Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec tak... gralem okolo 2.5h i moje wrazenia sa dosc dobre. Przy sprzecie z sygnatury gram na full ultra, 1920x1080, AA x2, HABO on... fps w 1 i ostatniej fazie 45-60. W metrze 60-80.

Jak dla mnie, jesli ta grafika "ultra" to juz koncowy efekt, to to nie jest ultra tylko co najwyzej mid/high :P ze tak powiem, grafika NIE powala (jakby sie przyjzec z bliska)

Rozgrywka BARDZO mi sie podoba :) wydaje mi sie ze potrzebna jest taka mapa gdzie mamy sporo ciasnych miejsc, co sprawia ze akcja jest naprawde dynamiczna :]

 

Mam nadzieje, ze grafika jeszcze troszke ulegnie zmianie bo prawde mowiac wole grac na high i widziec to high, niz grac na ultra i widziec jakies brzydkie teksturki itp :P

Nie wiem po co oni zrobili system laczenia sie z gra przez przegladarke! ;/ Wlaczona mozilla czy inna przegladarka tylko kradna cenna pamiec RAM i uzycie proca!

 

Czy ktos z was doswiadczyl czegos takiego, ze czasami podczas gry mrygnie mu ekran na niebiesko lub zielono? Jest do doslownie mykniecie (ulamek sekundy) :P nie wiem czy to kwestia bugow czy cos sie dzieje z karta graficzna... dodam, ze wystepuje to tylko w bf3, nie przeszkadza w zadnym stopniu w rozgrywce, ale wole wiedziec co to jest :]

 

 

 

podsumowujac... poki co jestem pozytywnie zaskoczony i chyba skusze sie zakupic :P

 

Podobno w beta nie ma ultra, pod ultra tak naprawdę jest high.

Nic mi nie mrygało.

Mnie jakoś ciężko się gra, ledwo w BC2 zdążyłem się jako tako wyrobić a tu już od nowa trzeba się wprawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znów wywaliło. Tym razem udało mi się pograć dłużej. Wsiąść do czołgu i postrzelać nieco z działka. Mapa jest nawet spora. Jeszcze nie udało mi się dojść do żadnego lotniska, by dobrać się do odrzutowca. A latają nad glową cały czas. FPS na tej mapie jest dość dobry. Ok 40-55. Wszystko na Ultra łącznie z cieniami. Jak w wersji finalnej będzie gorzej to zmniejszę detale i po problemie. Mimo, że na grafikę już się tak nie przyglądam to jest ona po prostu ładna na Caspianie. Widać się bardziej postarali z tą mapą niż z metro. Tylko strasznie ciężko wbić na serwer. I co chwile lagi prze okrutne. Co do migania to u mnie też to zauważyłem. Grafika nie grzeje się bardziej niż taki Crysis 2 czy BC 2, a tam nie doświadczyłem takiego problemu. Więc to chyba kwestia gry, albo niedopracowanych sterowników. To też w końcu beta tych sterowników. A obaj mamy Geforcy.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I z tym wiąże się wybór: albo grasz na high detalach, bo jesteś casualem, który ogląda grafikę zamiast grać i masz normalną widoczność, albo grasz na totalnym LOW (+modyfikacje w cfg), bo przyszedłeś pokazać kto jest lepszy i masz LEPSZĄ widoczność niż inni.

 

 

 

Albo ja jakiś głupi jestem, albo właśnie pokazałeś, że oszukujesz. Grzebanie w konfigach to jakby - że posłużę się Adamkiem - branie sterydów przez boksera aby był silniejszy. Poza tym już wcześniej ktoś napisał, że żołnierz na froncie nie ma konfiga tylko walczy w kurzu, deszczu, ciemnościach.

Jak ktoś jest mocny to włącza gre i nawala lamerów, którzy muszą sobie zwiększać widoczność aby zdobyć marnego fraga.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myslicie odblokuja Caspian Border ?? bo rozgrywka na mapie Op Metro to mnie BF2 czy BC2 nie przypomina :/

 

Ogolnie gra wyglada cacy wszystko na medium i jest spoko wystarczajaco , jedynie mesh na High i srednio 90 fps

tyle ze te 90fps daje odczucie jak by bylo polowe ,cos jak w Crysis2 niby framerate wysoki ale cos nie teges.

