Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Dam rade wygrindowac ponad 100k expa na 88l71 i nie zwariowac? narazie zrobilem 10k i mam wrazenie jakbym rzucal w przeciwnikow kamieniami Dołączona grafika

 

 

Niestety mówię to z doświadczenia. Ja poszedłem w długą 88 i... żałowałem. Lepiej sobie darować te +20 penetracji i cisnąć od razu do 10.

Edytowane przez metal
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jednak najmilej się M41 grało. M12 już na maksa zrobiona, załoga na 98% i....[gluteus maximus] w porównaniu do poprzednika. Celność gorsza mimo lepszych niby parametrów. Przeładowuje szybciej, ot tyle plusów. Za to obraca się tragicznie mozolnie ;/ M41 kosiłem, a teraz jak zrobię 3 kille na M12 to cieszę się jak głupi ;]

 

niestety mam dokladnie to samo. kepsko. jak sie patrzy ile expa trzeba naklepac na tier wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem w sobotę. Chwilowo kiepsko jeszcze ogarniam ocb. Rozgrywce brakuje nieco dynamiki.

 

Tap tap tap - SGS 2

 

OT: gratuluję złamania NDA Dołączona grafika

Podeślij nicka na PW albo odezwij się w grze (nick ten sam), to coś razem poganiamy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej znaczy lepiej. Gdyby USA było takie dobre, to bym nie widział na mapach wśród artylerii 3/4 Niemców i Sowietów.

Dlaczego często widać Hummel party, GW party, S-51 party, a nie ma M41/M12 party?

 

 

Btw, 4x porażka na e-50, mam chyba dość na dzisiaj. XVM raz pokazał 50% szans na wygraną Dołączona grafika

 

I tu poprostu nie idzie sie nie zgodzic...

 

Chociaz nieraz widuje wymiataczy na amerykanskiej arty... lecz sa to pojedyncze jednostki

 

Sam w tej chwili zaczalem rozwijac ahmerykanskie drzewko... mecze sie na M3 Lee... byleby do T29

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M3 Lee był zajo ;) Tylko musisz mieć świadomość, że to jest TD, czyli broń boże nie wolno Ci dopuścić do sytuacji, w której przeciwnik widzi coś innego niż Twój front. A jeśli widzi Twój front to najprawdopodobniej po jednym Twoim strzale albo już go nie ma, ale zaraz nie będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3082exp za bitwę w T29. Pierwsza taka...dobrze że zacząłem powtórki nagrywać bo się same nooby trafiły, niestety po obu stronach ;]

Co za dodatki warto kupić do T29? Nie korzystam zazwyczaj z takowych. A wolna gotówka jest, wiec może. Wentylacja coś daje w rzeczywistości? Załoga jest na 100% plus 70% perków

Edytowane przez Havoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

m3 lee nie byl taki zly Dołączona grafika w usa bedzie dodatkowe drzewko HT?

 

Od kiedy M3 lee spotyka francuzy z tego samego tieru to zrobil sie z niego niezly wymiatacz Dołączona grafika

 

3082exp za bitwę w T29. Pierwsza taka...dobrze że zacząłem powtórki nagrywać bo się same nooby trafiły, niestety po obu stronach ;]

Co za dodatki warto kupić do T29? Nie korzystam zazwyczaj z takowych. A wolna gotówka jest, wiec może. Wentylacja coś daje w rzeczywistości? Załoga jest na 100% plus 70% perków

 

 

Te co zawsze wentylki, rammer i stabilizator.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M3 Lee jest swietny co wy mówicie. Chyba najlepszy czołg na 4 tierze. Ma świetny pancerz działo 75mm i mega szybkie przeładowanie.

 

Pz III z 10,5 i HE jest równie dobry! Ba powiem nawet, że T-28 jest prześwietny (albo był... bo chyba mu działo zabrali...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-28 lubię pograć na juniorskiej, szybki i celne działo, ostatnio kupiłem Pz 740 z 4 tieru, losuje zawsze u góry ale dmg i penetrację mógłby mieć zdecydowanie lepszą, na kompanie się absolutnie nie nadaje ale do randomów może być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te co zawsze wentylki, rammer i stabilizator.

 

Zależy od stylu gry. KAMPISZ, nie bierz stabilizatora, lubisz wypadać wrogom na zad objeżdżać i ładować a potem szybko znikać zanim wsparcie zerwie Ci gąsienice to faktycznie bierz stabilizator. Ja biorą osłoniętą optykę do bardziej dynamicznych i lornety (mam dwie i je przenoszę) do czołgów które większość czasu spędzają w ukryciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nic nie trafisz, jak nie widzisz, dla mnie jest bardziej istotne widzieć wroga zanim on zobaczy mnie i wiedzieć, kiedy on już mnie widzi. Kamuflaż, lornety/optyka i szósty zmysł dobrze sobie z tym radzą.

 

Oczywiście to odwieczny problem typu co lepsze szabla czy tarcza ;) ale po prostu w tym przypadku zależy od stylu w jakim każdy z nas lubi grać. Proste ;)

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stabilizator to podstawa

lornety ssa, uzywam tylko na niektorych td, wcale tak duzo nie dają, a juz na pewno nie wypatrzysz w nich ukrytego wroga

dzis patton znow nie zawodzi, na calej lini trafiam na bezmozgów...poki co 4 wtopy

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niefajnie...jeszcze jakies 20k expa do m12 a tu takie opinie Dołączona grafika. Tak czy owak kupimy i sprawdzimy.

