Skocz do zawartości
Gość Rocca

Ciuchy

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam czarne nike'i, czarne jeansy, czarny t-shirt(ew granatowy) bez zadnych nadrukow a jak jest zimno to czarna bluza a jak bardzo zimno to czarna kurtka :P w tym roku czarna skore kupuje i byc moze czarny motocykl i czarny kask [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja to tak... czarne adidaski albo glany (wiadomo, zależnie od pogody), spodnie białe moro, do tego biała bluza z kapturem a na bluze czarna koszulka (krótki rękaw) z vaderem. Tak dziś wygladałem. I kto ja jestem? za czarny na normalnego za biały na metala co?

Edytowane przez Al Bundy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam czarne nike'i,  czarne jeansy, czarny t-shirt(ew granatowy) bez zadnych nadrukow a jak jest zimno to czarna bluza a jak bardzo zimno to czarna kurtka :P w tym roku czarna skore kupuje i byc moze czarny motocykl i czarny kask [;

1654756[/snapback]

cool ;]

ja poluje na czarny skórzany płaszcz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metale nie są tacy straszni na jakich ich malują. Może wyglądają na jakiś łobuzów mafiozów czy coś te łańcuchy itd. ale sam znam kilku takich ludzi i z tego co zauważyłem są ta przyjaźni ludzi pozytywnie nastawiane na świat ;] jeszcze żaden z metali nic do mnie nie miał ;] w końcu ja też nic do nich nie mam ;] Każdy inaczej się wychował i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krotkie etyliny/metody/and1 , koszulki czarne,czerowne,białe i niebieskie :) , jak chlodniej to jakis szlest ew. dżinsiwo szersze,ale bez przesady ;] no i bluza jakas aha bbym zapomniał w lato czapeczka h&m Daisy Lee ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie o Paniach metalach tzn ubierajacych się na czarno? Czasem ide se w lato drogą, krótkie galotki, krótki rekaw w koszulce, reszta ludzi też luźno bo i gorąco, a tu idzie sobie taka Pani, wymalowana choćby z jakiegoś filmu o wampirach (twarz na bialo, czarne usta, czarne oczy) poubierana w różne czarne rzeczy i na to jeszcze czarny płaszcz, nie wiem czy ja jestem jakiś nienormalny, ale po prostu nie umie wtedy na nią patrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nie potrafie na to patrzec i wyzwala to we mnie niezbyt przyjemne emocje i odruchy... Kobieta powinna wygladac jak kobieta, a nie jak wymalowany kawal miesa o blziej nieokreslonych wymiarach... To tak samo jak facet powinien wygladac na faceta, a nie na jakiegos zniewiescialego 'kucyka' ;];] Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Metale nie są tacy straszni na jakich ich malują. Może wyglądają na jakiś łobuzów mafiozów czy coś te łańcuchy itd. ale sam znam kilku takich ludzi i z tego co zauważyłem są ta przyjaźni ludzi pozytywnie nastawiane na świat ;] jeszcze żaden z metali nic do mnie nie miał ;] w końcu ja też nic do nich nie mam ;] Każdy inaczej się wychował i tyle.

1655245[/snapback]

Oni akurat nie są szkodliwi...

 

 

Panowie a co powiecie o Paniach metalach tzn ubierajacych się na czarno? Czasem ide se w lato drogą, krótkie galotki, krótki rekaw w koszulce, reszta ludzi też luźno bo i gorąco, a tu idzie sobie taka Pani, wymalowana choćby z jakiegoś filmu o wampirach (twarz na bialo, czarne usta, czarne oczy) poubierana w różne czarne rzeczy i na to jeszcze czarny płaszcz, nie wiem czy ja jestem jakiś nienormalny, ale po prostu nie umie wtedy na nią patrzeć

1655780[/snapback]

 

Ja tez nie potrafie na to patrzec i wyzwala to we mnie niezbyt przyjemne emocje i odruchy... Kobieta powinna wygladac jak kobieta, a nie jak wymalowany kawal miesa o blziej nieokreslonych wymiarach... To tak samo jak facet powinien wygladac na faceta, a nie na jakiegos zniewiescialego 'kucyka' ;];] Pozdro!

