Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego zażyczyła sobie taki prezent? "Bo jest śliczny" :P

 

To jest ten rodzaj "argumentu", z którym rozsądny mężczyzna nie będzie dyskutował ani minuty. W podpisie mam Vaio mojej żony, mimo że były w tym samym sklepie ociupinkę lepsze technicznie Asusy. Co z tego, kiedy "brzydkie i czarne"? :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ten rodzaj "argumentu", z którym rozsądny mężczyzna nie będzie dyskutował ani minuty. W podpisie mam Vaio mojej żony, mimo że były w tym samym sklepie ociupinkę lepsze technicznie Asusy. Co z tego, kiedy "brzydkie i czarne"? :>

 

I Twoja żona ma w pełni rację bo sprzęt nie powinien być tylko dobry od strony technicznej i niezawodności ale również mieć zachęcający, elegancki wygląd. +1 dla niej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny w PLAY:

 

iPhone 4 zostanie udostępniony klientom indywidualnym w poniedziałek, 23 sierpnia. W Ofercie Ważny Telefon, telefon będzie dostępny w umowach na 24 (abonament 150 – 3799 zł, 250 – 3649 zł, 350 – 2799 zł) i 36 miesięcy (abonament 150 – 3649 zł, 250 – 3349 zł, 350 – 1999 zł). Od 25 sierpnia nowy iPhone pojawi się także w ofercie biznesowej.

:lol:

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Potrzebował bym 3 aplikacji, które ułatwiły by mi znacznie życie, może będziecie mogli coś polecic.

 

1) słownik offline

2) pilot do PC po bluetooth (nie wifi).

3) budżet domowy w złotówkach i euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonas nie wiem co było problemem z ip4 na filmikach i czy/jak to naprawiono ale przysięgam, że problemów z zasięgiem nie ma, bo właśnie to sprawdziłem na egzemplarzu brata. Logiczne, że nie wszyscy na świecie lubią iphona, ale dla mnie niepodważalnym faktem jest, że jeśli istniałby ideał smartfona, to iphone jest najbliżej niego i basta. Jakość intuicyjność i dbałość o szczegóły są nie do pobicia przez żadnego szajsunga czy inne htc. Rozumiem, że przymus używania itunes może być problemem, ale na szczęście nie dla mnie, bo u mnie najpierw był itunes bo spodobało mi się ocenianie utworów gwiazdkami (co jest też w WMP, ale on mi skasował muzykę 2 razy) i inteligentne playlisty do których rzeczy same się dodają według ustawionych warunków. Dopiero potem przyszło mi na myśl, że fajnie byłoby mieć przy sobie te playlisty i najlepiej w telefonie a nie odtwarzaczu.

PS.

Dołączona grafika

Niestety przez mój idiotyzm i gapiostwo zapomniałem go na dachu auta i spadł wyświetlaczem w dół na żwirową drogę przy 50km/h. Szkoda go, ale i tak twardy skurczybyk działa bez zająknięcia. Wiedząc do jakiej głupoty jestem zdolny, nie biorę 4-ki w abo tylko poszukam kolejnej taniej używki po kumplach. Może się fuksem trafi jakiś 3gs.

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

No iPhone to najlepszy telefon do lansu za pieniążki rodziców...

 

--edit--

Za następne tego typu komentarze będą %%%. Właściciele iP na pewno przyjmą krytykę, pod warunkiem, że będzie ona konstruktywna.

//narcyz

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meheheh. :lol: Łał, źe tak jest. Przecież jak rodzice kupią komuś nokię albo samsunga, to oczywistością jest, że ten ktoś będzie miał gorszy telefon za pieniążki rodziców. :P Lans? Faktycznie mieszkając w kraju gdzie nawet zamiatacz ulic może sobie kupić jaki telefon mu sie podoba, moim zdewastowanym, 4-letnim japkiem, kupionym za 100CHF i sześciopak browara zadaję lansu jak mało kto. Apple to jedyna firma która ma hejterów jeszcze śmieszniejszych niż fanbojów. Lubię Cię, więc na pocieszenie powiem Ci, że Cie rozumiem, bo sam miałem podobne fazy. Będąc głupim smarkiem w gimnazjum np hejtowałem ludzi za takie rzeczy jak noszenie białych butów albo jeżdżenie bmw. Uważałem ich za lanserskich wieśniaków ale potem na szczęście zreflektowałem się, że to ja byłem zbyt niedorozwinięty, żeby wpaść, że te rzeczy mogą się komuś po prostu podobać. I tak to właśnie ze mną było... Pozdr ;-)

