Skocz do zawartości
lspider

Polityka i politycy

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.netopis.pl/wykiwani

 

ciekawe co na to "wracający masowo emigranci" z UK/Ireland do "drugiej Irlandii" ;)

Żenada. Jeszcze ustawiali w całodziennych kolejkach żeby na PO zagłosować...barany jak siemasz. Podzielam zdanie jednego z forumowiczy że Tusk nie wytrzyma do końca kadencji. Na prezydenta jesli bedzie chcial startowac to najpierw bedzie musial cos w kraju zrobic, bo narazie się sprawdza scenariusz, który był jedną z opcji przedwyborczych...ale spokojnie / najwazniejsze jest pierwsze 100 dni. Połowa za nami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie ze sie ze mna zgadzasz a ja dalej czekam na odpowiedz jakiegos wyborcy PO przed wyborami to na kazde pytanie odpowiadalo 5[ze wsciekloscia] a teraz???

 

Teraz mamy drugie tanie panstwo Komorowski wydal na nagrody juz 36 tys zlotych

 

-KRRiT istnieje

-Podatku liniowego nie ma

-Firme dalej zaklada sie tak samo

-Nie ma obiecanych podwyzek

-PO nie ma pomyslu na sluzbe zdrowia

-Pewnie starcimy tarcze bo PolTUSK woli sobie jechac do Moskwy, czesi beda miec tarcze i jakas nie czuja zagrozenia.

-Gdzie skutecznosc w wykrywaniu korupcji.

 

Gdzie jest ten cud? Gdzie ta Irlandia?

A i gdzie jest gabinet cieni i glowa pelna pomyslow ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mamy drugie tanie panstwo Komorowski wydal na nagrody juz 36 tys zlotych

i? choć pół centymetra autostrady powstało by za to? bez przesady, to są marne grosze.

Podatku liniowego nie ma

15% podatek liniowy to zdecydowanie zły pomysł. jeśli Polska chce przyciągać inwestycje, podatek powinien być jednym z najniższych w UE. podatek liniowy 10-11% byłby całkiem okej.

Pewnie starcimy tarcze bo PolTUSK woli sobie jechac do Moskwy, czesi beda miec tarcze i jakas nie czuja zagrozenia.

po kij nam ta tarcza?

 

p.s. nie, nie jestem zwolennikiem PO.

Edytowane przez mr^_^max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-KRRiT istnieje

Likwidacja KRRiT może nastąpić tylko poprzez zmianę Konstytucji, a do zmiany tejże trzeba mieć więcej niż tylko zwykła większość głosów w parlamencie.

 

-Podatku liniowego nie ma

Zmiany podatkowe nie wprowadza się ot tak, bardzdo szybko. Do tego potrzeba czasu. Inna sprawa, że koalicjant nie godzi się na podatek liniowy, a żadne inne ugrupowanie w parlamencie też nie będzie za wprowadzeniem takiego podatku. Prezydent na pewno zawetowałby taką ustawę, a obalić veto prezydenta byłoby niezwykle trudno (bo oprócz PO nikt nie jest za liniowym).

W ogóle inna sprawa, że taki liniowy byłby nadal skomplikowany. Musisz wiedzieć, że nie ma jednego podatku liniowego. Są różne odmiany, różne pomysły. Inny liniowy proponował Hall i Rabushka w Stanach (tych dwóch panów zapewne nie kojarzysz), inny liniowy chciało wprowadzić Centrum im. Adama Smitha w 1994 roku, jeszcze inny był liniowy Balcerowicza, no i PO ma też odmienną koncepcję na podatek liniowy.

