Skocz do zawartości
Sysak

Szukam Gry!

Rekomendowane odpowiedzi

Zabronione jest udostępnianie torrentów czy dyskutowanie o nich?

Poza tym chyba nie ten fragment regulaminu przytoczyłeś yuucOm ;)

Fragment "I daj torrenta jeśli możesz" jest bardzo wymowny. Informowanie o dostępności softu w nielegalnych źródłach też jest niepożądane.

Zacytowany fragment jest jak najbardziej odpowiedni - przeanalizuj drugie zdanie. EOT.

 

prznar1

W te znane tytuły pewnie już grałeś więc ja zaproponuję Dispel. Nic wybitnego, ale i tak niezły zabijacz czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pewnego FPS'a. Starszy tytuł ( coś ok 2000-2002r.) - realia wojenne (I lub II WŚ) W pierwszej (chyba) misji zaczynamy tylko z nożem na moście (akcja dzieje się podczas zimy) i od pleców podchodzimy 1 przeciwnika. Następnie biegniemy za jakimś pojazdem terenowym, który nas osłania.

 

Gra miała SP i MP. W MP były mapy, gdzie można było latać samolotami i np. niszczyć okręty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gier typu zręcznościówki, platformówki na PC, podstawowa cecha jaka mnie interesuje to grywalność. Przykładowo coś w tym stylu:

Genialna gierka, z przyjemną grafiką, wciąga jak jasny gwint :) [PC]

Szkoda, że nie ma tej gry w pełnej wersji na PC (spotkałem się jedynie z demo wersją we flashu) Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie? [PSP]

Niestety, jedynie na PS3 [taki exclusive] jednak może istnieje coś podobnego do tej produkcji na PC? [PS3]

 

Podsumowując: Szukam prostej gry (bez żadnych bajerów wizualnych 3d), z ciekawą oprawą audiowizualną (LocoRoco ma to na cudownym poziomie) no i najważniejsza rzecz to GRYWALNOŚĆ

 

Miałem okazję sprawdzić już Poinfex(trochę ponura grafika, ale mimo wszystko wciąga), Crayon Phyhics(ciekawa gra, jednak mniej wciągająca od World of Goo).

 

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie?

Edytowane przez d3nis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wiem natknąłem się na tą grę w poszukiwaniach, ale to nie to, zbyt dużo bajerów no i duże wymagania. Chodzi mi o coś prostego(grafika 2d, ewentualnie prosta 3d jak np. poinfex), grywalnego jak World of Goo czy Loco Roco. Gdyby właśnie istniał jakiś (pełny, nie mówię o minigrze online by sony) port Loco Roco, lub chociaż możliwość emulacji byłbym wniebowzięty, jednak czegoś takiego na 95% nie ma więc zgłaszam się z prośbą o pomoc, może ktoś słyszał o czymś podobnym (nie musi być jota w jotę to samo, po prostu ładna kreskówkowa grafika i grywalność :) ) na platformę PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, wygląda ciekawie, może nie tak interesująco jak Loco Roco ale mimo wszystko nie omieszkam sprawdzić. Może jeszcze ktoś będzie w stanie mi pomóc, poczekam ^_^ Wybaczcie te wymagania, ale "Takie sobie wymarzyłem" (nawiązując do pewnego skeczu KMN pt. Drzwi). Dzięki zzizzy :)

Edytowane przez d3nis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szukam jakiejś dobrej gry mmorpg zastanawiam się nad guild wars lub wow na priv servie ale jeśli zna ktos jakies inne gry to prosze podac nazwy odrazu mowie ze jakies tandetne chińskie nisko budżetówki odpadają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darmowa silkroad online :) masa gratów, umiejętności, grafika porządna i ekstra klimat ;)

Żartujesz :blink: Jak się uda wejść na zapchany i praktycznie zbotowany serwer to tak...

