Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=322028 Pierwsza recka z wersji PC jak sadze. Jak widac, z wymaganiami moze nie byc tak kolorowo.

 

no i stalo sie. gta wycieklo http://img211.imageshack.us/img211/9372/uo0006zc4.jpg

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To rozumiem ironia, bo ten screen akurat beznadziejny. Zero detali. Mam nadzieję że wszystko na Low w tym screenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna grafika biorąc pod uwagę że GTA4 jest tylko na dwóch płytach DVD i zajmuje po instalacji marne 18GB. Widać że pięknie wyglądające gry nie muszą wcale zajmować wiele miejsca. Brawo Rockstar!!.

Edytowane przez RBEJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby tak wyglądała grafa na full to chyba bym spalił kompa razem z tą grą w napędzie ;p. Pewnie wszystko jest na low, taki ten R* głupi nie jest jak EA i ostatnia części NFS.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam pograć dopiero gdy zakupię nową kartę graficzną, aby zobaczyć grę w wyższych ustawieniach graficznych.

 

Tak więc czekam do stycznia/lutego.

 

p.s W GTA SA zagrałem dopiero pół tora roku po premierze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co do grafiki to oby żeście się nie zdziwili. Ja wcale się nie zdziwię jak grafa w wersji PC nie będzie lepsza od tego co mamy na X360 i PS3. Oczywiście dojdzie AA i AF, ale to nie sprawi, że tekstury będą powalały czy też modele. GTA odkąd pamiętam graficznie wypadał średnio. Więc wątpię by teraz miał być jakiś przełom graficzny . Zwłaszcza, że od premiery wersji X360 minęło ledwie 7 miesięcy. Jeśli nawet pracę zaczęli wcześniej niż po premierze wersji konsolowej to i tak raczej nic to nie da. Miasto jest spore stąd te ograniczenia ( i niech mi tu nikt nie wyjeżdża z 512 MB ramu w X360) . Gdyby dowalili lepsze tekstury i lepsze modele to z wymaganiami by było cienko i takie 2GB mogłoby nie wystarczyć.. Może właśnie ten Rockstar nie jest taki głupi i wie co robi. Z pewnością będzie wyglądać troszkę lepiej i będzie chodzić płynniej, ale przełomu to ja się bym nie spodziewał. Chociaż chciałbym by tak było. Do tego jest duże prawdopodobieństwo, że to będzie czysta konwersja, a specom od RS nie będzie się po prostu chciało zbytnio szlifować grafiki i pisać wszystko od nowa. Obym się mylił ;)

 

 

Jakby ta gra miała nie wyglądać to i tak będzie dobra. Chyba że wydadzą zabugowaną "BETĘ" , ale tym raczej bym się tak nie martwił. Myślę, że od tej strony będzie lepiej. Sterowanie też nie powinno sprawiać problemów, bo jakoś do tej pory było ok. Za to mody jakie z czasem wyjdą sprawią, że ta wersja będzie lepsze od konsolowej. Kwestia czasu.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od wczoraj gTa 4 można było sobie nabyć w Carrefourze, i to taniej niż wszedzie wiec nie wiem o co biega ze ktoś pisze pojemność 2 dvd9 tek

Można tylko, że podobno w Radomiu i jakoś na razie tylko jedna osoba z Polski pochwalił się zakupem. Według strony Empik.com premiera jest 2008-12-02 co by wskazywało na to, że rzeczywiście jutro może być już na półkach do empika mam 10 minut z buta to się przejdę po 9:00 i mam nadzieję, że nie wrócę z pustymi rękoma. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kumpel" dzwonił że już ma czwórkę. Pirata (;/) i że niby PL.

Muszę przejść się do Empika,jak u was?

a ty dajesz sie dymac i lykasz wszystko jak mloda foka... wersji pl jeszcze dlugo nie bedzie... i nic nie wycieklo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że kerfur puścił plotę aby zaciągnąć ludzi do sklepu i tyle. Ciekawe, czy R* wysłal takie same emaile do sklepów odnośnie wystawiania gry na półki przed data premiery, jak podczas premiery na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem po co ta dyskusja. Czy to dziś kupicie czy jutro nie zrobi wam różnicy. I tak najwcześniej zagracie we Wtorek po 24'tej... Ja dopiero po wypłacie będę mógł sobie pozwolić i liczę na Was i wasze recenzje z licznymi screenami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...