 

-Firme dalej zaklada sie tak samo

Prawo jest taką materią, że nie da się wprowadzić zmian natychmiast. To właściwie powinieneś uwzględnić we wszystkich swoich zarzutach. Może kiedyś w szkole słyszałeś lub czytałeś coś na temat inicjatywy ustawodawczej, drogi jaką musi przejść ustawa, aby została wprowadzona w życie. Być może nawet wiesz, że jest coś takiego jak 3 czytania, że ustawa wędruje do Izby Wyższej, wraca do Izby Niższej i jest przekazywana Prezydentowi. Być może nawet wiesz, że Prezydent może zachować się na trzy sposoby, z czego dwa znacznie wydłużają możliwość szybkiego wejścia ustawy w życie. W końcu może nawet słyszałeś o czymś takim jak vacatio legis.

 

-Nie ma obiecanych podwyzek

Nauczyciele chcą więcej niż 200 złotych brutto. Chcieliby 600-1000 brutto. Jasne. Lekarze też chcieliby znacznie więcej, górnicy, stoczniowcy, pielegniarki, prawnicy... Nawet zwykły kasjer/sprzedawca w Carrofurze czy innym Realu chciałby więcej (normalnie) zarabiać, ale ma o tyle pecha, że zatrudnił się w firmie prywatnej.

Zarobki w Polsce są ogólnie beznadziejne, zbyt duże rozwarstwienie zarobków, bo w takim urzędzie dla przykładu zwykły pracownik - referent czy inspektor dostaje 1400 brutto, a naczelnik ma już 3000 brutto, że o takim wójcie/staroście czy marszałku nie wspomnę. Byle idiota z klucza partyjnego może zostać prezesem spółki, a później przy zmianie władzy dostać odprawę w wysokości 300-350 tysięcy złotych. Oczywiście większość osób zarabia poniżej 1500 brutto, a pracują 8h/day w systemie na przykład dwuzmianowym, kiedy taki nauczyciel ma 18?h/tygodniowo i wakacje/ferie.

Żeby jednak zmienić zarobki poszczególnych grup zawodowych potrzeba i tak czasu. Poza tym kasy nie ma niewiadomo ile, aby rozdawać poszczególnym grupom.

 

-PO nie ma pomyslu na sluzbe zdrowia

Minister Kopacz jednak coś tam robi. Jasne, trwa to dosyć wolno, sytuacja jest napięta, ludzie wkurzeni... Co jednak zrobił Twój ukochany PiS w sprawie służby zdrowia? Podniósł wysokość składki zdrowotnej. No świetnie, tylko się cieszyć. :lol2: W sumie dobrze, że się władza zmieniła, bo do 2012 roku składka zdrowotna wzrosłaby o te 4 pkty procentowe. Zaiste fantastyczny pomysł PiSu.

 

-Pewnie starcimy tarcze bo PolTUSK woli sobie jechac do Moskwy, czesi beda miec tarcze i jakas nie czuja zagrozenia.

Co nam ta tarcza by dała? Bezpieczeństwo? Tak, jasne. Zamiast patrzeć na Stany Zjednoczone popatrzmy najpierw na naszych sąsiadów i z nimi przede wszystkim poprawiajmy stosunki.

 

-Gdzie skutecznosc w wykrywaniu korupcji.

A co? Pogorszyła się? No tak, teraz już nie oskarża się nikogo bez powodu, nie niszczy się innym ludziom życia na konferencjach przeznaczonych do promowania swojej chorej oosby...

 

Gdzie jest ten cud? Gdzie ta Irlandia?

Czy jesteś świadom, że istnieje takie pojęcia jak metafora? Tak, to właśnie jest przykład metafory z tą Irlandią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy taki nauczyciel ma 18?h/tygodniowo i wakacje/ferie.

Tu się trochę mylisz. Nie mają wakacji, muszą chodzić do szkoły. Nie jest to już taka ciężka praca, jak w roku szkolnym nie mniej jednak jest. Co do ferii to nie wiem, więc się nie będę wypowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się trochę mylisz. Nie mają wakacji, muszą chodzić do szkoły. Nie jest to już taka ciężka praca, jak w roku szkolnym nie mniej jednak jest. Co do ferii to nie wiem, więc się nie będę wypowiadał.

