Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem jak w steam ale ostatnio na jakimś polskim serwie widziałem deserta za 12k !!?!?!?!?!

 

za 6k to sie czasami skusiłem żeby <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> coś ciekawego do AWP jak nie miałem co z kasą robić :) ale za 12k to chyba wole USP albo duale :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio znudzila wam sie ta gra?;]

Bo we friendsach to mam od czasu do czasu Organiusza, nieraz myknie mi Emyyl i w sumie tyle....

 

 

W dodatku ostatnio umarł mój ukochany serwer Enigmy i jest mi smutno [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku ostatnio umarł mój ukochany serwer Enigmy i jest mi smutno [;

Nie tylko Twój, buehehe ;) Jedyny serwer na którym zawsze jechaliśmy wszystkich bez problemu [;

Zawsze jak pytałem czy mnie przyjmą do klanu (rotfl!), to nei chcieli :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynam grę od nowa:) Dosyć często pykam. Nick we friendsach : Nimrod. [ z kropka na koncu ]

A u mnie steam nie chce dodawać przez nicka friendsów :[ Teraz cię chciałem dodać to napisało, że nie ma takiego kogoś :mur: :mur: Możesz podać maila ze Steama ? Bo tak dodaje ;) Może być na PM ;] narcyz i grobel tez by mogli podać na PM ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie steam nie chce dodawać przez nicka friendsów :[ Teraz cię chciałem dodać to napisało, że nie ma takiego kogoś :mur: :mur: Możesz podać maila ze Steama ? Bo tak dodaje ;) Może być na PM ;] narcyz i grobel tez by mogli podać na PM ;]

Bo zle podał nazwe. Trzeba podac nazwe konta, a nie nicka.....

Moje i narcyza juz były, dla przypomnienia ja to Grobel1987, kfiatek to michal_sa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...