Dodac nalezy ze w tej mapie jest co najmniej 20 bugow do poprawki , glownie bledna kolizja obiektow

pewnie oni w DICE maja juz nowszego builda inaczej nie zdaza z poprawkami na premiere .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Największy fail przeglądarki serwerów, to że trzeba najpierw wybrać serwer, a potem kliknąć Join Server. Widze wolny slot, już sie ciesze, wybieram serwer, zanim zdąrze przesunąć myszke na Join Server to już wolnego slotu nie ma. Co za fail. Najwyraźniej za trudne aby po wybraniu servera automatycznie dołączało, albo chociaż podwójne kliknięcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta beta to porażka, nastawiałem się, że w silniku forstbite 2.0 będą niesamowite zniszczenia terenu, a w rzeczywistości to ch... Wchodzę do budynku na mapie metro walę w drzwi drewniane z bazooki 6 razy i nic, tak samo walę we wnętrzną ścianę i też nic, to gorzej nawet niż w bfbc2... A jak waliłem z bazooki w ściankę na otwartym terenie, to tandetnie to wygląda, tak jak w pierwszym red faction, tzn. jak raz uderzę, ze ścianki się obsypuje mur, jak drugi raz, to robi się to samo, ale mogę tak w nieskończoność razy strzelać i nie rozwali to ścianki.

Grafika jest ok ale też nie powala, trochę lepsza niż w bfbc2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm sciaglem gre kilkam w tym orgin "graj" chwile sie pojawi okno znika i nic sie nie dzieje i tak w kolko, jakeis rady ? komp jak w sygnie

 

przez battleloga tez nie dziala

Edytowane przez Golinski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten Origin ID to jest zrazem nick do gry, czy potem w samym BF3 można nick zmieniać dowolnie?

Jeśli to jest stały nick to lipa straszna...

Jak to jest z wbijaniem się na serwery, bo przy każdej próbie na chwilę pojawia się komunikat o uruchamianiu BF3 i po 2s znika i nic się nie dzieje... zatkane serwery, czy coś z grą?

Edytowane przez Boxster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Miałem trzy z rżedu mecze na CB, nie wywalało mnie na końcu, ale mecze do [gluteus maximus], nie ogarniam tej mapy niestety, nie wiem co sie dzieje i nic/nikogo nie widze. Zagrałem dla odmiany w rush, miałem niezły mecz to oczywiście mnie wywaliło w trakcie. Musze przyznać że w becie BC2 na PC miałem masę funu, tutaj jak na razie kompletny funu brak, a na konsoli w sumie to samo mimo iż o niebo łatwiej. Im dłużej gram tym mniej czekam na pełną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kaszanka... Jak zakładałem konto to byłem przekonany, że to jest tylko nazwa konta podobnie jak na Steam-ie, a samego nicka będzie można zmodyfikować. Jeśli tego nie zmienią to mam najbardziej bezsensownego i absurdalnego nicka pod słońcem... ciekawe, czy na jednego maila można założyć drugie konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem trzy z rżedu mecze na CB, nie wywalało mnie na końcu, ale mecze do [gluteus maximus], nie ogarniam tej mapy niestety, nie wiem co sie dzieje i nic/nikogo nie widze. Zagrałem dla odmiany w rush, miałem niezły mecz to oczywiście mnie wywaliło w trakcie. Musze przyznać że w becie BC2 na PC miałem masę funu, tutaj jak na razie kompletny funu brak, a na konsoli w sumie to samo mimo iż o niebo łatwiej. Im dłużej gram tym mniej czekam na pełną.

 

Na dobry serwer musiałeś trafić. Jak już wejdę na CB to każda runda = crash serwera, już zacząłem wychodzić przed końcem żeby cokolwiek zapisało, ale często w trakcie rundy crash się zdarza. Tyle jetów zestrzeliłem stingerem i żadnych statystyk nie mam na tej broni ;/ Na metro ze 3 razy może padł serwer jak grałem. CB wizualnie faktycznie ciężka do ogarnięcia, oczoyebu można dostać, ciężko przeciwnika wypatrzeć w tej roślinności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem 5-6 rund na Caspian i powiem krótko, to jest Battiefield.

