Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

nie znalazlem raportowania wiec moze tutaj umieszcze moja uwage malego literaka macie w newsie ;)

poprawione;P ale zeby o 1 literce pisac posta;)...

 

Przegladam artykuly jakie ostatnio powstaly na portalu .

 

I co tu duzo mowic dalej tragedia . Ani recenzji nowych kart graficznych ani prockow ?

sam cos napisz:)

Edytowane przez Koko_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrco czy ty myslisz ze gdyby nie forum to ktos by na ten portal zagladal . Jezeli w to wierzysz to nie ma co dalej dyskutowac nawet.

 

Ludzi interesuja testy nowych procesorw , kart graficznych . A wy jako portal wogole nie macie do takich rzeczy dostepu , poprostu dystrybutorzy was olali calkowicie jako nic nie znaczacy i nie warty zainteresowania poratl. Zobacz na pclaby , in4 i inne , nie mowiac o egieldzie. Porzadne tesy , nowy sprzet.

 

Przez caly listopad 1 -slownie JEDEN artykul na portalu o plynie do wc . Wybacz ale temat wc to interesuje malo osob - no ale jak ty to nazywasz rozwojem :):)

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrco czy ty myslisz ze gdyby nie forum to ktos by na ten portal zagladal . Jezeli w to wierzysz to nie ma co dalej dyskutowac nawet.

 

Ludzi interesuja testy nowych procesorw , kart graficznych . A wy jako portal wogole nie macie do takich rzeczy dostepu , poprostu dystrybutorzy was olali calkowicie jako nic nie znaczacy i nie warty zainteresowania poratl. Zobacz na pclaby , in4 i inne , nie mowiac o egieldzie. Porzadne tesy , nowy sprzet.

 

Przez caly listopad 1 -slownie JEDEN artykul na portalu o plynie do wc . Wybacz ale temat wc to interesuje malo osob - no ale jak ty to nazywasz rozwojem :):)

Przy takiej ilości redaktorów (jeśli można ich nazwać redaktorami, bo jak na razie to są nimi tylko "na papierze"), to nowe artykuły powinny wychodzić kilka razy w tygodniu. A tak to żal patrzeć, jak serwis z takim ogromnym zapleczem (forum) się marnuje. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mrco czy ty myslisz ze gdyby nie forum to ktos by na ten portal zagladal . Jezeli w to wierzysz to nie ma co dalej dyskutowac nawet.

To nie kwestia wiary tylko analizy statystyk. Ruch z forum stanowi mniej niż 1/4 ruchu w portalu.

 

Zresztą pretensje kierujesz w złą stronę. Nie udawałem i nie udaje, że znam się na sprzęcie, pisaniu artykułów itp. Od tego jest redaktor naczelny i to jego kompetencje. Ja dbam by forum które prowadzę od 5 lat z pomocą wielu wspaniałych ludzi którzy się przyczyniają do jego silnej pozycji merytorycznej dalej odpowiadało naszym wyobrażeniom o sensownej społeczności internetowej. Tyle albo aż tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10h minęło i chyba nie widzę reakcji :P

 

edit2:

ułatwię wam :)

Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!"

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=250916

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=250566

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=251575

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=251029

 

imho moze ani ofensywne ani specjalnie dokuczliwe ale - rażące w oczy,, regulamin niedoczytany ;]

coś w tej sprawie ?

 

zaraportowane, napisane tutaj.

 

w tej chwili jest 3ch moderatorów na forum

 

jak nie macie na to czasu gimme trochę władzy i się tym zajmę ;) dej wil respekt maj autoritaa ! :] jak mawiał pewien bohater z bajki :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę by się przydało posprzątać na giełdzie, przez szukajke można znaleźć tematy z tamtego roku albo i wcześniej.

 

I apeluje do wszystkich, żeby oferty nieaktualne raportowali (swoje czy nie swoje). Na co drugą pm'kę otrzymuje opdowiedź "nieaktualne"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę by się przydało posprzątać na giełdzie, przez szukajke można znaleźć tematy z tamtego roku albo i wcześniej.

Niestety kasować postów z giełdy nie możemy a mechanizm domyślnego ukrywania po 7 dniach działa tylko w momencie wejścia w widok forum.