1655793[/snapback]

Dokładnie, idealnie to ujeliście. Po prostu żygać mi sie chce na widok takiego czegoś...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka par spodni, w przewadze jeansy, t shirt i na to wszystko koszula albo bluza ... Raczej normalnie ... Ostatnie Nike Articulate II zakupiłem i są to naprawde ekstra buciki ... wygodne, proste i ładne ...

1655853[/snapback]

No a jak buty mogą być skomplikowane ? :D Chyba tylko buty dla nurków i kosmonautów są skomplikowane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak buty mogą być skomplikowane ?  Chyba tylko buty dla nurków i kosmonautów są skomplikowane

Wiele modeli butów jest bardzo skomplikowanych pod względem zastosowanych technologii, materiałów... Krój także może być skomplikowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a jak buty mogą być skomplikowane ? :D Chyba tylko buty dla nurków i kosmonautów są skomplikowane :D

1655901[/snapback]

CHodzi chyba o to, że wygląd nie jest przebajerzony :P.

 

Adidaski, jeansy, tshirt i jakaś bluza. Marek nie podaje, nie ważne ;p.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś zwykłe nierzucające się w oczy buty. Leciutko przetarte (a najlepiej wcale) Jeansy. Jakaś cienka bluza, a pod spodem koszulka (obowiązkowo wsadzona w spodnie). Może się wydać dziwne ale nie lubie jak mi spodnie szorują po brzuchu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ostatnio bluzke z dlugim rekawem w Kamuflage'u, ale nigdzie nie moge znalezc fotki ;] Na stronce Kamuflage nie da rady wejsc nigdzie w ciuchy ;] Bluzka jest zielona, ma z przodu zolte logo kamuflage w postaci gwiazdy, a z tylu cos a'la wojskowy stopien z gwiazdka i podpis kamuflage. Bardzo fajnie to wyglada ;] Jak znajde foto to wstawie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie o Paniach metalach tzn ubierajacych się na czarno? Czasem ide se w lato drogą, krótkie galotki, krótki rekaw w koszulce, reszta ludzi też luźno bo i gorąco, a tu idzie sobie taka Pani, wymalowana choćby z jakiegoś filmu o wampirach (twarz na bialo, czarne usta, czarne oczy) poubierana w różne czarne rzeczy i na to jeszcze czarny płaszcz, nie wiem czy ja jestem jakiś nienormalny, ale po prostu nie umie wtedy na nią patrzeć

1655780[/snapback]

nie szata zdobi człowieka a .. znasz dalej?

jesli nie jestes wstanie przełknąć niczego innego nicz tradycyjnosc i powszedniosc to zal mi ciebie ..

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ubieram się różnie, kwadratowo i podłużnie :>

 

Zwykle górskie buty Columbia jakieś czarne sztruksy, bądź niebieskie mocno zużyte big stary (uwielbiam je) do tego czarna koszulka niekoniecznie z logo jakiejś kapeli. A gdy jest zimniej bluza z kapturem (zgadnijcie jaki kolor :lol:) bądź czarne sweterki (jeden normalny, drugi wojskowo-policyjny :D), kurtka jakiś zniszczony reporter po bracie barw wojskowych...

 

Faktycznie w Polsce tolerancja dla ludzi myślących bardziej niezależnie niż inni jest kiepska...

Np. idziemy grupą i od razu słychać: "o czarnuchy, metale, sataniści" itp...

 

Co do glanów nigdy nie nosiłem, więc mam pytanie: jakie polecacie w rozsądnej cenie (tak do 250 zł)??? Możecie rzucić jakimś linkiem :wink:...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie szata zdobi człowieka a ..  znasz dalej?

jesli nie jestes wstanie przełknąć niczego innego nicz tradycyjnosc i powszedniosc to zal mi ciebie ..

