Skocz do zawartości
Crosis

Grand Theft Auto: San Andreas

Rekomendowane odpowiedzi

ja gram na 9800pro i zapierdzilea all na max 1024 AAx2

 

;]

Dołączona grafika

mnie sie nawet udalo kolesia upodobnic do siebie :PP

aczkolwiek czarny jest :P

 

 

p.s: jak sie komus w randomowych miejscahc gra zwiesza i resetuje kompa to zmienicie stery od dzwieku na najnowsze .. zadziwiajace ale dziala

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Warto do tej gry kupowac gf6600gt czy r9800pro wystarczy :>?

1488685[/snapback]

9600 wystarczy !! Pozatym miedzy 9800pro a 6600gt jest jakies 2% roznicy wydajnosci,a jak podkrecisz karte na XT a z tego co wiem to kazda mozna - bedziesz mial nawet lepsza wydajnosc.Obczaj na jakich gram ustawieniach.Dla przypomnienia - 1280x1024 detale very high,draw distance na maxa i AAx2 i mam ok 25 klatek.Nie patrzalem frapsem,ale ta plynnosc co jest mi odpowiada. Edytowane przez hydro2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Ta gra jest niesamowita,zwlaszcza z wlasna kolekcja mp3.Wpadam sobie do baru,gram na wrakach a potem je rozp.... :) robie zadymke,wychodze,wpadam na silownie  troszq pocwiczyc potem znow zrobic zadymke :) Podszedlem do panienki,umowilem sie z nia na randke.Ta gra miazdzy wszystkie GTA jakie wyszly do tej pory !!! Narazie jestem w misji gdzie musze dla BS'a podjechac po takiego smiesznego kolesia,pojsc z nim do domku na wzgorzu i dogonic na motorze pewnego frajera,tylko,ze troszq to ciezkie,ale dam rade.Moja ocena to 10-/10.Pelnej 10 nie dam tylko dlatego,ze grafa moglabybyc minimalnie ciut lepsza,ale to nieznaczy blad.AA i jeszcze jedno dla tych co uwazaja ze nie ma roznicy miedzy PS2 a pecetem.Po 1 jest o wiele wiecej utworow,po 2 samochodow,po 3 przechodniow,po 4 grafa o wiele lepsza,po 5 laczna predkosc ladowania wszystkich misji (jak narazie - sumujac wszystkie,ktore przeszedlem do tej pory i pewnie juz do konca tak bedzie) trwala 8 sekund.Nie przypominam sobie gry,ktora sie tak szybko ladowala a na konsoli?Gralem na PS2 i poczatek ladowal sie w 9 min doslownie !!!!!!!!! a na piecu? 5 sekund :P Poprostu wszystko jest lepsze nieukrywajmy.Jesli ktos gral wczesniej na PS2 to mogl sobei bardzo zniszczyc ta gre.Jeszcze raz pokazujemy tutaj,ze pecet rulez :P

PS - podoba mi sie ze moge isc do fryca,isc do sklepu cos sobie kupic,zrobic tatuaze,zjesc jakas pizze,okrasc kazdy dom tylko ze w nocy.Wgole wszystko dopracowane.Dawno nie gralem w tak dobra gre.Polecam

1488610[/snapback]

 

hydro - zal mi Ciebie dzieciaku ;)

1. skad wiesz, ze jest wiecej utworow? jak wsadzisz sobie wlasne mp3 to moze i tak - w innym wypadku poprzyj to zdanie jakimis faktami.

2. wiecej samochodow widocznych NA RAZ - tu sie zgodze. wiecej samochodow ogolnie: juz nie. z tego co czytalem na stronie Rockstara do wersji PC nie dodali nowych pojazdow/postaci

3. to samo co w punkcie 3.

4. pokaz mi w ktorym miejscu, poza rozdzielczoscia tekstur, grafa jest duzo lepsza. to jest TA SAMA GRAFIKA, z tym ze na konsoli masz 640x480. odleglosc na jaka sie widzi na PC - w ustawieniach distance na maxa - jest niewiele wieksza niz na PS2. distance ustawiony na minimum na PC = mniej widoczne niz na konsoli.

