Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

23k za deset'a :lol: Może zaniedługo będzie coś w stylu banku na serwie :D I max cash przy sobie 100k zamiast 16k :lol:

 

Jeee a Nighgoogles w promocji, się nie dziwię xaxaxa ;]]]

 

Glock 38$ :mur: :lol:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze nie patrzycie na ceny w DWP bo nie gracie na servwach z dwp (jak ja) ale oblokajcie przyszła cene desert'a :lol:

http://www.steampowered.com/stats/csmarket/.

Ciekaw jestem jak to sie da kupic :lol:.

Albo ja cos zle widze, albo w tym linku jest 1 k usd... gdzie widzicie 23 k usd?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starting October 11th, the prices you pay for weapons in Counter-Strike: Source will be updated every Monday based on the volume of purchases over the previous week.

Juz sie zmienila cena [; Ale kliknij na bron zeby zobaczyc zmiany tygodniowe [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy występuje u Was taki problem, że po dostaniu invitki i wciśnięciu tyldy lub esc występuje "błąd hl2.exe" ?

I owszem, wystepowal jakis czas temu - ale mialo to miejsce podczas sesji DOD:S. W ogole musialem wylaczyc Friends, bo nie dalo sie grac z wlaczonym - bez przerwy byl hl2.exe error.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

It's been six weeks now since the community's purchase habits began driving the pricing of weapons in Counter-Strike: Source. As many of you have probably noticed, the price of the Desert Eagle has been increasing steadily and is now somewhat out of control. This is happening because the Desert Eagle is considerably more useful than the rest of the pistols -- purchasing one of the others is not a smart buy. We'll address this by making the Five Seven, P228, and Dual Elites more effective. The prices of all pistols have been reset to their previous defaults in preparation for this change.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze maja zmodernizowac bronie tzn poprawic ich skutecznosc :) Slow - dzisiaj chyba z Toba gralem na serwie d2 only :)

PS: Czy wiecie moze jaka komenda odpowiada w cfg za wysylane i odbierane pakiety?Mam z tym spory problemik :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze maja zmodernizowac bronie tzn poprawic ich skutecznosc :) Slow - dzisiaj chyba z Toba gralem na serwie d2 only :)

PS: Czy wiecie moze jaka komenda odpowiada w cfg za wysylane i odbierane pakiety?Mam z tym spory problemik :)

Pozdrawiam.

To co znam to:

rate

cl_cmdrate

cl_updaterate

 

jeszcze sa dwie coś z interpolate czy coś takiego ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa , najlepiej zeby samo sie celowalo i strzelalo, kada bron byla "ownerska", zeby kazdy nowy po wejsciu na d2 mogl karac "sprajem" z AK 4 hedy, zeby porzadne info na ts lub ventrilo, zastapic radar hackiem od zaworu. Tak Vale upieksza ta gre :mur:

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...