Skocz do zawartości
Dziobak

World of Tanks

Rekomendowane odpowiedzi

ok teraz panimaju :D

 

jak obliczyc calkowity exp? dodac wszystkie pjazdy jakies sie ma i te jakie sie mialo?

 

czy takie elementy jak siatka maskujaca, system dosylajacy pocisk(co to w ogole daje?), binokle polowe mozna przenosic miedzy pojazdami. badz zostawic sobie do innego? czy sa sztywno przypiosane do pojazdu.

 

Da sie przeniesc siatke maskujaca, toolboxa i chyba "binokle". Reszta jest wbudowana w pojazd. Niestety w tamtych czasach chlodzenie kabiny nie mialo wymiennych zapinek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie zdecydowałem się na upgrade do tego 87mm działka dla T-28, różnica jest fenomenalna. Tak jak przedtem ledwo co mogłem drasnąć mediumy tak teraz mam je na 2 strzały, lighty prawie na 1. Do tego świetna celność, może będzie trochę przyjemniej do tego KV dojechać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mialem bitwe zycia Bisonem. Ubite: Ferdek, Tiger I i jakis Sherman, uszkodzony kolejny Tiger, 2 ISy, M-costam, T-34-85. 750 expa i 7800 kasy - bez premium czy mnozenia :D

 

Za to jezdzenie PzIII jest coraz bardziej frustrujace. Nie moge sie juz soft-wipe doczekac zeby przeskoczyc to gowno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I temu ja posiadajac pzIII wiekszość expa zarobilem innymi czolgami ze statusem elite . A nim by zdobyc jak najwiecej expa jechalem prosto na wroga by dostac pkt za odkrywanie , i gdy wygrali jakies 400 expa wpadalo.

Nastepnymi czolgami tez nie jest fajnie , ale gdy juz sie ulepszy je do najlepszego dziala to gra sie przyjemnie ;)

Edytowane przez Maciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś załapałem pierwszego Elite - pierszy TD od Niemców , za nie długo także Wespe będzie miała status elite - jeszcze jakieś 3,1 k expa .

 

A co do rekordów - to mój wynosi lekko ponad 700 expa .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PzkfwIII to ból w d....ale zmaksowany, w dobrych okolicznościach też potrafi namieszać.

Bujam sie tera IV, ma znacznie większą przeżywalność no i dmg lepszy.

Ze swej strony mocno zastanawiam sie czy iść w hvy, czy zbierać na V, czyli pantere, ma wygar potęzny i niezły pancerz.

Edytowane przez Gregu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... ok exp jest zwracany cały, ale co z kasą. Musimy zarobić i zostaje czy jest zwracana, ale za cenę kupna czy za cenę sprzedaży ?

 

Jak pamietam to wrocila calosc bo mialem ze dwa czolgi tier VI przy poprzednim resecie i troche lekkiego smiecia a po nim bylo z 3 miliony na koncie.

 

@ Gregu - jak chcesz isc i w Tygrysy i w Pantere to ja bym radzil free expem ominac Panzer III/IV i VK3001(P) bo to jest mordega, dopiero DB jest przyjemny, grind PIV->3601->Tygrys jest znacznie przyjemniejszy.

 

 

 

Patch wyglada fajnie - zboostowali kilka naprawde slabych do tej pory armat + niezle zmiany w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch wyglada fajnie - zboostowali kilka naprawde slabych do tej pory armat + niezle zmiany w systemie.

 

Taa, zbbostowali. Zmiana celnosci o 0.01 to faktycznie potezny boost. ;)

 

Za to potezne podciagniecie IS4 jest malo fajne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze, znowu dopingują ruskie pojazdy? ciekawe czy zbugowana wieze do KT naprawili.

 

jezeli tak domaksowali IS4 to zamiast JT po sofcie pojde wlasnie w IS4 ;]

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was wyglądają pingi, bo zawsze miałem na poziomie ~150, ale od jakiegoś tygodnia jest padaka i trzymają poziom ~230. Nie wiem czy to wina zawalonych serwerów, czy mój dostawca beta - UPC - daje ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u Was wyglądają pingi, bo zawsze miałem na poziomie ~150, ale od jakiegoś tygodnia jest padaka i trzymają poziom ~230. Nie wiem czy to wina zawalonych serwerów, czy mój dostawca beta - UPC - daje ciała.

 

u mnie też 120-140

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie niby ok. 150, ale gra sie strasznie, czesto lagi sa tak masakryzcne, ze zatrzymuje mnie na sekunde-dwie i potem teleportuje we wlasciwe miejsce. Dzieje sie tak od paru dni, max tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktos chcial to moge podac 1 szt invite, nie trzeba czekac ani nigdzie sie rejestrować.

 

 

Ja wczoraj rozpoczelem gre, narazie nie moge nikogo zniszczyc... Slaby sprzet, T1 podstawowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam identycznie jak costi. Pytalem ludzi podczas gier i potwierdzaja - maja dokladnie takie same objawy :(

 

Eh doszedlem do Hetzer'a - ja chce sotf-wipe JUZ!!!

 

Przy ostatnim patchu przeniesli serwery do USA mozliwe , ze dalej testujemy amerykanskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...