Skocz do zawartości
LCC

Test Drive Unlimited

Rekomendowane odpowiedzi

z ta pelna wersja to byl joke.. i chcialbym w tym miejscu powiedziec ze duzo bardziej i dluzej zwiazany jestem z PPC niz z pclabem.. osobiscie irytuje mnie "zasady" obowiazujace na tamtym forum i kilka innych rzeczy..

 

co do zas samej gry, moge prosic o wskazanie wyscigu dzieki ktoremu mozna zarobic szybko pieniadze? potrzebuje 220 tys na ostatni stopien tuningu slra:) jesli chodzi o predkosciowy za 40 tys to mam jeden ale jest obwarowany nakazem jazdy autem klasy A i tak szybko kasy sie nie zarabia na nim wcale. dzieki i do zobaczenia wieczorem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze co zoorganizowac??

Takich jak My jest naprawde sporo

Tak sobie tylko pomyślałem a Ty z góry zakładasz... zresztą napisałem tam również, że się zagalopowałem. Takie tam pobożne życzenia. :wink:

Grał już ktoś z Was z mikrofonem?

 

Widzę, że same rakiety szykujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uświadom mnie gdzieś, gdzie jest Tuning Shop do Sallena. Albo inaczej, przy ilu % się odblokowuje ?

Nie musisz odblokowywać jest odblokowany wystarczy znaleźć Tuning Shop podpowiedź mapa strona 48 tego Topicu (a na mapie kwadrat I-10 zaraz pod Drive-In i Clubem, które są obok siebie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm .. widze ze tu Panowie mnie zlewaja ... dowiem sie co i jak.... gdzie kiedy jaki racerek ;) ... bo ja poczatkujacy jestem :)

Jaki masz nick to Cię znajdziemy :D albo zerknij na 3-4 strony wstecz. Zobacz kto się wypowiada lub zerknij na screen'y, tam będą nasze pseudonimy i takim oto sposobem dowiesz się kogo szukać na mapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh mi tez nie dziala:P Staralem sie nic nie kombinowac ale jaka date bym nie ustawil to nie dziala. Szkoda wielka bo mialem ochote dzisiaj pojezdzic kawal w noc z ekipa:) Moze cos jeszcze wymysle :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich mam tu filmik przedstawiajacy gameplay z tdu na ps2 dla zainteresowanych co maja za slabe kompy ale za to posiadaja konsolke

 

a cha a macie moze jakas zapowiedz czy moze inne filmki z tdu na ps2

bo gdzies przeczytalem ze na ps2 ma byc tylko ponad 70 samochodow

 

http://downloads.gamezone.com/demos/d17875.htm

 

a tu 2:

http://www.dailymotion.com/video/xv7f4_exc...drive-unlimited

 

ps.filmik godny uwagi ps2 jeszcze nie zginela refleksy na karoseri 1 klasa

Edytowane przez kgb0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajnie, widziałem cała ekipę, parę razy ich dogoniłem ale przez mój piękny net, kiedy ich zobaczyłem to wszyscy stali w miejscu a potem zniknęli, miałem tak 5 razy... Sobie podaruje granie na tym czymś co imituje dostęp do netu :mur: :damage_wall:

Edytowane przez Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coś mnie rozłączło z serwerem i nie mogę się podłączyć ;/ Tylko u mnie ten problem wystąpił?

EDIT: problem nieaktualny, jednak działa. Widocznie to mój net coś szwankuje.

EDIT2: jak już udało mi się wszystkich dogonić to znowu mnie rozłączyło, jak się powtórzy to nie pojezdze sobie z Wami dzisiaj :(

Edytowane przez yanek1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i beret :mur: ..ktos mi moze wytłumaczy dlaczego podjedzajac do waszej ekipy zaczyna mi tak masakrycznie ciac gra ze staje sie nie grywanlna a czasem podjezdzam pod kogos .. i nic zaraz mi znika z pola widzenia .. mam neo wiec problemow (czyt. duzych problemow) z pingiem nie powinno być. Czy ktos ma jakies rozsadne wyjasnienie ? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pod którym klubem się spotykacie?

 

Pozdr

Oni już jeżdżą ;] Musisz sobie właczyć mapkę, dać pokazywanie playerów i znaleźć większą grupę ludzi [; Jak znajdziesz kogoś o nicku qqrydza75, mate_ppc, kojak_ct itd to są od nas [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się wkońcu odpalić TDU na necie, gdzie Was można spotkać? :)

Hehe... jak Ci coś tylko mignie to znaczy, że nas widziałeś.

:wink:

 

Pod klubem.

 

Dołączona grafika

 

Wyścig dookoła wyspy o godzinie 22:45... proszono by przekazać.

 

Czekamy i przypominam o załatwieniu wszystkich potrzeb fizjologicznych przed bo przeczytałem dzisiaj, że...

 

... to długi wyścig.

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

46 min, jechałem wczoraj ;)

 

To lece Was szukać, może znajde... jak coś to nick Vonter6

 

Pozdr

 

EDIT: No niestety dzisiaj nie uda mi się zagrać... pieprzona neostrada nie pozwala mi na to, cały czas przerywa połączenie... :(

Edytowane przez Vonter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejedź sobie wyścig dookoła wyspy za 1kkk $ w godzine (ja jechałem dokładnie 50 min 44 sek na Kawasaki Ninja) i będziesz miał spokój na jakiś czas

A jak ktos się nudzi to jest The Millionaire's Challenge za 1 000 000$, tyle że trzeba uważać na policję ;) Jest to dobry sprawdzian wozu i samych umiejętności, moim SLR zdążyłem 4 min przed końcem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

no i beret :mur: ..ktos mi moze wytłumaczy dlaczego podjedzajac do waszej ekipy zaczyna mi tak masakrycznie ciac gra ze staje sie nie grywanlna a czasem podjezdzam pod kogos .. i nic zaraz mi znika z pola widzenia .. mam neo wiec problemow (czyt. duzych problemow) z pingiem nie powinno być. Czy ktos ma jakies rozsadne wyjasnienie ? :huh:

Mam to samo... moge jezdzic tak z 4 innymi osobami na raz, jak jest wiecej to mam takie same objawy... i cos zdaje mi sie ze ktos ma czasem mikrofon wlaczony i slysze GLOSY (:lol:) - moze to tez sprawia ze gra troche laguje ;] [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...