Ok, ale nie powiesz mi, że chodzą tak jakby chodzili normalnie w roku szkolnym. Poza tym jak się ma 18h tygodniowo do 40h tygodniowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze do 18 godzin tygodniowo dochodzi sprawdzanie prac domowych i klasowek, przygotowywanie do lekcji, ukladanie owych klasowek...

Nauczyciel wychowania fizycznego? :-P

 

No pewnie. I na to wszystko nauczyciele tracą 22 godziny tygodniowo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żenada. Jeszcze ustawiali w całodziennych kolejkach żeby na PO zagłosować...barany jak siemasz.

W tych kolejkach stali nie tylko wyborcy PO, także PiS'u i innych partii.

 

"Minister Kopacz jednak coś tam robi."

kombinuje jak by tu więcej mamony z nas zgolić :D

Tylko, że to PiS chce podniesienia składki na służbę zdrowia nie PO, więc to raczej PiS kombinuje jakby tu kasę wysępić, teraz nagle PiSuary mają tony pomysłów, a przez 2 lata nic nie zrobili i jak ktoś wyjedzie z kolejną durną wypowiedzią "Bo PiS był w koalicji ble ble" to przypominam, że PO też ma niełatwego koalicjanta.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że to PiS chce podniesienia składki na służbę zdrowia nie PO, więc to raczej PiS kombinuje jakby tu kasę wysępić, teraz nagle PiSuary mają tony pomysłów, a przez 2 lata nic nie zrobili i jak ktoś wyjedzie z kolejną durną wypowiedzią "Bo PiS był w koalicji ble ble" to przypominam, że PO też ma niełatwego koalicjanta.

PiS teraz może sobie tylko chcieć - na całe szczęście - a Kopacz "coś tam robi" przy liście świadczeń niegwarantowanych, czyli takich usług za które bedziesz płacił 2 razy - raz w podatku i drugi raz żywą gotówą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego wolałbym regularnie wpłacać prywantemu ubezpieczycielowi, który w razie potrzeby pokrywa moje leczenie. Dostaje plastikową karte z zapisanymi informacjami odczytywanymi przez system 'szpitalny' w razie leczenia, szpital połączony jest informatycznie(szybsza realizacja) z firmą ubezpieczeniową i nie ma kłopotu. Na podobnej zasadzie jak ubezpieczenie wozu :wink: . Powinien być wolny wybór a nie obowiązkowy ZUS-owy który można przeznaczyć na wybrany przez siebie zdrowotny fundusz ubezpieczeniewy. Coś mi się wydaje, że każda składka zdrowotna płacona ZUS w większości idzie na rewaloryzacje emertur :rolleyes: czy zapchanie innych luk w tym burdelu żeby się jakoś trzymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiS teraz może sobie tylko chcieć - na całe szczęście - a Kopacz "coś tam robi" przy liście świadczeń niegwarantowanych, czyli takich usług za które bedziesz płacił 2 razy - raz w podatku i drugi raz żywą gotówą.

I płace jak tylko mogę unikam publicznej służby zdrowia jak potrzebowałem mały zabieg zrobić to mnie przez rok zwodzili, a później powiedzieli, że być może za pół roku coś się zwolni poszedłem do prywatnej kliniki zapłaciłem jeden dzień zabieg elegancko przeprowadzono fakt kosztowało mnie to parę tysięcy zł, ale przynajmniej wiem za co płace, a tu płacisz składkę z której gów... masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-Pewnie starcimy tarcze bo PolTUSK woli sobie jechac do Moskwy, czesi beda miec tarcze i jakas nie czuja zagrozenia.

A powiedz mi co za bezpieczeństwo da nam tarcza???? Tarcza ma bronić głównie USA przed rakietami wystrzelonymi przez Rosje, Iran itp. kraje. Przecież jak taka rakieta przechwytująca strąci jakąś rosyjską zabawke nad terytorium Polski to myślisz że gdzie to spadnie. Tarcza ma za zadanie wytrącić z wyznaczonego kursu, badź zniszczyć rakiete aby nie dotarła do celu, coś sie z nią musi stać, co prawda przy rakietach o konwencjonalnym ładunku jest nadzieje że eksploduje w powietrzu, gorzej z jakąś wielogłowicową atomówką, tu już może być niezły problem.

