Skocz do zawartości
kojak_ct

Playstation 3

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co widzę podróbki w preorderze są już chyba po 130$ i zanim to do PL trafi trochę czasu minie. Do tego i tak trzeba mieć legalną grę/film, żeby zrobić z niej obraz na dysku, który przy grach/filmach o rozmiarach BR zmieści tylko kilka tytułów, chyba, że zaopatrzymy się w dysk 1TB 2,5" ~500zł to już można coś zaszaleć. Za koszt tej zabawy mógłbym kupić 5 legalnych nowości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pojawiły się pierwsze gry do pobrania..., niby tylko jest potrzebny jakikolwiek legal, żeby odpalić obraz z dysku ten pobrany z neta...

Edytowane przez carek
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że ktoś ma już duży dysk i kilku kolegów, którzy też mają peesa. Ktoś wcześniej pisał, że gier ściągniętych na hdd nie da się patchować. Nie ma takiej potrzeby, bo modchip blokuje update'y.

 

to w takim razie jak chcesz grac online? no chyba ze wylacznie z innymi uzytkownikami modchipow aka zlodzieji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dzisiejszych cenach gier używanych, gdzie Allegro pęka w szwach, aż żal bierze że piractwo się rozwija. Owszem, nowości są zbytnio przesadzone cenowo ale wynika to według mnie z tego że dystrybutorzy wyciągają kasę jak tylko się da. Lada moment "pendrive" pojawi się na Allegro a wówczas już się nie ogarniemy od pytań i dzieci którzy się dziwią że on to nie może grać w sieci a ma PS3.

 

Odpowiedź Sony powinna być szybka o ile wiedzą jaki charakter ma przeróbka. Ktoś tu jednak zauważył słusznie, że Sony zaczęło zarabiać na sprzedaży konsol więc proceder piractwa w jakiś sposób jest na rękę korporacji. Zobaczymy na jak długo :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy dzisiejszych cenach gier używanych, gdzie Allegro pęka w szwach, aż żal bierze że piractwo się rozwija.

Też nie rozumiem sensu wydawania 130$ (400zł) na chipa, kolejnych kilkuset zł na dysk, skoro rynek uzywanych gier jest tak rozwinięty. Obecnie mam 9 gier, jakbym je sprzedał po średnich cenach z allegro to straciłbym na nich łącznie nie więcej niż 50-80zł. Za taką cenę mam dziesiatki godzin grania, nie musze bać się o gwarancje, nie tracę czasu na kombinowanie, nie stresuje sie ze jutro mi zbanują konsole - wkładam płytę i gram. Dla mnie oryginały to WIN ;) ;) Edytowane przez MaSell
  • Upvote 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MaSell i ciekawe czemu ktoś Ci wlepił minusa za tak mądrego posta? Ale wakacje już się kończą i dzieci idą do szkoły. ;)

 

Oferta tego modchipa jest mało atrakcyjna. Po zalogowaniu się do PSN konsola dostaje automatycznie bana z tego co wyczytałem na innych forach. Więc gdybym miał do wyboru darmowy PSN i satysfakcje posiadania oryginałów,do których często wracam (obecnie mam 6 gier i mam w co grać na PSN). Lub wydać kupę kasy na tego modchipa i dysk zewnętrzny z ryzykiem bana to odpowiedź jest oczywista. Samo ściąganie obrazu to niełatwa sprawa. Trzeba mieć dość szybkie łącze (ok posiadam). Można z góry zapomnieć o wersjach PL gier, bo zanim ktoś u nas to będzie udostępniał to minie sporo czasu. Jak na razie to na zagranicznych stronach mało kto się kwapi z wrzucaniem takich back'upów gier na PS3. Ja tam PS3 kupowałem głównie z myślą o darmowym PSN i ze względu na parę exclussive'ów. Temat o przerabianiu dla mnie nie istnieje.