 

Ze swojej strony polecam Runes of Magic, taki darmowy klon WoWa, trochę ludzi gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, naszła mnie ostatnio chęć żeby zagrać w coś dobrego :lol2:

Szczególnie interesują mnie erpegi, od razu zaznaczam że w Wiedźmaka grałem, KOTORy, Baldury zaliczone a Planescape kupiłem ale narazie jakoś nie mam chęci instalować go. Gra nie musi być nowa, ba nawet lepiej jakby była w jakiejś taniej serii :razz: .

A jeśli nie RPG to jakiegoś RTSa, zastanawiałem się nad W3 ale chyba w sieci nie będę miał już szans? Może jakieś opinie o Company of Heroes, jakoś nie kręciły mnie nigdy te RTSy wojenne, ale taka wychwalana...

Proszę więc o propozycje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś wypasionej ścigałki na laptopa z siga. Koniecznie licencjonowane wozy, najlepiej dużo. Czy tory czy rajdy, czy miasto nieważne, ma wsysać jak nie wiem. Teraz montuję Drivera 1 i Tocę 2 i Rally Championship 2000. Polecicie coś jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś wypasionej ścigałki na laptopa z siga. Koniecznie licencjonowane wozy, najlepiej dużo. Czy tory czy rajdy, czy miasto nieważne, ma wsysać jak nie wiem. Teraz montuję Drivera 1 i Tocę 2 i Rally Championship 2000. Polecicie coś jeszcze?

Widzisz szkoda ze licencjonowane fury bo tak bym polecił eRacera ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

szukam pewnej starej gry freeware...gra to byla strzelanka 2d...bardzo skapa grafika, plansze i postacie byly stworzone z kresek, reszta bialy ekran...chodzilo sie, zbieralo apteczki i bronie i nawalalo innych przeciwnikow...cecha charakterystyczna dla gry bylo ze po zabiciu odpowiedniej liczby przeciwnikow mozna bylo zdobywac kolejne stopnie wojskowee(kadet, plutonowy)...gra byla w trybie diczmecz, po smierci sie odradzales po paru sec i dalej nawalales :)...zwyciestwem gry bylo osiagniecie ostatniego stopnia woj. ...bardzo mi zalezy na tej grze! ale niestety nie kojarze tytulu, chociaz po glowie mi chodzi ze byl to tytul dwu czlonowy i bylo w nim slowo "strike", ale moze sie myle...z gory dzieki za pomoc!

Edytowane przez ktosniewazny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

A ja mam ochotę zagrać w jakąś turówkę, coś w stylu JA2 lub Silent Storma. Dodam tylko, że JA2 mi się już przejadło tak samo jak Silent Storm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry, która swojego czasu byla dostępna na automatach.

 

Wszystko co pamiętam - Była to bijatyka na 1 lub 2 osoby, w której przechodzilo sie etap za etapem zaparzajac innych przeciwników a pod koniec byl zawsze boss. Grało sie białym gosciem, murzynem albo panienką. Co chwile były cutscenki gdzie trzeba było nacisnac odpowiedni przycisk i wtedy robilo sie combosa bodajrze i załatwialo kolesia na raz a jak sie nacisnęło zły to trzeba było walczyć nie z tym jednym ale z kilkoma innymi. Problem był w tym, że wszystkie napisy były po Chińsku/Japońsku :D

 

Akcja działa się na statku albo w takiej bodajże świątyni (mozna bylo wybrać 3 rózne lokacje na początku gry).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry - strzelanki-masakratorki z oł,oł 1995 roku albo nawet i wcześniej - była dołączana do CD-Action w 2000 czy 2gim na CD.

Polegała na młóceniu dinozaurów (tak to wygladalo) na planszy 2d - chodzilo sie ludzikiem, i nawalalo. Na poczatku pistolet, z "obcych" wypadali bronie, buffy, freezy etc. - i zdobywalo sie punkty. Im wiecej punktow, tym wiecej stworow, ktore coraz szybciej sie poruszaja. Perki co level. Apteczki. Etc. etc.