Kasować nie możemy z powodu dosyć prostego - mieliśmy już niestety przykrą dla nas sytuacje w której policja prosiła nas o udostępnienie informacji o jakimś miśku który międzyinnymi wystawiał się na giełdzie stąd potrzeba archiwizacji tego typu danych - dla Waszego bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A archwizacja nie może być przeprowadzana na forum nie widocznym dla zwykłego juzera (coś takiego jak śmietnik)? Starsze tematy w razie potrzeby by były a usprawniłoby to pracę giełdy.

 

Ukrywanie tematów mogłoby być ok. miesiąca, tydzień to jednak trochę za krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A archwizacja nie może być przeprowadzana na forum nie widocznym dla zwykłego juzera (coś takiego jak śmietnik)? Starsze tematy w razie potrzeby by były a usprawniłoby to pracę giełdy.

W sumie nie jest to zły pomysł, popatrzę jak z wykonywalnością

 

Ukrywanie tematów mogłoby być ok. miesiąca, tydzień to jednak trochę za krótko.

Większość ogłoszeń po tygodniu nie jest już ważna. Zresztą obowiązuje zasada jedno ogłoszenie na jedną osobę na jeden tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marco ja do Ciebie pretensji nie mam. Co do generowanego ruchu -czesc osob poprzez portal moze wchodzic na forum , nie mowiac juz o tym ze na portalu macie grafiki duzo -stad wiecej transferu.

 

Ty stwierdziles ze portal sie rozwija , a ja ze jest na samym dnie polskich portali jak chodzi o recenzje ciekawego sprzetu. I tu glownie pretensje do romka . Ona naobiecywal , niech on realizuje. I bez wykretow w stylu -redaktorzy maja szkole , nikt im nie placi itp .Wiedzial o tym od poczatku ze latwo nie bedzie . Takie forum jak to kazdy portal by chcial miec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważ, że trzeba mieć sprzęt do tego, a redakcje dostają go od sponsorów (przynajmniej inne nie mają z tym problemu).

sprzet sie wypozycza a nie dostaje to nie caritas;) oraz zalatwienie sprzetu to nie problem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Limit jest na 50 obiektów graficznych LUB 2 MB.

...

A nie da się tego limitu zwiększyć ?? :wink:

marco ja do Ciebie pretensji nie mam. Co do generowanego ruchu -czesc osob poprzez portal moze wchodzic na forum , nie mowiac juz o tym ze na portalu macie grafiki duzo -stad wiecej transferu.

 

Ty stwierdziles ze portal sie rozwija , a ja ze jest na samym dnie polskich portali jak chodzi o recenzje ciekawego sprzetu. I tu glownie pretensje do romka . Ona naobiecywal , niech on realizuje. I bez wykretow w stylu -redaktorzy maja szkole , nikt im nie placi itp .Wiedzial o tym od poczatku ze latwo nie bedzie . Takie forum jak to kazdy portal by chcial miec

Popieram w 100% panów, którzy wnoszą trochę krytyki co do portalu. purepc trzymajcie tak dalej, a pojawi się nowy romek z rewolucją :lol:

romek - Ostatnio aktywny 5 grudzień 2007 - 23:50, a nie raczy nic napisać, lisek come back ;)

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzet sie wypozycza a nie dostaje to nie caritas;) oraz zalatwienie sprzetu to nie problem;)

Skoro to nie problem, to dlaczego przy TAKIEJ ilości redaktorów nie ma żadnych recenzji? Robi się dokładnie to samo co na tweak..... Świetne forum, kiepski portal.

 

I skoro dla Ciebie załatwienie sprzętu to nie problem to załatw go i napisz recenzje jak taki mądry jesteś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze sie odezwe... jako ze jestem w "redakcji"

Nie pojmuje niektorych osob, sam za redaktora sie nie uwazam, bo nie pisze artykulow. Nie ukrywam ze nie mam zbytnio na to czasu. Jak sie troszke trafi to sie pobawie bo to lubie... ;] Jednak faktem jest ze mamy kilku redaktorow ktorzy zbyt aktywni nie sa... rzeczy tej Wam nie wytlumacze bo nie pojmuje tego. Moze fajnie jest miec pod AV napis "redaktor" albo chwalic sie znajomym ze sie jest takowym.