 

A apropo służby zdrowia to powinna zostać sprywatyzowana. Co prawda powinien być jakiś pakiet gwarantowanych usług dla najuboższej części społeczeństwa. Wole iść zapłacić niż stać w kolejce i czekać na łaskę żeby sie ktoś mną zajął. No i nie będzie marnowane tyle pieniędzy z naszych pensji, które najczęściej wyparowują tak jak było za czasów kas chorych jak i NFZów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi co za bezpieczeństwo da nam tarcza???? Tarcza ma bronić głównie USA przed rakietami wystrzelonymi przez Rosje, Iran itp. kraje. Przecież jak taka rakieta przechwytująca strąci jakąś rosyjską zabawke nad terytorium Polski to myślisz że gdzie to spadnie. Tarcza ma za zadanie wytrącić z wyznaczonego kursu, badź zniszczyć rakiete aby nie dotarła do celu, coś sie z nią musi stać, co prawda przy rakietach o konwencjonalnym ładunku jest nadzieje że eksploduje w powietrzu, gorzej z jakąś wielogłowicową atomówką, tu już może być niezły problem.

 

A apropo służby zdrowia to powinna zostać sprywatyzowana. Co prawda powinien być jakiś pakiet gwarantowanych usług dla najuboższej części społeczeństwa. Wole iść zapłacić niż stać w kolejce i czekać na łaskę żeby sie ktoś mną zajął. No i nie będzie marnowane tyle pieniędzy z naszych pensji, które najczęściej wyparowują tak jak było za czasów kas chorych jak i NFZów.

Tarcza jakieś tam bezpieczeństwo da jak i spowoduje kolejne czysto teoretyczne zagrożenie bo skoro ZSRR nie kwapiło się do ataku atomowego (gorące czerwone głowy w Moskwie wiedziały co to spowoduje) to tym bardziej w tej chwili Rosja nie ma i nie będzie miała ochoty atakować nikogo bronią jądrową. Projekt tarczy w założeniu ma strącanie rakiet międzykontynentalnych w przestrzeni kosmicznej. Moim zdaniem powinniśmy zgodzić się na instalację tylko wtedy jeśli wynegocjujemy od amerykanów odpowiednio duże nakłady na naszą armię i nie chodzi mi o 1000 zdezelowanych Hummerów, ale o konkretne $$, albo właśnie nowoczesne systemy obrony ziemia-powietrze Patriot (PAC-3) lub/i THAAD. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych kolejkach stali nie tylko wyborcy PO, także PiS'u i innych partii

No ok, ale nie oszukujmy się - dobrze wiemy że cała irlandia anglia stała w 95% za PO - między innymi dlatego wygrała ta partia - która na dzień dzisiejszy straciła 7% poparcia w społeczeństwie - to baaardzo dużo.

 

Jutro do Warszawy przyjeżdżają TIRy - hip hip - huraaaaaaa x_X

I myśl przewodnia dzisiejszego dnia dedykowana od lekarzy dla premiera "„Kto obiecuje, a nie daje, ten się z ministerstwem rozstaje”.

 

Najsztubowi Tusk powiedział:

 

"Jestem zwolennikiem tego, żeby CBA używało kontrolowanej prowokacji w celu przeciwdziałania bądź zatrzymania konkretnej osoby, o której CBA, prokuratura albo policja pozyskały wiedzę operacyjną, że bierze łapówki, a nie ma możliwości udowodnienia tego."

Wydaje mi się, że przed wyborami ten człowiek potępiał takie postępowanie - ależ mu się odmieniło. Zmądrzał i spoważniał [;

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze co do tarczy.

jeśli po za samą tarczą, USA zagwarantuje nam jakieś realne korzyści, to oczywiście można się na nią zgodzić. i odwrotnie - jeśli Rosja za niezamontowanie tarczy zagwarantuje nam jakieś realne korzyści (większe niż ze strony USA), to oczywiście na tarcze się nie godzimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, ale nie oszukujmy się - dobrze wiemy że cała irlandia anglia stała w 95% za PO - między innymi dlatego wygrała ta partia - która na dzień dzisiejszy straciła 7% poparcia w społeczeństwie - to baaardzo dużo.