 

Nie sugerujcie się tym badziewiem Operation Metro.

 

 

Hasło do serwerów: shoppingcartsareagoodride (podane przez gościa z DICE).

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kaszanka... Jak zakładałem konto to byłem przekonany, że to jest tylko nazwa konta podobnie jak na Steam-ie, a samego nicka będzie można zmodyfikować. Jeśli tego nie zmienią to mam najbardziej bezsensownego i absurdalnego nicka pod słońcem... ciekawe, czy na jednego maila można założyć drugie konto.

 

Ktoś tutaj pisał na forum, że można z tego powodu do supportu napisać o zmianę Id. Miało by to sens, np. kiedy użyliśmy swojego nazwiska, a nie chcielibyśmy aby było ono widoczne teraz dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem trochę wczoraj w tą betę i jedno mogę napisać. Totalnie tego nie ogarniam.

Pomimo, że gra wymaga sterów nvida powyżej 280.5 chyba, to po pięciu failstartach uruchomiło się? Dobra nasza....

Gra się jakoś tak miękko w porównaniu z BBC2, niemniej jak ktoś wyżej wspomniał tej rewolucji w nowym wydaniu frostbite'u nie widzę - zniszczenia. Jest parę miłych nowych rzeczy - choćby animacje podczas pokonywania przeszkód. Gra odpalona w full detalach (ultra) i nie powala na kolana pomimo, że na sprzęcie z podpisu śmiga i daje pełny komfort grania.

Co by nie patrzeć parę pytań należy postawić. Kto wpadł na pomysł żeby zablokować keybinding? Dlaczego podczas czekania na dołączenie (po killu) esc nie dział i nie można wejść do opcji? Wie ktoś, który klawisz odpowiada za kładzenie się/czołganie? I ta przeglądarka?

Mam naprawdę mieszane uczucia, ale to przecież beta i w dodatku mocno uwsteczniona wersja. Tak czy siak, spróbuję ogarnąć temat przez weekend...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpis problemu:

Nazwa zdarzenia problemu: APPCRASH

Nazwa aplikacji: bf3.exe

Wersja aplikacji: 0.0.0.0

Sygnatura czasowa aplikacji: 4e7b2777

Nazwa modułu z błędem: ntdll.dll

Wersja modułu z błędem: 6.1.7600.16695

Sygnatura czasowa modułu z błędem: 4cc7ab86

Kod wyjątku: c0000005

Przesunięcie wyjątku: 0003bf09

Wersja systemu operacyjnego: 6.1.7600.2.0.0.256.1

Identyfikator ustawień regionalnych: 1045

Dodatkowe informacje 1: 4c0d

Dodatkowe informacje 2: 4c0d4d78887f76d971d5d00f1f20a433

Dodatkowe informacje 3: 4c0d

Dodatkowe informacje 4: 4c0d4d78887f76d971d5d00f1f20a433

 

 

 

czasem cos takiego sie pojawi choc najczesciej poprostu mignie "urocamianie" i potem sie nic nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem BF3 na laptopie.... w 1366x768 większość mid tylko tekstury high

 

lapek:

Sony F11

i5 2 rdzenie 4 wątki 2.4 normal 2.9 turbo

grafa: Gforce 330m

8 gb ramu

 

i było bardzo płynnie :P niestety bawiłem się może z 20 min brak czasu ;/ może w niedziele pogram w bf jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli komus tak jak mi standardowe bindy uniemozliwialy normalna gre, polecam program autohotkey i jego mapowanie klawiszy.

W podstawowym pliku skryptowym wpisujemy np:

 

o::rmbutton

 

i mamy pod klawiszem o - prawy klawisz myszy

Ja sobie ustawilem w sterownikach myszy pod prawym klawiszem - u.

A juz w configu celowanie pod o a skok pod u.

I dzieki temu mam skakanie na prawym a celowanie pod o. Mimo ze nie da sie tego ustawic jeszcze z poziomu opcji w grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj z rana pomyślałem, że dam grze jeszcze jedną szansę.