 

 

Siedze juz tutaj kilka lat. Znam troszke kulisy calej sprawy. Nie jest wesolo. Poprostu brakuje ludzi. By to jakos funkcjonowalo musi pojawic sie wszechmogacy pieniadz... Co za tym idzie sponsorzy i reklamy ktorych tak bardzo nie lubicie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więcej artów więcej userow więcej rklam więcej pieniądza

 

coś trzeba dać od siebie i kulka potoczy się dalej\

 

podejrzewam że niejeden dystrybutor chętnie podpiąłby sie do portalu zapewniając jakieś fundusze i sprzęt za reklamy

 

ale - coś mi się wydaje że najmniejszym problemem jest załatwienie sprzętu,, redakcja jest nieaktywna :]

 

co tam w sprawie podstawowych działań moderatorskich o których pisałem wyżej ? już chyba wygodniej podanego się dostać nie da,, moderacja na forum,, tematy poraportowane,, zlikowane tutaj razem z punktami z regulaminu i cisza,,

ktoś to wytłumaczy jakoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr

Moze napisze sie cos jeszcze...

 

Narazie mysle nad jakims malym konkursikiem. Sponsor juz jest. Jakas taka latwizna na gwiazdke.

 

Ktos musi cos robic, a jak pisalem ja to poprostu lubie. Lepiej by bylo jakbym mial wiecej sprzetu, mozliwosci i czasu.

 

forest kila zbila

Zaraz to zerkne...

Wiekszosc jednak jest na "podstawowych zagadnieniach" ktorych zbytnio sie nie moderuje bo jest to piaskownica. Dzial dla mniej zaawansowanych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

forest kila zbila

Zaraz to zerkne...

Wiekszosc jednak jest na "podstawowych zagadnieniach" ktorych zbytnio sie nie moderuje bo jest to piaskownica. Dzial dla mniej zaawansowanych

Wlasnie nazwales podstawowe osiedlowa kuweta. Shame on You! :P

A powazniej - chyba zagladalem do kilku z tych watkow i zostawilem upomnienia w warn logach. Po co modyfikowac jeszcze tytul? Zeby autor zaraz wyskoczyl z nowym o tresci "Gchdzie moj wontek"? pisownia celowa.

 

Co do portalu - mowienie ze jest tak samo jak za czasow Liska jest dla mnie dosc mocnym przegieciem. W redakcji nie jestem. Ja tu tylko sprzatam [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Dobrze że jonathan nawiązałeś do konkursu. Kiedyś pisało sie, nawet był "konkurs" na konkurs jaki ma być na portalu i co... ?! I cisza zapadła. Nie robi sie za ładnie tutaj :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dokladnie to co bylo za liska . Portal to dno , a forum zyje swoim zycim . Zmienili sie tylko ludzie ktorzy biora kase za reklame i za mowienie jakto bedzie wspaniale gdy juz obejmiemy wladze :)

 

prawda jest bolesna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro to nie problem, to dlaczego przy TAKIEJ ilości redaktorów nie ma żadnych recenzji? Robi się dokładnie to samo co na tweak..... Świetne forum, kiepski portal.

 

I skoro dla Ciebie załatwienie sprzętu to nie problem to załatw go i napisz recenzje jak taki mądry jesteś.

zapytaj ich nie mnie bo to oni maja napis REDAKTOR nie ja;)

 

to nie sprzet jest problemem tylko chetni do pisania;) ii z checia bym cos napisal gdybym tylko umial pisac takie rzeczy jak test karty graficznej

ale nie umiem bo z polskiego mialem 2 czy 3;) oraz to nie ja sie deklarowalem do bycia REDAKTOREM:P

 

jezeli znajdzie sie jakis chetny z wawy do napisania art to chetnie mu pomoge zalatwic sprzet;)

 

ps. chcialem tez zajac sie zrobieniem koszulek za romka bo on to chyba olal... ale uslyszalem ze nie moge bo to zastrzezone logo:D choc wcale zarabiac na tym nie chce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze, że ktoś was krytykuje. :blink: Ja bym się cieszył.

Tylko wiesz, jest krytyka i jest zwyczajne stekanie. Robot bije ta sama piane od momentu pozegnania sie z liskiem, juz nawet nie trzeba czytac jego postow, bo i tak wiadomo co napisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak ktos inny napisze, ze jest marnie? ;)

 

Jest marnie..

 

Ja PurePC kojarze jako forum, na serwis rzadko zagladam z wiadomych przyczyn. Mam nadzieje ze to sie zmieni, na pewno sa osoby majace i czas i zdolnosci do pisania ciekawych artykulow.

Edytowane przez xacti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...