Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie. Teraz piszę ze szkoły i mam przyciski. A co do tego innego koloru, to pomyliłem się. Nie występuje on w skórce darkness, tylko charcoal. ;-) Moje zgłoszenie do flyspray można o kant d. potłuc w takim wypadku. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko jedno czy daloby sie zrobic takie cos aby oprocz:

 

Najbardziej aktywny w Fotografia cyfrowa i grafika

( 812 postów / 27% z aktywnych postów użytkownika )

 

Pokazywalo tez % rozklad postow w innych dzialach?

Nie dało by. Bardzo dużo roboty, a nie widze, żeby taka "funkcjonalność" wpłyneła w jakimkolwiek stopniu na wygodę korzystania z forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy jak chce moze sobie zajrzeć ile kto ma postow, kiedys takie cos bylo jeszcze za czasow...hekm... to ludzie walili jak glupki posty nic nie wnoszace do tematu byle by cos napisac i nabic sobie postow, przeciez sam tak robilem.. żartuje :D

 

SGJ to stary wyjadacz ;]

a co on dobrego zjada moze mnie poczęstuje ? ;) ;) ;) co SGJ ? :) wypal mi płytki w końcu :D

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby ktoś z Was sprawdzić czy może postować w temacie Kupujemy telefon komórkowy - co wybrać.. Po naciśnięciu "wyślij" wyświetla mi się błąd i to tylko w przypadku tego jednego tematu. Później będąc na głównej widać w podglądzie, że ostatni post w dziale został napisany przeze mnie w tym konkretnym temacie. Po czym po wejściu do niego nic nie ma, a jeśli jest to ok 30 (tyle razy pewnie próbowałem wysłać) postów o takiej samej treści napisanych przeze mnie. Oczywiście po wylogowaniu się postów tych nie widać, zarówno tak samo jak i na kontach innych użytkowników.

 

Spróbujcie wkleić chociażby tą treść: "Nie bardzo rozumiem z czego wynikają Twoje wątpliwości. Każdy telefon możesz sprzedać, bez różnicy czy kupując go podpisywałeś umowę czy nie. Możesz to zrobić zaraz po wyjściu z salonu, a czasem i jeszcze w salonie ;)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. to jest odp forum

mySQL query error: UPDATE ibf_topics SET posts=1175,topic_queuedposts=0,last_poster_id=5013,last_poster_name='Niemiec',SQL error: Niew³a?ciwy plik kluczy dla tabeli: './forum/ibf_topics.MYI'; spróbuj go naprawiæSQL error code: Date: Tuesday 19th 2006f September 2006 09:24:35 PM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam. to jest odp forum

mySQL query error: UPDATE ibf_topics SET posts=1175,topic_queuedposts=0,last_poster_id=5013,last_poster_name='Niemiec', WHERE tid=192973SQL error: Niew³a?ciwy plik kluczy dla tabeli: './forum/ibf_topics.MYI'; spróbuj go naprawiæSQL error code: Date: Tuesday 19th 2006f September 2006 09:24:35 PM
Sprawdź jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze raz.

juz paca i pojawil sie nawet moj post przy ktorym wywalilo mi ten blad ;]

 

 

pewnie z powodu prac nad "tym" przez chwil pare serwer dawal:

 

BŁĄDŻądany URL nie może zostać sprowadzonyPodczas sprowadzania URL-a: http://forum.purepc.pl/index.php? wystąpił następujący błąd: Nie można zrealizować połączeniaSystem zwrócił następującą wartość: 	(111) Connection refusedSerwer źródłowy lub sieć mogą być nieczynne. Spróbuj ponowić żądanie później. Generated Tue, 19 Sep 2006 19:37:32 GMT by proxy1.ols.vectranet.pl (squid/2.5.STABLE9)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze by zrobic cos takiego, ze poczatkujacy maja zakaz postowania na ekstremalnym?

Od siebie dodam, że limit 100 postów byłby już czymś ok i topiców na extremalnym typu jak podkręcić było by o wiele mniej... No i kiedy ktoś by chciał napisać posta na extremalnym mając poniżej 100 postów to by go przenosiło do podstawowych albo coś takiego [; Jeśli to w ogóle możliwe.

Pozdrawiam

Lanc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokada założenia nowego topicu wystarczy. Bo może to byc ktoś zawansowany i chce pochwalic sie fajnym wyniczkiem. I jak miałby dodać wynik do hwbota??

Edytowane przez Mac'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany tematem z zapytaniem o ocene serwisu chcialbym zlozyc jeden wniosek.

Moze na glownej dodac pole "zglos newsa"?

Wtedy newsmani mieli by mniej roboty i skonczylo by sie narzekanie ze za malo newsow :)

Cos takiego dziala z powodzeniem na cdrinfo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to poprostu podpowiedz ze gdzies sie pojawilo cos interesujacego. Tam tez nie wszystkie sa przyjmowane. Jest news, a na koncu czasem wzmianka "Za informacje dziekujemy uzytkownikowi: (...)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problewm-tak sobire dla testu zmieniłem darka na pure plue i jest problem- forum na 1024x768 jest rozciagniete i sporo sie nie miesci-trzeba na boki przzewijac. To teraz te skórki tylko dla wiary z panoramami sa? :lol:

 

Swoją drogą nadal czekam na kolejne wcielenia pure-mogli byście deserta i darka zrobioć w tym stylu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problewm-tak sobire dla testu zmieniłem darka na pure plue i jest problem- forum na 1024x768 jest rozciagniete i sporo sie nie miesci-trzeba na boki przzewijac. To teraz te skórki tylko dla wiary z panoramami sa? :lol:

 

Swoją drogą nadal czekam na kolejne wcielenia pure-mogli byście deserta i darka zrobioć w tym stylu?

U mnie się tak dzieje kiedy w topicu są miniatury. Po kliknięciu, żeby miniatura się powiększyła forum się rozjeżdża. Klikam żeby się zmniejszyła, zmniejsza się, ale forum jest dalej rozjechane :mur: Używam Pure Blue.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

1.

co się stało z moimi fotami w tym poście

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...p;#entry2243506

2.

dziękuje za spoiler, ale oczekiwałem czegoś innego :)

nie możecie zrobić tak, aby spoiler obejmował również zaznaczony przeze mnie tekst, bo wklejanie tekstu jakoś mi za bardzo nie odpowiada (to samo tyczy się pogrubiania itp.)

3.

Ustawienia forum>>>>>>>Rodzaj edytora tekstu do użycia podczas postowania, Rozbudowany edytor tekstu wymaga IE6, Mozilla albo Firefox>>>>>>>>>>>>po wyborze Rozbudowany edytor tekstu

Dołączona grafika

da się coś z tym zrobić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...