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Ale czemu niekonstruktywna? Nie mówię, że tak jest wszędzie ale w moim otoczeniu jest 6 osób z iPhonami i wszystkie kupiły je za pieniążki rodziców lub dostały. Reszta osób które mają smartfony ale za swoje zarobione pieniądze wybiera inne marki. Jeśli spojrzeć na stwierdzenie "najlepszy" biorąc pod uwagę specyfikację to iPhone taki nie jest bo są smartfony oferujące więcej, więc nie wiem gdzie tu coś niekonstruktywnego. No a gusta są różne, iPhone dla jednego może być najpiękniejszy a dla drugiego nie. Propozycja od Apple jest ciekawa, zwłaszcza po Jailbreaku ale osoby, które musiały myśleć nad wyborem wydając swoje pieniądze jednak znalazły coś rozsądniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś dziwne to otoczenie masz;) Może 3 lata temu iPhone rzeczywiście był jakimś powodem do lansu ale teraz? Na używkę w bdb stanie stać przysłowiowego Kowalskiego. Kupiłem iPhona 2G, bo jako jedyny spełniał moje oczekiwania do 600zł (zresztą pisałem już o tym na jednej z poprzednich stron). Znajdź mi chociaż jeden telefon, który oferuje tyle co iPhone w podanej przeze mnie wcześniej cenie. I nie pisz mi o specyfikacjach bo można je sobie o kant [gluteus maximus] rozbić. Cóż z tego, że np. Spica ma procka 800MHz skoro nie radzi sobie kompletnie z grafiką 3D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czemu niekonstruktywna? Nie mówię, że tak jest wszędzie ale w moim otoczeniu jest 6 osób z iPhonami i wszystkie kupiły je za pieniążki rodziców lub dostały. Reszta osób które mają smartfony ale za swoje zarobione pieniądze wybiera inne marki. Jeśli spojrzeć na stwierdzenie "najlepszy" biorąc pod uwagę specyfikację to iPhone taki nie jest bo są smartfony oferujące więcej, więc nie wiem gdzie tu coś niekonstruktywnego. No a gusta są różne, iPhone dla jednego może być najpiękniejszy a dla drugiego nie. Propozycja od Apple jest ciekawa, zwłaszcza po Jailbreaku ale osoby, które musiały myśleć nad wyborem wydając swoje pieniądze jednak znalazły coś rozsądniejszego.

 

Czyli generalnie "twoje otoczenie" składa się z biednych dorosłych (którzy przekładają relację cena/jakość, nad samą jakość) i dzieciaków dostających 2-4k PLN na telefon? Co ciekawego opowiesz nam jutro?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się śmieszne składa iż mam iPhone 4 i co ciekawe wcale mama mi go nie kupiła... Moim zdaniem jeden z najlepszych obecnie telefonów na rynku, zarówno pod kontem jakości wykonania, szybkości działania oraz ilości/jakości aplikacji. Aby nie było to mam z czym porównywać np: N900, Galaxy S, HTC HD2, HTC Desire...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się śmieszne składa iż mam iPhone 4 i co ciekawe wcale mama mi go nie kupiła... Moim zdaniem jeden z najlepszych obecnie telefonów na rynku, zarówno pod kontem jakości wykonania, szybkości działania oraz ilości/jakości aplikacji. Aby nie było to mam z czym porównywać np: N900, Galaxy S, HTC HD2, HTC Desire...

Mardok Ty się nie znasz a przez to, że kupiłeś Japko już nie jesteś fajny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mardok Ty się nie znasz a przez to, że kupiłeś Japko już nie jesteś fajny ;)

 

No właśnie widzę że wystarczy kupić cokolwiek z logo jabłka na przedzie aby ludzie zaczęli Cię z błotem mieszać, nosz cholera... A co najlepsze do czasu premiery iP4 żaden produkt tejże firmy mi się nawet wizualnie nie podobał, ale cóż ja jestem inny, na telefonach się nie znam i nie miałem w ręku żadnego innego liczącego się gracza na rynku ;/

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czym jest to spowodowane?

Jego popularnoscia... kupuja go wszyscy, ludzie ktorzy lubia gadzety, ludzie ktorzy wielbia ta firme, lansiarze, biznesmen, malolaty.

Najgorsze jest jednak to ze 80% z nich to zwykle tluki lub buraki oderwane granatem od pluga...

