Skocz do zawartości
romek

Konkurs Na Nazwę Portalu

Rekomendowane odpowiedzi

A co myślicie o takiej nazwie jak InPC?? Dla mnie to dajna nazwa,choć PurePC też jest dobre :)

Zgosnie z obietnica nagroda w postaci 10% i 5 dni wolnego od pisania leci do zwyciezcy. Trzeba bylo czytac topic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem i myślałem i vote for PurePC. Już się jakoś przyzwycziałem :D

oddalem glos na .... purepc.pl

Powiedzcie chłopaki: a kogo to interesuje? :blink: Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heat => akle z drugiej strony co Miazdze do tego?? jakby to komus przeszkadzalo to "czerwoni" by zareagowali.

Co mi do tego? A własnie nic mnie takie posty nei obchodzą dlatego wyraziłem swoją opinie na ten temat. Z drugiej strony robią śmietnik z tego topiku, a ja trace cenny czas na czytanie takich postów :P

 

P.S.: Widac jak narazie temat o Konkursie na nazwe portalu sie w pewnym sensie wypalił, trzeba przejść na co innego ;)

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec gadki bo kogoś pogłaskam płetwą Sikora za uchem :wink:

 

Konkurs trwa i mi tu się nie kłócić bo to nie przystoi ;)

O chwileczkę, chwileczkę. Co najwyżej możesz dostać rybi ogon do głaskania. Płetwa jest moja i za darmo nikomu nei będę jej użyczał.

No chyba żeby jakaś taczka, jestem skłonny do negocjacji. ;]]]]]

 

 

BTW, aby już nie było kompletnie OT. Głosowałem na PurePC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu bęe siał defetyzm ale brakuje opcji-wszystkie nazwy są lipne...

gadając z forumowczami na gg to chyba ta opcja by wygrała :/

 

sorry ale sie na tych nazwach zawiodłem :cry:

no to prawda nazwy sa lipne :mur:

zadna z tych propozycji nie mowi o czym jest na serio portal

hardinfo to wyglada jak cdrinfo :lol:

dreamcostam - takie lalusiowate :mur:

reszta do bani

..... moze jednak popracowac nad innymi nazwami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

To trzeba bylo wyslac swoja propozycje na nazwe, a nie teraz narzekac...

 

Tune, to bardziej przypomina cos zwiazanego z muzyka...

 

Tune:

 

tju:n n 1. (melody) melodia: the ~ goes like this melodia brzmi tak; (fig): he will soon change his ~ niedługo zacznie inaczej śpiewać; the same old ~ stara śpiewka. 2. (correct pitch; consonance) ton; strój muzyczny; you are not singing in ~ nie śpiewasz czysto; the piano is out of ~ fortepian jest rozstrojony. 3. (harmony)zgoda; harmonia. 4. (mood)nastrój. 5. to the ~ of w wysokości: my debt is to the ~ of Ł3000 mój dług wynosi 3000 funtów.

vt 1. (bring to right pitch) stroić: the guitar needs~ing trzeba nastroić gitarę; ~ing-fork kamerton. 2. (adjust running of) dostrajać; harmonizować; nastawiać;stay ~ed for our evening news proszę zostać z nami, wkrótce wiadomości wieczorne.

Phrasal verbs:

~ to ~ in vt/vi nastawiać (odbiornik);~ to ~ up vt/vi (set a musical instrument)nastra-jać, dostrajać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzeba bylo wyslac swoja propozycje na nazwe, a nie teraz narzekac...

 

Tune, to bardziej przypomina cos zwiazanego z muzyka...

 

Tune:

dalem taka propozycje, wyslalem z formularza na stronie glownej, poza tym TUNE kojarzy sie tez z tuningiem wiec nazwa jak najbardziej odpowiednia, sensem podobna do TWEAK a jednak inna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to prawda nazwy sa lipne :mur:

zadna z tych propozycji nie mowi o czym jest na serio portal

hardinfo to wyglada jak cdrinfo :lol:

dreamcostam - takie lalusiowate :mur:

reszta do bani

..... moze jednak popracowac nad innymi nazwami?

Nie wiem jak Wy, ale ja dalem TunePC i mi sie to najbardziej podoba... (ciekawe dlaczego nie ma tego w glosowaniu) reszta jest przecietna ...

Kolejni panowie co zapomnieli przeczytać całego tematu i zastosować się do moich wiadomości. Było ich w tym temacie dość sporo. Wg regulaminu Shegi powinien dostać z kilka dni ZPP i 10% kary ale mam dobre serce więc mu się upiecze.