5. czas ladowania. odpal ta gre z plyty DVD ;) - czy widzisz roznice miedzy napedem DVD a dyskiem twardym? mowi Ci cos predkosc transferu, czas dostepu i kilka innych drobnych roznic miedzy DVD a HDD? poza tym: ladowanie misji trwa u mnie okolo 2-3 sekund. max. ladowanie gry - faktycznie trwa dosc dlugo - ok. 20-30 sekund, ale potem wszystko jest juz szybko i bez denerwujacych przerw.

po prostu wszystko jest lepsze?

nie chce rozpetywac wojny: ale na PS2 na przycinanie animacji narzekaja jedynie posiadacze "kopii bezpieczenstwa" i porysowanych plyt. na PC widzialem, ze narzekaja na skoki posiadacze GF 6600 GT. cos tu nie tak chyba?

kolejna rzecz: nie widzialem jednego obiektu bez tekstur. na konsoli. na PC juz bylo kilka screenow z brakujacymi teksturami.

P.S.

mozesz zrobic filmik z akcji gdy rabuje sie pociag - ale podjedz do niego z boku, koszac przechodniow, wbij sie samochodem w pudlo za ktorym ukrywaja sie gangsterzy - a wszystko przy 3 gwiazdkach? jak Ci framerate nie spadnie ponizej 30 to faktycznie masz racje: wszystko jest lepsze.

ja pierwszy raz ta misje wlasnie tak spapralem - i musze przyznac, ze zdarzylo sie ze konsola zgubila kilka klatek - ale nie bylo to FPS ponizej 30. z tym, ze jesli caly czas jest to w okolicach 50 - to spadek o polowe sie zauwaza.

nie rozumiem Twojej nienawisci do konsol - zal Ci dupe sciska dzieciaku? gdyby nie te glupie konsole, nigdy bys nie gral w GTA - bo ostatnie GTA wydane pierwotnie na PC bylo 2D. GTA III bylo przez rok czasu exclusivem dla PS2, VC bylo exclusivem przez pol roku - tak samo z SA. Ta gra jest pisana zawsze pod katem PS2. wersja na PC jest KONWERSJA.

a grywalnosc jest dokladnie taka sama - i sprobuj sie klocic ;)

 

i jeszcze hydro: "Obczaj na jakich gram ustawieniach.Dla przypomnienia - 1280x1024 detale very high,draw distance na maxa i AAx2 i mam ok 25 klatek"

no sorki - ale na Pleyce 25 klatek = skakanie - nie moglem sie powstrzymac ;)

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

hydro - zal mi Ciebie dzieciaku ;)

1. skad wiesz, ze jest wiecej utworow? jak wsadzisz sobie wlasne mp3 to moze i tak - w innym wypadku poprzyj to zdanie jakimis faktami.

2. wiecej samochodow widocznych NA RAZ - tu sie zgodze. wiecej samochodow ogolnie: juz nie. z tego co czytalem na stronie Rockstara do wersji PC nie dodali nowych pojazdow/postaci

3. to samo co w punkcie 3.

4. pokaz mi w ktorym miejscu, poza rozdzielczoscia tekstur, grafa jest duzo lepsza. to jest TA SAMA GRAFIKA, z tym ze na konsoli masz 640x480. odleglosc na jaka sie widzi na PC - w ustawieniach distance na maxa - jest niewiele wieksza niz na PS2. distance ustawiony na minimum na PC = mniej widoczne niz na konsoli.

5. czas ladowania. odpal ta gre z plyty DVD ;) - czy widzisz roznice miedzy napedem DVD a dyskiem twardym? mowi Ci cos predkosc transferu, czas dostepu i kilka innych drobnych roznic miedzy DVD a HDD? poza tym: ladowanie misji trwa u mnie okolo 2-3 sekund. max. ladowanie gry - faktycznie trwa dosc dlugo - ok. 20-30 sekund, ale potem wszystko jest juz szybko i bez denerwujacych przerw.

po prostu wszystko jest lepsze?

nie chce rozpetywac wojny: ale na PS2 na przycinanie animacji narzekaja jedynie posiadacze "kopii bezpieczenstwa" i porysowanych plyt. na PC widzialem, ze narzekaja na skoki posiadacze GF 6600 GT. cos tu nie tak chyba?

kolejna rzecz: nie widzialem jednego obiektu bez tekstur. na konsoli. na PC juz bylo kilka screenow z brakujacymi teksturami.