Ilez ja sie juz nasluchalem ze:

- Nie da sie zmianic jezyka

- Ze nie slychac dzwonka

- Ze jak mowia do niego ludzie to nic nie slyszy

- Ze nie mozna nagrac muzyki

- Ze redtube sie przycina

- Ze w ogole telefon nie robi wszystkiego sam

 

Tak tak, niestety za czesto slysze klentow ery ;]

 

Z iphonem jest tak samo jak z Seagate, za duzo sie ich sprzedaje, przez co za czesto slychac negatywne opinie

 

 

PS

Wlasnie mialem piersza jazde z iphonem 3GS

Za chiny ludowe nie da sie go odblokowac, znajoma mieszka w Australii i przywiozla mi nowke funke, stary jej dziala ale chciala wrzucic polska karte

No i pojawil sie maly problem...

Telefon nie chce sie flashowac ani 3.1.1 ani 3.1.3 ani 4.xx

Jedyne co to do 3.1.2 - mysle super!

No niestey nie... Blackra1n sie wiesza, Cydia w ogole nie pobiera danych, redsn0w tez nie lyka...

za to sam telefon z netem smiga az milo...

 

Po konsultacji z dzialem techncznym opisaniu bledu uzyskalem odpowiedz: "Ma Pan uszkodzony port USB w komputerze", oczywiscie wszystkie 12 sztuk i to w ten sposob ze inna 3GS i 2G smigaja...

Dopiero drugi koles mnie uswiadomil ze prawdopodobnie dziabniete jest cos na mobo... zobaczymy jak bedzie... kolezanka ma go odeslac..

 

Dziwilo mnie tylko to ze tak normalnie tel dzilal bez zarzutu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety przez mój idiotyzm i gapiostwo zapomniałem go na dachu auta i spadł wyświetlaczem w dół na żwirową drogę przy 50km/h. Szkoda go, ale i tak twardy skurczybyk działa bez zająknięcia. Wiedząc do jakiej głupoty jestem zdolny, nie biorę 4-ki w abo tylko poszukam kolejnej taniej używki po kumplach. Może się fuksem trafi jakiś 3gs.

 

Opcja wymiany obudowy nie wchodzi w grę ? Bawiłem się 3G, jeśli bym miał kasę to bez zastanowienia kupiłbym iPhone 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2g wyświetlacz to całość kosztująca trochę kasy. Samą szybkę można rozbić w drobny mak oderwać pensetą i ewentualnie wkleić nową, co zajmuje dużo czasu i przeważnie kończy się uszkodzeniem LCD. Dopiero w 3g wpadli na to, że przydałoby się dać możliwość jej samodzielnej wymiany i to jest nawet tanie i można w niekarkołomny sposób zrobić to samemu. Ale mój fon to totalny wrak i oprócz wyświetlacza potrzebowałbym, obudowę, ramkę i głośniki. Może kupię drugiego z dobrym wyświetlaczem i obudową ale padniętą mobo i złożę z 2. Ale na razie i tak kupię coś nowszego i mniej zdezelowanego.

PS. Pozdrawiam cyca, który mi dał minusy tylko temu, że jestem zadowolony z iphona, którego nie kupili mi rodzice. Jak to Ty chronicsmoke, to od razu mówię, że ja Ci minusa nie dałem. :( :plum:

 

Co do ceny iphonów to 100% racja że są idiotyczne i urwane z choinki, szczególnie w Polsce. Ale jak ktoś jest cierpliwy, umie szukać okazji i ma farta, to da się go za ludzkie pieniądze kupić. Teraz maniacy przesiadają się na 4-ki i w tym węszę okazje do wyrwania fajnego 3g/s.

 

EDIT. Digitizer i szybka to zawsze jedna część, ale w 2g do tego wszystkiego przyklejone jest jeszcze LCD, które od 3g mocowane jest na śrubkach.

Edytowane przez Sysak
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do poprzedniej dyskusji... Ja tez fanem jablek nie jestem, ale w chwili obecnej kupujac telefon z wymaganiami: jakosc wykonania + szybkosc dzialania + sensowny system + dobry aparat, do dla ip4 praktycznie nie ma konkurencji, i dlatego tez go kupilem. Moze gdyby Samsung uzyl do Galaxy S aparatu z Innov8 decyzja bylaby inna, ale w tej sytuacji nie bardzo mialem wyjscie, bo HTC tez chyba uwaza ze dobry aparat w telefonie to zbedny luksus. Moze Nokia N8 zmieni sytuacje, ale juz widze ze pozalowali baterii i jednak Symbian to raczej nie to.

