Skocz do zawartości
cavarr

Diablo 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co mi kumpel mówił kiedyś jak graliśmy w D2 to też jakiś wcześniejszych Bossów był potężniejszy od samego Diabolo :), więc odnosze takie wrażenie ,że w tej części tym będzie Belial.

 

PS. Nie zdradzajcie mi tego hehehe sam się chce o tym przekonać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DIABLO® III POST-LAUNCH UPDATE

 

To that end, we’ve also seen discussions regarding the possibility of account compromises occurring in ways that didn’t involve these “traditional” methods -- for example, by “session spoofing” a player’s identity after he or she joins a public game. Regarding this specific example, we’ve looked into the issue and found no evidence to indicate compromises are occurring in this fashion, and we’ve determined the methods being suggested to do so are technically impossible.

i pare innych rzeczy jak np patch w przyszlym tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi kumpel mówił kiedyś jak graliśmy w D2 to też jakiś wcześniejszych Bossów był potężniejszy od samego Diabolo :), więc odnosze takie wrażenie ,że w tej części tym będzie Belial.

 

PS. Nie zdradzajcie mi tego hehehe sam się chce o tym przekonać :)

 

Nie no w przypadku D3 chyba już tak nie jest. Mam wrażenie że Diablo jest najtrudniejszym bossem i najdłużej się go bije, jako że ma kilka etapów. Belial imho jest jednym z prostszych.

 

Btw jestem trochę negatywnie zaskoczony ograniczeniami, które mają wersje starter z Guest Pass'a. Wczoraj koledze dałem key'a no i myślałem że do tego 13lvl razem pogramy tak jak to miało miejsce w becie. Niestety, zaprosić takiej osoby nie można do party, on nawet nie mógł mnie zaprosić do znajomych, musiałem to robić ja. Trochę lipa, to chyba nie jest zachęcające dla potencjalnych kupców diabełka, którzy się nie mogą zdecydować, a testowali tylko na guest passie.

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kolejny abuse wizarda, tym razem combo wygląda tak, że jeden skill (jakaś trutka) generuje bardzo dużo trafień i critical hitów, co powoduje reset cooldowna frost novy. Efekt? Wizard może stać środku packa dowolnych championów/bossów (poza tych immune/shielding) i zamrażać ich permanentnie aż zginą, spamując frost nove. To działa nawet na act bossy, jest video gościa który zabija tak diablo na inferno w 3 minuty.

 

edit: na NA już był hotfix, więc blizzard czuwa

ale znowu ci co z tym grali mogli sobie 50m golda wyfarmić sprzedając jakieś bronie z dużym dmg na ah, które lecą dość często w a3 nawet

Edytowane przez aerial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś gra WD polecam build Ten Build. Championy i bosy nie straszne na hellu, inferno podobno też. Trash pada w 2 sekundy. Patent tkwi w tym aby trzymać wszystko na cd żeby mieć 300% regen many i spamować misie. Używać jak najczęściej duchowej wędrówki i żniwa dusz w celu odzyskania hp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę, ewidentne naciąganie. Opis to kopiuj-wklej bloku tekstu bez jakiegokolwiek justowania czy dzielenia na akapity, a w środku wpisane jedno zdanie od "uczciwego sprzedawcy".

 

 

Tak sobie gram i gram i stwierdziłem, że Hell mogę już grać solo bez żadnych problemów. A pamiętam, kiedy zaczynaliśmy i pierwszy pack potworów w piwnicy w I akcie nas boleśnie skrzywdził, i to wielokrotnie ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mimo wszystko sprzedający może mieć problemy. Nie słyszałem nigdy o czymś takim jak replika klucza, klucz kolekcjonerski itd. Jak dla mnie niepoprawny także tytuł aukcji. Jeżeli aukcja dotyczy repliki klucza to w opisie nie powinno być opisu gry. Przy "zbiorowym" uderzeniu pokrzywdzonych myślę, że mają szansę wygrać.

 

Choć oczywiście swoją drogą zrobili błąd nie czytając dokładnie opisu.

