Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Co do punktu A, to wlasnie nie jestem tego pewien, co juz pisalem romkowi na GG i PW, ale jako ze teraz wyjechal, to czekam teraz na jego odpowiedz, na moje ostatnie pytanie.

 

Na forum nie jestem od wczoraj i swoje jakies zdanie mam wyrobione.

Jeszcze jedno pytanie, czy to jest powazne zachowanie dla redaktora?

Dobrze, ale o co Ci właściwie chodzi? Jeszcze raz mówie to jest forum, nie redakcja. Każdy raport co do postu, niezależnie czyj post jest jest tak samo rozpatrywany. Jeśli uważasz, że coś istotnego zostało przeoczone - kontaktuj się z jednym z administratorów forum lub napisz na forum (małpa) purepc (kropka) pl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow: a o taczce piwa dla mnie zapominasz? ;]

 

Ciiiii, nie w tym stanie :] . Z reszta ty juz nie mozesz. Twoj czas przeminal ;] .

 

 

 

 

 

Co do posta Marco, mysle ze czas postawic sprawe jasno, forum nigdy nie bedzie utopia, czasami jednym sie pozwala na troche wiecej, zeby bylo tak inaczej, nie ma sie czym przejmowac. Mysle, ze podstawa jest to, zeby traktowac forum jako miejsce, gdzie wymieniamy wiedze, a nie jak trzepak na ktorym nic nie robiac wisimy jak malpy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wlasnie - dopiero dzis zauwazylem znaczek RSS kolo adresu w operze. Mozna by wiedziec kiedy to wprowadzilisci? :)

Właściwie to od pół roku ;>

 

BTW: wczoraj późnym wieczorem robiliśmy kolejne zmiany w systemie napędzającym forum. Czujecie jakąś różnice w szybkości działania/ilości "zwieszeń" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko panowie, testujemy kilka udogodnień, nie ma obaw. Nikt was nie będzie banował lub rozdawał % z automatu.

 

@SKRYTOBOJCA uważałem, że odpowiedziałem na wszystkie twoje pytania na tyle wyczerpująco, że problem minął.

 

Co do redakcji to na dzień dzisiejszy nadal jest w dotarciu i jak widzicie po portalu to pracują w miare wydajnie. Nie było mnie 6 dni i jak widać radzili sobie wyśmienicie.

 

Powinniście gratulować Marco i Paranoikowi, że postawili forum bardzo szybko po padzie kilka dni temu, poświęcając na to całą noc. Jak widać wszystko może się popsuć i musimy być na to przygotowani. Jak widać chłopaki choć nie widoczni zazwyczaj na portalu/forum są bardzo sprawni w tym co robią. Z mojej strony jeszcze raz gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie te "newsy" ;) są bo nie wiedze

 

To włóż okulary ze szkłami + 10 i przeczytaj np pierwszego newsa, moze gł owna strone masz ustawiona jako inny portal (nie PurePC) a tylko na forum do nas wchodzisz? i zadnych artykulow nie widzisz ? Oraz kilku newsow o G80 widocznych na glównej stronie oraz kilku-kilkunastu na podstronach ?

 

Recenzja G80 bedzie jutro, karty sa ogolnie dostępne dla kazdego, nie problem taka zdobyć, 1-2 sztuki na polske, phi co to jest.

 

W poszukiwaniu poprzednich, dziesiatek newsow o G80 i nforce 680i sli cofnij sie na poprzednie strony, jak nie znajdziesz ich, kup drugie okulary i połącz ich szkła dla lepszego efektu użyj denek od butelki.

 

Sory, ale nie ma słów na bezmyślność. Jeśli kogoś obraziłem, przepraszam.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To włóż okulary ze szkłami + 10 i przeczytaj np pierwszego newsa, moze gł owna strone masz ustawiona jako inny portal (nie PurePC) a tylko na forum do nas wchodzisz? i zadnych artykulow nie widzisz ? Oraz kilku newsow o G80 widocznych na glównej stronie oraz kilku-kilkunastu na podstronach ?

 

Recenzja G80 bedzie jutro, karty sa ogolnie dostępne dla kazdego, nie problem taka zdobyć, 1-2 sztuki na polske, phi co to jest.

 

W poszukiwaniu poprzednich, dziesiatek newsow o G80 i nforce 680i sli cofnij sie na poprzednie strony, jak nie znajdziesz ich, kup drugie okulary i połącz ich szkła dla lepszego efektu użyj denek od butelki.

 

Sory, ale nie ma słów na bezmyślność. Jeśli kogoś obraziłem, przepraszam.

no okulary mi są na razie niepotrzebne :D , a tobie radze udać się do szkoły bo coś z czytaniem ze zrozumieniem u ciebie słabo :lol2

panowie co się dzieje z testami:

lukasrz odróżniasz wyraz testy od newsa ?? nie zauważyłeś że zacytowałem bezmyślny wyraz "newsy" od Sarkazz, który ma się nijak do mojego początkowego pytania

 

i ponawiam pytanie :)

kiedy na łamach purepc.pl będzie można przeczytać jakiś test(recenzję) na miarę nowoczesnych portali ??

 

ps

Sory, ale nie ma słów na bezmyślność. Jeśli kogoś obraziłem, przepraszam. :lol:

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie te "newsy" ;) są bo nie wiedze

 

n/c

 

kiedy na łamach purepc.pl będzie można przeczytać jakiś test(recenzję) na miarę nowoczesnych portali ??

np. ostatni http://www.purepc.pl/node/746 i nie tylko, kolejny już jutro.

Edytowane przez lukasrz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi mi o testy sprzętu, który jest aktualnie na fali

gdzie jest G80, quadcore itp nowości

powiedz mi :D czym żyją teraz portale Hardware ??

Na pewno nie Dry Ice

 

i nie sugeruj się

gdzie te "newsy" ;) są bo nie wiedze

bo wyraźnie zacytowałem ten wyraz i do tego dałem jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...