P.S.

mozesz zrobic filmik z akcji gdy rabuje sie pociag - ale podjedz do niego z boku, koszac przechodniow, wbij sie samochodem w pudlo za ktorym ukrywaja sie gangsterzy - a wszystko przy 3 gwiazdkach? jak Ci framerate nie spadnie ponizej 30 to faktycznie masz racje: wszystko jest lepsze.

ja pierwszy raz ta misje wlasnie tak spapralem - i musze przyznac, ze zdarzylo sie ze konsola zgubila kilka klatek - ale nie bylo to FPS ponizej 30. z tym, ze jesli caly czas jest to w okolicach 50 - to spadek o polowe sie zauwaza.

nie rozumiem Twojej nienawisci do konsol - zal Ci dupe sciska dzieciaku? gdyby nie te glupie konsole, nigdy bys nie gral w GTA - bo ostatnie GTA wydane pierwotnie na PC bylo 2D. GTA III bylo przez rok czasu exclusivem dla PS2, VC bylo exclusivem przez pol roku - tak samo z SA. Ta gra jest pisana zawsze pod katem PS2. wersja na PC jest KONWERSJA.

a grywalnosc jest dokladnie taka sama - i sprobuj sie klocic ;)

1488704[/snapback]

Dokladnie tak jak napisal Jordi - szkoda slow na Ciebie,ale poniewaz chce sie trzymac zasady wiec zmieniam temat na nie offtopikowy.Po 1 - przeczytaj sobie artylul z gry.WP.pl. tam masz chociazby napisane o samochodach.Po 2,to,ze slucham glownie mp3 nie znaczy,ze nie obczajam innych utworow,np dnie pamietam by na PS2 lecial Out of Space Prodigy albo lecial ten tekst o tej panience,co napisalem wczesniej.Po 3 - brak textur maja tylko posiadacze 9100 a gralem na PS2 i widzialem jakie sa loading,doslownie co pare s masz loading city czy cos takiego a jak jest plyta porysowana to dopiero jest napisane,ze brak plyty dvd wiec to nie od tego co mowisz.Widzialem np level na ps2 gdzie trza bylo gonic pociag.Jade sobie,rozpedzam sie i nagle tory znikaja i jade po "niczym".Ciekawe co to ma wspolnego z piracka graalbo porysowana plyta z gra :P.Po 4 czy ktores tam z z rzedu - nie ma nienawisci do konsol bo bardzo lubie gry konsolowe nawet bardziej niz wiekszosc pecetowych,ale wole peceta ze wzgledu na to,ze spelnia on wszystkie wymagania multimedialne a nie tylko gry mimo,ze bardzo lubie sobie pograc np w GT4 czy DMC3 (prawdziwe perelki PS2),ale najwazniejsze jest teraz San Andreas,a wyglada on nie oszukujmy sie - tragicznie na PS2.Aa jeszcze 1 - kto narzeka na plynnosc na GF6600 GT ?? Wskaz mi tu taka osobe !! Nie chce sie klocic bo jak juz ktos powiedzial - nie warto,szczegolnie z Toba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Dokladnie tak jak napisal Jordi - szkoda slow na Ciebie,ale poniewaz chce sie trzymac zasady wiec zmieniam temat na nie offtopikowy.Po 1 - przeczytaj sobie artylul z gry.WP.pl. tam masz chociazby napisane o samochodach.Po 2,to,ze slucham glownie mp3 nie znaczy,ze nie obczajam innych utworow,np dnie pamietam by na PS2 lecial Out of Space Prodigy albo lecial ten tekst o tej panience,co napisalem wczesniej.Po 3 - brak textur maja tylko posiadacze 9100 a gralem na PS2 i widzialem jakie sa loading,doslownie co pare s masz loading city czy cos takiego a jak jest plyta porysowana to dopiero jest napisane,ze brak plyty dvd wiec to nie od tego co mowisz.Widzialem np level na ps2 gdzie trza bylo gonic pociag.Jade sobie,rozpedzam sie i nagle tory znikaja i jade po "niczym".Ciekawe co to ma wspolnego z piracka graalbo porysowana plyta z gra :P.Po 4 czy ktores tam z z rzedu - nie ma nienawisci do konsol bo bardzo lubie gry konsolowe nawet bardziej niz wiekszosc pecetowych,ale wole peceta ze wzgledu na to,ze spelnia on wszystkie wymagania multimedialne a nie tylko gry mimo,ze bardzo lubie sobie pograc np w GT4 czy DMC3 (prawdziwe perelki PS2),ale najwazniejsze jest teraz San Andreas,a wyglada on nie oszukujmy sie - tragicznie na PS2.Aa jeszcze 1 - kto narzeka na plynnosc na GF6600 GT ?? Wskaz mi tu taka osobe !! Nie chce sie klocic bo jak juz ktos powiedzial - nie warto,szczegolnie z Toba

