Skocz do zawartości
yotomeczek

Na Tweaku Odblokowali Edycję Postów

Rekomendowane odpowiedzi

...aż musiałem sprawdzić, czy to prawda ;].

Ja swoich postów nie usuwam. Jeżeli ktoś będzie chciał ode mnie jakąś informację, to będzie musiał przyjść tutaj, bo na Tweaku mnie nie ma. Wam radzę to samo.

 

Edit, czyli taka mała korekta ;]

Edytowane przez PiotruśPan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:|

Nie bede zamykac, powstrzymam sie od mocniejszego komentarza i ogranicze sie do jednego pytania:

Po co pisaliscie na Tweaku? A po co teraz macie zamiar kasowac swoje posty? Jak dzieci...

a po to tweak leci w ch.a ??

przywłaszczyli sobie moją i Chaosa pracę bez pytania ??

dlaczego dostaję bana za linka ??

dlaczego moderzy są tam arogancy ??

po tylu latach - spodziewałem się odrobiny kultury ...

 

Orgiusz - lepiej byś się nie ośmieszał

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orgiusz - lepiej byś się nie ośmieszał

To Ty siebie osmieszasz , zachowujac sie jak dzieciak...ale coz to tylko i wylacznie Twoja sprawa :lol: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty sie osmieszasz , zachowujac sie jak dzieciak...ale coz to tylko i wylacznie Twoja sprawa :lol:

Ty tak mowisz, bo jestes z konkurencyjnego forum !!!1

 

Tak prawde mowiac jak ktos sie poczuje lepiej po kasacji postow - niech to robi, tylko po co sie z tym tak afiszowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po to tweak leci w ch.a ??

przywłaszczyli sobie moją i Chaosa pracę bez pytania ??

dlaczego dostaję bana za linka ??

dlaczego moderzy są tam arogancy ??

po tylu latach - spodziewałem się odrobiny kultury ...

 

Orgiusz - lepiej byś się nie ośmieszał

Nie rob z siebie posmiewiska. Bo juz dzis Polska reprezentacja sprawila nam kupie smiechu. :lol: Edytowane przez Grinch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yotomeczek

A kasowanie/edycja swoich postow naprawi to wszystko i zycie nadal bedzie kolorowe? To ze przegiel pale wiadomo. Tyle ze jak ktos zacznie siac burdel na tweaku to moze negatywnie odbic sie na pure. I wtedy szczerze odpowiemy na pytanie Bylo warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dostalem bana bo sie upomnialem o wyjasnienia

normalnie dostaje sie tydzien a ja dostalem rok

no ale nic - mamy jeszcze sady w tym kraju wiec czy to po dobroci czy nie i tak dopne swego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zgryzliwe komentarze zachowac dla siebie...

Jak tak dalej bedzie nie widze sensu trzymania tematu otwartego..

przepraszam Panie Władzuchno

ale tak mnie jakoś takie lewe teksty wkurzają - lepiej mnie nie prowokować :D

mam zły tydzień/miesiąc ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mala refleksja: :lol2:

Czemu...khe..hiiihiii... Nie moge....Oki :arrow: Czemu mi sie wydaje ze to jest sub O serwisie i forum PurePc a nie Tweak? [; ;] [; ;]

 

Za posty nie wnoszace nic do dyskusji moge rozdac procenty. Uwazajcie co niektorzy :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mala refleksja: :lol2:

Czemu...khe..hiiihiii... Nie moge....Oki :arrow: Czemu mi sie wydaje ze to jest sub O serwisie i forum PurePc a nie Tweak? [; ;] [; ;]

 

Za posty nie wnoszace nic do dyskusji moge rozdac procenty. Uwazajcie co niektorzy :evil:

 

% dobra rzecz :D

 

Ktos napisal ze Tweak sam umrze...imho to racja, po co kopac lerzacego? sam sie wykonczy! spojzcie ile tam jest userów a ile tu w danym momencie..

 

a niektórzy nie życzą sobie, żeby ktoś częściowo dzięki ich dorobkowi postowemu napychał sobie kasę ...

ciekawe co skłoniło TW do odblokowania edycji :D prawo ?? :lol2:

Edytowane przez yotomeczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yotomeczek, demek, MaSell no dajcie spokój moderacji.

 

Dobrze prawią, nie musicie kasować wiadomości na drugim konkurencyjnym (oni tak nazywają nasze) forum. Będą to będą, znikną to znikną.

Oni sami kasują moje tamty i wiadomości z zemsty i co mam ich banować tu? Po co mają swoją piaskownice a my swoją.

Kto będzie górą to zobaczymy za kilka miesięcy. Nie ma sensu z takimi ludźmi w taki sposób walczyć. Ktoś dalej będzie mnie obrażał publicznie i oczerniał, no problem dwóch prawników mam pod ręką a za sprawe wcale za dużo nie zapłace. Mam już dość tłumaczenia się, wale sprawe w sądzie i niech teraz druga osoba się tłumaczy. Koniec kropka z zabawą w ciuciu babke.

 

A Was panowie proszę róbcie co chcecie na starym forum, tylko mi nie naskakiwać na moderacje na PurePC bo dzięki nim jest tu taki ład!

 

Proszę Was dajcie spokój i nie obrażać się nawzajem bo zaraz Wam dam ZPP i będę ten zły :P (joke)

 

Yoto odezwij się na GG bo mam sprawe redakcyjną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...