Skocz do zawartości
DrKleiner

Na temat serwisu PurePC.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no bez jaj, najpierw ktos mi mowi co jest moim za...nym obowiazkiem, a potem moj sprzeciw przeciwko traktowaniu mnie tu jak slużącego jest odbierany jako wywyższanie sie.

 

forest kila zbila, dziekuje za zrozumienie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Uprzedzano mnie, że na tym forum można się dużo ciekawych rzeczy dowiedzieć, bo pisze tu dużo mądrych ludzi. (to prawda)

Uprzedzano mnie też, że panuje tu w moderce prawo dżungli czy też piąchy jak kto woli - i niestety to też prawda :(

 

A że zlewacie (Ci "najmądrzejsi") mój punkt widzenia więc wklejam tu wysłane do wystawiającego mi bana "moderatora" (... sic) pytanie:

 

 

Może byś tak łaskawie w końcu wyjaśnił mi skąd ten warn i dlaczego miałem bana? To "ogarnij się" to ma być poziom wypowiedzi moderatora? Kpisz sobie?

Dlaczego nie zbanujesz reszty piszących?

 

Napisanie tekstu

"Weź mnie nie w[ciach!]... OK?"

to już Twoim zdaniem jest poprawne tak?

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2830209

post 2370

 

 

mad.gif

czekam na wyjaśnienie bo to jest jakieś chore wszystko!"

 

 

edit: Twoim zdaniem Pussik ŚWIĘTA KROWA?? Może dosłownie?

DAŁ MI BANA ZA WPIS: Post #2356

:blink:

co za niekompetencja i żenująca stronniczość :/

 

 

 

 

:mad: :mur:

 

PS - dodam tylko, że już przestałem się spalać. Jeśli zasadniczo zlewa się tu nie-adminów, to ja mam w poważaniu proszenie się aby łaskawie ktoś z kliki mądrali takich Orgiusz dał mi pozwolenie na dalsze pisanie.

Żal!

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krotko i na temat: prace moderatorow reguluje regulamin. To raz. A dwa, jak sie chce cokolwiek gdziekolwiek zalatwic, to wypada umiec sie zachowac, a nie obrazac osobe, ktora prosisz o przysluge.

 

Zachwoujesz sie jak nie wiadomo jakie panisko i masz czelnosc i tupet zadac i wyzywac nas od glupkow.

 

Jak sie nauczysz rozmawiac kulturalnie i na poziomie, to wtedy przyjdz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dia8el uzyskal odpowiedz na swoje pytania. Szkoda, ze najpierw zobaczylem jego PW, a dopiero to, co tutaj wypisuje. Jesli ktos z wyjatkiem wielce szanownego poszkodowanego ma cos do dodania, to postaram sie jak najmniej subiektywnie rozpatrzyc komentarze. Jesli nie, to uwazam watek za zakonczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Krotko i na temat: prace moderatorow reguluje regulamin. To raz. A dwa, jak sie chce cokolwiek gdziekolwiek zalatwic, to wypada umiec sie zachowac, a nie obrazac osobe, ktora prosisz o przysluge.

 

Zachwoujesz sie jak nie wiadomo jakie panisko i masz czelnosc i tupet zadac i wyzywac nas od glupkow.

 

Jak sie nauczysz rozmawiac kulturalnie i na poziomie, to wtedy przyjdz.

kogo to dotyczy, bo bo ja nie nazwałem nigdzie nikogo "od glupkow" :/

 

 

dia8el uzyskal odpowiedz na swoje pytania. Szkoda, ze najpierw zobaczylem jego PW, a dopiero to, co tutaj wypisuje. Jesli ktos z wyjatkiem wielce szanownego poszkodowanego ma cos do dodania, to postaram sie jak najmniej subiektywnie rozpatrzyc komentarze. Jesli nie, to uwazam watek za zakonczony.

Dałem to też tutaj, bo uważam to za skandal. Wszystko przekręcasz.

Ale ponieważ choćbym i na głowie stanął, to i tak racji mi nie przyznasz, więc publicznie nie będę tego tematu już poruszał.

Niech to pozostanie na PW.

 

Mam nadzieję, że więcej nie zostanę niesłusznie ukarany, to nie będzie znów takich dyskusji. Pozostaje tylko niesmak.

A na przyszłość radzę pisać warny, a potem karać banem. Będzie wiadomo co i za co. Ja dostałem ban bez jakiegokolwiek ostrzeżenia i jakiegokolwiek wyjaśnienia... poza tym:

opis do mojej ostatniej kary: "ogarnij się" :blink:

Co to ma być!? To jest cyniczne i złośliwe oraz oderwane od meritum. Taki ma być moderator w oczach użytkownika forum?

Daruj sobie.

Z wszystkich warnów, jakie dotąd dostałem jedynie Twój miał charakter wypowiedzi typu "lol"...