1488721[/snapback]

ad.1. WP pisze, ze gra nie dziala na GF MX. bardzo miarodajne zrodlo informacji. na stronie Rockstar jakos nie widze zmian w ilosci rodzajow samochodow w stosunku do wersji PS2. podobnie z postaciami w grze. jakos nie widzialem jeszcze na screenach z PC czegos, czego nie widzialem na PS2.

ad.2. Out of Space owszem, jest w grze, ale nie wykonywane przez Prodigy, ale przez Thievery Corporation feat. Lee Perry. Prodigy zremiksowalo ten utwor. i kawalek ten zaskakujaco czesto leci w moim radio na PS2. ale ja slucham K-Jah West prawie non stop. data produkcji tego kawalka (poczatkowo byl to kawalek stricte reggae w stylu Lee Perrego, zupelnie niepodobny do tego, co wszyscy znaja) to rok 1968 - wersja ktora jest w grze (Thievery Corporation) to rok ok. 1991-1995.

ad.3. mam Ci nagrac na video jazde za pociagiem? a moze chcesz zobaczyce jak lece nad caly miastem i NIC SIE NIE DOLADOWUJE? zanim zaczniesz szczekac, zorientuj sie w temacie. napisales, ze nie wiesz, co to ma wspolnego z piractwem - ja tez nie wiem, ale fakt jest faktem: na piratach nie pograsz. tak twierdza ludzie na forach zagranicznych. i ANI RAZU nie widzialem napisu Loading City. a mam dostep juz do wszystkich trzech miast. jeszcze jakies pytania? jedyne loadingi jakie widze, to przed scenkami cut-off - i trwaja ok. 2-5 sekund MAX.

co do wygladu - tragiczne sa tekstury - tu sie zgodze. modele postaci z tego co widze po screenach ktore zapodajecie - sa takie same. jesli uwazasz, ze reszta tez wyglada tragicznie - to tak samo tragicznie gra ta wyglada na PC. jedna rzecz na PS2 jest zauwazalna jak sie pedzi z naprawde duza szybkoscia: drzewka pojawiaja sie ok. 30-50 metrow przed nami dopiero. ale to naprawde trzeba sie mocno rozpedzic (ten efekt rozmycia) i jechac tak dosc dlugo - najlepiej przez mocno zabudowane okolice.

i hydro: wybacz, ale 25 klatek na sekunde? na Twoim miejscu wolalbym wylaczyc AF, czy AA, czy co tam masz wlaczone, obnizyc nieco rozdzielczosc i grac jak czlowiek z 40-60 klatkami. a co do tego GF6800 - jak ktos pisze, ze mu na tej karcie spada FPS do 25 to znaczy ze gra skacze. i nie przekonasz mnie, ze 25 klatek na sekunde to PLYNNA GRA. 25 FPS to byla plynna gra w Dooma 1 - tam max to bylo 25 FPS.

 

aha - zeby Cie sprowokowac ;) : TWIERDZE, ZE WERSJA NA PC JEST OBKROJONA Z MUZYKI, BO NIE SLYSZALEM, ZEBY KTOS USLYSZAL W WERSJI NA PC TEN TELEFON ROZHISTERYZOWANEJ NASTOLATKI.

i co Ty na to? jaki sens ma moj argument? zerowy? zgadza sie. dokladnie taki sam, jak Twoje.

trzym sie.