Konkurs się kończy dzisiaj w nocy. Nazwy już się nie zmienią a ta co wygra zostaje jako nazwa portalu. Nazwy wybraliśmy naszym zdaniem najlepsze, nie podobają się hmmm szkoda, ale nasze zdanie w wyborze było jednak ważniejsze.

Polecam jednak uważniej czytać tematy a tym bardziej prośby redakcji i moderacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory za mały ot

 

Esiu masz jakis problem z samym soba czy cos ?

Psycholog niedoszły czy cuś :blink:

 

Co mi do tego? A własnie nic mnie takie posty nei obchodzą dlatego wyraziłem swoją opinie na ten temat. Z drugiej strony robią śmietnik z tego topiku, a ja trace cenny czas na czytanie takich postów :P

 

P.S.: Widac jak narazie temat o Konkursie na nazwe portalu sie w pewnym sensie wypalił, trzeba przejść na co innego ;)

Twój post też był ot i jakos żyje, zresztą nikt cie do niczego nie zmusza, skoro masz tak mało czasu i jest on dla ciebie aż tak cenny to odpuśc se to forum, ale skończ pouczać wszystkich co mogą na forum a czego nie

 

koniec ot

 

Ja dopisze tylko że po wielkich oporach i gledzeniu oddałem głos na obecną nazwę, żeby nie było że potrafie tylko zrzędzić :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glosik tez na pure, ale tylko dlatego ze ta nazwa poleciala juz na inne fora i nie ma sensu jej zmieniac. Zmieniajac te nazwy co chwilke tylko balagan sie robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Antar1us

Po co tutaj w ogole cos pisac? ;> Lepiej oddac glos jak w wyborach i spokojnie czekac na ogloszenie wynikow... Cisza wyborcza powinna byc ;*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

Wrzucili pure z najgorszymi nazwami, napisali ze jakby co nagroda idzie na następny konkurs, a następnego nie będzie ;-)

I kto będzie miał bude???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zal ci? Ja bym chetnie oddal ta bude calej ekipie prowadzacej. Niech maja cos z tego ze poswiecaja dla nas swoj czas i umiejetnosci oraz kase :)

Maje z tego satysfakcje, ale i kupe zpsutych nerwow przez roznych malkontentow. Wiec ja bym im ta bude z checia podarowal i jeszcze doplacil :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co zal ci? Ja bym chetnie oddal ta bude calej ekipie prowadzacej. Niech maja cos z tego ze poswiecaja dla nas swoj czas i umiejetnosci oraz kase :)

Maje z tego satysfakcje, ale i kupe zpsutych nerwow przez roznych malkontentow. Wiec ja bym im ta bude z checia podarowal i jeszcze doplacil :P

Ho, ho, ho. Yeti, Ty faktycznie yeti jesteś. :-P Normalnie aż dziwne, że można usłyszeć o sobie coś pozytywnego. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

Nie no to był tylko żart, faktycznie moderatorom coś też się należy

(ale nie wrednym ;-P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucili pure z najgorszymi nazwami, napisali ze jakby co nagroda idzie na następny konkurs, a następnego nie będzie ;-)

I kto będzie miał bude???

Chyba nie przeczytałeś całego tematu bo już o tym napisałem wcześniej. Żart żartami lecz ludzie czytający to, różnie odbierają takie teksty. Obudowe jeśli zostanie wybrana nazwa PurePC, przekażemy na kolejny konkurs. Jeśli nie będzie go w ciągu tygodnia lub dwóch to za miesiąc zrobimy jakiś kolejny z większą pulą nagród, gdzie ta obudowa również się pojawi. Nikt z administracji czy moderacji nie przygarnie sobie jej za ten konkurs. Nie ma takiej nawet możliwości. Nie wrzucałem beznadziejnych nazw, aby tylko purepc wygrało. Tak jak pisałem w pierwszej wiadomości, sami ludzie wysyłający proponowane nazwy, prosiło o zostawienie PurePC.pl ponieważ nazwa im się spodobała i chcą aby została. To po co wydaliśmy 220 zł za domeny i spędziliśmy sporo czasu nad organizacją, aby tylko przygarnąć obudowę. Faktycznie dobre myślenie :?

 

Kilka godzin (około 4) i będzie po kłopocie z OT w tym temacie :wink:

 

! Oddawać ostatnie głosy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość ctx0075b

To był poprostu żart, jeżeli kogoś uraziłem to przepraszam, a co do nazwy to purepc i tak powinno zostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...