Skocz do zawartości
paulo

Firefox

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że wielu użytkowników nie zauważyło w FF 1.5 bardzo przydatnej opcji 'sanitize':

Dołączona grafika

Możemy ustawić czyszczenie np. cache, historii itp. podczas zamykania przeglądarki. Polecam.

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mam zrobić żebym mógł słuchac radia bbc przez firefoxa 1.5. Jak go włączam to zaraz mi sę zawiesza przeglądarka . Mianowicie daje open bbc radio chwile się ładuje daje listen live i ciach zwis. Co to mozę być może jakiegoś rozszerzenia brakuje, nie mam pojęcia :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twoarzysze mam nastepujacy prolem , nie moge wystawiac na FF 1.5 komentarzy na allegro

przez chwile pojawia sie stronka z opcjami pozniej znika i zostaje biala :|

 

na operetce jest ok , ale wole liska jakas pomoc ?

 

profil nowy po zmianie z 1.07

 

rozszerzenie takie :

 

Dołączona grafika

 

 

a drugi problem to na niektorych stronach nastepuje takie jakgdyby zawieszenie sie liska :|

 

czyszczenie keszu nie pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z instalacja Macromedia Flash Player w FireFox'ie mianowice gdy daje automatyczna instalacje wyskakuje mi po chwili bład i musze pobrac ja raczenie i tutaj tez jest problem poniewaz wogole nie moge sciagnac instalki ani tak "zapisz plik docelowy" ani Flashgetem niechce sie wogole połaczyc!!Probowałem równiez sciagac z tej strony http://plugindoc.mozdev.org/windows.html#Flash ale tutaj odsyła mnie do tego samego serwera (oficjalnego) z którego nie moge sciagnac co sie dzieje??!!

 

PS.Jak by ktos miał instalke akurat na dysku bardzo bym prosil o wysłanie na maila z góry Bardzo Dziękuje!!

 

E-mail:bandi@centrume.krakow.pl

Edytowane przez Milo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sgj - mój profil:

- linux - 11mb

- win - 14mb

Poszukaj co konkretnie zajmuje tyle miejsca u Ciebie.

Dołączona grafika

 

 

Jak widać jest to pamięc podręczna firefoxa, tylko tak jakby w FF 1.5 ustawienie dajace na to limit nie bardzo działało.

 

A i jeszcze jedno, zwróc uwagę na sciezkę, to nie jest w profilu z ustawieniami FF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawartość mojego katalgu cache (FF 1.5 z 2mb cache) po kilkugodzinnym używaniu. Po zamknięciu FF katalog Cache jest automatycznie kasowany.

Dołączona grafika

Jak widać - żaden z plików nie przekracza 2mb.

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu w FF pojawił mi się taki kursor. Można go w jakiś sposób zlikwidować? Utrudnia troche prace bo jak np. chce przewijac strone strzalkami to zamiast plynnej regulacji, strona przesowa sie co linijke jak kursor...

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poca - pierwszy raz widzę taki kursor w tekście. Może to wina któregoś z rozszerzeń ?

 

Edit.

Przypomniało mi się. :) Options/Preferences --> Advanced -->

General --> Allow text to be selected with the keyboard (odznacz)

Edytowane przez paulo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kod powoduje dodanie dużego wpisu do pliku historii przeglądarki (history.dat) co powoduje, że po kolejnym uruchomieniu przeglądarka się zawiesi bądź w ogóle nie wystartuje.

A raczej nie o to chodziło u sgj.

 

Na bugzilli łata na history.dat leży od miesiąca, także pewnie załatają to w następnej wersji. Ja kompilowałem FF z tą łatą, więc "śpię spokojnie". B)

 

Prace nad 1.5.0.1 trwają, pojawiła się już wersja 1.5.0.1rc1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdz do menadzera zakladek i tam mozesz ten plik wyekspotowac (ew. modyfikowac) A sam plik jest w profilu

Dzięki, tego mi trzeba było *: Ciekawa opcja, wszystkie stronki w jednym html-u.

Ale ja jestem ciemny :oops:

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

* Fixed: 319004 - Overlong page title causes hang on subsequent startups

* Fixed: 312415 - Selected images (from a selection of the document to print) are black

* Fixed: 319357 - Crash in browser when attempting to print a text selection

* Fixed: 296907 - fill/stroke shouldn't destroy path

* Fixed: 299343 - Can't copy and paste into the beginning of a line (Midas/designMode)

* Fixed: 301678 - XML object parsed from string from flash throws permission denied error when accessed

* Fixed: 309044 - Flashplayer 8 "Bad NPObject as private data!"

* Fixed: 312550 - Incorrect wrapping in RTL textarea with horizontal scrollbar

* Fixed: 316821 - Crash with moz-border-radius and small font-size

* Fixed: 318489 - Unable to create new XMLHttpRequests and DOMParsers from an XPCNativeWrapped window (e.g. in a Greasemonkey script)

* Fixed: 315434 - Security error with remote : can't switch tabs if chrome has focus

* Fixed: 105894 - Clicking a partially off-screen link shouldn't scroll the page

* Fixed: 314222 - If link target URL has non-ASCII char that is not encoded by UTF-8, the default file name is always escaped at "Save Link As..."

* Fixed: 315509 - Crash: array_unshift doesn't handle holes properly [@ js_DeleteProperty - array_unshift]

* Fixed: 306067 - Crash involving autocomplete

* Fixed: 320488 - Crash [@ nsSHistory::EvictWindowContentViewer]

* Fixed: 313988 - [Mac 10.3] Positioned select drop-down doesn't work

* Fixed: 298502 - [Mac 10.2] Empty pulldown menu and Firefox hangs

* Fixed: 312154 - [solaris] Start script does not take care of running instance

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pewien problem z poczta na interia.pl, ktory pojawil sie po zainstalowaniu FF 1.5. Pisze dopiero teraz z braku czasu:) Otoz po wybraniu pisania Nowej wiadomosci nie mam mozliwosci wpisania tam tekstu tzn brak jest kursora i w zaden sposob nie chce sie on tam pojawic. Brak mozliwosci jest tylko kiedy pisze w trybie HTML tzn moge edytowac wielkosc czcionki, grubosc itp. Po wybraniu pisania w oknie ze zwyklym tekstem kursor od razu sie pojawia. Co moze byc problemem?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...