Edytowane przez SamoDobro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość SamoDobro

Przed chwilą mialem motyw jak z Bad Boys II, uciekalem przed ruskami a oni jechali przedemną ciezarowką (tą taką na auta :P ) i zrzucali je na mnie :D Zajebista sprawa ;]

1488793[/snapback]

a mowilem, ze mozna tu wziac udzial w prawie wszystkich filmach hollywodzkich z lat 90-ych ;)

zobaczysz co sie bedzie dzialo dalej - widziales dopiero przedsmak tego, co Rockstar wymyslil. ogladales Pulp Fiction? ;)

graj, graj, graj... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche AI zawodzi ;]

 

Pamietam ze jak wykonywalem misje z kradzieza (chyba broni) z hangarow wojskowych to mnie zolnierze sciagali. Tylko szkoda ze nie mogli mnie dogonic. A jak juz dogonili to jeden wpadl w poslizg i dachowal ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

ad.1. WP pisze, ze gra nie dziala na GF MX. bardzo miarodajne zrodlo informacji. na stronie Rockstar jakos nie widze zmian w ilosci rodzajow samochodow w stosunku do wersji PS2. podobnie z postaciami w grze. jakos nie widzialem jeszcze na screenach z PC czegos, czego nie widzialem na PS2.

ad.2. Out of Space owszem, jest w grze, ale nie wykonywane przez Prodigy, ale przez Thievery Corporation feat. Lee Perry. Prodigy zremiksowalo ten utwor. i kawalek ten zaskakujaco czesto leci w moim radio na PS2. ale ja slucham K-Jah West prawie non stop. data produkcji tego kawalka (poczatkowo byl to kawalek stricte reggae w stylu Lee Perrego, zupelnie niepodobny do tego, co wszyscy znaja) to rok 1968 - wersja ktora jest w grze (Thievery Corporation) to rok ok. 1991-1995.

ad.3. mam Ci nagrac na video jazde za pociagiem? a moze chcesz zobaczyce jak lece nad caly miastem i NIC SIE NIE DOLADOWUJE? zanim zaczniesz szczekac, zorientuj sie w temacie. napisales, ze nie wiesz, co to ma wspolnego z piractwem - ja tez nie wiem, ale fakt jest faktem: na piratach nie pograsz. tak twierdza ludzie na forach zagranicznych. i ANI RAZU nie widzialem napisu Loading City. a mam dostep juz do wszystkich trzech miast. jeszcze jakies pytania? jedyne loadingi jakie widze, to przed scenkami cut-off - i trwaja ok. 2-5 sekund MAX.

co do wygladu - tragiczne sa tekstury - tu sie zgodze. modele postaci z tego co widze po screenach ktore zapodajecie - sa takie same. jesli uwazasz, ze reszta tez wyglada tragicznie - to tak samo tragicznie gra ta wyglada na PC. jedna rzecz na PS2 jest zauwazalna jak sie pedzi z naprawde duza szybkoscia: drzewka pojawiaja sie ok. 30-50 metrow przed nami dopiero. ale to naprawde trzeba sie mocno rozpedzic (ten efekt rozmycia) i jechac tak dosc dlugo - najlepiej przez mocno zabudowane okolice.

i hydro: wybacz, ale 25 klatek na sekunde? na Twoim miejscu wolalbym wylaczyc AF, czy AA, czy co tam masz wlaczone, obnizyc nieco rozdzielczosc i grac jak czlowiek z 40-60 klatkami. a co do tego GF6800 - jak ktos pisze, ze mu na tej karcie spada FPS do 25 to znaczy ze gra skacze. i nie przekonasz mnie, ze 25 klatek na sekunde to PLYNNA GRA. 25 FPS to byla plynna gra w Dooma 1 - tam max to bylo 25 FPS.

 

aha - zeby Cie sprowokowac ;) : TWIERDZE, ZE WERSJA NA PC JEST OBKROJONA Z MUZYKI, BO NIE SLYSZALEM, ZEBY KTOS USLYSZAL W WERSJI NA PC TEN TELEFON ROZHISTERYZOWANEJ NASTOLATKI.

i co Ty na to? jaki sens ma moj argument? zerowy? zgadza sie. dokladnie taki sam, jak Twoje.

trzym sie.

