Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

bielski - "działa" to wielkie słowo pod którym kryje się wiele znaczeń dla nie których to słowo oznacza np. 20 FPS

 

Ja gram 1024x768 i ustawienia LOW/MED najmniej mam w ostrej zadymie 29 FPS co niestety ale nie sprzyja komfortowemu graniu,

 

Pynnie zaczyna byc od 40 fps jak dla mnie,

 

Średnio mam około 34FPS z czego na prawdę grafika nie powala i jak dla mnie jest gorsza od BC2 ... i niestety nie zgodze się

że jest dobrze zoptymalizowana ale tu nie o to chodzi bo to beta. Chciałbym zobaczyć jak będzie ta gra chodzić po premierze na

kompie pokroju mojego. Z czystej ciekawośći

 

 

Szybko zdanie zmieniasz

 

ok gram sobie spokojnie , i nie słuchajcie ze taki sprzęt nie pociągnie BF-a

 

 

Jak ma grafika powalac jak ledwo co ciagnie na low detalach?

Twoje "mondrosci" wykluczaja sie nawzajem, co lepsze sam cos piszesz a pozniej temu zaprzeczasz...

 

Ze tak brzydko powiem "zdecyduj sie k@$wa" ja ta gra Ci chodzi...

Raz OK i nie ma sie co przejmowac sprzetem, kilka stron dalej, jakas masakra i grac sie nie da bo nisko FPSy leca i grafika nie powala...

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się kto może czy idzie zmienić ten śmieszny Origin ID logowałem się wczoraj pierwszy raz w tym systemie origin i wpisałem błędnie nazwę, a nigdzie nie widzę opcji zmiany nicka

 

Nie ma opcji zmiany id ani nicka żołnierza, bo.. nie. Taką uzyskałem informacje z supportu. ;>

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jesli pytanie nie na miejscu , czy ktos z was uzywa sluchawek 3D podczas gry w BF2 /BC2 / BF3 ?

mam na mysli sluchawki posiadajace cztery ,szesc lub wiecej glosnikow ,

potrzebuje szybko cos kupic bo przemeblowanie w pokoju pozbawilo mnie odpowiedniego odsluchu z mojego zestawu 7.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn. starzejesz się :D

 

heh pewno tak, albo już się nagrałem i byle co mnie już nie zadowala ... to nie czasy gdzie pożerało się każda szczelankę i jarało cieniami, ruszającymi drzewkami listkami, czy dziurami po kulach :lol: notabene dziwi fakt że po takim czasie nie w każdej grze można wybić szybę, czy lampę, to było nawet w Syphon Filter na plejaka wieki temu :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

To super wczoraj na szybko chciałem odpalić i wpisałem z pośpiechu inny niż miałem w BC2 :mur: Dzięki za info

 

No to trzeba przyznać, wpisanie właściwego nicka zajeło by dużo czasu. Tak to jest jak ludzie nie czytają uważnie, ile przez to było problemów z GfWL, teraz sie zacznie z Origin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież pisałem, ze się z pośpiechu pomyliłem w czym ty widzisz problem? Wpisałem taki jak mam na steamie myślałem, ze nazwę żołnierza w samej będzie można już zmienić ale nie bo po co :mur:

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym tkwi fasolka.

 

Aha czyli tak bardzo martwisz się innymi użytkownikami, ze ich problemy stają się twoimi własnymi :lol: EOT

 

 