 

A z amerykańskiego drzewka SPG najmilej wspominam póki co t57, szczególnie że pierwsze bitwy grałem nieświadomy faktu istnienia celownika na całą mapę Dołączona grafika

 

 

Ojtam niefajnie, ja mam M12, zaloga na 100% (+ sprzet mechanizm dosylajacy, ulepszony system naprowadzania), BOA, kamuflaż i terez leveluje dodatkowe perki i artą sie bardzo fajnie gra. Jak ogarnę to co bitwa 3-4 kille. Arta ma maly kąt ustawienia dziala, ale idzie sie przyzwyczaic. No i wolna jest diabelnie.

 

Dobilem do M40/M43 i z 1szym działem i zalogą 75% bez skilli i bez sprzetu gra sie conajmniej przyzwoicie. Jak dokoncze perki na M12 to przerzucam zaloge i zobaczymy Dołączona grafika

 

 

 

Za to ja medami nie potrafie grac. Dobilem do pattona i goscie typem59 potrafia mi w[ciach!]lic.

Edytowane przez pix3l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stabilizator to podstawa

lornety ssa, uzywam tylko na niektorych td, wcale tak duzo nie dają, a juz na pewno nie wypatrzysz w nich ukrytego wroga

dzis patton znow nie zawodzi, na calej lini trafiam na bezmozgów...poki co 4 wtopy

 

Gregu, tobie to faktycznie lornety niewiele dają, bo powiedz ty mi kiedy ty ostatnio stałeś w miejscu dłużej niż 3s ;) Twój styl gry jest wybitnie nielornetkowy. Za to osłonięta optyka mogła by Ci coś dać, ale jak z wszystkim kwestia przeliczników, nie ma się co obrażać, że gościa z za krzaków nie widziałeś, on Ciebie też, ale jak masz cammo i optykę zobaczysz go pierwszy i twoja drużyna, twoje arty też. I jadąc na Murovance lasem dziś to świetnie poczułem w pershingu z lornetami zbijając wszystko od is-3 po pędzące na mnie amxy 13 90 jaki power ma większy zasięg widzenia.

 

Tylko ja często stoję, a ty mało kiedy i to od tego zależy co nam się bardziej przydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja p... te ludzie to som dziwne.

Właśnie miałem przygodę z kolesiem z teamu. Wygłosił moralizatorską mowę o tym, jak to skiny z hitzonami są cheatem akceptowanym przez WG. Razem ze swoim plutonem dali się wybić na początku chyba tylko po to, żeby potem jechać na przeciwny team. Effc tego plutonu na poziomie 900, byli czerwoni jak dzioby bocianów.

 

I tak wygraliśmy... i duża w tym zasługa pewnej gw pantery, która mimo 3 killi została konfederatem :lol:

 

OH YEAH!

Pierwsza bitwa E-50, pierwsza wygrana. Kurde, w końcu :D

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziś popołudniu w M12 okrzyknęli scout-killerem :-D To jest to co kiedyś pisałem, że mimo wszystko większość tych napalonych scoutów jeździ przewidywalną trasą i łatwo ich trafić biorąc odpowiednie poprawki. Chociaż tym razem wpakowali się na jana do samej bazy i zabicie ich było szybkim impulsem z odrobiną szczęścia. Zdjąłem też IS-3 bodajże (~1200HP) z pełnym zdrowiem za jednym strzałem. Ogólnie M12 da się lubić, tylko że technicznie jakoś tak właśnie czuć że słabsze od M40. Ciekaw jestem jak ten M40/43 będzie się sprawował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzwa zacheciliscie mnie wczoraj do tego M3 Lee ;]

Wskakuje do gierki odpalam, wybor czolgu jazda...!!!

No i szczena w dol KW-2, KW-1, T-34-85

 

Dopiero 4 czy 5 bitwa dalem rade cos ugrac...

Przyznac jednak musze ze moc dziala jest git, i czolg jakis potencjal tam ma...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś podać nazwę moda na statystyki w grze? Nie pamiętam nazwy. Gdyby nie stanowiło problemu to może też jak to zainstalować ze dwa słowa lub link.

Dzięki maxymili.

Edytowane przez Beerd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

xvm - wypakuj do folderu gry a następnie znajdź plik xvm.config (WOT/xvm-doc/samples/Full config EN) i wgraj go do WOT/res_mods/7.5/gui/flash/

http://code.google.c.../downloads/list

 

I wlepie od razu edytor ustawień xvm'a:

https://sites.google...wiki/xvm-editor

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś podać nazwę moda na statystyki w grze? Nie pamiętam nazwy. Gdyby nie stanowiło problemu to może też jak to zainstalować ze dwa słowa lub link.

Dzięki maxymili.

 

"Zastanów się co robisz..." jak śpiewał Irek Dudek. Statystyki mogą spowodować zawał serca oraz inne choroby układu nerwowego.Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...