1488789[/snapback]

Na wiekszosc rzeczy mnei nie przekonales niestety.Wylaczylem wlasnie frame limit i teraz mam ok 30 klatek w tych samych detalach (dlatego mialem tylko ok 25).Co do tego filmu to na maxa chce bys mi nagral.Nie musisz uchwytywac kamera konsoli bo grafike idzie poznac na wylot i nawet jak dasz na pececie 640 na low ito i tak bedzie zauwazalna roznica chociazby z tego wzgledu,ze nna konsoli nie zobaczysz w czasie jazdy Efekt grzania slonca i typowych pecetowych shaderow.Nagraj ten film z pociagiem to przyznam Ci racje.Koniec klotni bo mowilem,ze tego nie lubie.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9600 wystarczy !! Pozatym miedzy 9800pro a 6600gt jest jakies 2% roznicy wydajnosci,a jak podkrecisz karte na XT a z tego co wiem to kazda mozna - bedziesz mial nawet lepsza wydajnosc.Obczaj na jakich gram ustawieniach.Dla przypomnienia - 1280x1024 detale very high,draw distance na maxa i AAx2 i mam ok 25 klatek.Nie patrzalem frapsem,ale ta plynnosc co jest mi odpowiada.

1488696[/snapback]

To jakiś dowcip z tą rożnicą w wydajności?

Tak dla przypomnienia - karty "wykręcone":

R9800XT @(440/770) = 3dM03 - 7110 ; 3dM05 - 2536

GF6600GT @(632/1350) = 3dM03 - 10258 ; 3dM05 - 4498.

Jeśli różnica to dla Ciebie 2% to masz "Oskara" :wink:

 

Panowie ? w ktorym folderze, domyslam sie ze w audio.. "umieścić własną muze" ? żeby w gablocie byłą zapodana ?

1488881[/snapback]

Widzę że jesteś strasznie leniwy... poszukaj już było! :mur: Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym co mam w podpisie 1280x1024 z aa x4 smiga bez problemu no i mniam wyglada :rolleyes:

Roznioslem gre juz dawno na ps2 ale bede gral jeszcze raz bo po prostu slicznie jest :) Nie ma takiego smuzenia, jakiegos rozmycia, wszystko ostre nawet na duzym TV. Jezli w kolejnej czesci dodadza wiecej shaderow i dadza jakiegos havoka or something a zachowaja klimat to nie bedzie konkurencji... wlasciwie juz nie ma. Ciekaw jestem w jaki typ bandziora wcielimy sie w nastepnej czesci. Moze jakis rusek ? hyhy nie wiem kto tam jeszcze gangsteruje w stanach i jakie miasto(a) teraz wrzuca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ja mam jedno szybkie pytanko .szukałem wcześniej ale nie znalazłem odpowiedzi

 

jak zmienić odświerzanie bo mi zawsze GTa wchodzi na 60 Hz aż oczy bola?

 

pomijam jakieś powerstripy itd

moze jest gdzieś jakiś wpis w jakimś pliku żeby to dobrze działało

 

dodam że mam radka 9550

 

pozdrawiam szuwaros

p.s niemoge sie doczekać konca sesji co bede miał wiecej czasu na tą giereczke

 

Od tego odświeżania to dopiero oczy bolą :angry: - Crosis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz w start dxdiag

wybierz ostatnia zakladke czyli Wiecej Pomocy

pozniej kliknij na Zastap i wpisz jakas wartosc, np 75Hz jezeli monitor wyciaga Ci 75Hz w rozdzielczosci w ktorej chcesz grac :D

Jak wyciaga Ci 100Hz to lepiej.

No i mozesz tez pogrzebac w sterownikach albo po porstu we wlasciwosciach ekranu.

Poozdro

 

 

ps. ktos tam cos pisal ze wersja na ps2 jest taka sama graficznie, chyba po grzybach...

na pc mi nie zwalnia a na ps2 sie zdarzalo na PC wyglada po prostu ladniej, nawet na TV i juz :)

Edytowane przez foofight

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

: E

 

panowie sprawa jest bardziej skomplikowana niz sie wydaje. Parenascie postów wyzej gosc pisał ze mu wychodzi do windy wszyscy na to zlewke puscili..otów wersja co on ma jest ok bo sprawdzilem u kkumpla i działa git

