Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Duzo siedze na forum WoTa i ci, ktorzy dostali bana na konto za gifta od PRAWDZIWEGO znajomego juz maja odbanowane konto (tak WG przyznal sie do bledu). I nie widzialem ani jednej osoby, ktorej nie chca odbanowac "legalnego" konta. I nie masz racji bo informacje o gifcie WG przesyla. Nie udostepnia jedynie informacji o platnosciach (tzn czym i jak bylo placone oraz jak zostalo wycofane). I po raz wtory to napisze. Zaakceptowaliscie regulamin? Jest jasno i wyraznie napisane by NIE AKCEPTOWAC giftow z nieznanych zrodel. Moj znajomy zrobil gifta synowi i wcale nie peka. Dostanie ktorys bana to maja dowod ze zostalo oplacone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Masz rację, ale w regulaminie nie ma nic o płaceniu za odbanowanie. To z kolei rodzi uzasadnione podejrzenie, że WG mogło, nie musiał ale mogło zwlekać z zatrzymaniem postępowania, aby zwiększyć zyski z tego typu odszkodowań. To jest przestępstwo i jeżeli zostanie zgłoszone to francuska policja zabezpieczy ślady czyli dokumentację WG i nie wykluczone, że też serwery z danymi. Dołączona grafika

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co opisałeś jest przestępstwem. Podejrzewam, że we Francji też, a znając zamiłowanie Francuzów do bizantyjskiego prawa to tym bardziej.

 

To może sprzedawca z allegro by łaskawie przesyłał potwierdzenia wpłat przez system, żeby można było się bronić u WG.

Po pierwsze już sam zakup gifta jest nielegalny, bo z założenia ma to być podarunek a nie usługa.

Dla porównania jak kupisz trefnego gifta z allegro na steam, to nie zabierają gry tylko blokują całe konto.

Ale dosyć już rozprawiania na temat lewego złota, dzisiaj 8.0 radujmy się i tańczmy.

 

Btw podobno naprawili kamerę, że po przejściu ze sniper moda do zwykłego, będąc przy jakiejś przeszkodzie kamera już nie wariuje, potwierdzi ktoś z bety, bo ja już nie pamiętam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że chodzi o zakup gifta od kogoś, bo sama zasada dawania sobie samemu podarunku jest dziwna. ;>

Trawienny - w ostatnim beta teście wszystko chodziło elegancko, tylko pewnie pobawię się ustawieniami, bo wolę mieć lepszą widoczność podczas walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z forum WoTa:

 

Download links (simply changed "us" to "eu" in the address and file name), working for me:

 

Full client:

http://dl.wargaming.....0_eu_setup.exe

 

Patch:

http://dl.wargaming.....0_eu_patch.exe

 

Jakby komus nie banglalo to tu jest info: http://forum.worldof...l-update-links/

Edytowane przez Trawienny
  • Upvote 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Trawienny - nawet nieźle wsysa :)

 

@ath - masz rację co do tego, że nie wolno było kupować na allegro, ja tego nie bronię. Ale nie wolno też było WG opóźniać ścigania procederu, a wiemy z forum, że już co najmniej kilka dni przed pierwszymi banami WG wiedziało co się dzieje.

WG ewidentnie skorzystało więc mamy przestępstwo, motyw i korzyść. To, że ty zrobiłeś źle nie uprawnia też WG do działań nielegalnych jak zbieranie haraczy za odblokowanie prawidłowo zbanowanych kont. Tu jest może kwestia dla prawników, ale wg mnie jest to nielegalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasze prawo nie pozwala na karanie osob trzecich,,,

Jezeli WG zostalo oszukane przez jakiegos lebka z allegro... to niech sciga wlasnie jego, ale teraz pojawia sie problem.

Szybciej sciagna kase z uzaleznionych graczy, czy z cwaniaczkow ktorzy wykorzystali braki zabezpieczen w platnosciach na WG?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę ci ja do garażu , a tam....ilość złota mi się nie zgadza. Miałem 615 ( 500 za ostatni konkurs) a teraz mam 1090? Promocja jaka czy co? Albo zaraz bana dostanę za gifta od WG Dołączona grafika

 

P.S Drzewko badań jest masakrycznie nieczytelne.

Edytowane przez ShaoLee
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są teraz cammo adaptacyjne. Na każdy czołg trzy, ale dają bonus do kamuflażu. Jak chcesz to kup za złoto.

 

Ja poczekam na jakieś promo 50% off i kupię na T34, bo nim zawsze jeżdżę a na pozostałych raczej za kredyty.

Edytowane przez maxymili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tam sie nie podoba, stare było lepsze

co do zlota to może masz jakiś zwrot za kamo?

 

IMO powinni wprowadzić wybór w opcjach chcesz stare drzewko wyłącz nowe. Mam nadzieję, że ktoś takiego moda zrobi lada chwila ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Su100M1 fajne, na stokowych gąskach zapiernicza, zwrotne, w sumie jak komuś nie zależy na zakładaniu rammera itp to nawet nie trzeba odkrywać kolejnych.Ale bez nich nic się nie założy oprócz drugiego działa to wchodzi na styk. Przeładowanie 6,29 bez rammera i z załoga na 91%

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare mody działają, max zoom i celownik jumbo, czy jak on się tam zwał. ;>

Ogólnie fajne wrażenia z nowego patcha, HT mi się jeszcze lepiej gra, ludzie lekkimi i medami się trochę gubią, bo poślizgi itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miałem przed chwilą walkę. El haluf, spotkaniówka, wybiłem is-8 5 typa, został T34, któremu waląc w bok z bliska zerwałem tylko gąski a był na hita (czemu mnie to nie dziwi) i podjąłem decyzję, że taranuje i zabiłem jego i przy okazji siebie. Na sam koniec zostały dwie arty, które się objeżdżały wokół flagi i nasz gwpanther wygrał tylko po to, żeby w ostatnich 10 sekundach zabił go T20, który całą walkę był afk i na koniec się podłączył. LOL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gracie na klasycznych ustawieniach grafiki, czy na tych poprawionych? Pytam, bo u mnie na tych drugich fps potrafi dochodzić do ~50, ale czasami też załapuje dziwnego dropa na pozoiomie ~15 fps, na "klasyku" jednak jest znacznie wyżej i stabilniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są teraz cammo adaptacyjne. Na każdy czołg trzy, ale dają bonus do kamuflażu. Jak chcesz to kup za złoto.

 

Ja poczekam na jakieś promo 50% off i kupię na T34, bo nim zawsze jeżdżę a na pozostałych raczej za kredyty.

 

Hm, chyba dotąd nie było nigdy promo na kamuflaże. Wątpię, żeby zrobili.

Niektóre mapy to tak "świecą" , że oczy bolą.

Edytowane przez ShaoLee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...