Pamietam, zawsze to pamietam, rok temu ja odnalazlem, ale znow mam dziure w pamieci : wiem ze jej nazwa zaczynala sie na A i miała gdzieś w środku world.

Axxxxxworld prawopodobnie.

Projekt może być wciąż rozwijany.

Protoplasta wszystkich "Alien Shooter 2d/3d z góry widzianych".

Ahhhh, no i opcja co-op: dwóch na jednym ekranie, steruje sie klawiatura: WSAD + obracanie sie+ogien, Strzałki+obracanie sie+ ogien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny request. Była to gra typu masz 20 minut gry i zapłać po full wersję, jakieś 6 lat temu w to grałem, może mniej. Gra w 2d, widok z góry, space shooter z elementami fabuły i ekonomi oraz rpg. Zbierało się tam jakieś kryształy jako kasę oraz był 1 duży statek który był chyba okrągły i to była nasza baza. W bazie mogłeś rozmawiać z załogą u której mogłeś ulepszać swój stateczek itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

szukam pewnej starej gry freeware...gra to byla strzelanka 2d...bardzo skapa grafika, plansze i postacie byly stworzone z kresek, reszta bialy ekran...chodzilo sie, zbieralo apteczki i bronie i nawalalo innych przeciwnikow...cecha charakterystyczna dla gry bylo ze po zabiciu odpowiedniej liczby przeciwnikow mozna bylo zdobywac kolejne stopnie wojskowee(kadet, plutonowy)...gra byla w trybie diczmecz, po smierci sie odradzales po paru sec i dalej nawalales :)...zwyciestwem gry bylo osiagniecie ostatniego stopnia woj. ...bardzo mi zalezy na tej grze! ale niestety nie kojarze tytulu, chociaz po glowie mi chodzi ze byl to tytul dwu czlonowy i bylo w nim slowo "strike", ale moze sie myle...z gory dzieki za pomoc!

Tylko SOLDAT mi się kojarzy, ale nie wiem, teraz w dodatku są jakieś nowe tego wersje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam bardzo starej gry a dokładnie fps-a. Na samym początku zaczynaliśmy w stacji metro i mieliśmy jedynie jako broń paralizator. Później chodziliśmy obok bloków a wśród nich zieleń i w końcu był bank... - tyle zapamiętałem. Jak na tamte czasy genialna grafika chciałbym jeszcze raz zobaczyć dokładnie jak ona wyglądała i w końcu przejść ten beznadziejny bank hehe....

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dłuższego czasu szukam nazwy gry, w której demo (bodajże z CD-Action) grałem dawno temu. co najmniej 5 lat temu, może dawniej.

Był to RTS, gdzie zbierało się dynie przy pomocy robotników, których się rekrutowało w budynku który wyglądał jak szklarnia. Można było też zbierać zardzewiałe koła zębate. Oczywiście chodziło w grze o pokonanie militarne przeciwnika, ale nie mogę sobie przypomniec jak gra się nazywała. Licze na Waszą pomoc. Pozdrówka, Tarzan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dłuższego czasu szukam nazwy gry, w której demo (bodajże z CD-Action) grałem dawno temu. co najmniej 5 lat temu, może dawniej.

Był to RTS, gdzie zbierało się dynie przy pomocy robotników, których się rekrutowało w budynku który wyglądał jak szklarnia. Można było też zbierać zardzewiałe koła zębate. Oczywiście chodziło w grze o pokonanie militarne przeciwnika, ale nie mogę sobie przypomniec jak gra się nazywała. Licze na Waszą pomoc. Pozdrówka, Tarzan

Rise of Nations: Rise of Legends ?? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rise of Nations: Rise of Legends ?? :blink:

Oj nie, to starsza gra była. Działa się w postapokaliptycznej scenerii... na okładce gry chyba widniał balon ale nie jestem pewien. I być może jedną z jednostek był koleś z włócznią jeżdzący na... psie/wilku/niedźwiedziu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...