 

Tak sobie wczoraj włączyłem filmik z gameplaya Diablo 3 który wyszedł ładne kilka lat temu - ten pierwszy. Porównując to z grą to prawie wszystko jest inne - lokacje, potworki, interfejs itd. Chociaż szkoda że nie ma tego bossa z końca filmiku, co odgryzał postaciom głowy;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mimo wszystko sprzedający może mieć problemy. Nie słyszałem nigdy o czymś takim jak replika klucza, klucz kolekcjonerski itd. Jak dla mnie niepoprawny także tytuł aukcji. Jeżeli aukcja dotyczy repliki klucza to w opisie nie powinno być opisu gry. Przy "zbiorowym" uderzeniu pokrzywdzonych myślę, że mają szansę wygrać.

 

Choć oczywiście swoją drogą zrobili błąd nie czytając dokładnie opisu.

 

Tak sobie wczoraj włączyłem filmik z gameplaya Diablo 3 który wyszedł ładne kilka lat temu - ten pierwszy. Porównując to z grą to prawie wszystko jest inne - lokacje, potworki, interfejs itd. Chociaż szkoda że nie ma tego bossa z końca filmiku, co odgryzał postaciom głowy;)

 

Ciężka sprawa - z jednej strony jest napisane wyraźnie co to jest, że nie działa itd, z drugiej jest to ewidentne naciąganie...
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezar ten boss jest w 3 akcie.

 

Update do 3918

 

 

Jak idziesz zniszczyć te serca w głąb góry Arreat. Chyba nawet na początku, gdzie Tyrael rozwala mieczem bramę.

 

 

Poza tym w 3 akcie widać w oddali z zamku te bestie na polu bitwy jak walczą.

 

 

Edytowane przez Melampus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym momencie? Nie przypominam sobie...

 

Ok, w sumie na razie tylko raz przechodzilem 3 akt, dzisiaj przechodze na koszmarze to zwrócę baczniejszą uwagę;) Dzięki za info.

Edytowane przez cezar1125

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, straszne lubię potyczki z treasure goblinem. Idziesz idziesz i widzisz tego małego sku****a, oczywiście mój przy[gluteus maximus]s (Templar) zaraz do niego podbija, więc zabawa się zaczyna. Wszystko przestaje mieć znaczenie, najważneijsze to dorwać knypka, biegam przez pół planszy za nim mając wszystko w [gluteus maximus]. Jak już go ubiję to okazuje się, że ze 2 elite packi za mną biegają i mam przeje**e. Byłoby perfekcyjnie jakby jeszcze puszczali wtedy muzyczkę z Bennego Hilla:)

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, straszne lubię potyczki z treasure goblinem. Idziesz idziesz i widzisz tego małego sku****a, oczywiście mój przy[gluteus maximus]s (Templar) zaraz do niego podbija, więc zabawa się zaczyna. Wszystko przestaje mieć znaczenie, najważneijsze to dorwać knypka, biegam przez pół planszy za nim mając wszystko w [gluteus maximus]. Jak już go ubiję to okazuje się, że ze 2 elite packi za mną biegają i mam przeje**e. Byłoby perfekcyjnie jakby jeszcze puszczali wtedy muzyczkę z Bennego Hilla:)

 

Dokładnie tak, benny hill jest z tym goblinem. Lepiej bym tego nie opisał :D

Powiedzcie mi czy jak ta mała gnida zaczyna "castować" swój portal, można mu go jakoś przerwać czy to jest dps race ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie uciekł tylko jeden raz jak grałem z kumplem w co-op, a tak to mam go już ponad 20x na sumieniu ;) Jest osiągnięcie za to, następne za 500 dopiero...

pzd

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje oko kasę odzyskają, a osoba sprzedająca będzie miała kłopoty.

Jeśli to nie jest gra (tylko jak to "wymyślił" sprzedający - klucz kolekcjonerski) to nie może tej aukcji być w dziale:

Allegro › Gry › Komputerowe PC › Role Playing (RPG) › Action RPG

Tępić takich cwaniaków!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...