszę o linak do siorbięcia dema DIII albo bety. Tyko nie seiciówki. Lub inne możlwości popróbowania na singlu.

 

Ta, może od razu do pełnej wersji na torrencie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam szczegóły - kto wie o co hcodzi to wie. Błędy robie owszem i zawsze na na każdym forum jestem dość trudnym urzytkownikiem - co zeobić taki typ.

 

A żeby nie był Off Top totalny zaś to zapytam/poproszę o linak do siorbięcia dema DIII albo bety. Tyko nie seiciówki. Lub inne możlwości popróbowania na singlu.

 

Tutaj moderacja jest bardzo wyczulona na "trudnych użytkowników" także jak chcesz się dłużej "po udzielać" to sugeruję troszkę spokornieć i zrzucić z tonu jeśli nie chcesz zbyt szybko się z nami rozstawać. :smile2:

 

ps. przed napisaniem posta wrzucaj całość do worda ewentualnie jakiegoś open office'a, bo tyle literówek robisz, że oczopląsu się dostaje

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, może od razu do pełnej wersji na torrencie.

 

Nie no ja torentów, czy z torentów nie ściągam - generalnie tylko oryginały, pytam bo sie tu ludzie chwalą że grali. A wy tu jesteście fachowcami od sieci - ja średnio w tych sprawach (może się czegoś nauczę - może przekonam do multi). U mnie po staremu - sklep i do koszyka ;)

 

A propos mojego tonu to nie ma sie co denerwować bo to najspokojniejszy sposób porozumiewania się jaki umiem stosować i wcale nie jestem zdenerwowany czy oburzony - taki typ: najpierw strzelam potem pytam o narodowość :D

 

Teraz jak mnie tu karcicie to się czuje jakbym czołgiem wjechał do cukierni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja torentów, czy z torentów nie ściągam - generalnie tylko oryginały, pytam bo sie tu ludzie chwalą że grali. A wy tu jesteście fachowcami od sieci - ja średnio w tych sprawach (może się czegoś nauczę - może przekonam do multi). U mnie po staremu - sklep i do koszyka ;)

 

Jak myślisz, gdyby było dostępne demo lub beta, to czy przypadkiem nie czytałbyś teraz setek postów wrażeń z gry? Czy nie byłoby postów z informacją "HEJ DEMO/BETA JEST"? Czy na prawdę tak trudno się domyślić, że póki co nie ma dema/bety?

Ludzie, którzy grali, zapewne robili to na jakichś pokazach czy konwentach (np. Gamescom), jeden użytkownik przecież pisał, że grał na Gamescomie.

Ale to chyba za trudne dla ciebie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślisz, gdyby było dostępne demo lub beta, to czy przypadkiem nie czytałbyś teraz setek postów wrażeń z gry? Czy nie byłoby postów z informacją "HEJ DEMO/BETA JEST"? Czy na prawdę tak trudno się domyślić, że póki co nie ma dema/bety?

Ludzie, którzy grali, zapewne robili to na jakichś pokazach czy konwentach (np. Gamescom), jeden użytkownik przecież pisał, że grał na Gamescomie.

Ale to chyba za trudne dla ciebie.

 

Grzecznie pytam, staram się. Po co ten jad? ok nie ma dobra i po ptokach. :wink:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie po to dodałem do obserwacji ten temat żeby od kilku stron czytać takie rzeczy. Ludzie wydzielcie sobie temat, użyjcie PW. Co chwile meila dostaje wchodzę z nadzieją na nowe info a tu "rozważania o wartościach".

 

Śmietnik się robi i nagle @kukuryku chce linki do dema Diablo III. :mur: litości...

  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe info:

 

Filmik z tworzenia postaci:

http://www.youtube.com/watch?v=_q6lLf8Y8Mo

 

Nowe screeny z bety:

d3b3t4 - Imgur

 

 

+

Stronka z kilkoma dodatkowymi screenami:

http://www.d3sanc.com/diablo-3/how-long-until-diablo-iii-beta-leaked-screenshots-and-video/

(jednak te screeny są w poprzednim linku)

Edytowane przez ZipQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz mnie boli jak widzę te obrazki z żeńskiej wersji barba, wygląda jak kobieta body builder, jeszcze ta wersja z siwymi włosami, taka "przypakowana babcia". Mogli trzymać się starej konwencji, różne klasy, różna płeć, równouprawnienie nie zawsze znaczy lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzone.

 

Question: I would like to learn if this one with beta key is from media,press, friends and family or invites already started for all “normal” users.

Blizzard’s Answer: Beta testing is NOT started. I would like to remind you that you should be careful to all the information you receive. With the beta on the edge there are always a lot of thieves around. At this point of time we are getting prepared to start the internal beta testing (employee, friends and family), and for this period keys will not be sent. As soon as we will be able to open the closed beta for all who registered for it at the battle.net we will officially announce it. Invites will go out ONLY after an official announcement.

P.S.

Gdyby dziennikarze mieli dostęp do bety to mielibyśmy już pełno streamów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe info:

 

Filmik z tworzenia postaci:

http://www.youtube.com/watch?v=_q6lLf8Y8Mo

 

Nowe screeny z bety:

d3b3t4 - Imgur

 

 

+

Stronka z kilkoma dodatkowymi screenami:

How Long Until Diablo III Beta? Leaked Screenshots And Video | D3Sanc

(jednak te screeny są w poprzednim linku)

 

 

lol już konto z filmikiem na YT usunięte :) pilnują blizzardowcy pilnują :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zajrzałem do tematu, myślałem że przeczytam coś ciekawego a tu minęło mnie wypieprzenie trolla i teraz zacznie się pewnie fap nad klawiaturami, myszkami, podkładkami, słuchawkami z logo D3.

Oby jeszcze BIT-TECH nie zarzucił moda Raven@Diablo 3 czy jakoś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...