Nadal dziwi Cię moje oburzenie?

:mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic mnie nie dziwi na tym forum od jakis 2 lat. Kwestia przywyczajenia. Szczegolowa odpowiedz dostales na PW a dla zainteresowanych podam tylko trzy linki:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2827630

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2829463

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2829528

 

Jesli ktos inny uwaza ze zle postapilem jestem gotow na przyznanie sie do winy naduzycia. Na razie widze post z informacja i ladnymi zdjeciami karty uzbrojonej w radiatory BGA, TSOP i chyba cos od MOSFET, pozniej widze pytanie bohatera ostatnich postow "pomierzcie mi" a na koncu odpowiedz o tonie godnym uzytkownika uslugi monopolisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w kwestii poprawności..

Nie dostałeś bana tylko ZPP - Zakaz Pisania Postów.

Co jest naturalną sprawą jak spojrzysz na regulamin i nie musi być tłumaczone czy też zapowiadane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Nic mnie nie dziwi na tym forum od jakis 2 lat. Kwestia przywyczajenia. Szczegolowa odpowiedz dostales na PW a dla zainteresowanych podam tylko trzy linki:

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2827630

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2829463

 

http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2829528

 

Jesli ktos inny uwaza ze zle postapilem jestem gotow na przyznanie sie do winy naduzycia. Na razie widze post z informacja i ladnymi zdjeciami karty uzbrojonej w radiatory BGA, TSOP i chyba cos od MOSFET, pozniej widze pytanie bohatera ostatnich postow "pomierzcie mi" a na koncu odpowiedz o tonie godnym uzytkownika uslugi monopolisty.

 

 

 

Dobra.

 

Widzę, że i tak nic nie rozumiesz. Odnosisz się z uporem maniaka do wybranej części problemu.

Nie zaskoczyłeś mnie tym bynajmniej. Nie masz sobie nic do zarzucenia? ok. Ja też nie.

Ja mam tego peszka, że jestem userem, a nie moderatorem. Tu jest wyższość, gdzie siła.

 

Dla mnie koniec tematu. Szkoda czasu.

 

Pozdrawiam

i przepraszam pozostałych za to,

że zrobiło się tu nieprzyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, najlepiej strzel focha z przytupem i wyjdz trzaskajac wirtualnymi drzwiami z tego forum. Mam Ci pomoc czy sam znajdziesz przycisk wyloguj?

Pozatym znow lapiesz 10% za sig. Ojej to musi byc moja czysta zlosliwosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el
Tak, najlepiej strzel focha z przytupem i wyjdz trzaskajac wirtualnymi drzwiami z tego forum. Mam Ci pomoc czy sam znajdziesz przycisk wyloguj?

 

jak już mówiłem - koniec tematu dla mnie.

 

 

 

 

Pozatym znow lapiesz 10% za sig.

 

Załamujesz mnie człowieku!

Co jest nie tak z takim podpisem:

 

2834945[/snapback]

Ojej to musi byc moja czysta zlosliwosc.

zgadzam się

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra.

 

Widzę, że i tak nic nie rozumiesz. Odnosisz się z uporem maniaka do wybranej części problemu.

Nie zaskoczyłeś mnie tym bynajmniej. Nie masz sobie nic do zarzucenia? ok. Ja też nie.

Ja mam tego peszka, że jestem userem, a nie moderatorem. Tu jest wyższość, gdzie siła.

 

Dla mnie koniec tematu. Szkoda czasu.

 

Pozdrawiam

i przepraszam pozostałych za to,

że zrobiło się tu nieprzyjemnie.

Weź czlowieku sie uspokuj, nikt z moderacji nie losuje kogo ma zamiar uwalic, a w zasadzie to dla nas wygodniejsze jest spokojne przeglądanie forum bez karania kogokolwiek, bo to kilkanascie klikniec wiecej, a w przypadku np. kasowania sygnaturki duzo wiecej. Moderacja to stary sklad uzytkownikow, ktorym naduzywanie wladzy nie w glowie, a poza tym gdyby cokolwiek takiego sie stalo, to romek zaraz nas prostuje.

 

Robisz z siebie pajaca, wielkiego poszkodowanego, ale sobie po prostu zasluzyles. Nie zauwazylem, zeby inni uzytkownicy popierali Twe glebokie żale. Najpierw traktujesz nas jak sluzących, teraz w sposob oficjalny sugerujesz ze Orgiuszowi tlumaczyc dwa razy to za mało, a przeciez zasugerowal, ze kiedy wiecej osob uzna bezpodstawnosc ZPP przyzna sie do naduzycia.

 

Lepiej bedzie, jak sobie wrocisz na to forum, gdzie przestrzegali Cie przed nami (moderacją na ppc)...

 

Sygnaturka była nieregulaminowa.

