Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co sprawdziłem to max. ~ 7 m splash damage dla dział 203/210 mm ( 10 m dla amunicja za Golda ) .

 

Wychaczyłem chyba kolejnego buga - konkretnie naprawy - raz czy dwa zdarzyło mi się że naprawiona gąsienica znowu jest uszkodzona - nikt do mnie nie strzela w tym czasie .

 

Za to mocno mnie irytują niektórzy gracze tzw. niedzielni kierowcy - trochę ich w grze jest , nie patrzą gdzie jadą tylko walą prosto przed siebie taranując wszystkich po drodze - parę razy zdarzyło mi się że i mnie staranowali - najbardziej mi zaszedł taki jeden za skórę - zabrał mi połowę HP i uszkodził gąsienicę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórze to co pisałem na kanale w grze. Ta gra prosi się o klakson w czołgu !!!! Chociarz taki żeby tylko swoja drużyna słyszała go. Ale mogłoby byc zabawnie jak siedzisz w krzakach i trąbisz żeby wróg zaczął się obracać i nas szukać a tu BAM!

Edytowane przez Stolar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, i jeszcze swiatla stopu i kierunkowskazy chyba, bo niektorzy naprawde maja oczy zupelnie gdzie indziej, nawet jak jada z lufa na wprost.

 

A swoją drogą, to najbardziej przydałby się model kolizji lufy - skończyłaby się jazda z lufami w budynkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to by wymagalo przemodelowania calej gry, bo inaczej jazda w dol stoku TD czesto konczylaby sie uszkodzeniem lufy, do tego mapy musialyby byc duzo bardziej przestronne, zeby bylo gdzie lufami obracac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychaczyłem chyba kolejnego buga - konkretnie naprawy - raz czy dwa zdarzyło mi się że naprawiona gąsienica znowu jest uszkodzona - nikt do mnie nie strzela w tym czasie .

Pewnie miałeś uszkodzone obie, a zestaw naprawczy naprawia tylko jedną xP

 

 

bo niektorzy naprawde maja oczy zupelnie gdzie indziej, nawet jak jada z lufa na wprost.

lufe można zablokować trzymając PPM, wtedy dowolnie obracasz kamerą xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychaczyłem chyba kolejnego buga - konkretnie naprawy - raz czy dwa zdarzyło mi się że naprawiona gąsienica znowu jest uszkodzona - nikt do mnie nie strzela w tym czasie .

 

Powiedzmy, że zauważyłem coś podobnego, tyle tylko, że czasami mimo użycia zestawu naprawczego, gąsienica nie zostaje naprawiona...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie irytujacy jest czolg t-54 , ma pancerz niemal jak is3 a jest to niby tylko medium przy czym jest od niego ok 15t lzejszy. Dzisiaj gdy gralem to zniszczyl 5 czolgow: is-3 , gw-tiger , ferdinand , ferdinand , tiger i zostalo mu 56% hp . Przeciach!y czolg jak na mediuma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zniszczyć ferdki to nie sztuka, bo to prawie pancerza nie ma, ten sam tier, całkiem ok; Tygrys i GTygrys to -2 tiery, proste kille. Jedynie IS mógłby stanowić jakieś wyzwanie, ale -1 tier może robić różnicę - generalnie w dobrych rękach jak najbardziej do zrobienia bez potrzeby bycia "prze...". :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest dziwne medium a ma wiecej hp niz havy lzejszy a podobny pancerz. Tak tylko ze bylismy wszyscy przy sobie poza is3. A on jak gdyby nic rozwalil te 4 czolgi i potem jeszcze zajol sie is3. Strasznie denerwuje mnie jogo pancerz , strzelilem w niego 5 razy i zaden pocick nie mial penetracji :mur:

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo T-54, bitwa sprzed chwili:

 

Dołączona grafika

 

[ ;

 

Oczywiście długo nie pożyłem, bo natrafiłem na nie ; ) w efekcie czego zdążyłem tylko strzelić 2 razy do jednego [nic mu nie zrobiłem [ ; a miał 36% hp] i nastąpił dla mnie koniec bitwy : D [ ;

 

 

Swoją drogą, coraz bardziej przechodzi mi ochota na grę [ ; chociaż już tylko 40k expa pozostało mi do Pantery 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta, wkurzające

rozumiałbym jeszcze ferd i jt z powodu rozmiarów, ale często gęsto isu/su/obj o podobnej/takiej samej masie są widziane dopiero w odleglosci 100m i zara prawie po strzale znikają, a ferda i resztę widać dłuuugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie irytujacy jest czolg t-54 , ma pancerz niemal jak is3 a jest to niby tylko medium przy czym jest od niego ok 15t lzejszy. Dzisiaj gdy gralem to zniszczyl 5 czolgow: is-3 , gw-tiger , ferdinand , ferdinand , tiger i zostalo mu 56% hp . Prze[ciach!]y czolg jak na mediuma.

 

Bo to tier 9 - miedzy tier 9 a 8 jest przepasc.

 

Ale tak szczerze to wasz IS-3 albo nie mial upgradow albo byl do d... i celowal w wierze T-54. Kadlub jest w miare mieki i Ferdki/Tiger nie powinny miec problemu

 

PS. Nasze wojsko chyba do tej pory ma troche T55 (czyli lekko ulepszonych T54)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T55 już dawno wycofano. Możesz je znaleźć w muzeach :P. Nasza wersja T55 miała niewiele wspólnego ze starymi Pięć Piątkami. IS-3 ma dopiero "moc" po zakupieniu działa BL-9 o czym pisałem wyżej.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wyjeżdżając z bazy obok mnie rozegrała się genialna sytuacja: dwa PZIIIA wystartowały z pełnym gazem i przytarły się bokami tak mocno, że dla jednego przytarcie było śmiertelne... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jest spokój z omijaniem - albo ja się zatrzymuję albo ktoś inny , ale trafiają się pajace nie patrzące na to że ktoś obok ciebie jedzie , tylko walą przed siebie jak gdyby nigdy nic.

 

Fakt - nie zauważyłem wpływu amunicji na poruszanie się pojazdu - powtórka z F3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba waga amunicji jest wrzucona w wage innych rzeczy. Dla mnie to akurat jest nieistotne, ta gra ma duzo wieksze problemy ;)

 

BTW. powiedzcie mi, ze po KW-3 bedzie lepiej... juz nie mam cierpliwosci do tego wynalazku, bardzo bliski jestem wynalezienia armaty 100mm i pozegnania sie z rozwojem ruskich heavy na rzecz mediumow. Jak sobie pomysle, ze mialbym jeszcze 42k expa tym kulac, to mnie cos trafia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z mam tez male pytanko :) Warto do JagdPanthera badac 105'ke? Obecnie mam dluga 88'ke i doslownie na tle innych dzial dotychczas dostepnych w scieze TD, ZRYWA beret niezle.W panterce zostal mi najmocniejszy silnik do zbadania oraz ewentualnie wlasnie ta armata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

T-54, licytacji ciąg dalszy:

 

Dołączona grafika

 

Przebije ktoś? :D

 

 

 

Eclipse, teoretycznie z tego co widzę po charakterystyce działa, to warto.

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...