Dowcip jednak polega na tym ze mi wychodzi nie do windy tylko poprostu niebieski ekran...nie nie żadnych błedów nie wypisuje poprostu niebieski ekran i cisza. Mam Xp winde i pomaga tylko restart reczny...tak sie dzieje albo po minucie albo po paru..ale grac nie moge...help me ?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[qupte=SamoDobro]nie rozumiem Twojej nienawisci do konsol - zal Ci dupe sciska dzieciaku? gdyby nie te glupie konsole, nigdy bys nie gral w GTA - bo ostatnie GTA wydane pierwotnie na PC bylo 2D. GTA III bylo przez rok czasu exclusivem dla PS2, VC bylo exclusivem przez pol roku - tak samo z SA. Ta gra jest pisana zawsze pod katem PS2. wersja na PC jest KONWERSJA.

a grywalnosc jest dokladnie taka sama - i sprobuj sie klocic

 

Ja nie rozumiem tej wypowiedzi, GTa SA i VC zostały wydane na konsole tylko i wyłącznie ze względu opłacalności, bo użytkowników konsol jest więcej niż nowych kompów a gry są droższe.

 

Nie wydaje się 3 gier naraz bo to nie jest fizycznie możliwe pod kątem dopracowania aż 3 kodów. Stąd te opóźnienia wynikają siłą rzeczy z braku programistów a w rezultacie i tak mamy poprawiony produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jestem teraz w takiej głupiej misji "cichej", musze wykrasc jakies txt'y, misja do zrobienia ale chodzi mi o to ze jeden z kolesi siedzi przed TV (prawdopodobnie gra na jakiejs konsolce) i mowi txt typu "dlaczego "Refraction" moglo tak spartolic gre, pieprzony Tanner" - czyzby jakis uśmiech w kierunku DRIV3Ra ? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę wam. Ja muszę jeszcze troszkę poczekać by zagrać. Czy możecie z czystym sumieniem powiedzieć że San Andreas to najlepsza część Grand Theft Auto ? Czytam sobie mnóstwo postów o SA na różnych forach i widzę że są tacy co narzekają że grafa gorsza niż w VC, że bohater murzyn, że sterowanie zupełnie inne niż w VC itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde jestem teraz w takiej głupiej misji "cichej", musze wykrasc jakies txt'y, misja do zrobienia ale chodzi mi o to ze jeden z kolesi siedzi przed  TV (prawdopodobnie gra na jakiejs konsolce) i mowi txt typu "dlaczego "Refraction" moglo tak spartolic gre, pieprzony Tanner" - czyzby jakis uśmiech w kierunku DRIV3Ra ? ;]

1489050[/snapback]

Pewnie tak. W GTA 3 tez byla parodia Drivera ;]

 

---

 

W tej misji nie wiem czemu nie dziala mi skradanie ;]

 

@nadmundo - o matko, co za roznica czy murzyn czy bialy. Wg. mnie teraz jak gram. Lepiej sie wczuc w role jak jest sie murzynem ;] Te wszystkie nigga i inne teksty sa o wiele bardziej na miejscu niz np. bys byl bialy. Co do grafiki jest o wiele lepiej. Ale to mowia przewaznie ludzie ktorzy przespali ostatni rok i wydawalo im sie ze SA bedzie mialo grafike a la D3, FC lub HL2.

Edytowane przez Poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbował ktoś z was zmieniać ustawienia w pliku popcycle.dat? można tam podobno zmieniać liczbę samochodów jednocześnie pojawiających się na ekranie. Na konsoli PS2 liczbą tą było 10, co na PC standardowo autorzy zwiększyli do 18. Następnie, w pliku timecyc.dat regulować można draw distance i widoczność podczas mgły. Dzięki technologii MipMap wyeliminowane ma zostać migotanie tekstur. Frame limiter ogranicza ilość wyświetlanych klatek na sekundę do 25, jednak po wyłączeniu tej opcji na dobrej klasy sprzęcie możemy osiągnąć nawet i 50.

 

Sam bym chętnie sprawdził, ale nie mam jeszcze San Andreas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby zarzucić screena/screeny z tym jak wyglądają efekty pogodowe w tej grze? Szczególnie chodzi mi o burzę z piorunami :D :D :D (swoją drogą to bez sensu text....czy ktoś widział burzę bez piorunów ;) ). Najlepiej na jakiejś wiosce. I od razu się zapytam. Czy jadąc samochodem w radiu słyszy się prognozy pogodowe i czy one sie sprawdzają ? Narka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...