ZŁOTA RADA

Przystopuj, bo sie to zle skonczy dla Ciebie i złóż oficjalną skargę do redaktora naczelnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest nie tak z takim podpisem:

 

Palit 8800 GT 512MB @ S1+Fander 120 @ 700/1855/2006

 

(uprzedzając Twoją uwagę: TAK czytałem regulamin (...)

Rewelacyjnie ten regulamin czytales, skoro nie zauwazyles zapisu o dozwolonych linkach w sigu...

Zreszta, co ja bede klawiature strzepil, skoro fipa podsumowal wszystko idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dia8el, od siebie dodam tylko, że dojrzewam do zastosowania tych punktów regulaminu:

....

III. Kary i ograniczenia

.....

3. Użytkownicy nagminnie łamiący regulamin i ignorujący upomnienia moderatorów powinni liczyć się z zablokowaniem dostępu do forum. Także jednorazowe przewinienia uznane przez któregoś z administratorów/moderatorów za ciężkie mogą zaowocować tym samym bez uprzedniego upomnienia.

.....

VII. Dodatkowe postanowienia

.....

11. Nie krytykuj i nie podważaj autorytetu administratorów/moderatorów w kwestiach regulaminowych. Jest to prosta droga do opuszczenia forum.

.....

Warto czytać regulaminy ze zrozumieniem.

 

Jak się jeszcze tu będziesz popisywał, to dostaniesz BANa permanentnego, bez możliwości jego wycofania i sobie wrócisz na Laba, czy też na Onet.pl.

Nie żartuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

traktujesz nas jak sluzących

- pokaż mi gdzie, bo wg mnie to pytanie o coś nie jest z ww określeniem jednoznaczne :/

 

 

Moderacja to stary sklad uzytkownikow

- z tego tylko powodu właśnie zawsze mają rację?

 

 

 

Jak się jeszcze tu będziesz popisywał ...

- nie popisuje się tylko bronię swoich praw.

 

 

 

od siebie dodam tylko, że dojrzewam do zastosowania tych punktów regulaminu...

... dostaniesz BANa permanentnego, bez możliwości jego wycofania i sobie wrócisz na Laba, czy też na Onet.pl.

Nie żartuję.

- tak, tak - wiem, prawo piąchy nadal działa. Najlepiej się dostosować i nie dyskutować.

Nie dyskutuje się z tymi,co znają regulamin lepiej ode mnie:

 

 

Robisz z siebie pajaca

"Na łamach forum kategorycznie zabrania się:

1. Umieszczania treści obraźliwych lub oszczerczych względem KOGOKOLWIEK. Dotyczy to w szczególności:

1. wypowiedzi skierowanych do innych użytkowników forum,"

 

 

- to tak dla potwierdzenia, że są równi i równiejsi.

 

 

 

 

 

:blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi dia8el, jeżeli nie podoba Ci się praca moderacji tego forum bardzo łatwo jest zmienić tę sytuację. Zmień forum.

Ew. załóż swoje i bądź "moderatorem_ze_snów_wszystkich_userów".

 

Podczas rejestracji zaznaczyłeś opcję akceptacji regulaminu.

Czyżbyś zrobił to nieświadomie?

 

Ja na pracę modów nie narzekam. To dzięki nim to forum jest takie jakie jest.

Sam kilkakrotnie zaprocentowałem ale poprawiłem się i wróciłem do "0%".

 

Wystarczy trzeźwe, racjonalne myślenie a wszystko będzie OK. Czasem warto walnąć się po łapach i darować sobie napisania jakiegoś posta....

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

Dobrze. <_<

 

Niech tak będzie.

Zostawiam ten temat.

 

Przepraszam raz jeszcze WSZYSTKICH, którzy poczuli się urażeni (nie robiłem tego celowo).

Dość kłótni, bo to do niczego nie prowadzi.

 

Postaram się być ostrożniejszy w wypowiedziach na przyszłość...

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

...wytwarzanych w oparciu o srebro. (...) wyprodukowana jest z substancji przyjaznych dla środowiska oraz bez użycia srebra.
Czy tylko ja tu czegoś nie rozumiem? W oparciu o srebro ale bez srebra? Tak troszkę nie po polsku mi sie to wydaje.

http://www.purepc.pl/ocz_freeze_efektywna_...ermoprzewodzaca

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wytwarzanych w oparciu o srebro. (...) wyprodukowana jest z substancji przyjaznych dla środowiska oraz bez użycia srebra.
Czy tylko ja tu czegoś nie rozumiem? W oparciu o srebro ale bez srebra? Tak troszkę nie po polsku mi sie to wydaje.

http://www.purepc.pl/ocz_freeze_efektywna_...ermoprzewodzaca

Pewnie chodzi o to, że ona jest bez srebra, a pokonuje inne, które są w oparciu o srebro.