 

W kwestii ip4 jedyne do czego mozna sie przyczepic to male mozliwosci grzebania w telefonie - ale z drugiej strony wszystko jest zrobione tak, ze nie ma za bardzo czego zmieniac. Ekran cudo, aparat bdb, szybkosc dzialania cudo, jakosc wykonania tak samo, bateria 3 dni - nie potrzebuje nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jonas nie wiem co było problemem z ip4 na filmikach i czy/jak to naprawiono ale przysięgam, że problemów z zasięgiem nie ma, bo właśnie to sprawdziłem na egzemplarzu brata.

To fajnie, że można już z tego dzwonić i trzymać jak komu pasuje. Apple to jednak się zna :>

 

Przypomina mi się stary dowcip, o rozdawaniu samochodów na Placu Czerwonym w Moskwie. Żadne tam "hejterstwo", tylko szyderstwo, i nie z ludzi, którzy kupują srajfony, bo coś w tym widocznie zobaczyli i sami sobie wybrali, tylko z histerii nakręcanej (umiejętnie, szacun!) przez Stefana Pracka (Steve Jobs jakoś tak się tłumaczy :>) wokół rzeczy oczywistych, jak wideorozmowy choćby, z nazywania tychże oczywistości "rewolucją" lub "innowacją" i tak dalej.

To trochę tak jak z kultem VW na polskiej wsi - są auta dużo lepsze i przy tym tańsze, oferujące więcej, ale dogmat niemieckie = jedynie-słuszne jest zbyt silny, a wyobraźnia zbyt uboga, by jeździć czymś innym.

 

 

I naprawcie mi w końcu te cholerne plusiki/minusiki, też chcę się bawić!

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że tańsze to faktycznie uda ci się wymienić ich bez liku, ale z tymi "dużo" lepsze to można polemizować. Ale, że tak można bez końca, to nawet nie musisz mi podlinkowywać tej masy testów, w których IP4 zbiera "bęcki".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem od kumpla za free Iphona 3g 16gb. Tył jest lekko pęknięty, nie ma logo apple i wyświetlacz ma pare rysek, reszta gra i buczy. Upierał się, że nic nie chce za to i basta. :lol: And that's the way you make business. :banana:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym chyba grono posiadaczy iP odzywa się dopiero wtedy gdy ktoś najedzie na nasz telefon, bo tak sobie tłumaczę ciszę tu panującą. Aby to zmienić zaryzykuję i zadam pytanie, mianowicie jakie słuchawki polecacie do iPhone. Obecnie posiadam te z 3GS z pilotem, wszystko było by ok. gdyby nie to że brakuje mi funkcji (albo nie wiem jak ją wywołać) pod tytułem poprzedni utwór. Dodatkowo jak by ktoś miał do polecenia tytuły ciekawych aplikacji, też bym z chęcią przejrzał.

 

Na koniec, ciekawym gadgetem też bym nie pogardził, mój obecny skromny zestaw prezentuje się następująco:

Dołączona grafika

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple In-Ear Headphones. Grają na prawdę dobrze, kosztują ~150PLN, świetnie się zgrywają z iPodami Touch i iPhone'ami no i mają obowiązkowego dla iP pilota.

Z aplikacji użytkowych polecam Movies by Flixter oraz Engadget, z gier Fuzzle i Spinzizzle. Do tego w zasadzie Twitter i to wszystko co mam na swoim iPodzie.

 

Też mnie to dziwi, że nie toczy się tu praktycznie żadna dyskusja.

 

P.S. Poprzedni utwór to bodajże trzy szybkie kliknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apple In-Ear Headphones. Grają na prawdę dobrze, kosztują ~150PLN, świetnie się zgrywają z iPodami Touch i iPhone'ami no i mają obowiązkowego dla iP pilota.

Z aplikacji użytkowych polecam Movies by Flixter oraz Engadget, z gier Fuzzle i Spinzizzle. Do tego w zasadzie Twitter i to wszystko co mam na swoim iPodzie.

 

Też mnie to dziwi, że nie toczy się tu praktycznie żadna dyskusja.

 

P.S. Poprzedni utwór to bodajże trzy szybkie kliknięcia.

 

Dzięki Rikki żeczywiście 3 szybkie kliknięcia to poprzedni utwór, choć cholera strasznie dużo tego klikania ale mimo wszystko lepsze to niż wygrzebywanie telefonu z kieszeni. Natomiast co do poleconych słuchawek, strasznie nie lubię czopków (tak sobie nazywam tego typu słuchawki) zawsze mnie po nich uszy bolą. Na koniec co do listy podanych przez ciebie aplikacji jak tylko będę miał chwilę na pewno przejrzę. Osobiście od ulubionych aplikacji zaliczam:

 

- 2Do

- iCompta

- SynchABlink

- biteSMS

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...