Skocz do zawartości
zzizzy

The Elder Scrolls V: Skyrim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

To samo z bliznami, może pójdźmy dalej i normalnie kończyny będzie można odrąbać naszej postaci. Marzę o grze orkiem bez rąk i jednej nogi :wink:

 

Nie wiem jak w TES, ale w Fallout można uszkodić na tyle kończyny że chodzimy bardzo wolno czy nie możemy machać ciężkimi brońmi/tracimy bardzo dużo na celności. To chyba wystarczający ficzer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, a zamiast kilogramów młotków trzeba będzie nosić 20 tarcz na zapas.

 

Nie, wtedy wystarczy wyciągnąć wnioski z historii i albo uzbroić się w tarczę metalową, albo nie próbować blokować ciosów ciężkim toporem ;) Choć oczywiście taka zmiana w wytrzymałości uzbrojenia wymagałaby też znaczącego przepisania mechanizmu walki i uwzględnienia np. takich rzeczy, że ostrze może się w takiej rozłupanej tarczy zakleszczyć (dość częsty przypadek), co daje przeciwnikowi szansę na kontrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie symulator walki wręcz, dla mnie psucie się broni w Obku było źle zrobione, wiec ciesze sie ze z tego zrezygnowali. Bo kto to widział w szczerym polu móc totalnie rozwalony miecz i tarczę naprawić... młotkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Oblivion chyba ze dwa lata...ale wątku głównego nie skończyłem :lol2: Poboczne jak najbardziej, łaziorowałem po wszelkich zakamarkach, modowałem i znów łaziłem. Szukałem nawet krajobrazów jakiś czas ciekawych i wyciągałem bestie zza krzaków, za które je moja sława rębajły wpędziła :lol: . Super mi się grało, a na wątek główny jakoś brakło czasu. Byłem już blisko jakby tak się przyjrzeć.

Vkę zapewne w tym samym stylu będę eksploatował. Swoboda ruchu -dla mnie to jeden z ważniejszych elementów w grze. Nawet serię NFS jak tak pomyślę to lubiłem głównie za U2, MW i nieco za C.

Czekam, czekam...

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem w Oblivion chyba ze dwa lata...ale wątku głównego nie skończyłem :lol2: Poboczne jak najbardziej, łaziorowałem po wszelkich zakamarkach, modowałem i znów łaziłem. Szukałem nawet krajobrazów jakiś czas ciekawych i wyciągałem bestie zza krzaków, za które je moja sława rębajły wpędziła :lol: . Super mi się grało, a na wątek główny jakoś brakło czasu. Byłem już blisko jakby tak się przyjrzeć.

Vkę zapewne w tym samym stylu będę eksploatował. Swoboda ruchu -dla mnie to jeden z ważniejszych elementów w grze. Nawet serię NFS jak tak pomyślę to lubiłem głównie za U2, MW i nieco za C.

Czekam, czekam...

 

Bo wątek główny ssał strasznie w Oblivionie... Tylko koncowa animacja fajna ale fabularnie same questy Dark Brotherhood były dużo lepsze ;). Oby w Skyrim było inaczej i aby main quest też był fajny ;). Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo wątek główny ssał strasznie w Oblivionie... Tylko koncowa animacja fajna ale fabularnie same questy Dark Brotherhood były dużo lepsze ;). Oby w Skyrim było inaczej i aby main quest też był fajny ;).

 

Moja przygoda z oblivionem też skończyła się niedługo po ukończeniu questów dark brotherhood - tak to szwędałem sie tylko i wybijałem mieszkańców wiosek (w sumie dlatego w ogole trafiłem na DB ;p ) - potem podchodziłem też do gildii złodziei ale to już nie to samo :)

a zamykanie w kolko takich samych bram to jakaś porażka była...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontynuując offtop napiszę, że zaskakująco mało materiałów pokazuje się a premiera gry już za kilka tygodni :unsure: . Najbardziej interesuje mnie wymagania, bo od tego zależy czy będę zmieniał już teraz kartę graficzną, czy po nowym roku na GTX600.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału macicy bym się nie spodziewał... robią to na xklocka także więc i graficznie i wymaganiami [gluteus maximus] nie urwie...

Co innego MODY:D, texturki, zabawa ini...

 

Jak zrobią to samo co zrobili z DA może być ciekawie. Trzeba będzie skombinować sobie rzutnik pod pada [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, Fallout 2 można chyba w pół godziny przejść, a to jest gra na 30-40 godzin jak sie chce wszystko zrobić.

 

Tak długo? Jedynka chyba kwadrans zajmowała. ;)

 

Morrowinda zdaje się w 16 minut ktoś ukończył, więc wynik Skyrim jest bardzo dobry :>

 

Siedem z drobnym ogonkiem, dokładnie rzecz biorąc ;) Tyle tylko, że trudno tu mówić o przejściu, skoro skończenie głównego wątku nie jest równoznaczne z końcem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedem z drobnym ogonkiem, dokładnie rzecz biorąc ;) Tyle tylko, że trudno tu mówić o przejściu, skoro skończenie głównego wątku nie jest równoznaczne z końcem gry.

4 minuty i 19 sekund to nowy rekord przejścia Elder Scrolls 3, o czym wspomniał powyżej Chemik16.

 

Fajnie jest napisać, że TES 3 można ukończyć w niecałe pięć minut, ale wiadomo że czas potrzebny na przejście tej gry dla przeciętnej osoby będzie znacznie dłuższy. Na samym Morrowindzie spędziłem kilkadziesiąt godzin (jeśli nie kilkaset... albo i więcej :blink: ), a i tak wszystkiego nie udało mi się ukończyć. Nad Falloutami spędziłem również znacznie więcej czasu niż jest to pokazane na speedrunach. Zapewne TES 5: Skyrim da radę ukończyć szybciej, poczekajcie tylko aż ludzie zaczną rozpracowywać tę grę.

 

Wątek główny w TES 4: Oblivion był taki sobie, a zamykanie bram było zwyczajnie nudne. Po dwóch lub trzech miałem już dosyć. Dobrze że za main questa zabrałem się dopiero po jakimś czasie, dzięki czemu nie musiałem użerać się z tymi nudnymi bramami.

 

 

Po TES 5: Skyrim nie spodziewam się zbyt wiele. Ot taki Oblivion z kilkoma ulepszeniami i kilkoma uproszczeniami. GOTY jak nic. :lol:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...