 

Pomijając fakt, że ta notka prasowa to jeden wielki bełkot marketingowy, to jest strasznie ciężko napisana, łatwo się tego nie czyta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wytwarzanych w oparciu o srebro. (...) wyprodukowana jest z substancji przyjaznych dla środowiska oraz bez użycia srebra.
Czy tylko ja tu czegoś nie rozumiem? W oparciu o srebro ale bez srebra? Tak troszkę nie po polsku mi sie to wydaje.

http://www.purepc.pl/ocz_freeze_efektywna_...ermoprzewodzaca

Jakbyś zacytowal te zdania w całosci to byś zrozumiał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt, że ta notka prasowa to jeden wielki bełkot marketingowy, to jest strasznie ciężko napisana, łatwo się tego nie czyta...

Wiesz, łatwiej przecież wkleić marketingową prasówkę która przyszła pocztą, niż zredagować samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, łatwiej przecież wkleić marketingową prasówkę która przyszła pocztą, niż zredagować samemu.

to zredaguj i napisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Error 403

We're sorry, but we could not fulfill your request for /node/add/story on this server.

 

Your Internet Protocol address is listed on a blacklist of addresses involved in malicious or illegal activity. See the listing below for more details on specific blacklists and removal procedures.

 

Your technical support key is: 5305-f136-1366-73cd

 

You can use this key to fix this problem yourself.

 

If you are unable to fix the problem yourself, please contact badbehaviour at purepc.pl and be sure to provide the technical support key shown above.

cos nie halo:\

 

*update*

 

juz dziala;)

Edytowane przez Koko_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fipa jak za ostro sry,, nie mówimy o byciu służącym - raczej o obowiązku który się na siebie przyjmuje

mówisz że nikt z moderacji niczego nie musi ? skoro przyjmuje na siebie obowiązki to musi/powinien wypełniać je jak najlepiej. Imho - na brak kultury nie można reagować brakiem kultury

2 - założyłem temat w złym dziale dostałem zdawkową wiadomość ->> nazwa działu,, imho przy banie powinno być podobnie ->> jesteś h.. :lol2:

 

 

edit: tak przy okazji - wydaje mi się że w co kupić nieregulaminowe tematy - powiedzmy niedookreślone ("która bedzie najlepsza") to norma,, 3 pewniaki właśnie zaraportowałem

imho - do karania z pełną stanowczością,, jest jeszcze 4ty i 5ty które bym sam zapunktował, powiedzmy kontrowersyjne ;) przy 35/strona daje nam to 14% nieregulaminowych tematów :] w kazdy taki procenty + komentarz od moderatora i mam nadzieję że da się szybko skrócić do akceptowalnego poziomu ;)

 

10h minęło i chyba nie widzę reakcji :P

 

edit2:

ułatwię wam :)

Wątki tytułować konkretnie, w sposób mówiący w skrócie o tym, czego dotyczą - czyli nie: "Pomocy!", "Co się dzieje?", "Pilne!"

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=250916

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=250566

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=251575

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=251029

 

imho moze ani ofensywne ani specjalnie dokuczliwe ale - rażące w oczy,, regulamin niedoczytany ;]

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladam artykuly jakie ostatnio powstaly na portalu .

 

I co tu duzo mowic dalej tragedia . Ani recenzji nowych kart graficznych ani prockow ?

 

Nic sie od czasow liska nie zmienilo . Ten portal to tylko forum . A takie byly huczne zapowiedzi :) :) smiac sie chce z ekipy najezdzajacej na liska -jaki to on zly byl :)

 

W sumie lisek zalozyl forum , moderzy i admini przejeli baze i na tym sie skonczylo :) teraz oni maja kase z reklam a nie lisek

Edytowane przez robot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostanie skierowana na najbardziej wymagający rynek, czyli wydajne desktopy, stacje roboczye, serwery

nie znalazlem raportowania wiec moze tutaj umieszcze moja uwage malego literaka macie w newsie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przegladam artykuly jakie ostatnio powstaly na portalu .

 

I co tu duzo mowic dalej tragedia . Ani recenzji nowych kart graficznych ani prockow ?

 

Nic sie od czasow liska nie zmienilo . Ten portal to tylko forum . A takie byly huczne zapowiedzi :) :) smiac sie chce z ekipy najezdzajacej na liska -jaki to on zly byl :)

Gratuluje, śmiech to zdrowie. Jednak dynamika wzrostu oglądalności mówi mi coś innego - są artykuły potrzebne, chętnie czytane i unikalne w skali polskiego internetu

 

W sumie lisek zalozyl forum , moderzy i admini przejeli baze i na tym sie skonczylo :) teraz oni maja kase z reklam a nie lisek

Nie masz racji, nie masz wiedzy, po co się wypowiadasz? Sugeruje przewertować wcześniejsze tematy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...