Skocz do zawartości
thuGG

Ciekawe / egzotyczne auta jakie widzieliscie

Rekomendowane odpowiedzi

To jak się uzyskuje mat? Przecież malujac samochód najpierw nakłada się baze, potem lakier i już się błyszczy samo z siebie.

loooooool taki ze spadlem z kanapy

 

Baza ok, a potem jest bezbarwny, clarlack, klara czy jak kto nazywa. Chyba ze lakier jest tylko bazowy. A polerowanie - papier wodny 2000, jedziesz cale auto (oczywiscie aby nie przeciac warstw), potem pasta polerska i maszyna z kożuchem albo gabka, a potem mleczko i tzw elbow grease. Oczywiscie to wszystko przy zalozeniu ze rysy nie doszly do podkladu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich zainteresowanych Cytryną/Delfinem z Olsztyna. Najczęściej można ją spotkać na Kołobrzeskiej, tam obok piekarni. Nawet słyszałem jak to to rusza z piskiem opon ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w drodze na Żory wyprzedzil mnie Aston Martin Vantage (blachy z Rybnika), ktory chwile pozniej (jak sie pas zwolnil) gaz do dechy i po chwili tak na oko to z 220kmh mialo(Skoda ktora poscilem targala jakos 180kmh i byla daleko w tyle ;d)

Jakiez moje zdziwienie bylo, gdy na swiatlach dojechalem do tego autka i za kierownica siedziala babka (nie zebym mial cos do bab za kolkiem i duzych predkosci :D, tym bardziej ze taki samochod duzo nie potrzebuje do rozpedzenia sie i pewnie zbytnio nie czuc tej predkosci)

 

Foty niestety nie mam :P

Edytowane przez reaktiv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Smart to już chyba składa się jak scyzoryk w razie czołówki :razz:

 

Każdy smart w razie czołówki nie ma miejsca na przyjęcie energii przy zderzeniu. Czyli wszystko leci po obrażeniach wewnętrznych :(

szczerze to na tej wyspie nie ma gdzie za bardzo rozwinac predkosci wiekszej jak 50-60 km/h ;)

 

2x60km/h to już nie jest zabawnie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak 2x60km/h przy zderzeniu czołowym...

 

 

Dokładnie, polecam obejrzeć to:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=3GuqiAHGGT4

(...)

 

Jeśli mówimy o samochodach ze strefą zgniotu - tak. Dlatego napisałem 2x60km/h.

Sysak widziałem ten filmik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dźwięk silnika powoduje dreszcze, z bliska po plerach przechodzą ciarki ;) znajomy użytkował to coś przez dwa tygodnie i całe osiedle go słyszało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...