1656278[/snapback]

chaos, ale są pewne granice... nie tyle wyglądu, ale tego, iż w takim wdzianku jest gorąco w lato. I obaj dobrze wiemy ze jak ktoś siedzi w takich klimatach to moze sie ubrac adekwatnie do pogody nie tracąc nic z bycia TRU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie o Paniach metalach tzn ubierajacych się na czarno? Czasem ide se w lato drogą, krótkie galotki, krótki rekaw w koszulce, reszta ludzi też luźno bo i gorąco, a tu idzie sobie taka Pani, wymalowana choćby z jakiegoś filmu o wampirach (twarz na bialo, czarne usta, czarne oczy) poubierana w różne czarne rzeczy i na to jeszcze czarny płaszcz, nie wiem czy ja jestem jakiś nienormalny, ale po prostu nie umie wtedy na nią patrzeć

1655780[/snapback]

Dokladnie. Jak bylem przez wakacje na Slowacji, to tam upal, a Arabki sobie w dlugich czarnych sukniach chodzily i jeszcze grube spodnie dresowe pod spodem ;]. Dziwie sie czasem, jak mozna w czyms takim wytrzymac :P

 

Co do tematu, to ja raczej chodze w ciuchach noname ;). Podobaja mi sie i sa nawet niedrogie, to biore :D. Ostatnio: ciemne spodnie dzinsowe, lekko rozjasniane na kolanach, czarne buty, takie mniejsze od adidkow. Wiecie o co mi chodzi :). Szaro - ciemno-zielona rozsuwana bluza z kapturem z Factory Outlet, koszulki Reportera i Reserved.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie z innej beczki. Czy te buty są oryginalne?

1656288[/snapback]

 

Podroby ;]

 

 

//Ps uwaga ;]

 

Lepiej nie kupowac na allegro... ciuchow i butow - chyba ze macie czas lazic po komendach... Ja juz 2 raz bylam wzywany ostatnio na swiadka 20km od mojego miesca zamieszkania, bo kupowalem od usera allegro ciuchy i sie okazalo ze sprzedawal jakies pordoby :wink: Musialem zeznawac :lol:

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie szata zdobi człowieka a ..  znasz dalej?

jesli nie jestes wstanie przełknąć niczego innego nicz tradycyjnosc i powszedniosc to zal mi ciebie ..

1656278[/snapback]

Chaos masz racje z tym że nie szata zdobi człowieka, ale jak już wspomniano są pewne granice, mi np metale niespecjalnie przeszkadzają, ich życie niech se robią co chcą, ale czasem widze już przegięcia typu opisanego przezemnie wcześniej, przecież taka laska pomijająć to, że nie wygląda ładnie, wkońcu może se wyglądać jak chce, ale zakłada tych ciuchów jedno na drugie jakby była zima do tego płaszcz po kostki i idzie se tak przez miasto jakby to było całkowicie normalne, myśle, że jak ktoś lubi te klimaty to niech sie i ubiera na czarno, ale stosowanie do warunkow atmosferycznych bo czasem, aż żal sie robi jak sie na takowa panią spojrzy

 

PS. też lubie ciemne kolory, mam granatawy sweter, granatowy koszule, czarną koszule, ale chodze i w jasnych rzeczach

Edytowane przez Garfield^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chaos masz racje z tym że nie szata zdobi człowieka, ale jak już wspomniano są pewne granice, mi np metale niespecjalnie przeszkadzają, ich życie niech se robią co chcą, ale czasem widze już przegięcia typu opisanego przezemnie wcześniej, przecież taka laska pomijająć to, że nie wygląda ładnie, wkońcu może se wyglądać jak chce, ale zakłada tych ciuchów jedno na drugie jakby była zima do tego płaszcz po kostki i idzie se tak przez miasto jakby to było całkowicie normalne, myśle, że jak ktoś lubi te klimaty to niech sie i ubiera na czarno, ale stosowanie do warunkow atmosferycznych bo czasem, aż żal sie robi jak sie na takowa panią spojrzy

 

PS. też lubie ciemne kolory, mam granatawy sweter, granatowy koszule, czarną koszule, ale chodze i w jasnych rzeczach

1657046[/snapback]

A na moje to niech sobie i chodzi ktoś w kurtce zimowej latem jak lubi, i co mi z tego? Wbijam w to... Lepsza laska "metalówa" niż jakaś blachara która idąc ulicą chwali się swoimi nowo zakupionymi stringami ku uciesze mało rozgarniętych panów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...