 

Przez ostani weekend miałem okazje wypróbować Killzone 2 na PSN. Zabawa jest naprawdę przednia. Jedyne co mnie wpienia to dzieciaki drące się przez mikro. Da się to jakoś wyłączyć ? :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie pokombinuje na kierunku zakupy w UK sprzedaz na allegro to przy szybkim przechodzeniu mozna wyjsc spokojnie na zero albo na minimalny plus. Gry ktore lezaly u mnie po pol roku czy dluzej udawalo mi sie opchnac nie tracac nigdy wiecej niz 30 zeta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Idąc tym tropem to można by nieskończoną listę marnowania pięniędzy zrobić. Kto ma kase niech z nią robi co chce. My przynajmniej możemy ciekawe filmiki oglądać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole CECHC i CECHE nie posiadają Emotion Engine i dodatkowych 32MB RDRAM, a gry z PS2 bez problemu chodzą :) . W nowszych konsolach po prostu zablokowano funkcje emulacji, konsole same w sobie dałyby radę z obsługą prawie wszystkich gier.

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ramach ciekawostki - dzialanie jailbrake'a

 

required stuff:  

  + a "PS3 Jailbreak" or self-made flashed Stick  

  + an external hard disk formated in FAT32  

  + the tool "Backup Manager" (must be installed)  

   + one original game disk  

 

   Notes:  

   ******  

  1. create a directory "Gamez" at your external hard disk  

  2. copy the extracted content from our release to this DIR  

  3. have fun!

 

 

gry sie pojawiaja szybciej niz niektorzy sadzili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy kilku zdeklarowanych miłośników PS3 na tym forum, więc czemu nikt nic nie pisze o wrażeniach z zakupu Move? Czyżby byli tu sami hardcore'owcy nie schodzący poniżej poziomu chowania się w kartonach z MGS4? :lol:

 

Ja swój starter pack + sport champions już mam kupione, czekają jedynie na mój powrót z delegacji i urlopu. Po pierwszych wrażeniach znajomych widzę, że laga generalnie brak, precyzja jak w motion plus plus ;) i generalnie jest nieźle.

 

Ktoś tu już tym się bawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że się bawi! Kupiłem wczoraj w Vobis jedno dildo, starter pack i Sport Champions. Co mogę powiedzieć? Krótki kabel do kamerki. Spróbuje łapotologicznie to załatwić i dołożyć przedłużkę USB, ale nie wiem czy tu się to sprawdzi. Gry hmmm... niedzielne ;] Chociaż by rzucie ringo z młodym troszkę spędziliśmy czasu. Demo TV Superstars...? Powinni dokładać litr whiskey bo nie da się na trzeźwo. U mnie głównym problemem była kalibracja. Odbywa się w zasadzie każdej grze tak samo. Musimy stanąć w prostokącie, potem wykonać parę stałych gestów by kamera zarejestrowała główkę dildo. Co mnie irytuje? Nie można się krecić ;] Jeżeli chodź na chwile zrobimy taki zamach że kamera straci z pola widzenia główkę dildo to od razu wariuje i pika że jesteśmy debilami i mamy wracać z dildem.

 

Wczoraj wszystko na wariackich papierach. Move + buzujący hormonami 10 latek = piekło ;] Dziś na spokojnie wszystko sobie skalibruje. Właśnie... Drugi kontroler. Trzeba kupić. Nie ma wyjścia. Mnie się szalenie nie wygodnie ustawiało grę bo musiałem raz brać dildo, a raz pada do ręki.

 

Pozdrawiam niedzielnych graczy ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm poca twoja relacja jakoś mega entuzjazmem nie bije. Swoja droga, ciezko ostatnio wygospodarowac czas i checi na granie w "powazne" tytuly i nadrabianie zaleglosci, a co dopiero takie casualowe pitu-pitu. Nawet "niby" cos bardziej wartego obadania czyli Dead Space Extraction podobno wcale nie porywa, a jak dodac do tego trailer RE5 z obsluga Move to ja chyba dziekuje za taki gameplay, machanie rozdzka w kolko to nie moja bajka. I tak chyba bardziej sklanialbym sie ku Kinectowi, ale nawet produkt MS nie przekonuje mnie do tego typu sterowania grami. Moze za stary jestem na takie zmiany ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...