Uruchamiam origin, kilkam na bf3 beta, otwiera się zakładka w firefox.

 

Połączenie zostało zresetowane

 

 

Połączenie z serwerem zostało zresetowane podczas wczytywania strony.

 

 

Dno i żenada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest nalot casuali i to widać nawet w tym temacie i też w tym, że zminusowali tą wypowiedź. Ludzie którzy chcą, aby wraz ze spadkiem detali nie polepszała się widoczność chyba upadli na głowę i jednocześnie widać, że nigdy nie grali choćby na półprofesjonalnym poziomie. Pora zrozumieć, że gry multiplayer bynajmniej nie są stworzone do tego, abyście sobie podziwiali grafikę. Masz wygrać, pokazać kto jest lepszy.

 

I z tym wiąże się wybór: albo grasz na high detalach, bo jesteś casualem, który ogląda grafikę zamiast grać i masz normalną widoczność, albo grasz na totalnym LOW (+modyfikacje w cfg), bo przyszedłeś pokazać kto jest lepszy i masz LEPSZĄ widoczność niż inni.

 

Sztuczne wyrównywanie w sposób jakim jest "niech sobie obcinają detale, ale żeby nadal mieli taką samą widoczność jak ja z wysokimi", jest co najmniej idiotyczne. TAK NIE MOŻE BYĆ.

 

Jeszcze raz:

grupa 1. casual - grafika high, widoczność low, biega po mapie podniecony grafiką

grupa 2. gracz z ambicjami - grafika very low, widoczność high, biega po mapie, aby zrównać z ziemią casuali

 

W której grupie jesteś?

 

 

Jak se tam chcesz, tylko sam pamietam, ze dawno dawno temu jak ludzie grali to tak gre uprszczali, ze nie bylo krzkow ani scian a dla mnie taka grupa ludzi to lameriada. Ulatwianie sobie w taki sposob gry jest mega smieszne :lol: poskiluj troche na full detalach i nie chodzi o to, zebys podziwial grafike, chodzi o to, zebys w ogole kogos zobaczyl synek...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widze ze masz ogromne braki w logicznym rozumowaniu kolego

 

to nie czasy quake2 ze zmienialo sie tekstury, dzwieki itp w grze zeby miec przewage

na tym wlasnie polega rowniez trudnosc tej gry ze otoczenie jest bogate w szczegoly i lepszy zawodnik potrafi wsrod drzew przykladowo dostrzec przeciwnika

ty natomiast tego nie potrafisz, jak sam stwierdziles, zmniejszasz detale zeby latwiej dostrzegac przeciwnikow

czy zolnierz na polu bitwy ma wszystko idealne? czesto jest kurz/deszcz, bron sie zacina, jest mnostwo bodzcow i gina ci ktorzy nie potrafia sobie z nimi poradzic

 

coz, wg twojej kategoryzacji to ty jestes casualem

 

takie rzeczy to już w quake 1 się robiło zmiana dźwięków brak teksturowania zmiana wyglądu broni (efekt prądu na laser bo nie rozpraszało) itp itp dużo tu pisać.

Jak ktoś chce po udawać gracza z ambicjami to trzeba pozwolić takiej osobie niech się dowartościuje skoro ma taką potrzebę.

Dlatego uważam jakie konsole są takie są ale tam nie ma opcji za bardzo aby polecieć w przykładowego chu... I to mi się podoba choć gram na PC.

Wszystko widać tak samo rozdzielczość taka sama itp możesz sobie gamme zmienić i jeśli jest opcja wypoziomować obraz i zmieniać czułość myszki i to jest bardzo dobre na konsolach.

A na PC to bez komentarza pozostawię to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się w ustawieniach można.

 

...pierwsze co robie w jakiejkolwiek grze multi to detale jadą w dół na maxa. Casuali nie cierpię - zepsuliście rynek gier PC

Zmiana detali nie służy do poprawiania Twojego marnego skilla tylko żeby ludzie na słabszym sprzęcie też mogli sobie pograć!!! Wbij se to do głowy!

 

Też nie lubimy takich jak Ty. :razz:

  • Upvote 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...