Co do samej gry pograłem chwile i beta BC2 wessała mnie znacznie bardziej niż beta BF3 ale to chyba kwestia tego, że mapa w becie BC2 leżała mi bardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie, tylko mnie irytują te powtarzające się płacze, wyikające z tego że komuś sie nie chciało poświęcić pięciu sekund tylko leci na pałe klikając "next".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu zainstalowałem i muszę powiedzieć, że po 4o minutach nie ogarniam tematu: dużo spawnkilli, lunety oslepiajace na maksa, żołnierz jakiś taki lekki (już ktoś wspominał). Ginę praktycznie po 1, 2 strzałach gdzie sam nie zdążę nawet wcisnąć przycisku. Może będzie lepiej po dłuższym ograniu, ale na razie lekkie rozczarowanie... Aha, gra właśnie się wysypała na "out of memory on graphic card" - świetnie.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Można jakoś na stałe włączyć wyświetlanie ilości klatek? Czy jedynym sposobem jest trzymanie klawiszy? A tak w ogóle mi się gra w BF3 całkiem nieźle. Na tej jednej mapie widać, moim zdaniem trochę więcej shootera w stylu CoD (zwłaszcza w momencie przebijania się przez stację metra) mi osobiście to odpowiada. Ciekawy jestem większych lokacji. Jak do tej pory ciężko mi ocenić balistykę broni, mam nadzieję, że będzie równie dobra co w BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba przyznać, wpisanie właściwego nicka zajeło by dużo czasu. Tak to jest jak ludzie nie czytają uważnie, ile przez to było problemów z GfWL, teraz sie zacznie z Origin.

 

W gfwl da się zmienić nicka przecież, chyba, że miałeś na myśli problemy z dawnym brakiem obsługi multi na polskich kontach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Można zmienić, ale za 10 $, a chodziło mi właśnie o brak obsługi polskich kont. Ludzie zakładali konta na polske, wpisywali klucz po czym nie mogli sie zalogować. Każdemu sie może zdarzyć, ale multum takich sytuacji było, a wystarczyło chwile poczytać.

To samo zresztą z save-ami, ludzie nie backupowali folderu XLive, co w przypadku kont offline wiązało się z utratą save-ów, bo w przypadku online można profil pobrać z serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry jesli pytanie nie na miejscu , czy ktos z was uzywa sluchawek 3D podczas gry w BF2 /BC2 / BF3 ?

mam na mysli sluchawki posiadajace cztery ,szesc lub wiecej glosnikow ,

potrzebuje szybko cos kupic bo przemeblowanie w pokoju pozbawilo mnie odpowiedniego odsluchu z mojego zestawu 7.1

 

Ja pykałem/pykam na Lognetmedia Aero w BF2. Gdyby nie ich ciężar,to pewnie nie leżały by w kącie;) A tak to pełen wypas,jeżeli chodzi o wrażenia. Edytowane przez Gr3gory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlelog / Sign in to the Open Beta

 

Wyglada na to ze premiera w Europie bedzie przesunieta...

 

USA 25th October

Europe 27th October

UK 28th October

 

This is due to the fact BF3 isn't a worldwide launch and instead matches the usual release dates that physical like retailers like to use in those countries.

 

This isn't an EA decision but just the way video game distribution has happened for years. ORIGIN can't release earlier than physical retailers due to anti-competition laws.

Szczerze mowiac to jestem troche .. szukam odpowiedniego slowa - ZŁY (nie chce bluzgać).

Praktycznie wszedzie widnialy informacje ze premiera jest 25'go, ba nadal tak jest na glownej stronie Battlefield 3 : BF3 - EA Available 10.25.2011 (Pre Order now on Origin 10.25.2011)

 

W kazdym razie ja sobie zmienilem narodowosc / adres w profilu EA na US, nie mam zamiaru czekac 3 dni po premierze w US - moze jakos przejdzie. A jak nie to bedzie :mur: .

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po sesji snajperem. Muszę przyznać, że mobile spawn to najgorsze g..no dla przeciwnika. Wystarczy,że prześlizgnę się na tyły w jakieś krzaki i tamci mają pozamiatane.

Chyba, że ktoś zajarzy, że można to zniszczyć, ale póki co mało kto chyba o tym wie.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po sesji snajperem. Muszę przyznać, że mobile spawn to najgorsze g..no dla przeciwnika. Wystarczy,że prześlizgnę się na tyły w jakieś krzaki i tamci mają pozamiatane.

Chyba, że ktoś zajarzy, że można to zniszczyć, ale póki co mało kto chyba o tym wie.

pzd

 

Ogólnie "teren walki" powinien być w Rushu inny dla obu drużyn. Aktualnie jak jakiś id^$**(albo i dwóch...) zacznie kampić na tyłach to nie ma szans -spawn, dead, spawn, dead. Nawet z serwera ciężko czasami wyjść (spawn, żeby wyjść z gry/zmienić ustawienia jest najlepszym pomysłem od czasów wynalezienia koła).

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...