Za granicą głosowało około 400 tys ludzi niech będzie te twoje 95% to daje jakieś 380 tys. Na PO głosowało ponad 6,7 mln ludzi na PiS niecałe 5,2 mln (dane z PKW). Czyli gdyby ludzie za granicą nie głosowali za PO tylko za PiS to i tak PO by wygrała.

Wiesz od tych sondaży to ja bym za wiele nie wymagał przecież one mają zerowe odzwierciedlenie sytuacji jaka naprawdę panuje w narodzie nie wiem po co w ogóle je publikować, El Presidente ma 25% procent poparcia i jakoś nikt o tym nie krzyczy, a jak wygrywał miał ponad 50%.

 

Tak PO jechało na PIS żę maja za nic międzynarodowe spotkania ekonomiczne np.te w Davos.I co ? donek dostał zaproszenie i kupa w gaciach :D

Tam powinien pojechać albo minister ds. finansów publicznych/gospodarki, albo spraw zagranicznych. Pojechał Kwaśniewski przynajmniej pooddycha świeżym powietrzem szybciej kac przejdzie.

 

jeszcze co do tarczy.

jeśli po za samą tarczą, USA zagwarantuje nam jakieś realne korzyści, to oczywiście można się na nią zgodzić. i odwrotnie - jeśli Rosja za niezamontowanie tarczy zagwarantuje nam jakieś realne korzyści (większe niż ze strony USA), to oczywiście na tarcze się nie godzimy.

Przez 50 lat Ruskie brały i nic nie dawały w zamian, więc teraz sytuacja się nie zmieni ich nakłady na wojsko są mniejsze niż Izraela, a ledwo większe od Holandii i 10 krotnie mniejsze od USA tak więc jeśli już mamy dostać konkretne $$ to tylko od USA, z tym że jak pisałem to musi być konkretna spora pomoc finansowa lub wojskowa (systemy obrony PAC-3 lub/i THAAD).

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to co da? Atak na tarcze w Polsce jest wypowiedzeniem wojny USA a kto sie teraz na to odwazy? Nikt!

Trzymac z sasiadami, hmmm? Ciekawe z ktorymi...

A kto się odważy zaatakować teraz Niemcy, a Francję, a WB.

 

Też nikt.

 

To dlaczego z nimi mamy nie trzymać?

 

 

Inna sprawa:

Właśnie Prezio Kaczyński ogłosił żałobę narodową, a właściwie ogłosił, że ogłosi jak wróci do kraju - szkoda mi was maturzyści wasze studniówki chyba się nie odbędą, bo Prezio musi zbić trochę kapitału politycznego dla swojego braciszka.

Edytowane przez Gustaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to co da? Atak na tarcze w Polsce jest wypowiedzeniem wojny USA a kto sie teraz na to odwazy? Nikt!

Trzymac z sasiadami, hmmm? Ciekawe z ktorymi...

Tarcza ma chronić przed atakiem tak ?? Skoro nikt nie odważy się zaatakować to po co ta cała tarcza ??

Dla ameryki tarcza to jest pokazanie siły i zdobycie kolejnego przyczółka Polski, dla nas to jest szansa na wysępienie broni (PAC-3, THAAD), której potrzebujemy, a na którą nas nie stać.

