Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

To czemu w Originie (tam gdzie zamawialem gre) caly czas widnieje 25.10.2011?

Totalna dezinformacja.

 

 

U mnie w Originie widnieje 28.10.2011. Nie wiem dlaczego Ty masz 25. A tak na marginesie w sklepach internetowych premiera zaznaczona była na 28 już od bardzo dawna. Poza tym jaką różnicę robią te 3 dni żeby się wściekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fraps cały czas mi pokazuje ze gram w DX11 :P w co naprawdę nie wątpie gdyż posiadam niemal w pełni zgodną kartę :P

 

Ale czy można uruchomić gre w DX9 ?? czy to się zmienia automatycznie zależnie od "detali" jakie ustawimy w grze ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wogóle nie działa na DX9. :wink:

 

Fraps pokazuje jaki DX w użyciu? Myślałem że takie rzeczy tylko w Afterburnerze. Może pokazuje stałe 11 klatek? :P

 

Ahahah, wlasciwie tez o tym pomyslalem.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Fraps pokazuje jaki DX w użyciu? Myślałem że takie rzeczy tylko w Afterburnerze. Może pokazuje stałe 11 klatek? :P

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Harry :) ... choć w zasadzie bardzo niewiele się pomyliłeś ;)

 

choć przyznaję, że to nie musiał być FRAPS :) ... zmyliło mnie to, że wraz z FRAPSEM włączyło sie i "to cos" :P

w każdym razie staram się grać na siłę i w ostatniej lokacji metra jest najgorzej bo FPS oscyluje między 15 a 25 ... dlatego pytałem Was o DX ... trudno :)

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam czy NAPRAWDE NIE DA SIĘ???? zrobić gry gdzie domorosły hacker(lama) nie spierd... gry 31 osobom bo ma autoaim, wallhack i jakieś inne ciach!o??

 

własnie miałem sesje gdzie w przeciwnej drużynie kolo miał 141 do 1, grał supportem z saw więc tylko strzelał, przeładowywał, strzelał, przeładowywał....cholera nawet go kilka razy trafiłem!

 

co za ciach!o...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sie zastanawiam czy NAPRAWDE NIE DA SIĘ???? zrobić gry gdzie domorosły hacker(lama) nie spierd... gry 31 osobom bo ma autoaim, wallhack i jakieś inne <span style='color: red;'>[ciach!]</span>o??

 

własnie miałem sesje gdzie w przeciwnej drużynie kolo miał 141 do 1, grał supportem z saw więc tylko strzelał, przeładowywał, strzelał, przeładowywał....cholera nawet go kilka razy trafiłem!

 

co za <span style='color: red;'>[ciach!]</span>o...

 

W becie nie ma punk bustera, przecież to była kwestia czasu kiedy stworzą jakiegoś haxa, spokojnie. ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haxy były, są i będą. Gram w fps's od ładnych paru lat i jeszcze nie spotkałem się z grą, w której nie byłoby cheaterów. Jak do tej pory nie udało sie (i prawdopodobnie się nie da) stworzyć programu, który zablokowałby wszystkich nieuczciwych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 mln zagrało w BETę.... fiu fiu

 

Kontynuując, Troedsson zwrócił uwagę na to, jak bardzo ważne dla jego firmy są tego rodzaju testy. Tylko dzięki nim producent może sprawdzić infrastrukturę sieciową, nowy silnik gry oraz przekonać się czy podoła ogromnemu zainteresowaniu tytułem. W swoim wpisie zwrócił też uwagę na to, że udostępniony kod Battlefield 3 jest jego wczesną wersją i będzie znacząco różnił się od finalnego. Poza błędami wychwyconymi przez producenta, także wszelkie uwagi przesyłane przez graczy zostaną uwzględnione i zaowocują poprawkami umieszczonymi w ostatecznej wersji gry, która trafi na półki sklepowe.

źródło: www.gry-online.pl

 

Także nie ma co narzekać, finalna wersja będzie MIODZIO ;)

Edytowane przez pr1est

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja w BC2 co prawda na necie nie grałem (BF2 za to całkiem sporo) to BF3 beta nie zawiódł mnie. Mimo drobnych bugów (tak - ja nic z tych rzeczy nie uświadczyłem jeszcze o których piszecie :D) bawię się świetnie.

 

Myśliwce latają wolno ale fajnie to wygląda.

 

ps. radio z komunikatami wojennymi jest dla mnie świetne. Co chwilę coś się "dzieje"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie poszli po rozum do głowy, w końcu będzie można zagrać w BFa a nie jakąś RUSHo-popierdółkę..

 

Gameplay z dwóch nowych map (Grand Bazaar - PS3, Operation Firestorm - PC):

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=geTOvrUVPTE http-~~-//www.youtube.com/watch?v=oDIwNcAF7s4

Zapowiada się na prawdę ciekawie :D

 

Cytat z IGN

Is it as glitchy as the beta? Not in my experience. If you've noticed, the beta hasn't updated on consoles and the build available to the public is over six weeks old. My time spent with these maps on PC and PS3 flowed smoothly the entire time. I never saw anyone fall through the map and no long-neck avatars squirmed across the ground twitching. Not only that, enemies appear to take more damage to kill -- another qualm I had with what I'd played before the latest demo. Steady aim is paramount to success and I'd often have to run down a wounded player to finish them off. I too escaped death a few times after absorbing some damage and rushing to safety.

Edytowane przez Vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Fajna ta Op. Firestorm, ale wydaje mi sie czy jest punkt na punkcie (widać wszystkie pod koniec jak leci). Na tej mapie by chyba można ze 100 punktów dla 1000 graczy rozstawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało grałem na razie w Betę, bo jakoś ciężko mi to było ogarnąć. Ale dziś zagrałem pierwszy raz na Caspianie w conquesta i nie powiem, ale mnie wciągnęło jak szlag. W BC2 grałem tylko rusha, jakoś conquest mnie nie rajcował, ale tu to się dzieje ;) Wkurza tylko mnie ta mapka na której g...widać, może ciut większe te trójkąty nad wrogiem mogły by być, no i ten granat pod G! W BC2 był pod F i teraz non stop macham nożem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trójkątów nad głową przeciwnika nie powinno być w ogóle.. Dobrze, że zmniejszyli te znaczniki. Co do mapki z huda, podzielam twoje zdanie w 100%, ciach!iana niesamowicie ;/

 

 

Fajna ta Op. Firestorm, ale wydaje mi sie czy jest punkt na punkcie (widać wszystkie pod koniec jak leci). Na tej mapie by chyba można ze 100 punktów dla 1000 graczy rozstawić.

 

 

Są blisko siebie, ale nie ma tragedii. Zaprojektowali mapy tak, aby były także infantry friendly. Widać, że nowszy build, już nie lata się czołgiem Edytowane przez Vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy przed premierą opublikują jakieś info na temat kampanii oprócz tego filmiku na którym pokazywali możliwości silnika graficznego....

 

Widzę, że Pan executive producer nie wie, że można położyć swoją postać w nowym battlefieldzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też próbowałem tych nowych map, ale gdzie nie wejdę to mam potworne lagi. Macie podobnie?

 

no g4g zero lagów ale przez to sciach!lone sterowanie nie mogę latac bo nawet nie mozna sterowania myszka odwrócić, generalnie grając w nowego bf3 jestem zawiedziony, za duzo bugów które mnie zniechecają, zostaje przy bc2 i czekam na full

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...