Co do ataku jak pisałem wcześnie Rosja nie miała, nie ma i nie będzie miała ochoty na rozpoczynanie jakiekolwiek konfliktu w którym i tak stoją na straconej pozycji. Terroryści w Polsce nie istnieją, a przeprowadzenia bezpośredniego ataku na bazę nie ma szans na powodzenie. Iran co najwyżej może Izrael atakować, ale Polski to żadna z ich rakiet nie doleci, chyba że im Ruskie opchną kolejny złom to może wtedy, ale osobiście wątpię by nawet oni ryzykowali odwet ze strony USA, oni są dobrzy w gębie i w sponsorowaniu Osamy i jego ziomków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze co do tarczy.

jeśli po za samą tarczą, USA zagwarantuje nam jakieś realne korzyści, to oczywiście można się na nią zgodzić. i odwrotnie - jeśli Rosja za niezamontowanie tarczy zagwarantuje nam jakieś realne korzyści (większe niż ze strony USA), to oczywiście na tarcze się nie godzimy.

ja raczej za takim tokiem rozumowanie nie byłbym specjalnie. Dzis us&a może nam zaproponować nieporównywalnie więcej niż rosja bo co niby mogłą by nam zaproponować? import żywności? buraków? Poza tym nigdy nie miałem zaufania do nich - usa może i ma wiele wad m.in w polityce zagranicznej ale są przewidywalne, rosja to jedna wielka niewiadoma . . .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kto się odważy zaatakować teraz Niemcy, a Francję, a WB.

 

Też nikt.

 

To dlaczego z nimi mamy nie trzymać?

Inna sprawa:

Właśnie Prezio Kaczyński ogłosił żałobę narodową, a właściwie ogłosił, że ogłosi jak wróci do kraju - szkoda mi was maturzyści wasze studniówki chyba się nie odbędą, bo Prezio musi zbić trochę kapitału politycznego dla swojego braciszka.

a donek podpisał:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inna sprawa:

Właśnie Prezio Kaczyński ogłosił żałobę narodową, a właściwie ogłosił, że ogłosi jak wróci do kraju - szkoda mi was maturzyści wasze studniówki chyba się nie odbędą, bo Prezio musi zbić trochę kapitału politycznego dla swojego braciszka.

Żałoba Narodowa, największa tragedia od wojny...

Żałobę Narodową to my powinniśmy mieć cały czas, bo chociażby patrząc na statystyki wypadków drogowych można do takiego wniosku dojść. Zginęło 20 osób, najlepszych z oficerów. Jasne, jest to niemiła wiadomość, szkoda tych ludzi i ich rodzin, ale nie dajmy się zwariować. Jakoś tym osobom z wypadków drogowych nikt nie pomaga, nie daje kasy... Nawet na głupi znicz nie mają co liczyć ofiary wypadku od rządu czy państwa. O tych ludziach się zapomina, nie pisze się w mediach, nie płacze nad nimi, nie wprowadza się żałoby narodowej.

No ale jest okazja, aby na czyimś nieszczęściu zbić popularność polityczną. :angry:

 

Jeszcze inna sprawa, o której na onecie się nie pisze, a która jest dosyć "ciekawa". Chodzi mianowicie o ugodę w sprawie PZU - Eureko. Sprawa jest od dawna przegrana i poszczególne rządy o tym wiedziały. Co z tego może wyniknąć? Eureko może chcieć od Skarbu Państwa (czyli od nas obywateli jakby nie patrzeć) nawet 40 mld zlotych (tyle chce Eureko). Nawet płacąc połowę tej sumy, czy nawet 1/4, to i tak są to gigantyczne pieniądze. Oczywiście winnych nie ma, nikomu nic złego za złe decyzje się nie stanie, a my oczywiście zapłacimy... Znaczy państwo zapłaci, ale za nasze pieniądze.

Tyle że o tym w internecie coś cicho, bo tematem numer jeden jest żałoba narodowa.

 

Źle się dzieje w państwie polskim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli do 18.59:59 wszyscy smutni ,grobowy nastroj a sekunde pozniej mozna bawic sie na calego tance i hulanki ?

Żaloba jakie to bezensowny akt , byc moze niekiedy naprawde jest powod jej ogloszenie lecz za mojego zycia (wg mnie) nie bylo jeszcze powodu by zastosowac

Edytowane przez Cloperflake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...